ohjah....ik was degene die het niet begreep....quote:op donderdag 6 januari 2005 00:05 schreef blessed het volgende:
jij begrijpt het niet maar dat betekent niet dat het onzin is.
ik kan me niet zo goed voorstellen dat iemand die bijvoorbeeld inbreekt, winkels overvalt of iets soortgelijks van zichzelf denkt dat ie goed bezig is. (afgezien van het feit dat hij het misschien wel "goed" doet).quote:op woensdag 5 januari 2005 23:50 schreef blessed het volgende:
[..]
er is een verschil tussen weten dat de hele wereld vindt dat je fout zit en vóelen dat je fout zit.
het besef van "goed" en "fout" zit in je, gevoelsmatig, en met verstand beredeneer je dat. als de gehele mensheid zegt dat iets fout is en bij jou voelt het als goed, komt je individuele waarheid in de clinch met de collectieve waarheid. dan besef je wel dat de rest van de mensheid het als 'slecht' of 'fout' ervaart, maar dan ervaar je dat zelf gewoon niet zo.
want als je iets als slecht ervaart, doe je het niet. slecht voelt namelijk niet goed.
en de mens heeft de neiging om gedrag dat goed voelt te herhalen (vaker op korte termijn dan op lange termijn, overigens).
mooi...quote:op donderdag 6 januari 2005 00:10 schreef blessed het volgende:
ik denk ook niet dat je het iq van een baksteen hebt. kom zeg.
are you kidding me?quote:op donderdag 6 januari 2005 00:11 schreef krizzeltjuhh het volgende:
[..]
mooi...
daarmee wil ik dan even bevestigen dat ik het wel begreep....
en geef toe....je laat je leiden door mn nickname....??
hmmzz??
nee, als amerikaan zijnde vindt bijvoorbeeld osama bin laden bij het as van het kwaad horen, maar osama zelf vindt zichzelf juist goed en bush een vieze westerling. iets als slecht en goed wordt dus alleen bepaalt door een mening. am i rightquote:op maandag 3 januari 2005 20:41 schreef alicey het volgende:
naar aanleiding van een post uit een ander topic die o.a. het volgende bevatte.
[..]
vroeg ik me af of mensen uberhaupt slecht kunnen zijn. kunnen mensen leven op een manier dat ze geloven dat ze volkomen verkeerd bezig zijn, en willens en wetens bezig zijn op een manier die zij zelf slecht achten?
quote:op maandag 3 januari 2005 20:57 schreef mirage het volgende:
ik denk dat ieder mens als goed mens geboren wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |