abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Lieve Belg vrijdag 7 januari 2005 @ 10:53:22 #1
86282 Jump
[Belg.] Jump (de ~ (m.))
pi_24448899
deeltje 33

Regels:
  • Als je je eigen site voor het checken aanbiedt, zorg dan voor wat uitleg over die site. Waar je zelf tevreden over bent en waarover juist niet.
  • Hoe lang ben je er mee bezig geweest
  • Wat wil je gechecked hebben (onderdelen van de site/layout/content). Eventueel wat/wie je er mee wilt bereiken.
  • Waarmee heb je je site gemaakt
  • Gebruik je serverside scripting, zo ja: welke, vermeld ook eventueel gebruikte componenten/database omgevingen
  • Alleen eigen gemaakte sites kunnen hier worden aangeboden
  • Het plaatsen van een niet zelf gemaakt forum of site, zoals phpBB, IkonBoard, Cu2, Blogger.com, weblog.com heeft geen nut. Dit heb je zelf geinstalleerd en wordt niet als eigen gemaakte site gezien. Ook niet met een andere layout.
  • Zorg ervoor dat er geen (reclame)popups bij je site openen. De dot.tk banner is bijvoorbeeld gewoon uit te zetten in je registratie.
  • Het wordt zeer op prijs gesteld als men voor/na het plaatsen van een site, ook zelf de moeite neemt om een site te reviewen.
  • Hou er rekening mee dat als je een site plaatst deze commentaar kan krijgen, een pluim is ook mogelijk!
  • Commentaar is oke, afzeiken niet.
  • Spam, Cu2 sites en andere ongewenste zaken kunnen zoals altijd in het FB topic worden gemeld. Ga niet lopen ruzieėn, maar MELD het.


    Handige links:
  • http://www.w3c.org/
  • http://validator.w3c.org
  • http://www.w3schools.com/
  • http://www.alistapart.com/
  • http://www.glish.com/
  • http://www.htmlhelp.com/
  • http://meyerweb.com/eric/css/edge/index.html
  • http://academ.hvcc.edu/~kantopet/index.php


    Vorige delen:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
    11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
    31 32


    Dubbeltopic & neventopic
    Deel 17b (met slotje)
    Maak hier reklame voor je eigen internetsite


    Bij volgend deel, deze OPovernemen aub
  • Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
    Jump daarentegen, is wįy minder braaf en lief dan hij lijkt
              «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
      vrijdag 7 januari 2005 @ 11:20:34 #2
    101108 Stievus
    Drums, Sex & Palm Beer
    pi_24449268
    www.airwolf00.com

    Ben zelf sinds de zomervakantie bezig met een site, wat begon als een eigen weblogje, uiteindelijk uitgroeide tot een punk/rock community sinds er foto's van het concert van Blink 182 (munster duitsland) op kwamen te staan. Sindsdien ben ik bezig foto's en reviews te plaatsen van bezochte concerten samen met andere leden. Sinds gister dus ook foto's van Jaya the cat in patronaat.

    De site zelf is gebouwd op basis van e107 en ik heb als extra een Coppermine photoalbum. De theme is gemaakt en ge-edit met Dreamweaver en Photoshop.

    Over het Coppermine programma wil ik graag jullie mening hebben. Ik heb namelijk sinds ik het online heb staan veel problemen gehad met de structuur en het aanmaken/editten/verwijderen van albums vanwege meererde bugs in het script. Omdat ik zelf geen php-kid ben is het voor mij ook niet een oplossing om dit compleet werkend te krijgen. Met omwegen werkt het wel (bijna) volledig.
    Mijn vraag was dus of 1 van jullie bekend is met de bug als er een nieuw album wordt aangemaakt en deze geen "naam" krijgt aangewezen en dus via de database zelf alleen goed werkend te krijgen is. (handmatig naam geven etc).
    Andere vraag of jullie het complete photoalbum een beetje fatsoenlijk vinden werken of dat ik het toch echt helemaal anders moet aanpakken...
    pi_24449504
    http://www.autogespot.com
    Hij is weer geupdate
    graag weer commentaar
    een mailform en eigen gastenboek staan in de wachtrij
    (TVP)
    http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
    http://www.klassiekergespot.nl
    ©1983-2007 -Eddow-
      vrijdag 7 januari 2005 @ 13:02:43 #4
    101108 Stievus
    Drums, Sex & Palm Beer
    pi_24450784
    @eddow
    Site ziet er goed uit. leuk onderwerp en idee trouwens ;-)
    sommige foto's zijn alleen mindere kwaliteit (heb er een paar bekeken). misschien dat je de foto's ff na kan gaan en ff met photoshop (of ander proggie) de foto's "slechtere"ingezonden foto's iets beter oppoetsen.
    Voor de banner zou ik de tekst "gespot" toch wel bold maken (net zoals het logo op de foto's) vanwege het feit dat het toch 2 woorden zijn de aan elkaar zijn geplakt.
      vrijdag 7 januari 2005 @ 15:10:51 #5
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24452215
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 11:37 schreef -Eddow- het volgende:
    http://www.autogespot.com
    Hij is weer geupdate
    graag weer commentaar
    een mailform en eigen gastenboek staan in de wachtrij
    (TVP)
    plaatje op de frontpage maakt het een stuk beter!
    Jammer dat sommige plaatjes uit hun verband zijn gerukt door de resize.
    Verder ziet het er wel goed uit.
    Where's my fear???
    pi_24452541
    www.ring2mobile.nl
    Je kunt hier ringtones of wallpapers naar je mobiel sturen. Kunnen jullie ff kijken of het duidelijk is hoe het werkt en ook of alles werkt. De layout is niet zo belangrijk, check vooral de functionaliteit
    pi_24452725
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 13:02 schreef Stievus het volgende:
    @eddow
    Site ziet er goed uit. leuk onderwerp en idee trouwens ;-)
    sommige foto's zijn alleen mindere kwaliteit (heb er een paar bekeken). misschien dat je de foto's ff na kan gaan en ff met photoshop (of ander proggie) de foto's "slechtere"ingezonden foto's iets beter oppoetsen.
    Voor de banner zou ik de tekst "gespot" toch wel bold maken (net zoals het logo op de foto's) vanwege het feit dat het toch 2 woorden zijn de aan elkaar zijn geplakt.
    http://www.autogespot.com/
    zoiets??
    mail form is ook gemaakt!
    http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
    http://www.klassiekergespot.nl
    ©1983-2007 -Eddow-
    pi_24453226
    Mijn website dan ook maar even, tips zijn altijd welkom dus

    www.dutchfootballmanagersite.nl

    Een website met informatie over voetbal manager games, niet veel bijzonders dus. Heb ook niet gekozen voor een super flitsende lay-out (kan ik ook niet maken) want ik breng toch alleen maar info.
    West Ham supporters, check: Dutchirons
    Dutch Football Manager Site!
    Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
      vrijdag 7 januari 2005 @ 17:08:59 #9
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24453745
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 16:28 schreef MrDoegewoon het volgende:
    Mijn website dan ook maar even, tips zijn altijd welkom dus

    www.dutchfootballmanagersite.nl

    Een website met informatie over voetbal manager games, niet veel bijzonders dus. Heb ook niet gekozen voor een super flitsende lay-out (kan ik ook niet maken) want ik breng toch alleen maar info.
    ook al breng je op een website alleen informatie is het van belang om naar het kleur gebruik en afleidende dignen te kijken.
    Een van de basis dingen van een website is de naam. Als eerste zag ik mihosnet en had ik de neiging om weg te klikken, daar ik dacht dat het een website van mihosnet betrof en niet iets over voetbal. Dat je banners op je site zet is te begrijpen, maar dat het zo opzichtig moet moet snap ik niet.
    Vind het een beetje onlogische volgorde van het menu, maar misschien heb je er een reden voor. Zelf zou ik nieuws hoger zetten en forum en links lager.
    Where's my fear???
      vrijdag 7 januari 2005 @ 17:50:57 #10
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24454148
    [quote]Op vrijdag 7 januari 2005 11:20 schreef Stievus het volgende:
    www.airwolf00.com

    - knip -
    [/quote Na een snel je site door gelopen te zijn zijn me de volgende dingen opgevallen (hopelijkzie je het niet als afzeiken want zo is het niet bedoeld):

    - de avatars zijn redelijk aan de grote kant waar door de comments veel ruimte in beslag nemen. Dit heeft als gevolg dat als er veel mensen een comment plaatsen dat het "te" veel scherm ruimte in beslag gaat nemen. Zelf hou ik meer van iets subtieler. Neeem een voorbeeld aan de reply's van de frontpage.fok.nl
    - Menu volgorde vin dik niet helemaal logisch: submit dailly's zegt mij niet wat dat is, tevens zou ik submit review er direct onder plaatsen. Dit omdat je dan groepeerd op actie die gebruiker kan uitvoeren. Het is een apart gedeelte naar mijn mening van je site van mij zou je er tussen ook dat naar voren laten komen en niet laten beschouwen als de "gewone" menuitems. Een stukje witruimte tussen de menuitems en de twee submit items een idee??
    Je hebt in het menu 5 items over blink 182. Zover ik begrijp gaat de site niet over blink182 maar ruimer. Door hoog in het menu hier een accent op te leggen ga je denken dat het over blink182 gaat. Deze 5 items horen bij elkaar, misschien ook laten onderscheiden van de rest van het menu?
    Begrijp dat de makers Crystal Clear zijn?? komt niet uit het menu

    home pagina
    Als ik je site bekijk zie ik voornamelijk engels. Waarom zou je in de home pagina dan een stukje in het Nederlands, zweeds en dat indonesich zetten? Voor de rest moeten ze toch engels lezen op de comments na.
    Misschien de plaatjes kleiner maken van het concert en naast elkaar zetten zodat ook duidelijk is dat daarna nog tekst komt? Je chatbox aan de rechterkant neemt veel ruimte in beslag en toch probeer je de home pagina vol te stoppen met informatie. Je kan ook te veel informaite geven waardoor het onduidelijk wordt.

    blink182 menuitems volgorde bekijken, is het wel logisch oom eerst foto's aan te bieden en daarna een review? en als laatste nieuws?
    Jammer dat het grijs van de fotoalbum niet helemaal in de stijl van de site past. Zou het grijs van de achtergrond wegdoen en gewoon wit maken. In de album lijst van je foto's moet je oppassen dat je niet te veel informatie zet aan de rechterkant van de foto. De ruimte is er te klein voor en je ziet al dat het "voor het oog" uit z'n verband wordt gerukt.
    Random picture vind ik persoonlijk overbodig net zoals last addictions, dit vind ik doordat het onnodig ruimte en laattijd in beslag neemt zonder dat je hier naar mijn mening veel nut vanterug ziet. Dit is puur een mening en smaak! en dat verschilt per persoon.

    - leuk dat je het forum in de layout hebt gezet!

    - jammer dat je events in een nieuw scherm openen probeer aan de evnet pagina iets meer opmaak en styling te geven en niet in een nieuw scherm te laten openen.

    -gallery ziet er goed uit, alleen jammer van dat grijs als achtergrond kleur maakt het wat afwijkend van de rest van de site.
    Hier past random picture en last addicts wel bij

    - news is home??? geen twee menuitems met de zelfde content raak je het spoor bijster als bezoeker.

    -daily news. Probeer het korter te houden, dat het minder ruimte in beslag neemt.

    -christal clear, waarom more info about [name] in een nieuw venster laten openen?? zonde!
    (wat betekend lieven??? uit de comment van quest)

    - links
    je pagina wordt uit z'n verband gehaald door de banners.Zoek een ander oplossing ervoor door bijvoorbeeld ze te verkleinen. als je een link zet naar een ander scherm wees dan zo fatsoenlijk om ze ook het hele scherm te geven inplaats van een popup! want dat zou je zelf ook niet leuk vinden als er zo naar je website gelinkt wordt


    - http://www.milavia.net/users/crystalclear/links.php daar is je menu een beetje uit de vorm gedrukt
    Where's my fear???
    pi_24454430
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 17:08 schreef jagermaster het volgende:

    [..]

    ook al breng je op een website alleen informatie is het van belang om naar het kleur gebruik en afleidende dignen te kijken.
    Een van de basis dingen van een website is de naam. Als eerste zag ik mihosnet en had ik de neiging om weg te klikken, daar ik dacht dat het een website van mihosnet betrof en niet iets over voetbal. Dat je banners op je site zet is te begrijpen, maar dat het zo opzichtig moet moet snap ik niet.
    Vind het een beetje onlogische volgorde van het menu, maar misschien heb je er een reden voor. Zelf zou ik nieuws hoger zetten en forum en links lager.
    De banners gaan nog verplaats worden, linksbovenin komt dan een logo en de banners gaan naar rechts. Verder staat voetbal nieuws lager omdat die iets is wat de gebruikers wilden, die willen liever dat de website zich ticht op voetbalmanager games en niet op het echt voetbal.
    West Ham supporters, check: Dutchirons
    Dutch Football Manager Site!
    Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
    pi_24457992
    tvp, altijd handig
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
    pi_24458024
    quote:
    Op zaterdag 8 januari 2005 01:35 schreef Chandler het volgende:
    tvp, altijd handig
    Op vrijdag 12 augustus 2005 01:46 schreef ElisaB het volgende:
    Wat is SHERMAN leuk he Bloes O+
      zaterdag 8 januari 2005 @ 12:27:39 #14
    65516 gieling
    Live from NYC
    pi_24461918
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 15:50 schreef -Eddow- het volgende:

    [..]

    http://www.autogespot.com/
    zoiets??
    mail form is ook gemaakt!
    Site ziet er ok uit!

    Alleen wil ik je wel de tip geven je logo bij de foto´s minder prominent in beeld te brengen. Logo mag natuulijk, maar als het over de volledige lengte van de foto komt gaat het irritant goed opvallen
    pi_24491454
    Zo weer een nieuwe versie online
    Het script is aangepast. Lay out wat bewerkt en gastenboek gemaakt.
    Comments please
    http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
    http://www.klassiekergespot.nl
    ©1983-2007 -Eddow-
      maandag 10 januari 2005 @ 08:18:48 #16
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24497515
    Heb sinds kort ook mijn eerste echt eigen php site online, een photolog cms met een mysql database erachter.

    Tot vorige maand eigenlijk nooit met php gewerkt en omdat ik nu les geef in ASP ook maar eens PHP geprobeerd.

    Graag commentaar in het algemeen, maar kan iemand ook eens kijken of mijn thumbnails het goed doen (in het verleden gaf ie soms een pagina zonder thumbs terug). Suggesties zijn natuurlijk ook van harte welkom. Het gaan om deze site
      maandag 10 januari 2005 @ 10:12:48 #17
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24498552
    quote:
    Op maandag 10 januari 2005 08:18 schreef Libris het volgende:
    Heb sinds kort ook mijn eerste echt eigen php site online, een photolog cms met een mysql database erachter.

    Tot vorige maand eigenlijk nooit met php gewerkt en omdat ik nu les geef in ASP ook maar eens PHP geprobeerd.

    Graag commentaar in het algemeen, maar kan iemand ook eens kijken of mijn thumbnails het goed doen (in het verleden gaf ie soms een pagina zonder thumbs terug). Suggesties zijn natuurlijk ook van harte welkom. Het gaan om deze site
    Wat voor les geef jij??? ooit gehoord dat er nog mensen een 56k6 modem gebruiken?? Op de frontpage wordt aan plaatjes 501257 bytes geladen dus ongeveer een half mb! dat vind ik dus niet echt tumbnails!
    op de andere pagina's worden de thumbs wel goed weergegeven.
    Where's my fear???
      maandag 10 januari 2005 @ 10:17:03 #18
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24498602
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 21:42 schreef -Eddow- het volgende:
    Zo weer een nieuwe versie online
    Het script is aangepast. Lay out wat bewerkt en gastenboek gemaakt.
    Comments please
    vertel de volgende keer wat er is bijgewerkt aan de site. Wat me nu opvalt is dat in het plaatjes van de header die halve cirkel blauwe cirkel niet helemaal mooi rond loopt. Precies in het midden helemaal links aan de buitenkant van die cirkel lijkt het of daar een paar pixels zijn afgesneden.
    Met je gastenboek moet je in de zelfde stijl blijven als de rest van de site. Dus de borders blauw.
    Daarnaast zou het ook op prijs gesteld worden als jij ook sitechecks schrijft.
    Where's my fear???
      maandag 10 januari 2005 @ 11:31:51 #19
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24499634
    quote:
    Op maandag 10 januari 2005 10:12 schreef jagermaster het volgende:

    [..]

    Wat voor les geef jij??? ooit gehoord dat er nog mensen een 56k6 modem gebruiken?? Op de frontpage wordt aan plaatjes 501257 bytes geladen dus ongeveer een half mb! dat vind ik dus niet echt tumbnails!
    op de andere pagina's worden de thumbs wel goed weergegeven.
    Haha, bestaan die nog, mensen met modems? Nee, daar heb je wel gelijk in, max aantal plaatjes gaat ook omlaag. Kleinere plaatjes nog even niet, want het is toch een site voor foto's.. Maar bedankt voor je feedback

    -edit- Ook de kwaliteit van de Jpegs omlaag gedaan, scheelt ook weer iets. Wat is in jullie ogen de grootste gangbare omvang van een pagina?

    [ Bericht 9% gewijzigd door Libris op 10-01-2005 12:29:12 ]
    pi_24503987
    Gaarne zou ik jullie aandacht willen trekken met mijn vernieuwde layout voor mijn persoonlijke gallery!.

    Waarbij ik hulp heb gehad van Roonaan, Leshy en Heliospan... (in juiste volgorde!)

    http://gallery.bruggema.nl , en meld graag wat ik beter zou kunnen aanpassen!? en wat mooier cq anders kan! ben er zelf erg tevreden mee!.
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
    pi_24504008
    ps let niet op de bovenste 1234567, hier moet ik nog een oplossing voor vinden
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
      dinsdag 11 januari 2005 @ 02:37:42 #22
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24512371
    quote:
    Op maandag 10 januari 2005 17:41 schreef Chandler het volgende:
    Gaarne zou ik jullie aandacht willen trekken met mijn vernieuwde layout voor mijn persoonlijke gallery!.

    Waarbij ik hulp heb gehad van Roonaan, Leshy en Heliospan... (in juiste volgorde!)

    http://gallery.bruggema.nl , en meld graag wat ik beter zou kunnen aanpassen!? en wat mooier cq anders kan! ben er zelf erg tevreden mee!.
    Eerste wat opvalt, waarom circa 9 resultaten? Circa is ongeveer, maar volgens mij heb je precies 9 albums erop staan. Hetzelfde geld voor de albums zelf, circa 776 foto's.

    In je instellingen staan twee items met maar 1 optie (Aantal galerieen per pagina, rijen) .Groote van voorbeeld plaatje (wat betekent 64, 128, 256? Zijn het kb's, pixels?). Footer op dezelfde pagina staat '�2004 E. Bruggema.' denk dat het '?' er niet hoort.

    Beginpagina: 'Random alle plaatjes weergeven, click hier!' doe kan click ook even in het NL: klik..

    En een slideshow met plaatjes van bijna een MB loopt niet erg lekker.. Trouwens zijn de plaatjes qua afmetingen ook te groot om weer te geven.

    Ik gebruik trouwens Firefox
      dinsdag 11 januari 2005 @ 02:51:51 #23
    23346 Evil_Koekje
    Niet altijd evil...
    pi_24512473
    quote:
    Op dinsdag 11 januari 2005 02:37 schreef Libris het volgende:

    [..]
    Beginpagina: 'Random alle plaatjes weergeven, click hier!' doe kan click ook even in het NL: klik..
    En random zelf natuurlijk ook.
      dinsdag 11 januari 2005 @ 03:25:01 #24
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24512615
    quote:
    Op dinsdag 11 januari 2005 02:51 schreef Evil_Koekje het volgende:

    [..]

    En random zelf natuurlijk ook.
    Tja, je hebt gelijk, alhoewel random toch aardig is ingeburgerd. Zou jij dan 'willekeurig' gebruiken?
    pi_24512969
    Ok; ik moet de taal nog even aanpassen geheel correct maar verder niets op de layout en of navigatie aan te merken?
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
      woensdag 12 januari 2005 @ 04:42:20 #26
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24527226
    quote:
    Op dinsdag 11 januari 2005 07:48 schreef Chandler het volgende:
    Ok; ik moet de taal nog even aanpassen geheel correct maar verder niets op de layout en of navigatie aan te merken?
    Taal is ook layout...

    Nog even verder kijken:
  • Jammer dat je de titels van de albums niet helemaal ziet, en dat deze vreemde namen hebben (2004-dec-13 Trouwf..), misschien kleiner lettertype voor de titels (dus meer letters laten zien) en een mogenlijkheid tot het veranderen van de titels.
  • Zoals ik al zei is de slideshow totaal nutteloos op deze manier (te grote foto's)
  • title (dus in je browers balk is niet neergezet)
  • Waarom een vernieuw link in je links bovenin, wat is het nut?
  • Footer (�2004 E. Bruggema) niet gefixed

    das het weer voor even, als er nog aanbevelingen zijn voor mijn pagina zijn hoor ik het graag
  • pi_24529684
    Libris; je hebt gelijk taal is ook layout.

    1. de titels van de albums zie je niet helemaal omdat ze soms nogal erg lang cq layout verneukend zijn.
    2. Ja voor die slideshow moet ik idd nog iets leuks cq handigs bedenken maar gaat helaas niet over 1 nachts.
    3. Title staat er nu wel, tenminste die heb ik wel ingevoerd (bij default layout)
    4. Ja vernieuw is eingelijk een beetje vaag; maar dit is een SESSIE script waarbij dus geen MySQL database gebruikt wordt; maar idd deze zou er ook uitkunnen. (laden van galleries gebeurd op directory niveau)
    5. Hmm... waar zie je die footer? ik heb er staan

    (c) 2004-2005 E. Bruggema, scripting & graphical all reserved by its rightful owners

    Tnx alvast.
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
      woensdag 12 januari 2005 @ 13:33:23 #28
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24531396
    quote:
    Op woensdag 12 januari 2005 11:04 schreef Chandler het volgende:
    Libris; je hebt gelijk taal is ook layout.
    <cut>

    5. Hmm... waar zie je die footer? ik heb er staan

    (c) 2004-2005 E. Bruggema, scripting & graphical all reserved by its rightful owners

    Tnx alvast.
    oud-google layout... Bij default zie ik hem idd wel.

    Nog een dingetje, bij de de default layout, is <selecteer een galerie > (linksonder) door de kleur haast niet te lezen..
    pi_24532378
    quote:
    Op woensdag 12 januari 2005 04:42 schreef Libris het volgende:

    [..]

    das het weer voor even, als er nog aanbevelingen zijn voor mijn pagina zijn hoor ik het graag
    -Mischien een intro tekst met wat de bedoeling is van de site
    -Als je op register klikt krijg je een fout melding
    quote:
    Warning: fopen(log/log20050112.log): failed to open stream: No such file or directory in /opt/web/webfriso/www.kluit.com/includes/pl_functions.php on line 622

    Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /opt/web/webfriso/www.kluit.com/includes/pl_functions.php on line 623

    Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /opt/web/webfriso/www.kluit.com/includes/pl_functions.php on line 624
    -En het menu laten staan: Als ik dus bijvoorbeeld op September klik moet ik daarna eerst weer terug om naar bijvoorbeeld Augustus te gaan.
    -Voor de rest overzichtelijke en rustige site
    http://www.autogespot.com De verzameling van bijzondere auto's!!
    http://www.klassiekergespot.nl
    ©1983-2007 -Eddow-
      woensdag 12 januari 2005 @ 15:10:22 #30
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24532438
    quote:
    Op woensdag 12 januari 2005 15:05 schreef -Eddow- het volgende:

    [..]

    -Mischien een intro tekst met wat de bedoeling is van de site
    -Als je op register klikt krijg je een fout melding
    [..]

    -En het menu laten staan: Als ik dus bijvoorbeeld op September klik moet ik daarna eerst weer terug om naar bijvoorbeeld Augustus te gaan.
    -Voor de rest overzichtelijke en rustige site
    Merci bien, kijk er morgen naar
    pi_24548968
    Na 8 september, de dag dat we werder gelanceerd op het World Wide Web waren we druk bezig om Xbox Force ( toen nog Xbox Owners geheten) een betere naam te geven dan de vorige . Nu zijn we aardig op weg, eindelijk is de nieuwe host er en zijn we van die irritante gratis host verlost.Geen gratis --.tk account meer maar een normaal --.nl account. Geen problememen meer dat de site te druk bezocht werd, en natuurlijk eindelijk een eigen webmail. (hehe)

    Hopelijk wordt Xbox Force door het nederlandse publiek geaccepteerd en zullen we heel misschien een hoog plekje in de Xbox Site ranglijst krijgen. Maar daar gaat het uiteinderlijk niet om. Het gaat erom om de bezoeker/ member/ geinteresseerde te informeren over de nieuwste games en allerlij nieuwtjes rond de Xbox! en daarvoor zijn wij er.

    Graag wil ik nu jullie menig/ kritiek op de site weten
    www.xboxforce.nl

    p.s let niet op de grio 555 banner, deze is er om toch azie een beetje te helpen, de banenr is iets te breed waardoor de site iets uitgetrokken wordt. Deze banner is eer tijdelijk dus de site zal na het verwijderen van de banner weer de goede vorm krijgen.
      vrijdag 14 januari 2005 @ 03:05:40 #32
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24556841
    quote:
    Op donderdag 13 januari 2005 17:34 schreef Tom_B het volgende:

    Graag wil ik nu jullie menig/ kritiek op de site weten
    www.xboxforce.nl

    p.s let niet op de grio 555 banner, deze is er om toch azie een beetje te helpen, de banenr is iets te breed waardoor de site iets uitgetrokken wordt. Deze banner is eer tijdelijk dus de site zal na het verwijderen van de banner weer de goede vorm krijgen.
    Eerste indruk, mooi, maar een beetje standaard. De 555 banner valt inderdaad een beetje uit de toon.

    Als taalpurist, wederom het wisselen tussen Engels en Nederlands, ik weet dat er voor sommige Engelse woorden geen gangbare Nederlandse equivalenten zijn, maar het staat nog steeds een beetje slordig.

    Inloggen / registreren, op je site staat: "Nog geen account? Registreer van vandaag nog", maar waar? ik kan geen registreer knop vinden. Kan je niet ziets maken? "Nog geen account? Registreer van vandaag nog", dus een link maken an registreer?

    Privacy Policie zo moeten zijn Privacy Policy

    Van de 3 spellen (die met plaatjes bovenin staan) zie je niet of het een Preview of een Review is.

    Als je een Preview of Review aanklikt, blijft het kopje nieuws boven het artikel staan.

    Sommige copyrights staan op 2004, sommige op 2005

    Nu even echt werken Kijk later nog wel een keer, hoop dat je er wat aan hebt
      vrijdag 14 januari 2005 @ 05:53:14 #33
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24557353
    Nog iets, het design van het forum vind ik mooier dan van de site, de kleuren in ieder geval.
    pi_24559534
    Ik zal nog eens een site van mi ter check aanbieden.
    url:
    http://www.bleermakers.com
    http:/vanderkamp.bleermakers.com
    http://vanversendaal.bleermakers.com

    Uitleg
    Het betreft hier eigenlijk meer een site-engine. En dan vooral de content, de layout wordt hoofdzakelijk middels CSS geregeld (Met als basis een CSS-sheet van stopdesign, maar die is inmiddels wel flink omgebouwd).
    Over de sites die hierboven gemeld staan: Ze draaien allemaal met dezelfde database en ook in hetzelfde mapje op de webserver. Door het subdomein wordt er bepaald welk account het betreft.

    Functionaliteiten:
    * Fotoalbum
    * Weblog
    * Artikelen
    * Reactie systeem
    * Statistieken op alle site-onderdelen (inclusief afzondelijke foto's, artikelen en weblogitems)

    Voor het foto album kunnen foto's direct (indien daartoe gerechtigd) worden geupload. Daarbij wordt de foto 'as is' opgeslagen, daarnaast wordt er een thumbnail aangemaakt en wordt de foto indien te groot volgens account specificaties geresized naar de maximale grootte (dus drie verschillende versies).

    Het weblog en artikelengedeelte is nog niet helemaal af. Er moet nog een Archief/browse functie inkomen.

    Voor ieder pagina is trouwens een aparte header te uploaden (binnen het CMS). Ook het toevoegen van pagina's en indeling van die pagina's is via het CMS te doen.
    pi_24560673
    Sop; erg netjes vooral dat je best veel zaken kan aanpassen middels een cms, heb je anders ook wat kiekjes van je cms?
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
    pi_24562866
    sure:
      vrijdag 14 januari 2005 @ 18:53:32 #37
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24567586
    quote:
    Op vrijdag 14 januari 2005 10:52 schreef sop het volgende:
    Ik zal nog eens een site van mi ter check aanbieden.
    url:
    http://www.bleermakers.com
    http:/vanderkamp.bleermakers.com
    http://vanversendaal.bleermakers.com

    Uitleg
    Het betreft hier eigenlijk meer een site-engine. En dan vooral de content, de layout wordt hoofdzakelijk middels CSS geregeld (Met als basis een CSS-sheet van stopdesign, maar die is inmiddels wel flink omgebouwd).
    Over de sites die hierboven gemeld staan: Ze draaien allemaal met dezelfde database en ook in hetzelfde mapje op de webserver. Door het subdomein wordt er bepaald welk account het betreft.

    Functionaliteiten:
    * Fotoalbum
    * Weblog
    * Artikelen
    * Reactie systeem
    * Statistieken op alle site-onderdelen (inclusief afzondelijke foto's, artikelen en weblogitems)

    Voor het foto album kunnen foto's direct (indien daartoe gerechtigd) worden geupload. Daarbij wordt de foto 'as is' opgeslagen, daarnaast wordt er een thumbnail aangemaakt en wordt de foto indien te groot volgens account specificaties geresized naar de maximale grootte (dus drie verschillende versies).

    Het weblog en artikelengedeelte is nog niet helemaal af. Er moet nog een Archief/browse functie inkomen.

    Voor ieder pagina is trouwens een aparte header te uploaden (binnen het CMS). Ook het toevoegen van pagina's en indeling van die pagina's is via het CMS te doen.
    ziet er wel leuk uit, snap alleen niet echt wat je gereviewd wilt hebben.
    Wat ik zo snel zie in de layouts is dat ze alle drie precies het zelfde is op een header na of zo.
    de graphic bj zoeken in vanderkamp layout de achtergrond wit van is. Als ik in die layout ook over home ga dat ik twee keuzes krijg. Wil gewoon als bezoeker naar home. Dat de header van de layout veranderd bij verschillende paginas?? had in ieder geval een ander plaatje toen ik die poesjes ging bekijken in je fotoboek.
    Soms haalt je site de snelheid van fok (sarcastisch bedoelt) en soms is die sneller. Kan misschien toeval zijn op die paar minuten dat ik daar rondklikte, verbleef in ieder geval voor een groot deel in het fotoalbum.
    Where's my fear???
    pi_24568706
    @jagermaster: De layout verschilt nu alleen op background & headerniveau. Wat ik daarmee bedoelde is dat het mogelijk is om er een andere layout in te proppen. (via deze zie je de site zonder stylesheet[/url])
    quote:
    de graphic bj zoeken in vanderkamp layout de achtergrond wit van is. Als ik in die layout ook over home ga dat ik twee keuzes krijg. Wil gewoon als bezoeker naar home.
    Ik heb die zin nu drie keer gelezen, maar ik snap niet wat er staat
      vrijdag 14 januari 2005 @ 21:35:21 #39
    65837 cerror
    ik kom af en toe
    pi_24570137
    cerror.tk

    100% zelfgemaakt (ook de oneliner).
    Lekker vloekend roze.
    Het schreeuwt, is tamelijk strak qua design.

    Zit ook nog een kleine easteregg in
    Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
    Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch
      zaterdag 15 januari 2005 @ 01:30:19 #40
    23346 Evil_Koekje
    Niet altijd evil...
    pi_24574542
    quote:
    Op vrijdag 14 januari 2005 21:35 schreef cerror het volgende:

    Zit ook nog een kleine easteregg in
    Je kan Cerror selecteren, en als je dan opzij schuift staat er error?
      zaterdag 15 januari 2005 @ 01:35:53 #41
    65837 cerror
    ik kom af en toe
    pi_24574618
    quote:
    Op zaterdag 15 januari 2005 01:30 schreef Evil_Koekje het volgende:

    [..]

    Je kan Cerror selecteren, en als je dan opzij schuift staat er error?
    Klik de foto nou maar gewoon
    Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
    Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch
    pi_24576826
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 11:37 schreef -Eddow- het volgende:
    http://www.autogespot.com
    Hij is weer geupdate
    graag weer commentaar
    een mailform en eigen gastenboek staan in de wachtrij
    (TVP)
    je moet een reactiesysteem maken voor elke auto die gespot is
    Is denk ik wel leuk
    Klik eens hier???
    IK HEB EEN GIGANTISCHE SCHIJTHEKEL AAN DOLF JANSEN!!
    Hartkwalen??
      zaterdag 15 januari 2005 @ 11:01:33 #43
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24577521
    quote:
    Op vrijdag 14 januari 2005 20:06 schreef sop het volgende:
    @jagermaster: De layout verschilt nu alleen op background & headerniveau. Wat ik daarmee bedoelde is dat het mogelijk is om er een andere layout in te proppen. (via deze zie je de site zonder stylesheet[/url])
    [..]

    Ik heb die zin nu drie keer gelezen, maar ik snap niet wat er staat
    Op deze url http://vanderkamp.bleermakers.com/?TID=33 zie je in het horizontale menu home staan. Echter daar zit een pulldown menuutje onder met de items Trouwen connie en Eddy en Cobus. Dat is verwarrend voor de bezoekers als ze terug willen naar home.
    Where's my fear???
    pi_24580346
    quote:
    Op zaterdag 15 januari 2005 11:01 schreef jagermaster het volgende:

    [..]

    Op deze url http://vanderkamp.bleermakers.com/?TID=33 zie je in het horizontale menu home staan. Echter daar zit een pulldown menuutje onder met de items Trouwen connie en Eddy en Cobus. Dat is verwarrend voor de bezoekers als ze terug willen naar home.
    Als ze alleen home zien, dan zitten ze ook in home
    pi_24580966
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 15:38 schreef Da_Koen het volgende:
    www.ring2mobile.nl
    Je kunt hier ringtones of wallpapers naar je mobiel sturen. Kunnen jullie ff kijken of het duidelijk is hoe het werkt en ook of alles werkt. De layout is niet zo belangrijk, check vooral de functionaliteit
    Iemand?
    pi_24585857
    quote:
    Op zaterdag 15 januari 2005 14:49 schreef Da_Koen het volgende:

    [..]

    Iemand?
    Leuk idee voor de site dat ten eerste, maar het ziet er nog wat simpel uit. Bijvoorbeeld in de FAQ heb je die links naar antwoorden die zijn blauw, maak daar is een wat andere kleur van.

    Verder staat in Firefox die copyright tekst dwars die lijn,
    West Ham supporters, check: Dutchirons
    Dutch Football Manager Site!
    Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
      donderdag 20 januari 2005 @ 10:58:42 #47
    62944 STFU
    Blain (NTCE Chaingunner)
    pi_24648231
    Hey guys and girls,

    Ik heb weer een kleine site inelkaar gedraaid...

    Gemaakt met photoshop.
    Code gemaakt in kladblok

    Er zullen nog een aantal dingen aan veranderen:
    - Komt nog een header in.
    - Style sheet zal extern worden geimporteerd.

    Opdracht:
    - Klein
    - minimale resolutie (1024x768)
    - felle, maar toch vrolijke kleuren

    site: www.babypartycorner.com
    Hank Evans: Well fuck my ozone.
    Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
    pi_24654457
    nice STFU, alleen als je gewoon op de site komt vind ie de 1e pagina niet... foutje bedankt... verder ziet het er erg leuk uit alleen moet je de texten nogmaals doorkijken op kleine (type?) foutjes.
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
      donderdag 20 januari 2005 @ 19:49:50 #49
    101108 Stievus
    Drums, Sex & Palm Beer
    pi_24655300
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 15:50 schreef -Eddow- het volgende:

    [..]

    http://www.autogespot.com/
    zoiets??
    mail form is ook gemaakt!
    yups ziet er al stuk beter uit
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 17:50 schreef jagermaster het volgende:
    [quote]Op vrijdag 7 januari 2005 11:20 schreef Stievus het volgende:
    www.airwolf00.com

    - knip -
    [/quote Na een snel je site door gelopen te zijn zijn me de volgende dingen opgevallen (hopelijkzie je het niet als afzeiken want zo is het niet bedoeld):

    - de avatars zijn redelijk aan de grote kant waar door de comments veel ruimte in beslag nemen. Dit heeft als gevolg dat als er veel mensen een comment plaatsen dat het "te" veel scherm ruimte in beslag gaat nemen. Zelf hou ik meer van iets subtieler. Neeem een voorbeeld aan de reply's van de frontpage.fok.nl

    klopt, is eigenlijk beetje uit de hand gelopen. zelf gebruik ik redelijk groot scherm en breedbeeld laptop, dus niet zo opvallend voor mezelf maar met 15inch wel

    - Menu volgorde vin dik niet helemaal logisch: submit dailly's zegt mij niet wat dat is, tevens zou ik submit review er direct onder plaatsen. Dit omdat je dan groepeerd op actie die gebruiker kan uitvoeren. Het is een apart gedeelte naar mijn mening van je site van mij zou je er tussen ook dat naar voren laten komen en niet laten beschouwen als de "gewone" menuitems. Een stukje witruimte tussen de menuitems en de twee submit items een idee??

    dat is het probleem met een CMS als e107, dus niet mogelijk. het liefst wil ik zelf nog een theme maken met pull downs of iets dergelijks

    Je hebt in het menu 5 items over blink 182. Zover ik begrijp gaat de site niet over blink182 maar ruimer. Door hoog in het menu hier een accent op te leggen ga je denken dat het over blink182 gaat. Deze 5 items horen bij elkaar, misschien ook laten onderscheiden van de rest van het menu?
    Begrijp dat de makers Crystal Clear zijn?? komt niet uit het menu

    Het blink gedeelte heb ik met spoed erbij geplaats vanwege aantal hits dat ik die dagen kreeg nadat ik foto's van hun concert had geplaats. ongeveer 500.000 hits dus moest ff snel tijdelijk oplossing vinden. is aangepast nu

    home pagina
    Als ik je site bekijk zie ik voornamelijk engels. Waarom zou je in de home pagina dan een stukje in het Nederlands, zweeds en dat indonesich zetten? Voor de rest moeten ze toch engels lezen op de comments na.
    klopt ongeveer 25% is nederlands de helft allemaal engels, indonesisch of uit het "hoge noorden"

    Misschien de plaatjes kleiner maken van het concert en naast elkaar zetten zodat ook duidelijk is dat daarna nog tekst komt? Je chatbox aan de rechterkant neemt veel ruimte in beslag en toch probeer je de home pagina vol te stoppen met informatie. Je kan ook te veel informaite geven waardoor het onduidelijk wordt.

    blink182 menuitems volgorde bekijken, is het wel logisch oom eerst foto's aan te bieden en daarna een review? en als laatste nieuws?
    fixed

    Jammer dat het grijs van de fotoalbum niet helemaal in de stijl van de site past. Zou het grijs van de achtergrond wegdoen en gewoon wit maken. In de album lijst van je foto's moet je oppassen dat je niet te veel informatie zet aan de rechterkant van de foto. De ruimte is er te klein voor en je ziet al dat het "voor het oog" uit z'n verband wordt gerukt.
    Random picture vind ik persoonlijk overbodig net zoals last addictions, dit vind ik doordat het onnodig ruimte en laattijd in beslag neemt zonder dat je hier naar mijn mening veel nut vanterug ziet. Dit is puur een mening en smaak! en dat verschilt per persoon.

    klopt is een plug in en heb al veel mot ermee gehad en de themes pakt ie op een 1 of andere manier niet goed over. maar staan nu teveel foto's in om te switchen naar ander gallery pakket, beetje jammer weet het.

    - leuk dat je het forum in de layout hebt gezet!

    - jammer dat je events in een nieuw scherm openen probeer aan de evnet pagina iets meer opmaak en styling te geven en niet in een nieuw scherm te laten openen.

    klopt zijn de "content pages" in e107 is niet te fixxen jammer genoeg...

    -gallery ziet er goed uit, alleen jammer van dat grijs als achtergrond kleur maakt het wat afwijkend van de rest van de site.
    Hier past random picture en last addicts wel bij

    - news is home??? geen twee menuitems met de zelfde content raak je het spoor bijster als bezoeker.

    -daily news. Probeer het korter te houden, dat het minder ruimte in beslag neemt.

    -christal clear, waarom more info about [name] in een nieuw venster laten openen?? zonde!
    (wat betekend lieven??? uit de comment van quest)

    Crystal Clear is me eigen band. ben de drummer ervan dus vandaar steeds die naam. uhh lieven? geen idee lol

    - links
    je pagina wordt uit z'n verband gehaald door de banners.Zoek een ander oplossing ervoor door bijvoorbeeld ze te verkleinen. als je een link zet naar een ander scherm wees dan zo fatsoenlijk om ze ook het hele scherm te geven inplaats van een popup! want dat zou je zelf ook niet leuk vinden als er zo naar je website gelinkt wordt

    - http://www.milavia.net/users/crystalclear/links.php daar is je menu een beetje uit de vorm gedrukt

    yups zie het, zal het fixen als ik tijd heb
      donderdag 20 januari 2005 @ 21:04:52 #50
    52684 TIC
    Drank de Buffel komt later
    pi_24656534
    Nog een keer der in, want de lay out is veranderd. En we hebben de serieuzere inhoud en de linkdumps nu gescheiden staan.

    Watdefokæ

    Het is en blijft misschien een 13 in ee ndozijn weblog, maar we proberen wat originelere punten te pakken. En dat komt langzamerhand iets meer naar voren.
    Verder comentaar altijd welkom.
    Ik zeg maar zo ik zeg maar niks dan zeg ik al veel te veel.
    www.hetknakkertje.nl
    pi_24656971
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 21:04 schreef TIC het volgende:
    Nog een keer der in, want de lay out is veranderd. En we hebben de serieuzere inhoud en de linkdumps nu gescheiden staan.

    Watdefokæ

    Het is en blijft misschien een 13 in ee ndozijn weblog, maar we proberen wat originelere punten te pakken. En dat komt langzamerhand iets meer naar voren.
    Verder comentaar altijd welkom.
    Da's toch gewoon Pivot?
    ---
    Just one note
    Could make me float
    Could make me float away
      donderdag 20 januari 2005 @ 21:40:10 #52
    52684 TIC
    Drank de Buffel komt later
    pi_24657121
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 21:31 schreef E.r.w.i.n het volgende:

    [..]

    Da's toch gewoon Pivot?
    Deels, want we kregen wat problemen en toen hebben we eigenlijk allemaal dingen uit andere scripts gehaald en er in geplemt en nog wat dingen er in gebouwd. Het login systeem is nog wel van pivot.
    Ik zeg maar zo ik zeg maar niks dan zeg ik al veel te veel.
    www.hetknakkertje.nl
      donderdag 20 januari 2005 @ 21:52:47 #53
    62944 STFU
    Blain (NTCE Chaingunner)
    pi_24657376
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 18:51 schreef Chandler het volgende:
    nice STFU, alleen als je gewoon op de site komt vind ie de 1e pagina niet... foutje bedankt... verder ziet het er erg leuk uit alleen moet je de texten nogmaals doorkijken op kleine (type?) foutjes.
    Thanks man!

    Ja klopt de fout in het php script had ik al gevonden zal hem eens nalopen op de spelfouten... ik plaats alleen de texten online die ik krijg doorgegeven van de opdrachtgever. maar zal hem eens nalopen

    Hem vaak meegemaakt dat de opdrachtgever een text aangeeft waar spelfouten in zitten... zeggen ze tegen mij: Heej je hebt spelfouten gemaakt!!!

    euhmm.. duhh.. HET ZIJN JOUW TEXTEN!!!!
    Hank Evans: Well fuck my ozone.
    Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
      donderdag 20 januari 2005 @ 22:00:17 #54
    62944 STFU
    Blain (NTCE Chaingunner)
    pi_24657520
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 21:04 schreef TIC het volgende:
    Nog een keer der in, want de lay out is veranderd. En we hebben de serieuzere inhoud en de linkdumps nu gescheiden staan.

    Watdefokæ

    Het is en blijft misschien een 13 in ee ndozijn weblog, maar we proberen wat originelere punten te pakken. En dat komt langzamerhand iets meer naar voren.
    Verder comentaar altijd welkom.
    Ik vind het er leuk en fris uitzien, alleen vind ik dat je soms flash misbruikt heb, dat kan makkelijkkkk met gifjes/jpgtjes etc etc

    overall: DOPE!
    Hank Evans: Well fuck my ozone.
    Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
      donderdag 20 januari 2005 @ 22:07:07 #55
    52684 TIC
    Drank de Buffel komt later
    pi_24657620
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 22:00 schreef STFU het volgende:

    [..]

    Ik vind het er leuk en fris uitzien, alleen vind ik dat je soms flash misbruikt heb, dat kan makkelijkkkk met gifjes/jpgtjes etc etc

    overall: DOPE!
    In principe is alleen de header flash. En de menu balk had inderdaad ook misschien gewoon met jpg gekunt. Maar je moet keuzes maken in je leven
    Ik zeg maar zo ik zeg maar niks dan zeg ik al veel te veel.
    www.hetknakkertje.nl
    pi_24657704
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 21:52 schreef STFU het volgende:

    [..]

    Thanks man!

    Ja klopt de fout in het php script had ik al gevonden zal hem eens nalopen op de spelfouten... ik plaats alleen de texten online die ik krijg doorgegeven van de opdrachtgever. maar zal hem eens nalopen

    Hem vaak meegemaakt dat de opdrachtgever een text aangeeft waar spelfouten in zitten... zeggen ze tegen mij: Heej je hebt spelfouten gemaakt!!!

    euhmm.. duhh.. HET ZIJN JOUW TEXTEN!!!!
    Inderdaad heb ik ook vaak last van; texten zijn niet gemakkelijk te maken hehe... maar leuke site, lekker klein en informatief! je kunt goed met gfx omgaan zie ik al wel!
    The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
    Like trump...
      donderdag 20 januari 2005 @ 22:15:40 #57
    62944 STFU
    Blain (NTCE Chaingunner)
    pi_24657803
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 22:07 schreef TIC het volgende:

    [..]

    In principe is alleen de header flash. En de menu balk had inderdaad ook misschien gewoon met jpg gekunt. Maar je moet keuzes maken in je leven
    ik doelde voornamelijk op die menukopjes aan de rechterkant (zwarte rechthoekjes)
    Hank Evans: Well fuck my ozone.
    Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
      donderdag 20 januari 2005 @ 22:44:19 #58
    52684 TIC
    Drank de Buffel komt later
    pi_24658364
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 22:15 schreef STFU het volgende:

    [..]

    ik doelde voornamelijk op die menukopjes aan de rechterkant (zwarte rechthoekjes)
    Als je de doorlopende lijntjes bedoelt: dat hebben we expres gedaan vonden we wel stijlvol, maar iedereen natuurlijk zijn smaak en stijl.
    Ik zeg maar zo ik zeg maar niks dan zeg ik al veel te veel.
    www.hetknakkertje.nl
      donderdag 20 januari 2005 @ 23:13:13 #59
    62944 STFU
    Blain (NTCE Chaingunner)
    pi_24658863
    waar: archieven, links en referenties in staat die blokjes bedoel ik he.
    Hank Evans: Well fuck my ozone.
    Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
      donderdag 20 januari 2005 @ 23:14:41 #60
    52684 TIC
    Drank de Buffel komt later
    pi_24658889
    quote:
    Op donderdag 20 januari 2005 23:13 schreef STFU het volgende:
    waar: archieven, links en referenties in staat die blokjes bedoel ik he.
    hmm keej das in ieder geval geen flash... ooh toch wel :S dat slaat nergens op. Hij is met meerdere mensen gebouwd. Ik zal er even wat van zeggen.
    Ik zeg maar zo ik zeg maar niks dan zeg ik al veel te veel.
    www.hetknakkertje.nl
    pi_24690823
    Voor een collega ben ik een site in elkaar aan het schroeven, alleen ben ik nu ernstig aan het worstelen met de footer. In Firefox werkt het perfect, sluit netjes aan op het deel erboven. In IE (duh) schuift de footer onder de inhoud daarboven: not so cool.

    klik

    Iemand enig idee waardoor dat veroorzaakt wordt?

    Firefox:




    IE:

    ---
    Just one note
    Could make me float
    Could make me float away
      zaterdag 22 januari 2005 @ 19:26:34 #62
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24692881
    quote:
    Op zaterdag 22 januari 2005 17:24 schreef E.r.w.i.n het volgende:
    Voor een collega ben ik een site in elkaar aan het schroeven, alleen ben ik nu ernstig aan het worstelen met de footer. In Firefox werkt het perfect, sluit netjes aan op het deel erboven. In IE (duh) schuift de footer onder de inhoud daarboven: not so cool.

    klik

    Iemand enig idee waardoor dat veroorzaakt wordt?

    Firefox:

    [afbeelding]


    IE:

    [afbeelding]
    oorzaak don't know. misschien een oplossing is om de footer-div in een ander div te plaatsen.

    edit: weet niet of het de bedoeling is dat er onder de tekst nog zoveel lege ruimte zit??
    Where's my fear???
      zondag 23 januari 2005 @ 23:19:45 #63
    16845 L3IPO
    I am...MEGATRON!
    pi_24714016
    New and improved

    www.bcnetwerkede.nl

    Gemaakt met notepad en photoshop Doelgroep lijkt me duidelijk. Ben er al heel wat uurtjes zoet mee geweest Wat vinden jullie van de duidelijkheid en de kleuren ed? Zelf heb ik al gezien dat het menu een raar streepje krijgt aan de rechterkant in Internet Explorer , maar ik heb helaas nog geen idee hoe ik dat op moet lossen.
    Humans dont deserve to live...
    pi_24715577
    quote:
    Op zondag 23 januari 2005 23:19 schreef L3IPO het volgende:
    New and improved

    www.bcnetwerkede.nl

    Gemaakt met notepad en photoshop Doelgroep lijkt me duidelijk. Ben er al heel wat uurtjes zoet mee geweest Wat vinden jullie van de duidelijkheid en de kleuren ed? Zelf heb ik al gezien dat het menu een raar streepje krijgt aan de rechterkant in Internet Explorer , maar ik heb helaas nog geen idee hoe ik dat op moet lossen.
    quote:
    Damesdubbel • Bij badminton heten alle vrouwen en meisjes ineens `dames' - terwijl iedereen weet dat een echte dame natuurlijk nooit zo idioot een speelveld op en neer zou rennen.
    Op vrijdag 12 augustus 2005 01:46 schreef ElisaB het volgende:
    Wat is SHERMAN leuk he Bloes O+
      maandag 24 januari 2005 @ 06:18:44 #65
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24718013
    Zou er misschien eens naar mijn site gekeken kunnen worden. Ik heb hem in de afgelopen week helemaal omgebouwd. Vooral achter de schermen, database management, logging enzo, iets meer flexibelere opzet. User systeem ook helemaal omgegooid, je hoeft je niet meer aan te melden, allemaal wat makkelijker gemaakt.

    Even voor de duidelijkheid, het is een zelfgeschreven PHP site, voor het uploaden van foto's. Users kunnen commenten, misschien een rating bijvoegen..
      maandag 24 januari 2005 @ 07:16:35 #66
    17137 Sander
    Nerds do it rarely
    pi_24718183
    Kappen met de slowchat.
      maandag 24 januari 2005 @ 08:15:13 #67
    71610 Black-Hole
    Deep in my soul
    pi_24718461
    Mijn site ook maar eens: http://www.markusschulz.nu

    De site is (tot nu toe) de enige wereldwijde fansite van Markus Schulz, een Amerikaanse DJ/Producer. De site is nu 5 maanden up en heeft net een nieuw design gekregen. Momenteel ben ik bezig een database toe toe voegen bij het tracklist gedeelte.

    Naast de site is er nog een forum, photo gallery, newsletter en downloads aanwezig.
      maandag 24 januari 2005 @ 08:23:35 #68
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24718499
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 08:15 schreef Black-Hole het volgende:
    Mijn site ook maar eens: http://www.markusschulz.nu

    De site is (tot nu toe) de enige wereldwijde fansite van Markus Schulz, een Amerikaanse DJ/Producer. De site is nu 5 maanden up en heeft net een nieuw design gekregen. Momenteel ben ik bezig een database toe toe voegen bij het tracklist gedeelte.

    Naast de site is er nog een forum, photo gallery, newsletter en downloads aanwezig.
    Wow, ik weet niet of ik de enige ben, maar als ik naar je site ga staat mijn processor op 100%... Het is echt jouw site (onder IE 6.0)

    Vind de screenshotjes bij newsletter, gallery en forum wel mooi en leuk.

    Wat me wel opvalt is, dat de links, die zo mooi oranje zijn vaak hetzelfde zijn... more.. more... more... mail us... mail us... mail us... etc.

    Maar voor de rest een mooi verzorgde pagina

    Edit
    100% is ws je swf.. Waarom niet een static plaatje, je ziet amper dat het beweegt... In ieder geval iets aan veranderen...

    [ Bericht 6% gewijzigd door Libris op 24-01-2005 08:28:39 ]
      maandag 24 januari 2005 @ 08:30:50 #69
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24718535
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 08:15 schreef Black-Hole het volgende:
    Mijn site ook maar eens: http://www.markusschulz.nu

    De site is (tot nu toe) de enige wereldwijde fansite van Markus Schulz, een Amerikaanse DJ/Producer. De site is nu 5 maanden up en heeft net een nieuw design gekregen. Momenteel ben ik bezig een database toe toe voegen bij het tracklist gedeelte.

    Naast de site is er nog een forum, photo gallery, newsletter en downloads aanwezig.
    eerste indruk ziet er wel leuk uit.
    Maar het kan er beter uitzien als je de tekst ook nog wat opvrolijkt met een plaatje. Want nu is het nog zo'n lap tekst.
    verder laat je het vinden van de knoppen home, forum, photogallery en contact us redelijk aan het toeval over. Je verwacht daar geen knoppen en je kijkt er veel ste snel over heen. Dus die links moeten omhoog en iets meer worden vormgegeven.
    Where's my fear???
    pi_24718651
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 08:15 schreef Black-Hole het volgende:
    Mijn site ook maar eens: http://www.markusschulz.nu

    De site is (tot nu toe) de enige wereldwijde fansite van Markus Schulz, een Amerikaanse DJ/Producer. De site is nu 5 maanden up en heeft net een nieuw design gekregen. Momenteel ben ik bezig een database toe toe voegen bij het tracklist gedeelte.

    Naast de site is er nog een forum, photo gallery, newsletter en downloads aanwezig.
    "Submit your shit" past als term niet in de rest van terminology van de site.
    "More" zou ik "Read more" van maken, en overal controleren of je de zin voor "More" hebt beėindigd met een leesteken.
    Je gebruikt een klein lettertype en mijn "beeld->tekengrootte" heeft hier geen enkele invloed op. Volgens mij kan het geen kwaad als je de fontsize gewoon "open" laat staan., behalve bij buttons, die je fixed fontsize kan geven natuurlijk.
    Zoals de header er nu uit ziet kan je de linkerkant statisch maken (laad ook sneller) en alleen de rechterkant flashen.
    Voor "Forum" "Newsletter" en "Photo gallery" onderaan op de eerste pagina, zou ik dezelfde buttons gebruiken als uit het menu en dan de "More" knoppen wegdonderen.
    "Check out our latest Member report" is geen hyperlink, en ik zou niet weten waar ik zou moeten zoeken voor de "member report"
    Discograpy => "New releases for the coming months", is het niet mooier als je daar "Upcomming releases" oid van te maken
    Misschien nog een mailformulier aanmaken. Dat verhinderd spam op schulz's adres.

    -r-
      maandag 24 januari 2005 @ 08:50:18 #71
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24718669
    Maar ben ik de enige met die 100% processorload op Schultz' pagina?
      maandag 24 januari 2005 @ 08:56:36 #72
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24718732
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 08:50 schreef Libris het volgende:
    Maar ben ik de enige met die 100% processorload op Schultz' pagina?
    nope heb ik ook. in IE6 en Mozilla
    Where's my fear???
      maandag 24 januari 2005 @ 10:19:00 #73
    71610 Black-Hole
    Deep in my soul
    pi_24719697
    Bedankt voor jullie feedback, ik zal er zeker iets mee doen. Is de 1e site die ik ooit gemaakt heb.
      maandag 24 januari 2005 @ 10:48:22 #74
    16845 L3IPO
    I am...MEGATRON!
    pi_24720111
    Iemand enig idee hoe ik dat extra streepje rechts van het menu in internet explorer weg kan halen op www.bcnetwerkede.nl ?
    Humans dont deserve to live...
      maandag 24 januari 2005 @ 10:51:17 #75
    16845 L3IPO
    I am...MEGATRON!
    pi_24720159
    quote:
    Op maandag 10 januari 2005 08:18 schreef Libris het volgende:
    Heb sinds kort ook mijn eerste echt eigen php site online, een photolog cms met een mysql database erachter.

    Tot vorige maand eigenlijk nooit met php gewerkt en omdat ik nu les geef in ASP ook maar eens PHP geprobeerd.

    Graag commentaar in het algemeen, maar kan iemand ook eens kijken of mijn thumbnails het goed doen (in het verleden gaf ie soms een pagina zonder thumbs terug). Suggesties zijn natuurlijk ook van harte welkom. Het gaan om deze site
    Zeer mooie site vind ik zelf, foto's makkelijk en duidelijk toegankelijk, goed geresised. Ik vind zelf alleen de kleuren niet zo mooi, grijs met groen.

    En misschien dat als je add-comment doet dat de site verder naar beneden opent, nu moet je eerst naar beneden scrollen om het invoervenster te vinden.

    En dat Friso het uploaden en taken heeft, lijkt me beetje nutteloze informatie, of maken meer mensen gebruik van de site zoals jij?

    Ook zou ik wat meer, en duidelijker geplaats (niet in een tabel) met commentaar op de foto neerzetten.

    [ Bericht 9% gewijzigd door L3IPO op 24-01-2005 10:58:14 ]
    Humans dont deserve to live...
      maandag 24 januari 2005 @ 11:10:54 #76
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24720488
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 10:48 schreef L3IPO het volgende:
    Iemand enig idee hoe ik dat extra streepje rechts van het menu in internet explorer weg kan halen op www.bcnetwerkede.nl ?
    je site is in twee delen verdeeld. de header en het geen waar het menu en de tekst in komt. Het deel waar het menu en de tekst in staat is 2px breder. (links 1 px en rechts 1 px). Denk dat je daar de fout in moet gaan zoeken. Denk dat je gewoon ergens verkeerd hebt gerekend met de border?

    verder mag je in je code nog een keertje bekijken, je mag in ieder geval de tbody eruit gooien want die gebruik je toch niet waar het voor bedoelt is. Verder hoort er bij de tag <img> het attribute alt="" in te zetten (<img src=""" alt="">) het is net verplicht een waarde er in op te geven.

    je gebruikt css en html door elkaar voor het zelfde. Is niet verstandig.
    Where's my fear???
      maandag 24 januari 2005 @ 11:17:23 #77
    16845 L3IPO
    I am...MEGATRON!
    pi_24720598
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 11:10 schreef jagermaster het volgende:

    [..]

    je site is in twee delen verdeeld. de header en het geen waar het menu en de tekst in komt. Het deel waar het menu en de tekst in staat is 2px breder. (links 1 px en rechts 1 px). Denk dat je daar de fout in moet gaan zoeken. Denk dat je gewoon ergens verkeerd hebt gerekend met de border?

    verder mag je in je code nog een keertje bekijken, je mag in ieder geval de tbody eruit gooien want die gebruik je toch niet waar het voor bedoelt is. Verder hoort er bij de tag <img> het attribute alt="" in te zetten (<img src=""" alt="">) het is net verplicht een waarde er in op te geven.

    je gebruikt css en html door elkaar voor het zelfde. Is niet verstandig.
    Tsja, het vervelende is dat ik zelf firefox gebruikt, en die geeft uiteraard wel alles goed weer, maar toen ik een keertje checkte met internet explorer zag ik dat er een foutje in zat. Bedankt voor je tips, en ik zal ff gaan zoeken

    En vergeet niet, ik ben nog een newbie he
    Humans dont deserve to live...
      maandag 24 januari 2005 @ 11:21:31 #78
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24720670
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 11:17 schreef L3IPO het volgende:

    [..]

    Tsja, het vervelende is dat ik zelf firefox gebruikt, en die geeft uiteraard wel alles goed weer, maar toen ik een keertje checkte met internet explorer zag ik dat er een foutje in zat. Bedankt voor je tips, en ik zal ff gaan zoeken

    En vergeet niet, ik ben nog een newbie he
    suc6 ermee. probeer eerst een basis te bouwen voor je de rest erin stopt werkt wat makkelijker. Kan je ook sneller vinden waar het fout gaat. Daarnaast is het handig beetje aan de opmaak van de code te denken. Kan je sneller fouten eruit halen. Bijvoorbeeld zo'n opbouw:
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    <table>
     <tr>
      <td>
       <table>
        <tr>
         <td>bla</td>
        </tr>
       </table>
      </td>
     </tr>
    </table>
    Where's my fear???
    pi_24721273
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 10:48 schreef L3IPO het volgende:
    Iemand enig idee hoe ik dat extra streepje rechts van het menu in internet explorer weg kan halen op www.bcnetwerkede.nl ?
    mag ik je een tip geven??

    zet dit eens in je stylesheet:
    1
    2
    3
    4
    body {
    margin-top: 0px;
    margin-bottom: 0px;
    }
      maandag 24 januari 2005 @ 12:02:13 #80
    16845 L3IPO
    I am...MEGATRON!
    pi_24721384
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 11:56 schreef keijz het volgende:

    [..]

    mag ik je een tip geven??

    zet dit eens in je stylesheet:
    [ code verwijderd ]
    Waar is dat voor? Ik heb trouwens het probleem gevonden, het is het google zoekdingetje wat het probleem geeft

    Maar is gewoon een standaard script, hoe en of ik het nu op kan lossen?
    Humans dont deserve to live...
      maandag 24 januari 2005 @ 14:26:04 #81
    59049 Dwork
    Ik ben niet lelijk..!
    pi_24723906
    Vriend van me wil zijn website showen, gezien het als spam wordt gezien als je je aanmeld alleen voor je site te laten revieuwen.

    De website is gemaakt met behulp van HTML, PHP en SQL Er mijn wat schoonheids foutjes in de website en moeten dingen nog veranderd worden.

    De doelgroep is eigelijk iedereen, die gratis dingen, producten wil hebben. Al zijn daar veel website's over wil hij die stap toch nemen. Zijn vraag is eigelijk wat jullie ervan vinden en is de site makkelijk in gebruik, qua navigatie. Zijn de linken ook makkelijk leesbaar zien jullie dodelinken en laden de pagina's niet te langzaam.

    De URL is http://www.4nop.com
    www.ukkienet.com Mijn zoontje's website.
    www.aquadrome.net Mijn aquarium.
    Gratis onzichbare webstatistieken fujindesign.com/stats
      maandag 24 januari 2005 @ 15:01:40 #82
    92926 Joipoidoipoipoi
    met broedsel incl. grote zus!
    pi_24724410
    Ik heb de site van m'n vriend http://www.robvankooten.nl helemaal vernieuwd. Ik ben nog niet zo lang bezig met computers (ik heb m'n computer nog geen jaar en heb sinds april 2004 internet en heb me daarvoor eigenlijk nooit in computers verdiept). Ik heb een klein beetje CSS gebruikt, en een klein beetje PHP ((include) voor het contactformulier). Binnenkort wil ik me meer in CSS en PHP gaan verdiepen. Verder heb ik Photoshop gebruikt en NVU en kladblok.

    Ik ben er zelf wel tevreden over, behalve dan dat hij groter (langer) uitgevallen is dan ik vantevoren in m'n hoofd had zitten, want persoonlijk vind ik kleine (korte) sites mooier. Een aantal foto's moet In Photoshop nog een beetje bijgesneden worden.

    Met de venieuwing ben ik niet zo heel lang bezig geweest (alleen afgelopen weekend) en ik heb 'm vernieuwd omdat ik niet tevreden was met de saaie uitstraling van de oude site en omdat m'n vriend vanaf deze week weer gaat exposeren en dan is het wel fijn om een mooie site te hebben.

    Ik zit zelf nog te twijfelen hoe de beginpagina (home) eruit moet zien, of ik de thumbnails daar wil laten staan of juist niet. Aan de ene kant wil ik ze wel laten staan omdat je dan bij binnenkomst meteen ziet dat het om schilderijen gaat, aan de andere kant wil ik ze niet laten staan omdat ik houd van 'standaard' en ze staan ook niet bij 'contact' en 'links' en 'muziek', maar daar vond ik de thumbnails vrij slordig staan.

    Ik ben benieuwd wat anderen van mijn site vinden
    "If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
      maandag 24 januari 2005 @ 16:29:00 #83
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24725631
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 15:01 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
    < knip >
    Ik ben benieuwd wat anderen van mijn site vinden
    ken deze schilderijtjes. Je hebt hem eerder op een sitecheck gezet?
    je geeft aan dat je hebt lang vind. Nou daar kan je iets aan doen Begin als eerste nodelose ruimte boven en tussen de tekst weg te halen. Daarnaast kan je een deel van de ruimte tusse de plaatjes op de frontpage weghalen. Verder zou je inplaats van alleen de plaatjes te resizen ook een crop op toe kunnen passen zodat je een aantal van een mooi formaat netjes onder elkaar/naast elkaar kan neer zetten.
    Valt me op dat sommige schilderijen donker zijn en de andere licht. Misschien kijken hoe je dingen groepeerd. Nu komen sommige schilderijen meer naar boven en andere totaal niet.

    Ondanks dat ik het meeste van surrealistische kunst niet mooi vind zijn er zat mogelijkheden om het actiever te verwerken in een layout. Maak je deze site in opdracht van/ samenwerking met de kunstenaar? laat hem dan meedenken. Vooral als je met het werken zit van het menu moet je heel wat kunnen.Sorry dat ik het zeg, maar ik mis de kunst in de site neem er meer tijd voor dan een weekendje.

    onder constructie stat een beetje stom. Dat het staat bij overige is tot daar aan toe. maar schilderijen 4 ?? hala dan die vier tijdelijk weg.
    een mailadres onder aan de pagna zetten is vragen om spam!
    Where's my fear???
      maandag 24 januari 2005 @ 17:01:25 #84
    92926 Joipoidoipoipoi
    met broedsel incl. grote zus!
    pi_24725843
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 16:29 schreef jagermaster het volgende:
    ken deze schilderijtjes. Je hebt hem eerder op een sitecheck gezet?
    Nee, maar ik heb weleens op sitechecks gereageerd, misschien dat je toen een keer op mijn 'huisje' geklikt hebt.
    quote:
    je geeft aan dat je hebt lang vind. Nou daar kan je iets aan doen Begin als eerste nodelose ruimte boven en tussen de tekst weg te halen. Daarnaast kan je een deel van de ruimte tusse de plaatjes op de frontpage weghalen. Verder zou je inplaats van alleen de plaatjes te resizen ook een crop op toe kunnen passen zodat je een aantal van een mooi formaat netjes onder elkaar/naast elkaar kan neer zetten.
    Wat is een crop?
    quote:
    Valt me op dat sommige schilderijen donker zijn en de andere licht. Misschien kijken hoe je dingen groepeerd. Nu komen sommige schilderijen meer naar boven en andere totaal niet.
    Dat was me eerlijk gezegd nog niet opgevallen en dat vind ik eerlijk gezegd ook niet zo heel belangrijk.
    quote:
    Ondanks dat ik het meeste van surrealistische kunst niet mooi vind zijn er zat mogelijkheden om het actiever te verwerken in een layout. Maak je deze site in opdracht van/ samenwerking met de kunstenaar? laat hem dan meedenken. Vooral als je met het werken zit van het menu moet je heel wat kunnen.Sorry dat ik het zeg, maar ik mis de kunst in de site neem er meer tijd voor dan een weekendje.
    Ik wilde de lay-out van de site juist niet té maken, omdat ik vind dat de schilderijen juist ontzettend op moeten vallen.
    quote:
    onder constructie stat een beetje stom. Dat het staat bij overige is tot daar aan toe. maar schilderijen 4 ?? hala dan die vier tijdelijk weg.
    Ja, dat vind ik zelf ook stom, maar ik heb daarvoor gekozen omdat ik de linkjes dus niet via CSS heb gemaakt en dus niet op een gegeven moment maar één bestandje hoef te wijzigen als ik schilderijen 4 erop ga zettten. En om allerlei redenen heb ik ervoor gekozen om dus niet met frames te werken. Maar als het goed is komt schilderijen 4 er al heel snel aan, omdat de schilderijen wel af zijn , maar de foto's van de schilderijen moeten nog bewerkt worden, dus ik verwacht dat er op schilderijen pagina 4 deze week (als het ervan komt) wel een aantal foto's komt, da's in ieder geval wel de bedoeling in verband met de expositie die eind deze week start. En bij 'overige' moeten dingen komen waar nog geen foto's van zijn, zoals karikaturen en nog wat dingen.
    quote:
    een mailadres onder aan de pagna zetten is vragen om spam!
    Ook dat weet ik, maar ik dacht dat het al scheelt als het geen 'mailto-linkje' is, of maakt dat niet uit? Ik heb die keuze gemaakt om het e-mailadres eronder te zetten voor de mensen die het e-mailformulier niet in willen vullen, omdat ze bijvoorbeeld later willen reageren en dus de mogelijkheid hebben om het e-mailadres op te schrijven. Dat mailadres staat er al sinds het begin van de site op (ik denk sinds ongeveer augustus 2004) en we hebben op dat mailadres of andere mailadressen van dat domein nog nooit een spammail ontvangen. Dus dat valt ontzettend mee, misschien als we wel ineens spam gaan ontvangen, dat ik het dan weghaal.
    "If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
      dinsdag 25 januari 2005 @ 02:19:07 #85
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_24735651
    quote:
    Op maandag 24 januari 2005 10:51 schreef L3IPO het volgende:

    [..]

    Zeer mooie site vind ik zelf, foto's makkelijk en duidelijk toegankelijk, goed geresised. Ik vind zelf alleen de kleuren niet zo mooi, grijs met groen.
    Dank je, groen, je bedoelt de kleur van de URL's? beetje gelig?
    quote:
    En misschien dat als je add-comment doet dat de site verder naar beneden opent, nu moet je eerst naar beneden scrollen om het invoervenster te vinden.
    ok, ga ik zo even uitproberen
    quote:
    En dat Friso het uploaden en taken heeft, lijkt me beetje nutteloze informatie, of maken meer mensen gebruik van de site zoals jij?
    Was eerst wel een beetje de bedoeling, maar inderdaad een beetje nutteloos... Dus ook eruit gesloopt...
    quote:
    Ook zou ik wat meer, en duidelijker geplaats (niet in een tabel) met commentaar op de foto neerzetten.
    Heb het nu iets anders aangepakt, maar suggesties zijn welkom

    Dank je
      zaterdag 29 januari 2005 @ 20:19:23 #86
    92926 Joipoidoipoipoi
    met broedsel incl. grote zus!
    pi_24821037
    Ik heb de site van mijn vriend een stuk kleiner gemaakt en de lay-out veranderd. Ik vind 'm nu een stuk mooier, het enige waar ik nog niet helemaal tevreden mee ben, zijn de knopjes om van schilderij naar schilderij te zappen. Het is handiger als ze boven het schilderij staan in plaats van onder, maar ik vond dat zo lelijk staan. Verder moet ik een aantal schilderijen nog een beetje verkleinen (qua pixels), omdat ze te breed overkomen vind ik, en dat vind ik niet mooi. Ik bedoel dus de verticale en de vierkante schilderijen.

    Dit is 'm dus http://www.robvankooten.nl

    "If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
      zaterdag 29 januari 2005 @ 20:38:36 #87
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24821461
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:19 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
    Ik vind 'm nu een stuk mooier
    ik ook. het gene wat me opviel is dat de title boven de content beetje klein is. Je mag die iets opvallender en groter maken..
    Where's my fear???
      zaterdag 29 januari 2005 @ 20:50:14 #88
    92926 Joipoidoipoipoi
    met broedsel incl. grote zus!
    pi_24821675
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:19 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
    Ik bedoel dus de verticale en de vierkante schilderijen.
    Ik bedoel natuurlijk de horizontale schilderijen en niet de verticale.

    Bedankt jagermaster , maar ik vind zelf de letters groot genoeg en zeker bij de titels van de schilderijen, omdat sommige titels heel lang zijn en dan zou het er weer niet op passen. En de titels van de pagina's wil ik daarom in hetzelfde letterformaat omdat ik het mooier vind als alle letters overal even groot zijn.

    O ja, en de plaatjes op de pagina met links ga ik nog verkleinen.
    "If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
      maandag 7 februari 2005 @ 10:50:53 #89
    59049 Dwork
    Ik ben niet lelijk..!
    pi_24967293
    hallo, ik ben weer bezig geweest aan de website van mijn hobby, www.aquadrome.net de nieuwe versie staat op www.test.aquadrome.net er is gebruik gemaakt van CSS, PHP, Jscrip en HTML.

    De doel groep ligt voor de hand, aquarianen.
    www.ukkienet.com Mijn zoontje's website.
    www.aquadrome.net Mijn aquarium.
    Gratis onzichbare webstatistieken fujindesign.com/stats
      maandag 7 februari 2005 @ 14:35:10 #90
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24971179
    quote:
    Op maandag 7 februari 2005 10:50 schreef Dwork het volgende:
    hallo, ik ben weer bezig geweest aan de website van mijn hobby, www.aquadrome.net de nieuwe versie staat op www.test.aquadrome.net er is gebruik gemaakt van CSS, PHP, Jscrip en HTML.

    De doel groep ligt voor de hand, aquarianen.
    vind de oude mooier.
    mouseover is niet goedzichtbaar in het menu.
    zitten nog spelfoutjes in je text.
    volgorde van menuitems vind ik onlogisch
    http://test.aquadrome.net/update ontbreekt
    fotoalbum, de rechterkant van de website wordt vaak gebruik voor gerelateerde informatie. Jij plaatst er echter de albums in. Vind ik zelf verwarrend, daar je verwacht dat ze in het middenkader staan.
    je reclame werkt niet op iedere pagina even goed.
    contact formulier, je hebt daar aan staan, maar het komt op mij over waarover je het mailtje stuurd. dus onderwerp
    in je link pagina zijn de bovenste regels leeg.
    http://test.aquadrome.net/foto ontbreekt
    je zegt partner linken, maar wat bedoel je ermee? kan het niet vinden op je website.

    (sorry dat ik er geen verhaaltje van heb gemaakt, heb ik ff geen tijd voor)
    Where's my fear???
      maandag 7 februari 2005 @ 14:37:08 #91
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24971207
    als ik je fotoalbum bekijk en op next druk moetik de hele tijd naar beneden scrollen. Echt irri! foto's hoger plaatsen en misschien de tekst aan de rechterkant of er onder?
    Where's my fear???
    pi_24971501
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:19 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
    Ik heb de site van mijn vriend een stuk kleiner gemaakt en de lay-out veranderd. Ik vind 'm nu een stuk mooier, het enige waar ik nog niet helemaal tevreden mee ben, zijn de knopjes om van schilderij naar schilderij te zappen. Het is handiger als ze boven het schilderij staan in plaats van onder, maar ik vond dat zo lelijk staan. Verder moet ik een aantal schilderijen nog een beetje verkleinen (qua pixels), omdat ze te breed overkomen vind ik, en dat vind ik niet mooi. Ik bedoel dus de verticale en de vierkante schilderijen.

    Dit is 'm dus http://www.robvankooten.nl



    sorry ik wou het toch ff zeggen maar dit doet me denken aan die smint(?) reclame

    ontopic: wel mooie site verder
    Klik eens hier???
    IK HEB EEN GIGANTISCHE SCHIJTHEKEL AAN DOLF JANSEN!!
    Hartkwalen??
      maandag 7 februari 2005 @ 16:32:47 #93
    92926 Joipoidoipoipoi
    met broedsel incl. grote zus!
    pi_24972764
    quote:
    Op maandag 7 februari 2005 14:58 schreef oldenzaaltjuh.nl het volgende:
    [afbeelding]

    sorry ik wou het toch ff zeggen maar dit doet me denken aan die smint(?) reclame
    Ik heb zelf maar een heel klein stukje van die reclame gezien, maar m'n vriend (Rob) heeft 'm wel gezien en andere mensen zeggen ook dat het ze daaraan doet denken, maar het schilderij was veel eerder hoor !
    quote:
    ontopic: wel mooie site verder
    Bedankt
    "If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
      maandag 7 februari 2005 @ 20:31:55 #94
    59049 Dwork
    Ik ben niet lelijk..!
    pi_24976236
    quote:
    Op maandag 7 februari 2005 14:35 schreef jagermaster het volgende:

    [..]

    vind de oude mooier.
    mouseover is niet goedzichtbaar in het menu.
    zitten nog spelfoutjes in je text.
    volgorde van menuitems vind ik onlogisch
    http://test.aquadrome.net/update ontbreekt
    fotoalbum, de rechterkant van de website wordt vaak gebruik voor gerelateerde informatie. Jij plaatst er echter de albums in. Vind ik zelf verwarrend, daar je verwacht dat ze in het middenkader staan.
    je reclame werkt niet op iedere pagina even goed.
    contact formulier, je hebt daar aan staan, maar het komt op mij over waarover je het mailtje stuurd. dus onderwerp
    in je link pagina zijn de bovenste regels leeg.
    http://test.aquadrome.net/foto ontbreekt
    je zegt partner linken, maar wat bedoel je ermee? kan het niet vinden op je website.

    (sorry dat ik er geen verhaaltje van heb gemaakt, heb ik ff geen tijd voor)
    Thanx, idd ik ga werken aan de toegangkelijk heid, Ik weet dat de oude wat moiier was maar ik heb juist voor dit layout gekozen omdat de publiek dat ik wil trekken niet wil afschikken met een zakelijk layout. Ik wilde wat speels heid.

    Bedank voor de punten die je aan gaf ik heb er echt iets mee. fotos ga ik idd iets hogen plaatsen, en de plek van albums hoort daar niet.

    Van vind je van de quote zie www.aquadrome.net/album/bezoekers te grote letter type's of juist goed.
    www.ukkienet.com Mijn zoontje's website.
    www.aquadrome.net Mijn aquarium.
    Gratis onzichbare webstatistieken fujindesign.com/stats
      dinsdag 8 februari 2005 @ 06:48:59 #95
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_24982984
    quote:
    Op maandag 7 februari 2005 20:31 schreef Dwork het volgende:

    [..]

    Thanx, idd ik ga werken aan de toegangkelijk heid, Ik weet dat de oude wat moiier was maar ik heb juist voor dit layout gekozen omdat de publiek dat ik wil trekken niet wil afschikken met een zakelijk layout. Ik wilde wat speels heid.

    Bedank voor de punten die je aan gaf ik heb er echt iets mee. fotos ga ik idd iets hogen plaatsen, en de plek van albums hoort daar niet.

    Van vind je van de quote zie www.aquadrome.net/album/bezoekers te grote letter type's of juist goed.
    je weet direct waar je in de pagina moet zijn. Maar hierdoor lees je de tekste die erboven staat niet, want die valt niet meer op. Wil je dat deze ook nog gelezen wordt zou je misschien het lettertype een pt kleiner kunnen zetten of misschien de kleur iets lichter instellen, inplaats van zwart donkergrijs?
    Als het je doel is om dat direct in het oog te laten springen en de tekst er boven maakt je niet zoveel uit zou ik hooguit kijken wat het effect is van 1 pt kleiner te zetten of het dan nog er zo direct uitkomt.
    Where's my fear???
    pi_24983910
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 11:37 schreef -Eddow- het volgende:
    http://www.autogespot.com
    Hij is weer geupdate
    graag weer commentaar
    een mailform en eigen gastenboek staan in de wachtrij
    (TVP)
    Hele coole site, maar misschien iets wat je moet overwegen: nummerplaten even niet leesbaar maken.
      dinsdag 8 februari 2005 @ 13:44:58 #97
    59049 Dwork
    Ik ben niet lelijk..!
    pi_24987615
    quote:
    Op dinsdag 8 februari 2005 06:48 schreef jagermaster het volgende:

    [..]

    je weet direct waar je in de pagina moet zijn. Maar hierdoor lees je de tekste die erboven staat niet, want die valt niet meer op. Wil je dat deze ook nog gelezen wordt zou je misschien het lettertype een pt kleiner kunnen zetten of misschien de kleur iets lichter instellen, inplaats van zwart donkergrijs?
    Als het je doel is om dat direct in het oog te laten springen en de tekst er boven maakt je niet zoveel uit zou ik hooguit kijken wat het effect is van 1 pt kleiner te zetten of het dan nog er zo direct uitkomt.
    idd, ik ga wat expirimenteren. Thanx, voor je tip.
    www.ukkienet.com Mijn zoontje's website.
    www.aquadrome.net Mijn aquarium.
    Gratis onzichbare webstatistieken fujindesign.com/stats
    pi_25001469
    ik heb ook net weer wat nieuws opgezet: www.wetenschap-nieuws.nl

    any comments anyone?
    pi_25005009
    Sitecheck

    http://www.e-hosted.nl
    Sinds gister online.. Nog niet geheel compleet (contact formulier) maar graag feedback
      woensdag 9 februari 2005 @ 20:08:02 #100
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_25010753
    quote:
    Op woensdag 9 februari 2005 08:15 schreef nikao het volgende:
    ik heb ook net weer wat nieuws opgezet: www.wetenschap-nieuws.nl

    any comments anyone?
    en dan mis ik toch nog op je site dat het het jaar van natuurkunde is
    Het komt een beetje over op me als een standaard site. (komt ook voor een deel dat ik de afgelopen paar weken iets te veel sites heb bezocht).
    Gebruik je toevallig mambo? of gok ik verkeerd?
    het onderdeeltej links, google search gaat verkeerd met xhtml (de rest niet gecontroleerd, zag het toevallig bij je source bekijken)
    index.php?option=content&task=view&id=27&Itemid=2 die laatste & moet naar amp;
    kan je niet in de clase contentpaneopen cellpadding="0" cellspacing="1" border="0" width="100%" verwerken? scheelt je weer code in de (x)html
    Tekengrote niet resizable
    leuk fotootje in de header, misschien iets geleiderlijker laten overgaan op het wit van het rechtergedeelte van de header?
    Where's my fear???
      woensdag 9 februari 2005 @ 20:21:19 #101
    39240 jagermaster
    stof en water, dat ben ik
    pi_25010994
    quote:
    Op woensdag 9 februari 2005 12:42 schreef flat_erik het volgende:
    Sitecheck

    http://www.e-hosted.nl
    Sinds gister online.. Nog niet geheel compleet (contact formulier) maar graag feedback
    een header met een op zo'n manier geschreven naam er in ken ik ergens van. Weet zo niet meer welk hostingbedrijf dat ook had.
    ben jij van e-creative of is deze pagina gemaakt door e-creative?
    Bij e-creative / e-hosted is het al mogelijk om vanaf 3 euro per maand webruimte te huren op een van onze servers terwijl je 1 server hebt
    Kvk-nummers vergeleken, het is dus het zelfde bedrijf.
    sorry dat ik het zeg, maar volgens mij moet e-creative het beter kunnen. Heb ik nog 1 tip die bovenaan me lijstje staat op me nieuwe site waar ik zelf nu mee bezig ben:

    Hanteer online en offline zelfde bedrijfsnaam.
    Uw bezoekers herkennen u aan uw bedrijfsnaam. Gebruik dezelfde bedrijfsnaam op uw website, winkel, facturen enz.
    Where's my fear???
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')