Ohja, natuurlijk! Ik was 'm even vergeten. Dus alle personen in het schema zijn al voorbij gekomen?quote:Op maandag 10 januari 2005 10:54 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat die dikke man was, die opeen gegeven moment een gesprek heeft met die Milligen en die fractieleider. Maar het is de eerste aflevering en pas het laaste kwartier begon ik te snappen wie wie was. Dus ik kan het mis hebben.
Heb ff een screencap gemaakt voor de duidelijkheid;
[afbeelding]
Volgens mij hebben we Frederik, de vriend van Medea, en Jensma Schutte nog niet ontmoet. Of wel?quote:Op maandag 10 januari 2005 12:16 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Ohja, natuurlijk! Ik was 'm even vergeten. Dus alle personen in het schema zijn al voorbij gekomen?
Jawel, Frederik was op de begrafenis (jongen met rood haar, beetje mollig) en Jensma Schutten had een eigen scene (hij had een zwarte blouse met witte stippen aan)..quote:Op maandag 10 januari 2005 14:55 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we Frederik, de vriend van Medea, en Jensma Schutte nog niet ontmoet. Of wel?
Enne Thomas (broertje van Medea) is toch die jongen die in de film loverboy (met Monique van der Werff) de loverboy is.quote:Op maandag 10 januari 2005 15:27 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Jawel, Frederik was op de begrafenis (jongen met rood haar, beetje mollig) en Jensma Schutten had een eigen scene (hij had een zwarte blouse met witte stippen aan)..
Inderdaad.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:40 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vind Thijs Romer heel goed spelen.
En Katja vind ik voor het eerst echt leuk in een rol.
THOMAS (Dragan Bakema)quote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:56 schreef Tom_Tom- het volgende:
In wat voor sekte-achtig iets zit Thomas?
yep dat was het eerste wat ik zei toen die man z'n scheur opentrok: He Fortuyn!quote:Op zondag 16 januari 2005 00:36 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
Hadden meer hier het idee dat die man bij de vergadering die links vooraan zat (naast die man met de laptop) praatte met de intonatie als Fortuyn?
Ja, dat was volgens mij een klein grapje van van Gogh. Net zoals ik het wel heel toevallig vind dat die journalist Wester heet en de hoofdredacteur Oudkerk. Maar misschien zoek ik er wel teveel achter.quote:Op zondag 16 januari 2005 11:38 schreef babette21 het volgende:
[..]
yep dat was het eerste wat ik zei toen die man z'n scheur opentrok: He Fortuyn!![]()
Klopt. Zijn overigens vooral grapjes van de scenarioschrijvers, dus niet van Van Gogh.quote:Op zondag 16 januari 2005 13:36 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ja, dat was volgens mij een klein grapje van van Gogh. Net zoals ik het wel heel toevallig vind dat die journalist Wester heet en de hoofdredacteur Oudkerk. Maar misschien zoek ik er wel teveel achter.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |