quote:Op zaterdag 25 december 2004 23:23 schreef Tom_Tom- het volgende:
Hoe was je kerst, Brad Pitt?
Ja, voornamelijk gegeten. En veel relaxed. En naar de verjaardag van m'n peettante geweest. Nu wat hippe (non kerst)muziek luisteren en wat chatten enzo. Ook tof.quote:Op zaterdag 25 december 2004 23:53 schreef Dizer het volgende:![]()
Zoals gewoonlijks... iedereen eet en eet en eet... ik zit de hele tijd te wachten dat ik weer thuis kan zijn. Ik vind kerst echt heel leuk, maar mijn familie is niet de gezelligste
En jij?
http://www.studeren.uva.n(...)E1F-B61E335B9212B461quote:Op zaterdag 25 december 2004 23:58 schreef BVO het volgende:
Tom! Wat ga jij nou ook alweer studeren?
Ja, dat leek me zus ook wel wat.quote:Op zondag 26 december 2004 00:00 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
http://www.studeren.uva.n(...)E1F-B61E335B9212B461
Mijn beste vriend studeert dat op dit moment. Hij zit in zijn eerste jaar. Het enige wat ik ervanaf weet is dat hij heel veel oude films moet kijken en analyseren en zoquote:Op zondag 26 december 2004 00:00 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
http://www.studeren.uva.n(...)E1F-B61E335B9212B461
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevquote:Op zaterdag 25 december 2004 23:55 schreef BVO het volgende:
Hoi! Net thuis, nu even relaxen metStevie Wonder
en dan slapen.
.
Hij moest een paar keer films die geen geluid hebben analyseren. Echt van dat Charlie Chaplin spulquote:Op zondag 26 december 2004 00:04 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Doet ze dit jaar examen?.
En Dizer, dat klopt. Oude films zijn tof. Meestal.
Nee, volgend jaar pas.quote:Op zondag 26 december 2004 00:04 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Doet ze dit jaar examen?.
En Dizer, dat klopt. Oude films zijn tof. Meestal.
Dat zijn echt drie heeeeele verschillende studiesquote:Op zondag 26 december 2004 00:06 schreef BVO het volgende:
[..]
Nee, volgend jaar pas..
Niet dat ze al precies weet wat ze wil hoor, maar ze denkt aan iets als rechten, iets van sociale dingen ofzo in Utrecht (wat Anita doet) of Media & Cultuur
)
Goed! Heel goed! Met jou?quote:Op zondag 26 december 2004 00:04 schreef Dizer het volgende:
[..]
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeev
Hoe gaat het??? Gefeliciflaps met je awards!!!
quote:Op zondag 26 december 2004 00:06 schreef babette21 het volgende:
klinkt als een vrij relaxte studie
Ja, maar in ieder geval iets in de alfa hoek.quote:Op zondag 26 december 2004 00:07 schreef Dizer het volgende:
[..]
Dat zijn echt drie heeeeele verschillende studies
* Orginial feliciteert BVO ook met zijn awards.quote:Op zondag 26 december 2004 00:04 schreef Dizer het volgende:
[..]
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeev
Hoe gaat het??? Gefeliciflaps met je awards!!!
Moah, na een moeilijke periode, weer wat beter.quote:Op zondag 26 december 2004 00:07 schreef BVO het volgende:
[..]
Goed! Heel goed! Met jou?
Ja, dank je..
quote:Op zondag 26 december 2004 00:08 schreef babette21 het volgende:
He lekker ding! * zwaaitje terug....
Dat is het geloof ik ook.quote:Op zondag 26 december 2004 00:06 schreef babette21 het volgende:
klinkt als een vrij relaxte studie
toe maar, waar heb ik die aan te danken?!quote:
ambitieus hoor, maar wel leuk!!quote:Op zondag 26 december 2004 00:10 schreef Tom_Tom- het volgende:
Dat is het geloof ik ook..
Ik wil in het tweede jaar er wat geschiedenis bij gaan doen.
Omdat je zo lief bentquote:Op zondag 26 december 2004 00:11 schreef babette21 het volgende:
[..]
toe maar, waar heb ik die aan te danken?!
* Be carefull, Babetje zit nog steeds aan de wijn...
Ik ga zeker genieten. Hoop ik.quote:Op zondag 26 december 2004 00:13 schreef babette21 het volgende:
ambitieus hoor, maar wel leuk!!
studeren is echt relaxed: geniet er vooral van!!
klink vast als 'n ouwe lul maar had 't er gisteren nog met vrienden over:
waarom hebben we niet gekozen voor 't eeuwige studentenleven?!?
haha ja wijn is sterker dan cynisme...quote:
iets Frans en iets roods....quote:Wat voor wijn drink je?
* BVO woont nog lekker thuis.quote:Op zondag 26 december 2004 00:17 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Ik ga zeker genieten. Hoop ik..
Op kamers gaan is niet meer dan logisch, omdat Amsterdam 2 uur reizen heen en 2 uur reizen terug is per trein. Dat is geen optie. En ik wil het liefst in een studentenhuis, dat is wel zo gezellig.
in zo'n ranzig studentenhuis?! He bah....quote:Op zondag 26 december 2004 00:17 schreef Tom_Tom- het volgende:
Op kamers gaan is niet meer dan logisch, omdat Amsterdam 2 uur reizen heen en 2 uur reizen terug is per trein. Dat is geen optie. En ik wil het liefst in een studentenhuis, dat is wel zo gezellig.
Ik ben zelf best een rommelkont, dus dat is wel iets voor mij, lijkt me.quote:Op zondag 26 december 2004 00:19 schreef babette21 het volgende:
in zo'n ranzig studentenhuis?! He bah....
maar A'dam is cool en maakt wdb een hoop goed!!
Nee hoor mop. Blij maar lekker zitten. Rood en frans is altijd goed. ZuidAfrikaans mag ook best wel wezenquote:Op zondag 26 december 2004 00:17 schreef babette21 het volgende:
[..]
haha ja wijn is sterker dan cynisme...
[..]
iets Frans en iets roods....
als je het heel graag wil weten wil ik wel even etiketje voor je gaan checken hoor
Hahaha, zo'n type ben ik niet.quote:Op zondag 26 december 2004 00:26 schreef babette21 het volgende:
@ Tommy: zolang je maar geen ballo wordt, want dan kom ik je persoonlijk wat aandoen!!!!
Denk 't niet.quote:Op zondag 26 december 2004 00:30 schreef babette21 het volgende:
nee dat weet ik, zolang je 't ook maar niet wordt.....!!
Oeh, was je een alto, babette?quote:Op zondag 26 december 2004 00:34 schreef babette21 het volgende:
haha ja dat verraadt je muziekkeuze al!!
niks mis mee hoor: know that, been there![]()
Jij bent een R&B-homie.quote:Op zondag 26 december 2004 00:38 schreef BVO het volgende:
Ach ik ben het geen van beide..
Middle of the road zeg maar..
Niet meer zo hoor.quote:
Nee, absoluut niet.quote:Op zondag 26 december 2004 00:40 schreef Tom_Tom- het volgende:
Droeg je ook van die wijde truien en broeken en wou je dat je een neger was zodat je meer gerespecteerd zou worden in de rapbizz?.
LOL @ Tomquote:Droeg je ook van die wijde truien en broeken en wou je dat je een neger was zodat je meer gerespecteerd zou worden in de rapbizz?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |