Grin, kan ik begrijpen hoor, en de lichtsporen zijn echt heel erg mooi. Maar ik vind de kracht van een foto met bewegingsonscherpte toch dat er verschil zit in scherp en onscherp (al is het maar de achtergrond die dan scherp is ofzo) Anders is het gewoon een bewogen foto. Maar dat is mijn persoonlijke mening. Ik denk dat een foto als deze hoge ogen zou kunnen gooien in de wedstrijd.quote:Op woensdag 5 januari 2005 20:32 schreef Rewimo het volgende:
Pea, het spijt me maar die man was echt niet scherp te krijgenHier nog een uit de serie:
[afbeelding]
Ja dat ben ik. Ik zal morgen bij daglicht proberen die wanhopige look nog eens over te doenquote:Op woensdag 5 januari 2005 20:40 schreef Puckzzz het volgende:
Peaben jij dat? Lache foto's! Ik vind de tweede eigenlijk het leukst. misschien omdat je zo wanhopig kijkt
Ik ben ook weer bezig geweest. Ik post zo wel iets.
Pak eens de schuifmaat erbij. Diameter gat opmeten, diameter statiefschroef opmeten (beide diameters) en vergelijken. Dat weet je het zeker.quote:Op woensdag 5 januari 2005 18:11 schreef De_Warme_bakker het volgende:
klinkt logisch... Ik ging er altijd vanuit dat dat dezelfde schroefdraad is...
de draad niet diep genoeg, denk het niet. Ik krijg hem (statief) er niet eens in...
na een grondige inspectie, vaders erbij gehaald: de schroefdraad is (inderdaad) kapot. de pin van het statief schiet er zo in, zonder dattie grip maakt. beetje jammer dus... morgen maar eens bellenquote:Op woensdag 5 januari 2005 21:41 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Pak eens de schuifmaat erbij. Diameter gat opmeten, diameter statiefschroef opmeten (beide diameters) en vergelijken. Dat weet je het zeker.
een andere schroef? in de zin van...?quote:Op woensdag 5 januari 2005 22:07 schreef ultra_ivo het volgende:
probeer eens of een andere schroef wel vast te schroeven is in je camera. Dan is er een adaptor te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |