abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_24160414
Hierbij een preek van de Heilige Profeet Mohammed. Dat de meeste mensen hier weer alles zullen ontkennen is natuurlijk een feit geworden. Het gedachtebeeld van sommige niet-moslims of ongelovigen over de profeet is zo ernstig negatief dat het een stapje te ver gaat!

In meerdere topics wat ''Akkersloot'' heeft geopend lees ik allemaal belledigingen en onwaarheden.

Misschien dat dit voor ophelderingen kan zorgen omtrent de profeet Mohammed!


Een (gedeelte) afscheidspreek van de Heilige Profeet Mohammed (s.a.w.)

Oh mensen luister zeer aandachtig, want ik weet niet of ik na dit jaar ooit nog bij julie zal zijn.

Daarom luister zeer goed naar wat ik te zeggen heb en geef deze woorden door aan degene die hier niet aanwezig zijn.

O mensen, zoals jullie deze maand deze dag en deze stad heilig achten, beschouw dan ook het leven van ieder wezen en het bezit van iedere moslim als heilig.

Geef de goederen die je toevertrouwd zijn terug aan de rechtmatige eigenaars. En neem absoluut geen slavernij!

Beledig niemand dan zul je ook niet beledigd worden.

Onthoud dat je Allah (swt) zult ontmoeten en dat hij je verantwoordelijk zal stellen voor je daden. Allah(swt) heeft verboden om rente te nemen, daarom zal er voortaan geen rente verplichting meer zijn.

Wees op je hoede voor satan, want zo beveilig je je religie. Hij heeft alle hoop verloren om Jullie van de rechte weg af te houden, dus let op en volg hem niet in de kleine dingen.

O mensen, het is waar dat je zeker rechten hebt t.o.v. jullie vrouwen maar zij hebben ook rechten over jullie. Als zij zich aan hun verplichtingen houden, dan hebben zij recht om op een correcte wijze onderhouden te worden. Wees goed tegen je vrouwen en behandel ze teder en vriendelijk.Ze zijn jullie partners en toegewijde helpers en het is jullie recht dat zij omgaan met degene die toegewijd zijn en nooit overspel mogen plegen.

O mensen, luister in alle ernst naar mij, aanbidt Allah, bidt 5 keer per dag, vast gedurende de maand ramadan, en geef een bepaald bedrag uit van je vermogen. Verricht de hadjj indien je dit kunt permitteren. Jullie weten dat iedere moslim de broer\zus is van de andere moslim. Jullie zijn gelijk, niemand is beter dan de andere behalve door vroomheid en goede daden.

Let wel op een dag sta je voor Allah(swt) en moet je je verantwoorden voor je daden. Zo wees op je hoede en laat je niet van het rechte pad afbrengen zodra ik er niet meer ben.

O mensen, geen profeet of apostel zal na mij komen en geen geloof zal geboren worden. Wees daarom redelijk.

O mensen, begrijp mijn woorden goed welke ik aan jullie overbreng. Ik laat 2 dingen achter: de koran en mijn voorbeeld(de soenah) en zolang je deze volgt verdwaal je nooit. Al degene die dit horen zullen mijn woorden doorgeven aan de andere en diegene weer aan andere en laten zij mijn woorden beter begrijpen dan degene die rechtstreeks mijn woorden hoorden

Wees mijn getuige o ALLAH, dat ik uw boodschap heb overgedragen aan uw mensen.

ps: dit is slechts een gedeelte van de afscheidspreek van de profeet Mohammed (vzmh).


Ik hoop dat ik hiermee vraagtekens over de profeet Mohammed van niet-moslims weg heb kunnen doen!
pi_24160586
Eehm, interessant ofzo??

Wat verwacht je nu precies van dit topic?
Power perceived is power achieved.
pi_24160895
dat mensen gaan zeuren dat de bijbelkoran en hun religie een manier is om mensen massaal te manipuleren zodat men volgens massaal geaccepteerde richtlijnen gaan leven, waardoor je een stabiele samenleving krijgt waarin mensen opzettelijk dom worden gehouden om die stabiliteit niet te verliezen?
  donderdag 23 december 2004 @ 16:17:42 #4
28498 smoking2000
dpkg-reconfigure reality
pi_24160968
quote:
Op donderdag 23 december 2004 15:55 schreef Modwire het volgende:
Eehm, interessant ofzo??

Wat verwacht je nu precies van dit topic?
Waarschijnlijk dat bekrompen geesten eens een andere kant van het verhaal zien?
pi_24161031
Doesn't change my point of view...
Praatprieter
  donderdag 23 december 2004 @ 16:21:48 #6
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_24161045
Het bezit van niet-moslims is dus niet heilig begrijp ik?
pi_24162115
Maak eerst eens je vorige topic af (Het bestaan van God) door eens te antwoorden op wat mensen ipv. dit soort zinloze copy paste acties.
En weer een stukje onzinnige proza.
pi_24162313
Mohammed werd zachtmoedig op z'n oude dag !
  donderdag 23 december 2004 @ 18:43:31 #9
60090 Akkersloot
pro-islam is extreem-rechts !
pi_24163582
quote:
Op donderdag 23 december 2004 15:46 schreef Alper het volgende:
Hierbij een preek van de Heilige Profeet Mohammed.
Zjn er ook profeten die niet heilig zijn ?
quote:
O mensen, geen profeet of apostel zal na mij komen en geen geloof zal geboren worden. Wees daarom redelijk.
Hij was zelf ook geen profeet.
quote:
Geef de goederen die je toevertrouwd zijn terug aan de rechtmatige eigenaars
Oh. Hoe werden die goederen van anderen dan aan die personen toevertrouwd. Tijdens de vele plunderingen van karavanen o.l..v. de "profeet" Mohammed?
quote:
. En neem absoluut geen slavernij!
Kwamen de vrouwen en kinderen van de 600 joden die hij onthoofd had dan weer vrij. Kregen die "eigenaren" hun geld weer terug. Hij had die vrouwen en kinderen immers als slaven verkocht.
quote:
Allah(swt) heeft verboden om rente te nemen, daarom zal er voortaan geen rente verplichting meer zijn.
Euh. Dat stond toch al in "Allah's opzegging" de koran. Of hebben ze dat dan er maar later bijgevoegd ?
"Christenen en joden zijn ongelovig geworden omdat ze verzonnen hebben dat ze maar een paar dagen zullen branden in de hel" .
Mein Koran 3:23.
  donderdag 23 december 2004 @ 18:45:10 #10
60090 Akkersloot
pro-islam is extreem-rechts !
pi_24163607
quote:
Op donderdag 23 december 2004 16:21 schreef Frollo het volgende:
Het bezit van niet-moslims is dus niet heilig begrijp ik?
En dan is er nog een knor'an vers "het staat een gelovige niet dat hij een anderegelovige doodt".
"Christenen en joden zijn ongelovig geworden omdat ze verzonnen hebben dat ze maar een paar dagen zullen branden in de hel" .
Mein Koran 3:23.
pi_24164733
Deze methode van ontkennen gaat mij een beetje te ver! Als ik A zeg (en ik ben Moslim) dan zeggen alle niet-moslims B..... Als ik ik zeg dit is een ''forum'', dan zeggen jullie ''nee, dit is een frontpage''.

Het is alweer duidelijk dat er hier niet normaal gediscussieerd kan worden.

Iedereen veel plezier met zn geloof of wat dan ook, ik zal altijd in God geloven! Ik hoop dat jullie nog tijdig ''the point of view'' eens goed onder de loep nemen en minstens in een God gaan geloven.

Christenen geloven tenminste in een God en houden (sommige) zich goed aan de regels wat de bijbel hen voorschrijft. Die zullen zonder twijfel hun beloning ook ontvangen in het hiernamaals.

Akkersloot, ik ben echt bang voor wat jou te wachten staat in het hiernamaals. Ik hoop ook dat ik je daar is een keer tegen kom (wanneer ik mijn straf ga uitzitten) en ben echt nieuwsgierig naar wat je gaat zeggen.....

Iedereen ''Take Care!''

Topic kan Geclosed worden....

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 23-12-2004 19:48:58 ]
  donderdag 23 december 2004 @ 19:45:34 #12
8369 speknek
Another day another slay
pi_24164779
Okay.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')