Het hotel is basic en wat verouderd, maar voor mij was het prima omdat het in ieder geval wel schoon was. Je had bijvoorbeeld een wc rol houder die een beetje scheef zat en zulke dingen, maar ja ik kan me daar niet zo druk om maken. Het eten was prima omdat dat gewoon in het duurdere hotel was wat ernaast zat.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:33 schreef Miracle_Drug het volgende:
Ah en een Tourist hotel bezoeker, die overweeg ik dus ook nog. Die is een stuk goedkoper dan de andere 2 vermeld in deze post, wat vond je van het hotel?
1 van de leukere vakanties ooit! Prima hotel, wij hadden alleen ontbijt.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:33 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Vertel! Hoe was het eten daar, hebben jullie daar ook gedineerd? Er staat in de beschrijving dat er tennisbanen zijn, maar die kan ik op foto's niet terug vinden. Er staat dat het dicht bij het centrum van Stroga ligt, is dat wat?
Het is natuurlijk persoonlijk, maar ikzelf gruwel van die mega kolos hotels als tourist welke met nog 2 grote hotels op 1 plekje zitten.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:33 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Die heb ik ook bekeken, en het Tourist Hotel. Deze is net zo duur als hotel Drim, het Tourist hotel ¤ 180 goedkoper.. Een koelkastje is wel lekker natuurlijk.. En adviseer je dan halfpension? Dan komt er voor 3 personen ¤ 195 bij voor 8 dagen. Het punt is wel dat ik met m'n 2 kinderen ga die niks lusten wat er een beetje anders uit ziet![]()
Vertel, vertel! Ik heb gisteren pas m'n oog laten vallen op Macedonië, omdat ik eerst Bulgarije in gedachten had maar dat trekt me eigenlijk helemaal niet
[..]
Ik had zelf een paspoort, maar een reisgenote van mij had ID kaart, dat ging goed. Ook als je een dagje naar Albanië wil. Je krijgt alleen geen stempel.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:58 schreef Miracle_Drug het volgende:
Enorm bedankt allemaal, leuk om te lezen! Ik zal er m'n gedachten nog eens laten gaan en dan gauw beslissen, ik wil 18 juli wegIk lees trouwens op de site van de rijksoverheid dat een ID voldoende is, maar m'n gemeente adviseert een paspoort.. Aangezien we die nog niet hebben en het best een smak geld kost vraag ik me dus af of jullie met paspoort of ID gegaan zijn?
Wat trekt Macedonië in je aan dat bulgarije niet heeft dan?!?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 07:33 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Die heb ik ook bekeken, en het Tourist Hotel. Deze is net zo duur als hotel Drim, het Tourist hotel ¤ 180 goedkoper.. Een koelkastje is wel lekker natuurlijk.. En adviseer je dan halfpension? Dan komt er voor 3 personen ¤ 195 bij voor 8 dagen. Het punt is wel dat ik met m'n 2 kinderen ga die niks lusten wat er een beetje anders uit ziet![]()
Vertel, vertel! Ik heb gisteren pas m'n oog laten vallen op Macedonië, omdat ik eerst Bulgarije in gedachten had maar dat trekt me eigenlijk helemaal niet
[..]
Vertel! Hoe was het eten daar, hebben jullie daar ook gedineerd? Er staat in de beschrijving dat er tennisbanen zijn, maar die kan ik op foto's niet terug vinden. Er staat dat het dicht bij het centrum van Stroga ligt, is dat wat?
[..]
Ah en een Tourist hotel bezoeker, die overweeg ik dus ook nog. Die is een stuk goedkoper dan de andere 2 vermeld in deze post, wat vond je van het hotel?
Gewoon ID, ik neem nooit iets anders mee.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:58 schreef Miracle_Drug het volgende:
Enorm bedankt allemaal, leuk om te lezen! Ik zal er m'n gedachten nog eens laten gaan en dan gauw beslissen, ik wil 18 juli wegIk lees trouwens op de site van de rijksoverheid dat een ID voldoende is, maar m'n gemeente adviseert een paspoort.. Aangezien we die nog niet hebben en het best een smak geld kost vraag ik me dus af of jullie met paspoort of ID gegaan zijn?
de standaard bulgarije locaties zijn niet echt kindvriendelijk / vooral gericht op jongerenquote:Op donderdag 26 juni 2014 21:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Wat trekt Macedonië in je aan dat bulgarije niet heeft dan?!?
vergeet skopje niet. Prachtigquote:Op dinsdag 24 juni 2014 11:30 schreef Evi_90 het volgende:
Ik vond in Struga echt geen bal te beleven. Zoveel Albanezen...
Gewoon Ohrid zelf en lekker bij Cuba Libre relaxen.
Verre van mee eens maar als je enkel afgaat op sunny beach en golden sands dan kom je inderdaad daarop uit. Gelukkig zijn er nog honderden mogelijkheden aan de kust, in de binnenlanden en bergen ;-)quote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:06 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
de standaard bulgarije locaties zijn niet echt kindvriendelijk / vooral gericht op jongeren
Macedonië heeft veel hotels met tennisbanen. En Bulgarije is vaak 'snachts vliegen, ik haat 'snachts vliegen.quote:Op donderdag 26 juni 2014 21:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Wat trekt Macedonië in je aan dat bulgarije niet heeft dan?!?
Altijd als ik van Bulgarije naar Nederland vlieg of andersom is dat altijd in de ochtend..? Maar goed, maakt verder allemaal niet uitquote:Op vrijdag 27 juni 2014 14:25 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Macedonië heeft veel hotels met tennisbanen. En Bulgarije is vaak 'snachts vliegen, ik haat 'snachts vliegen.
Maar het wordt ook geen Macedonië aangezien ik iemand op de ambassade gesproken heb die niet erg enthousiast werd van het idee dat ik als vrouw alleen met 2 minderjarigen naar Struga/Ohrid wil gaan.
Dus dat gaat dan niet gebeuren. Heb nog 20 dagen om een vakantie te vinden
Ik las dat ik papieren in moest vullen voor de kinderen. Nu komt dat wel vaker voor maar deze waslijst sloeg nergens op. Waarop ik BuZa contacteerde die mij de veiligheid niet kon garanderen maar me nog adviseerde de ambassade te bellen. Ondanks dat de heren al 13 en 16 zijn ga ik niet in de stress zitten 'dat er iets kan gebeuren', hoe klein die kans ook is. Die pakketreizen is veelal 'snachts vliegen, of je moet duurder gaan zitten (wat ik dus niet wil)quote:Op vrijdag 27 juni 2014 14:27 schreef Dven het volgende:
[..]
Altijd als ik van Bulgarije naar Nederland vlieg of andersom is dat altijd in de ochtend..? Maar goed, maakt verder allemaal niet uitIk snap het probleem van de ambassadepersoon niet zo, zeker voor Ohrid niet. Maar anders ben je altijd welkom in de villa die hier in het prachtige Bulgarije te huurt staat. Met Tennisbaan
Ah zoquote:Op vrijdag 27 juni 2014 14:37 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ik las dat ik papieren in moest vullen voor de kinderen. Nu komt dat wel vaker voor maar deze waslijst sloeg nergens op. Waarop ik BuZa contacteerde die mij de veiligheid niet kon garanderen maar me nog adviseerde de ambassade te bellen. Ondanks dat de heren al 13 en 16 zijn ga ik niet in de stress zitten 'dat er iets kan gebeuren', hoe klein die kans ook is. Die pakketreizen is veelal 'snachts vliegen, of je moet duurder gaan zitten (wat ik dus niet wil)
Welke villa?
Oppassen voor Albaneesjesquote:Op donderdag 4 juni 2015 16:31 schreef Crohnjurist het volgende:
Jeej! De 16e mag ik naar Macedonië, lekker twee weken op vakantie bij het meer van Ohrid![]()
![]()
Nog tips anno 2015?
Die zitten vooral in Struga.quote:
Spoko, het was maar een grapje.quote:Op donderdag 4 juni 2015 17:37 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Die zitten vooral in Struga.![]()
Als je de onrust bedoeld, dat is Kumanovo, niet echt in de buurt van Ohrid.
Haha oké.quote:
Mja, Albanezen heb ik ook niet zo heel veel mee. Macedoniers zijn wel vriendelijk ja. Maar goed, net Bulgaren hequote:Op vrijdag 5 juni 2015 11:51 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Haha oké.
Ze zijn wel onaardig vind ik, die Albanezen, tenminste degene die in in Macedonië heb gesproken. De Macedoniërs zelf zijn wel heel vriendelijk.
Ja, het schijnt dat ze voor ¤ 400,- een Bulgaars paspoort kunnen kopen en dat ze dan in Europa kunnen werken.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 11:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Mja, Albanezen heb ik ook niet zo heel veel mee. Macedoniers zijn wel vriendelijk ja. Maar goed, net Bulgaren he
Mwoah. Macedoniers kunnen een Bulgaars paspoort verkrijgen als ze kunnen aantonen dat ze de Bulgaarse etniciteit hebben. Maar de meeste blijven wel in Bulgarije. Of gaan terug naar Macedonie. Traject kost ongeveer een 300 leva, ofwel 150 euro. Wil je via minder legale wijze aan een paspoort geraken kost dat zo'n 1000-1500 euro.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 11:55 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Ja, het schijnt dat ze voor ¤ 400,- een Bulgaars paspoort kunnen kopen en dat ze dan in Europa kunnen werken.
Ah, ik wist niet dat dit een vereiste was.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 12:01 schreef Dven het volgende:
[..]
Mwoah. Macedoniers kunnen een Bulgaars paspoort verkrijgen als ze kunnen aantonen dat ze de Bulgaarse etniciteit hebben.
Vrijdag, zaterdag en vandaag naar Skopje geweest met een huurauto, was echt geweldig! Op de heenweg langs Struga, Vevchani bronnen, Debar, klooster van Johannes de Doper en het Mavrovo meer. Prachtig stukje rijden langs het water, supermooi uitzicht! Om vervolgens in Skopje een geweldig weekend te beleven. Mooie stad, niet heel groot maar dat is juist wel fijn! We zaten in een hotel net in het oude deel, 5 minuten lopen naar de Stenen brug en het nieuwe deel. Lekker gegeten en cocktails gedronken! Vandaag op de terugweg de berg Vodno op met de kabelbaan naar het kruis, mooi uitzicht, helaas was het koud en winderig dus niet lang boven gebleven. Toen verder met de auto naar de Canyon Matka, supermooie natuur, lekker stukje gewandeld op de rand van de kloof... totdat we uitgleden.. . Paar behoorlijke schrammen en de schrik er goed in weer terug gelopen/geklauterd, zeker drie uur bezig geweest heen en terug! Toen maar rechtstreeks terug naar Ohrid! Al met al een enerverende dag en leuk weekend!quote:Op donderdag 4 juni 2015 19:36 schreef Crohnjurist het volgende:
Jep, daar was ik ook al achter. We hebben wel voor twee nachten een hotel geboekt in Skopje, nog maar even afwachten of dat dan nog steeds zo'n goed idee is. Zag al wel dat vooral wordt aangeraden demonstraties te vermijden, maar geen negatief reisadvies, alleen goed opletten waar je heen gaat.
Ik hou je op de hoogtequote:Op zondag 15 januari 2017 10:44 schreef Jolige_Joffer het volgende:
Ga ik ff volgen. Wij gaan in augustus twee weken naar Ohrid. Eerste week een auto huren, tweede week lekker relaxen.
Ik weet niet of je van wandelen/hiken houdt maar ik heb vorig jaar een auto gehuurd om naar Magaro Peak te klimmen zodat je allebei de meren kunt zien.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:08 schreef MaJo het volgende:
Overmorgen is het al zover, dan gaan we een weekje naar ohrid
We hebben een auto gehuurd dus we gaan allemaal dagtrips maken
Wandelen sowiesoquote:Op woensdag 17 mei 2017 17:05 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Ik weet niet of je van wandelen/hiken houdt maar ik heb vorig jaar een auto gehuurd om naar Magaro Peak te klimmen zodat je allebei de meren kunt zien.
Deze route klopt volgens mij.quote:Op woensdag 17 mei 2017 19:15 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wandelen sowiesoik zie dat het 700 meter klimmen is dus dat valt ook mee. Goeie tip in ieder geval
Het is helaas niets meer geworden door het weer hier, fris en regenachtigquote:Op donderdag 25 mei 2017 15:22 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Deze route klopt volgens mij.
https://nl.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=7546617
Die moet je ook niet doorslikken hè!quote:Op maandag 31 oktober 2005 23:30 schreef Geluck het volgende:
[..]
o god heb daar een fietser in me darmen gehad en das al kut:p
U vraagt, wij draaienquote:Op zaterdag 24 juni 2017 19:45 schreef LordLynx het volgende:
Ben ook wel benieuwd of er nog tips zijn, ik ga volgende week een weekje naar Ohrid en wil ook wel wat zien behalve het meer en het zwembad
Ik begin echt seniel te wordenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 10:22 schreef SeLang het volgende:
Skopje vond ik tegenvallen en accomodatie is vreselijk duur (voor die regio). Rondom Lake Ohrid is het prachtig (en goedkoop). En in Ohrid (stad) heb je erg goedkope ijsjes (als in: 6 ijsjes voor één euro).
We zitten in hotel Granit, geboekt via Tui. Voor wat we kwijtwaren kan het nooit veel soeps zijn eigenlijkquote:Op zondag 25 juni 2017 11:33 schreef MaJo het volgende:
We hadden inderdaad een auto gehuurddat is sowieso wel een aanrader.
In welk hotel zitten jullie?
Ik ben benieuwd wat je van Skopje vindt, ik hoor daar wisselende verhalen over.
Wij zaten in hotel Tino en dat was echt prima! Ook via tui en dus goedkoop maar was echt ok.quote:Op zondag 25 juni 2017 15:41 schreef LordLynx het volgende:
[..]
We zitten in hotel Granit, geboekt via Tui. Voor wat we kwijtwaren kan het nooit veel soeps zijn eigenlijk
Had je die auto ter plekke gehuurd of van te voren in Nederland? Ik vond dat Tui een absurd hoog bedrag vroeg voor een huurauto en mijn vaste verhuurbedrijf is niet online te boeken in Orhid (terwijl ze er wel gewoon zitten)
Skopje is zoals iedere andere grote stad op de Balkan. Inwisselbaar voor elke andere grote stad. Duur, vies, druk en lelijk.quote:Op zondag 25 juni 2017 11:33 schreef MaJo het volgende:
We hadden inderdaad een auto gehuurddat is sowieso wel een aanrader.
In welk hotel zitten jullie?
Ik ben benieuwd wat je van Skopje vindt, ik hoor daar wisselende verhalen over.
Eens.quote:Op maandag 3 juli 2017 09:35 schreef Dven het volgende:
[..]
Skopje is zoals iedere andere grote stad op de Balkan. Inwisselbaar voor elke andere grote stad. Duur, vies, druk en lelijk.
De opgravingen zijn nu volgens mij wel klaar. De eerste keer dat ik er was jaar of 4 geleden was het helemaal afgesloten en kon je er niet eens bij.quote:Op zondag 2 juli 2017 09:44 schreef SeLang het volgende:
Ze hebben in Ohrid trouwens ook schitterende Romeinse mozaieken. Toen ik er was (2010) waren ze die nog aan het opgraven:
Misschien hebben ze er inmiddels meer en beter gerestaureerd
Mee eens behalve Sarajevo, dat vond ik echt fantastischquote:Op maandag 3 juli 2017 09:35 schreef Dven het volgende:
[..]
Skopje is zoals iedere andere grote stad op de Balkan. Inwisselbaar voor elke andere grote stad. Duur, vies, druk en lelijk.
Ljubljana is geen Balkan meerquote:
Aangezien Slovenië deel uitmaakte van Joegoslavië ben ik het niet met je eensquote:
Awesome! Ik was in 1991 in Griekenland (schoolreisjequote:Op zondag 2 juli 2017 09:44 schreef SeLang het volgende:
Ze hebben in Ohrid trouwens ook schitterende Romeinse mozaieken. Toen ik er was (2010) waren ze die nog aan het opgraven:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Misschien hebben ze er inmiddels meer en beter gerestaureerd
Tsja, dat een gedeelte van Turkije in Europa ligt maakt dat Ankara nog geen Europese stadquote:Op dinsdag 4 juli 2017 23:08 schreef MaJo het volgende:
[..]
Aangezien Slovenië deel uitmaakte van Joegoslavië ben ik het niet met je eens
Vooral een gevolg van dat ze per ongeluk bij ZO-Europa gerekend worden dusquote:Op woensdag 5 juli 2017 08:58 schreef Dven het volgende:
ook nu verreweg het meest welvarend zijn van ZO-Europa.
Het is allemaal ook discutabel. De ene keer wordt Bulgarije bijvoorbeeld Oost-Europees genoemd, dan weer Zuid-Europees en dan weer Zuidoost-Europees.quote:Op woensdag 5 juli 2017 17:38 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Vooral een gevolg van dat ze per ongeluk bij ZO-Europa gerekend worden dus
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |