Het is heel normaal dat er een beetje vuil uit komt. Daarom zou je het eigenlijk ook af en toe moeten schoonmaken. De huid maakt talg aan en dat moet er gewoon uit (anders gaat het ontsteken).quote:Op vrijdag 31 december 2004 03:05 schreef P8 het volgende:
[..]
nooit, maar whats the point?
ik heb zovaak shit gebruikt die wel hielp. zinkzalf of verdund chloorhexadine bijvoorbeeld. maar het komt dan na een week of 3 net zo hard weer terug. en het nadeel van die zinkzalf is is dat het van je huid af moet slijten. dan spul krijg je er in geen mogelijkheid meer vanaf
maar ik maak het ook elke dag wel gewoon schoon met water onder de douche. niet meer met speciale middelen. dat hoort ook niet meer nodig te zijn lijkt mij na bijna een jaarquote:Op vrijdag 31 december 2004 20:39 schreef Nuek het volgende:
[..]
Het is heel normaal dat er een beetje vuil uit komt. Daarom zou je het eigenlijk ook af en toe moeten schoonmaken. De huid maakt talg aan en dat moet er gewoon uit (anders gaat het ontsteken).
Bij oorbellen is dit hetzelfde als bij andere gaatjes in je lijf waar je iets in hangt. Het ene gaatje produceert meer dan het andere, dat wel.
Bij mijn vriend is dat uiteindelijk over de onderkant van de piercing heen gegroeid en hij heeft 'm er uit laten snijden. Nou was hij ook wel erg laks met erachter aangaan ...quote:Op vrijdag 31 december 2004 02:42 schreef bitchesrule88 het volgende:
ff een vraagje weer.. aan de onderkant van mijn tongpiercing heb ik nu last van een beetje "wild vlees", is de enige manier om dat weg te krijgen het weg laten snijden, of kan ik er ook iets anders tegen doen?
Bij mijn vaste piercingshop is het 30 euro incl. ring of barbell en 32 euro incl. circular barbell. Het is dus inderdaad aan de dure kant.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 10:34 schreef Evil-Cherry het volgende:
Is 50 euro voor een tragus (inclusief standaard sieraad) niet een beetje overdreven??
Hmm, ik ben wel erg tevreden over ze, maar hun sieraden zijn 7-10 euro (standaard dan, dus gewoon staafje zonder versiering), wat dus betekend dat het piercen alleen al 40 euro is. (oh en verzorgingsspul krijg je erbij, maar daar kan ik niet tegen, dus dat gebruik ik toch nietquote:Op dinsdag 4 januari 2005 10:35 schreef Roellio het volgende:
[..]
Bij mijn vaste piercingshop is het 30 euro incl. ring of barbell en 32 euro incl. circular barbell. Het is dus inderdaad aan de dure kant.
Ik moet er overigens wel bij vermelden dat mijn piercingshop, hoewel ik ze op het gebied van voorlichting, hygiëne, kennis en nazorg echt fokking fantastisch vind, absoluut niet duur is.
Ik zou het je niet kunnen vertellen. Ik zweer bij body-sign in Alkmaar. Ik heb ervaring met body manipulations in Amsterdam en Ron's Tattoo dinges in Alkmaar, wat ik beiden slechte piercingstudio's vind. Ik denk dat je even zult moeten wachten op mensen uit Den Haag e.o.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 11:18 schreef Evil-Cherry het volgende:
Dus; is On Edge of Body Art Studio (Tattoo Simon) in Den Haag goed? En zijn die wel 'goedkoper'?
Ow sorry, de vraag was ook algemeen en niet alleen aan jou gericht. Vraag was een beetje gaar gesteldquote:Op dinsdag 4 januari 2005 11:21 schreef Roellio het volgende:
[..]
Ik zou het je niet kunnen vertellen. Ik zweer bij body-sign in Alkmaar. Ik heb ervaring met body manipulations in Amsterdam en Ron's Tattoo dinges in Alkmaar, wat ik beiden slechte piercingstudio's vind. Ik denk dat je even zult moeten wachten op mensen uit Den Haag e.o.
quote:Op dinsdag 4 januari 2005 11:29 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Ow sorry, de vraag was ook algemeen en niet alleen aan jou gericht. Vraag was een beetje gaar gesteld
50 vind ik een vrij normale prijs, bij mijn piercer kosten alle piercings (behalve onder de gordelquote:Op dinsdag 4 januari 2005 10:34 schreef Evil-Cherry het volgende:
Is 50 euro voor een tragus (inclusief standaard sieraad) niet een beetje overdreven??
Ik niet. Ik vond de begeleiding daar erg goed, de nazorg ook. Heb er 2 piercings laten zetten.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 11:21 schreef Roellio het volgende:
[..]
Ik zou het je niet kunnen vertellen. Ik zweer bij body-sign in Alkmaar. Ik heb ervaring met body manipulations in Amsterdam en Ron's Tattoo dinges in Alkmaar, wat ik beiden slechte piercingstudio's vind.
Watjequote:Op woensdag 5 januari 2005 21:16 schreef Caelum het volgende:
Ik heb mijn tepelpiercing in den haag laten zetten.. en ik kreeg toch mooi 2 spuiten in mijn tiet ter verdoving... ik wist niet eens dat dat niet mocht joh
Heb trouwens nergens last van gehad.. piercing heeft er 2 jaar gezeten en toen heb ik em eruit gehaald...
Lijkt mij ook. Mijn nichtje heeft ook een spuit gekregen bij d'r tongpiercing omdat ze de pijn o-zo eng vondquote:Op woensdag 5 januari 2005 22:23 schreef Together-Alone het volgende:
Deden die spuiten alleen al dan niet meer pijn als het piercen zelf?
quote:- Voor een piercing ga je nooit naar een juwelier maar naar een piercingshop. Laat nooit een gaatje in je bovenoor schieten als je een misvormd oor wilt voorkomen. De kans op infecties is een stuk groter omdat deze apparaatjes niet gesteriliseerd kunnen worden. Tevens kan de piercing nooit exact geplaatst worden en doet het meer pijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |