ik kan em inkoop bij m'n broer voor 175 krijgen maar iedere euro minder is toch weer mooi meegenomen...quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:05 schreef Adelante het volgende:
bij proxis.be is ie 209 met NL ondertiteling, die op play vermeldt geen NL subs, dus daar zou ik niet van uit gaan
tja.. ik heb wel duurdere hobby's..quote:Op zondag 23 november 2008 21:23 schreef Enfermera het volgende:
Zijn er ook mensen die het gewoon downloaden?? Ik ga het echt niet kopen voor zoveel geld, echt niet grappig meer hoeveel dat kost per seizoenIk wil ze best origineel hebben maar niet voor zo bizar veel geld.
Ik vind zelf de seizoenen 4-8 het leukste, met idd het seizoen met Chris het leukste (5/6 toch?)
Ik had ook het idee dat seizoen 8 meer voor het leuke erbij was, dat met Billie vond ik in het begin wel grappig maar het is gewoon.. te uitgerekt. Das wat jammer. Einde vond ik dan wel weer leuk.
Prue heb ik nooit leuk gevonden, heb wel seizoen 1-3 gezien maar dan vind ik die andere seizoenen met Paige toch een stuk leuker.
quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:00 schreef mschol het volgende:
flinke schop omhoog..
maar ik zit er aan te denken de gehele serie te kopen.. kan iemand mij vertellen of deze dvd de nederlandse ondertiteling bevat?
de Magic chest boxset die op play.com staat, staat wel NL ondertiteling bij, maar ruim 300 euro gaat mij echt te ver..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |