quote:Op dinsdag 4 januari 2005 21:38 schreef BazzoS het volgende:
"goede ontvangst he, met die dubbele antenne?"
"ja geweldig."
lolquote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:39 schreef D-Devil het volgende:
Lijkt me nog erger om nu moderator te zijn van zo'n sloom forum als dit, zie je een reaktie staan die weg moet... duurt het 2 minuten.
Zo erg als ik kun je niet rijden, in 1 week tijd zeiden 2 mensen dat ik als een idioot rij.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 21:47 schreef BoJo het volgende:
ohja ik rij trouwens echt als een maniak met goa op![]()
wie post er even een zooi pr0nquote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:39 schreef D-Devil het volgende:
Lijkt me nog erger om nu moderator te zijn van zo'n sloom forum als dit, zie je een reaktie staan die weg moet... duurt het 2 minuten.
quote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:41 schreef BazzoS het volgende:
[..]
wat ze zegt![]()
Maar ik ben er weg van, laters
Heel leuk, mooi maar niet super knap ofso, 22 jaar, echt heel aardig, we kunnen t goed vinden samen.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:43 schreef BazzoS het volgende:
nog ff: Peu, hoe was je collega eigenlijk?
al geneukt?quote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:45 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Heel leuk, mooi maar niet super knap ofso, 22 jaar, echt heel aardig, we kunnen t goed vinden samen.
Neeh, maar niet gedaanquote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:49 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
al geneukt?
Maar ik ben er weg van
heb je Karbo gekoppelt aan Fok ofzo, ik wilde die loser smiley gaan jatten maar hij was gelijktijdig down met fokquote:
karbo doet/deed het de hele tijd bij mijquote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:53 schreef BoJo het volgende:
[..]
heb je Karbo gekoppelt aan Fok ofzo, ik wilde die loser smiley gaan jatten maar hij was gelijktijdig down met fok![]()
raarquote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:54 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
karbo doet/deed het de hele tijd bij mij
vanavond een poosje...quote:Op dinsdag 4 januari 2005 23:02 schreef PeuRac het volgende:
Wanneer was Fok down dan?
nee ik niet. Voor mij was het een dag zoals elke dagquote:Op dinsdag 4 januari 2005 23:14 schreef PeuRac het volgende:
Iemand verder nog wat leuks mee gemaakt?
ik know....quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |