Le-zen.quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ach, het is ten minste een van de weinige branches waarin de TS niet direct wordt afgewezen omdat ze 'gesolliciteerd' met een t schrijft.
The big if. Laat je fantasie toch niet zo op hol slaan man. Je wijf wil heus niet weer met je neuken.quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:02 schreef Dirkh het volgende:
Kan ik zo'n fluffygirl ook voor thuis huren? Als mijn wijf wil weer neuken, dat er eerst iemand komt die me ff op gang helpt.
Le-zen, hij schrijft het toch al goed!quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:08 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Le-zen.
Ze schreef 'gesolliciteert' met een t.
Oen.![]()
Jij heb de vorige pagina ook al gelezenquote:Op donderdag 6 januari 2005 17:42 schreef cerror het volgende:
Is een fluffygirl niet zo'n meisje op een pornoset die de palen omhoog houd door middel van orale bevrediging?![]()
quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:06 schreef Qwea het volgende:
Lets see.
-Videobranch
-Internet
-Fluffygirl
Conslusie : Pr0n ?
Edit :
" Wat voor werk doe je? "
-Ik ben fluffygirl
" De wat? Wtf is dat? "
-Ja weet ik veel.Stond op het internet
daar doe ik ook niet aan hoor.quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:59 schreef killswitch het volgende:
[..]
animal sex oke maar kinderporno![]()
je moet je ;laten neucken door een paard.quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:33 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
daar doe ik ook niet aan hoor.
maar in een ander topic van mij vroeg ik om tips om weer een echte man van mijn kleine zoontje te maken. Hij had immers wat homo trekjes en daar zit ik niet op te wachten.
quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:35 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
je moet je ;laten neucken door een paard.
das echt mooi en vooral lekker.
lijkt het net of je bevrucht wordt door een ferrari, hiiiiihiihihih katakalopkatakalop
uit '82? en je zoontje is max 4?quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:33 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
daar doe ik ook niet aan hoor.
maar in een ander topic van mij vroeg ik om tips om weer een echte man van mijn kleine zoontje te maken. Hij had immers wat homo trekjes en daar zit ik niet op te wachten.
XcUZ_Me is geen kerel. Maar inderdaad, zíj schreef het wel goed...quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:13 schreef mechatronics het volgende:
[..]
Le-zen, hij schrijft het toch al goed!
Oen.
Volgens mij bedoelt ze met mn kleine zoontje dr ex, die van een man een kind is geworden, en van een kind wil zij dr een man van maken.quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:40 schreef mechatronics het volgende:
[..]
deze smiley is ook wel op zn plaats
[..]
uit '82? en je zoontje is max 4?
uit '80? en je zoontje is max 6 ? (gok ik)
Laat me raden, hij heeft nog geen meid op de bek kunnen pakken?
hoe kan je op je 4e 6e al homotrekjes vertonen, alles is kinds op die leeftijd.
P.S. waarom 1982, als je in 1980 geboren ben ?
Volgens mij haal je 2 dingen door elkaar.quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Als jij een blind date neemt weet je toch ook niet met wie je uitgaat
Voor die homotrekjes en meer info moet je die topic maar even lezen.quote:Op donderdag 6 januari 2005 18:40 schreef mechatronics het volgende:
[..]
deze smiley is ook wel op zn plaats
[..]
uit '82? en je zoontje is max 4?
uit '80? en je zoontje is max 6 ? (gok ik)
Laat me raden, hij heeft nog geen meid op de bek kunnen pakken?
hoe kan je op je 4e 6e al homotrekjes vertonen, alles is kinds op die leeftijd.
P.S. waarom 1982, als je in 1980 geboren ben ?
ik blind date nooitquote:Op donderdag 6 januari 2005 20:05 schreef raimen het volgende:
[..]
Volgens mij haal je 2 dingen door elkaar.
Of zie jij een blind date ook als werk![]()
Sorry, ik bied mijn oprechtte excuses aanquote:Op donderdag 6 januari 2005 19:25 schreef Duvel het volgende:
[..]
XcUZ_Me is geen kerel. Maar inderdaad, zíj schreef het wel goed...
quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:09 schreef MUUS het volgende:
[..]
Precies, koffie zetten, broodjes smeren, beetje zuigen, beetje dweilen, no big deal.
Kijk eens naar de datum ofzo.Hoezo nutteloze kickquote:Op maandag 4 april 2005 14:57 schreef ShutTheFuckUpDonny het volgende:
Klasse heeft de TS in ieder geval wel
niet nutteloos ...nu heeft ze vast die solicitatie wel gehadquote:Op maandag 4 april 2005 17:05 schreef Qwea het volgende:
[..]
Kijk eens naar de datum ofzo.Hoezo nutteloze kick
Wat MUUS zegt. Check.quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:08 schreef MUUS het volgende:
Dat heet trouwens toch gewoon een Fluffer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |