Het had nooit mogen beginnenquote:
dacht ik ook al aan ja, ze missen alleen nog die dikke kale drummer van Little Brittainquote:Op maandag 3 januari 2005 23:11 schreef Scrutinizer het volgende:
Ze doen Reeves & Mortimer na van Shooting Stars van de BBC
[afbeelding]
2005 belooft wat.. Als we nu godverdomme niet gauw wat keiharde porno of pretentieloos geweld krijgen..quote:
helaas hoor ik tot de 2e categorie, vond het dus ook verre van hilarisch.quote:Op maandag 3 januari 2005 23:17 schreef greatgonzo het volgende:
Hylarische show!!![]()
Denk wel dat het echt zo is van, je houdt er wel van, of je houdt er niet van, maar ik hoor dus echt wel bij de eerste categorie!
Het slaat totaal nergens op, maar dat maakt het juist zo leuk! Eindelijk eens iets verfrissends op de tv ipv die gezapige spelletjes..
Hulde, hulde!
als je van darten houdt nietquote:Op maandag 3 januari 2005 23:30 schreef Harry_Sack het volgende:
niet te geloven...
daarna is er een of ander sex and the city achtig klote programma door manlijke 50ers die jongere wijven neuken![]()
Wat een waardeloze tv-avond![]()
omdat de engelsen dit verzinnen, nederlanders proberen het te imiteren maar vergeten dat we hier andere humor hebben dan aan de andere kant van de noordzee !quote:Op maandag 3 januari 2005 23:30 schreef tong80 het volgende:
Waarom kunnen de Engelsen dit wel goed ?
dat wist ik wel, vanmorgen waren ze op goedemorgen nederland, waarbij al werd verteld dat het geen typetjes zouden worden.quote:Op maandag 3 januari 2005 23:33 schreef Shirley het volgende:
Ik heb er een klein stukje van gezien, het lijkt me best leuk. Ik dacht dat het een Koefnoen variant zou worden,maar dat valt nog mee.
Ze proberen er wel hun draai aan te geven, maar het format lijkt erg veel op Shooting Stars.quote:Op maandag 3 januari 2005 23:19 schreef Weakling het volgende:
D'r zitten idd elementen van Shooting Stars in, maar vindt er toch wel een redelijk eigen draai aan gegeven. Niet slecht voor een eerste uitzending, maar je moet wel mee willen gaan in de meligheid.
Misschien valt het te combineren?quote:
mike en thomas als tripple 20 ?quote:Op maandag 3 januari 2005 23:38 schreef Harry_Sack het volgende:
Misschien valt het te combineren?
Dat was nog erger. Laten ze Vincent van der Voort niet rechtsstreeks zien bij SBS lees ik dus in het dartstoopic dat ie heeft gewonmnen voor de uitzending begint terwijl ze pretenderen live te zijn.quote:
Dank je, dat wordt weer met het licht aan slapen hierquote:
Gaat hij met die trol??quote:Op maandag 3 januari 2005 23:45 schreef tong80 het volgende:
Trieste avond voor de Nederlandse tv. Gelukkig heeft van Luyn een lekker wijf. Althands een huppelkut die ook niet leuk is maar wel Sanne Wallis de Vries heet.
ik heb het niet helemaal gezien, maar wat ik opving leek idd. op een combinatie van bovenstaande en Never Mind The Buzzcocks.quote:Op maandag 3 januari 2005 23:11 schreef Scrutinizer het volgende:
Ze doen Reeves & Mortimer na van Shooting Stars van de BBC
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |