Dat maak jij er van. Ik zeg niet dat het alleen maar een gemeenteraad is die een bvo niet failliet durft te verklaren in tegen deel zelfs.quote:Op donderdag 3 februari 2005 14:17 schreef Yeahinho het volgende:
Tis wel heel makkelijk om af te geven op de gemeenteraad die wéér eens niet durft een BVO failliet te laten verklaren, maar stel je eens voor dat het je eigen club is... dan praat je wel anders!
quote:Westerhoutgroep meldt zich bij Fortuna
Als eerste reactie op de bestemingsplanwijziging heeft De Westerhoutgroep zich gemeld. Westerhout is eigenaar van de Golden Tulip-hotels in Heerlen en Weert, en wil nu ook een hotel vestigen op Bedrijvenstad Fortuna in Sittard. Daartoe heeft de Westerhoutgroep toegezegd de achterstallige salarissen van de spelers en werknemers te zullen "sponsoren".
wat ik heb vernomen is dat ze een benefietwedstrijd willen organiseren. Het team van de bekerfinale in 1999 (dus met Bommel, Hofland, Hamming, van Zwam, Jeffrey, Bouma etc.) tegen een team van oud-fortunezen. Opbrengst zou dan naar Fortuna gaan.quote:Op donderdag 3 februari 2005 16:44 schreef Yeahinho het volgende:
Wat gaan Van Bommel en Hofland nu precies doen?
En in welke landen word er dan flink gestraft? Ik zou er niet 123 een weten...quote:Op donderdag 3 februari 2005 14:06 schreef hellmondunited het volgende:
Het wordt eens tijd dat clubs er flink op worden gestraft. Net zoals in alle anderen landen gebeurd, alleen hier in nederland durven ze dat weer niet.
Zoals je weet wordt er in België bijv. flink gesneden. Daar is echter het verschil dat de club eigenlijk nooit wordt opgeheven, maar naar een lagere klasse wordt gezet en/of wordt doorgestart, al dan niet in de vorm van een fusieclub.quote:Op donderdag 3 februari 2005 19:52 schreef DarkShine het volgende:
[..]
En in welke landen word er dan flink gestraft? Ik zou er niet 123 een weten...
zegt iemand die ook een hart voor KV Mechelen heeftquote:Op donderdag 3 februari 2005 19:52 schreef DarkShine het volgende:
[..]
En in welke landen word er dan flink gestraft? Ik zou er niet 123 een weten...
Is ook goed van de gemeente dat ze geen geld hebben gegeven, terwijl fortuna dat wel wildequote:Op donderdag 3 februari 2005 15:27 schreef Evertje het volgende:
Maar Hellmondunited. Kun je mij vertellen wat de gemeente dan niet had moeten doen? De gemeente zit met een braakliggend bedrijvenstad, wat de komende jaren dus zonder dit besluit echt niet wordt opgevuld en dus als een molensteen om de nek hangt van de gemeente. De gemeente geeft Fortuna niks, alleen een mogelijk voor de lange termijn. Er gaat geen geld naar Fortuna niks, sterker nog, Fortuna moet de vier miljoen lening al snel terugbetalen aan de gemeente, dat is ook besloten.
O
Goed nieuws:
[..]
quote:Op donderdag 3 februari 2005 22:12 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
zegt iemand die ook een hart voor KV Mechelen heeft
Geen weet van de situatie dus? Mechelen was failliet. Mechelen was al in vereffening. KVM heeft een doorstart gemaakt als Yellow-Red KV Mechelen (wel hetzelfde stamnummer, 25), en die doorstart kon alleen in de 3de klasse (ook kwa financiën).quote:Op donderdag 3 februari 2005 22:12 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
zegt iemand die ook een hart voor KV Mechelen heeft
Had verwacht dat jij toch wel meer rondom deze situatie zou weten.quote:
KVM & Lommel spelen respectievelijk in klasse 3a & 3b. Beide clubs zijn in vereffening gaan (failliet dus). Hoe KVM is doorgegaan staat hierboven. Lommel is echter gefuseerd naar KVSK United en speelt in 3b met een nieuw stamnummer...quote:Op donderdag 3 februari 2005 20:03 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Zoals je weet wordt er in België bijv. flink gesneden. Daar is echter het verschil dat de club eigenlijk nooit wordt opgeheven, maar naar een lagere klasse wordt gezet en/of wordt doorgestart, al dan niet in de vorm van een fusieclub.
ben ik het helemaal mee eens!quote:Op donderdag 3 februari 2005 22:17 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
Is ook goed van de gemeente dat ze geen geld hebben gegeven, terwijl fortuna dat wel wilde
lijkt me lachen als een groep Fortuna supporters jou op je bek slaanquote:Op vrijdag 4 februari 2005 09:11 schreef Landmass het volgende:
Lijkt me lachen als Fortuna failliet gaat.
Hou je onzin voor je. Werk ik actief mee aan fortunas ondergang of zo? Ik wil gewoon niet dat de gemeenteraad weer eens met een zak geld van de belastingbetaler het mismanagement van een suf clubje beloont. Als je out of business gaat, erg jammer mara klop niet aan bij de belastingbetaler.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 10:19 schreef AirRaid het volgende:
[..]
lijkt me lachen als een groep Fortuna supporters jou op je bek slaan
Welk onzin? Lijkt me ook wel 's lachen om te zien hoor.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 10:34 schreef Landmass het volgende:
[..]
Hou je onzin voor je. Werk ik actief mee aan fortunas ondergang of zo? Ik wil gewoon niet dat de gemeenteraad weer eens met een zak geld van de belastingbetaler het mismanagement van een suf clubje beloont. Als je out of business gaat, erg jammer mara klop niet aan bij de belastingbetaler.
quote:Op vrijdag 4 februari 2005 10:19 schreef AirRaid het volgende:
[..]
lijkt me lachen als een groep Fortuna supporters jou op je bek slaan
Zegt ie... lekker knus en veilig.. achter zijn schermpje...quote:Op vrijdag 4 februari 2005 09:11 schreef Landmass het volgende:
Lijkt me lachen als Fortuna failliet gaat.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 11 februari 2005 23:15 schreef AirRaid het volgende:
vanavond zat blijbaar een groepje "supporters"op de tribune die voor het eerst sinds enkele jaren weer onder hun steen vandaan zijn gekropen.
1: blijkbaar weten zijn niets af van de financiële nood die Fortuna momenteel heeft
2: blijkbaar weten zij niets af van de nieuwe regeling qua spreekkoren
3: blijkbaar weten zij dus niet als je kwetsende spreekkoren gaat roepen terwijl je club er financieel klote voorstaat dat dat niet bepaald slim is
dus blijf dan voortaan maar liever onder je steen zitten
In België treedt men echt wel hard op. KV Mechelen en Lommel zijn aangepakt, terwijl genoeg clubs niet mochten promoveren (Turnhout bijvoorbeeld).quote:Op donderdag 3 februari 2005 22:43 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Geen weet van de situatie dus? Mechelen was failliet. Mechelen was al in vereffening. KVM heeft een doorstart gemaakt als Yellow-Red KV Mechelen (wel hetzelfde stamnummer, 25), en die doorstart kon alleen in de 3de klasse (ook kwa financiën).
Als men in België echt hard zou optreden speelde Lierse nu ook 3de klasse. Dus ook in België word niet hard opgetreden.
[..]
Had verwacht dat jij toch wel meer rondom deze situatie zou weten.
[..]
Gezien de betalingsmoraal van Fortuna zou zo'n garantie de gemeente geld gaan kosten.quote:over een garantiestelling twijfel ik soms nog, omdat dat de gemeente normaal gesproken niet eens geld hoeft te kosten.
ach ja, net alsof een club als Roda die betalingsmoraal wel heeft danquote:Op zaterdag 12 februari 2005 10:04 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Gezien de betalingsmoraal van Fortuna zou zo'n garantie de gemeente geld gaan kosten.
Zeg ik dat ergens dan? Dat is verder ook niet relevant. Daarnaast staat de gemeente Sittard-Geleen naar verluid onder curatele dus die garantie kunnen ze ook niet zondermeer verstrekken.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 10:45 schreef Evertje het volgende:
[..]
ach ja, net alsof een club als Roda die betalingsmoraal wel heeft dan
Nee, dat zeg jij niet. Maar dan zeg ik het wel. Schijnbaar is dat voor gemeentes dus niet van belang (zeker niet als iemand van de RvC in de B&W zit) en inderdaad de gemeente Sittard-Geleen kan geen garantiestelling meer verlenen en doen dat dus ook niet.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 10:50 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Zeg ik dat ergens dan? Dat is verder ook niet relevant. Daarnaast staat de gemeente Sittard-Geleen naar verluid onder curatele dus die garantie kunnen ze ook niet zondermeer verstrekken.
Midden in de nacht?!quote:Op vrijdag 11 maart 2005 01:21 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik ga dalijk weer met 2 wijven naar fortuna
quote:De tegenstander. In het uitvak zien we een stevige groep Brabanders. We schatten een man of 400. Vorig jaar waren er naar schatting 90. Kortom waar waren die 310 vorig jaar of wat komen ze dit jaar doen in Sittard??? Successupporters??
dat klopt, alleen was het toch wel ff lekker als je met een groep van 400/500 bentquote:Op vrijdag 11 maart 2005 12:46 schreef Evertje het volgende:
Ik quote alleen maar uit het wedstrijdverslag van Fortuna Online van vorig seizoen:
[..]
Jullie zijn welkom hoor. Weet je wel dat je met vijftig echte supporters bent, vaak betere sfeer als met 400 man in een vak.
Ik hoop op een zelfde wedstrijd als twee jaar geleden. Die 4-0 was echt mooi
Vorig jaar zijn we thuis genaaid door Van Sichem (uit ook trouwens).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |