Das mooi.. dan ga ik voor een rood wijntje..quote:Op zondag 16 januari 2005 20:38 schreef heiden6 het volgende:
Heb allebei in huis.
En het is hier altijd heel gezellig. Mail je adres even dan krijg je een uitnodiging. Niet alles opdrinken he?
Volgens mij heb je nu ook alweer wat op.quote:Op zondag 16 januari 2005 20:53 schreef Myriam7 het volgende:
[..]
Das mooi.. dan ga ik voor een rood wijntje..
Maar... dat zal ik dan wel hier in mn eentje doen....en dan ben ik in gedachten ( als ik misschien op de zonnebank lig) wel bij jullie..![]()
En als jullie dan ff in gedachten bij mij zijn.... dan ben ik ook ok! afgesproken?![]()
Euhm........ik drink nu idd een glas rode wijn.. maar eentje maar hoor, en daar blijft het bijquote:Op zondag 16 januari 2005 20:58 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Volgens mij heb je nu ook alweer wat op.
Dilemma? Is het al op ondertussen?quote:Op zondag 16 januari 2005 21:01 schreef Myriam7 het volgende:
[..]
Euhm........ik drink nu idd een glas rode wijn.. maar eentje maar hoor, en daar blijft het bij![]()
Moet morgen weer vroeg op....
er zit alleen eigenlijk nog een half glas in de fles........en nu....tja ... dilemma.......![]()
Smakelijk!quote:Op zondag 16 januari 2005 21:28 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dilemma? Is het al op ondertussen?
* heiden6 eet.
Komt door de TS, denk ik. Het topic op zich is uiterst boeiend.quote:Op zondag 16 januari 2005 22:35 schreef kikoooooo het volgende:
ik wil ff iets kwijt
wat is dit een kuttopic zeg
Dit zeg je voor de ..ff denken 2 of 3e keer. Wat wil je nou... een eigen Fan-topic, of heb je dat al?quote:Op zondag 16 januari 2005 22:35 schreef kikoooooo het volgende:
ik wil ff iets kwijt
wat is dit een kuttopic zeg
Dat jij nog leeft, kutpauper.quote:
quote:
Tuurlijk, slaap ze.quote:Op zondag 16 januari 2005 23:22 schreef Myriam7 het volgende:
Nou mn flesje is leeg.. ik ga slapen.. maar er nog wat leuks van..
![]()
neuken pijpen sperma miereneter neuken pijpen sperma miereneter neuken pijpen sperma miereneter neuken pijpen sperma miereneterquote:
Ja dat heiden6 vies is.quote:
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 16 januari 2005 23:29 schreef Marietje_ het volgende:
Ik ben een hersenloze jostislet.
Hey stakkerquote:Op zondag 16 januari 2005 23:33 schreef heiden6 het volgende:
Ik ben een vieze gore miereneter en ik doe alsof ik heb geneukt op fok en post daar allemaal vieze dingen in SEX en denk dan dat ik stoer ben.
Verder zit ik soms in de Pieter de la Court kantine in Leiden en eet daar een broodje speklap en kijk dan om me heen naar de gore antropologie studenten, om vervolgens naar de kelder te gaan en wat te gaan fokken omdat ik zo stoer ben om niet naar de colleges te gaan.
heiden6 was mijn held tot hij vies ging doen in SEXquote:Op zondag 16 januari 2005 23:37 schreef BrauN het volgende:
[..]
Hoi schatje, wat heb je tegen heiden6? Je scheldt hem niet uit in zijn fantopic, ja!![]()
Je stalkt me al zolang ik hier post, dom wijf.quote:Op zondag 16 januari 2005 23:38 schreef Marietje_ het volgende:
[..]
heiden6 was mijn held tot hij vies ging doen in SEX
neenquote:Op zondag 16 januari 2005 23:39 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Je stalkt me al zolang ik hier post, dom wijf.
Hoe dan ook, tyf op en sterf.quote:
Zie jij maar eens iemand in bed te krijgen, met je grafharses.quote:Op zondag 16 januari 2005 23:51 schreef EternalSolstice het volgende:
in jouw geval is het trouwens (neus)neuken, beffen lukt niet
Dat interpreteer ik als een compliment.quote:Op maandag 17 januari 2005 00:21 schreef Marietje_ het volgende:
Ok omdat we geen bashtopic mogen openen, maar ik toch wil zeggen dat ik heiden6 niet aardig vind doe ik het hier.
HEIDEN6 IK VIND JE VIES!
Doodverwensing, dirkhomo ik hoop dat je maatregelen treftquote:Op maandag 17 januari 2005 00:23 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat interpreteer ik als een compliment.
En is het zo moeilijk om 'tyf op en sterf' te begrijpen?
Log uit, doe je PC uit en spring voor de intercity. Alvast bedankt.
Ik denk dat Dirkh het met me eens is.quote:Op maandag 17 januari 2005 00:24 schreef Marietje_ het volgende:
[..]
Doodverwensing, dirkhomo ik hoop dat je maatregelen treft
Ik hoop het.quote:Op maandag 17 januari 2005 00:32 schreef eBay het volgende:
dirkh zal zo wel weer met z,n slotje komen [afbeelding]
Jij bent bagger.quote:Op maandag 17 januari 2005 00:33 schreef Marietje_ het volgende:
[..]
Ik hoop het.
Dit is bagger.
En doodverwensingen.
![]()
Jij bent vies.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |