Zoals in FB gemeld, kun je voortaan op GC terecht. Mijn opvattingen zijn voorts idd niet gebaseerd op mijn mening, maar op de effecten die jouw stijl van zelfpresentatie op WFL heeft. Verder zou ik me niet zo opwinden als ik jou was, slechte kerstgedachtequote:Op donderdag 23 december 2004 22:31 schreef Akkersloot het volgende:
Gewoon je grote bek houden. Ik heb gewoon een mening. Ik stel de islam, en christendom, ter discussie. Vooral dat eerste staat veel personen nu eenmaal niet aan.
...
Verder vind ik het vreemd dat een mod die verklaart heeft geen enkele mening te hebben over levensbeschouwelijke topics toch zo'n uitgesproken mening kan hebben over een user die, nagenoeg uitsluitend daar, in post.
Maar die van Rude was wel heel raar.quote:Inderdaad komen rare topics regelmatig toch nog heel goed terecht.
Ik vind dat een prima idee! Welke informatie-topics zou jij voorstellen?quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:24 schreef Haushofer het volgende:
Ik heb een klein voorstel. Ik heb op het wetenschapsforum gezien dat ze daar standaard bijvoorbeeld een informatiegedeelte over relativiteit hebben. Hebben mensen daar vragen over ( hot topic), dan kunnen ze eerst dat gedeelte doorlezen. Dat voorkomt een hoop onzin, herhaling, en iedereen steekt er wat van op. Zoiets kun je ook voor andere onderwerpen doen. ( natuurlijk ook voor F en L )
Je kunt het ook als een eer opvatten dat een WFL-user een nieuw ijkpunt in de gedragswetenschappen definieertquote:Op vrijdag 24 december 2004 12:08 schreef MacMeester het volgende:
Zelfs voordat we 2005 ingaan zijn we al aan het rellen!![]()
Die uitnodiging (als het er één is) neem ik zeker aan. Ik heb volgens mij een tijdje geleden hetzelfde voorgesteld. Het is onvoorstelbaar hoeveel vragen en opmerkingen je kunt verwijzen naar een FAQ, als het tenminste een degelijke is. (Ik hoef het trouwens niet alleen te doen, hoe meer ideeen hoe beter uiteraard.)quote:Op vrijdag 24 december 2004 14:11 schreef iteejer het volgende:
[..]
Ik vind dat een prima idee! Welke informatie-topics zou jij voorstellen?
Koekepan zou bv een prima stuk over F kunnen schrijven. Algemeen beschouwend + de hoofdlijnen.
Relativiteit.quote:Op vrijdag 24 december 2004 14:11 schreef iteejer het volgende:
[..]
Ik vind dat een prima idee! Welke informatie-topics zou jij voorstellen?
Koekepan zou bv een prima stuk over F kunnen schrijven. Algemeen beschouwend + de hoofdlijnen.
haus bedoelt idd zoiets. Ik heb het nog gebruikt in 1 van de topics van Rude. Ik vond het wel een mooi stukje. Als er dan toch zoiets wordt opgezet, wil ik best wel es een leuk stukje hier neer zetten. Worden de boeken ook weer es gebruiktquote:Op vrijdag 24 december 2004 14:19 schreef ATuin-hek het volgende:
haus bedoelt iets als dit?
http://wetenschapsforum.nl/viewtopic.php?t=2436
http://wetenschapsforum.nl/viewtopic.php?t=3731
met een gerelateerde SC erbij
Is dat onze kleine lieve Eert, die zo fijn bij mij op het Comenius heeft gezeten? Met die mooie appelwangetjes?quote:Op vrijdag 24 december 2004 14:34 schreef I.R.Baboon het volgende:
He ja.
Okee, dat dacht ik al. Hoi R.quote:Op vrijdag 24 december 2004 14:48 schreef Haushofer het volgende:
Dat jongetje wat in de pauze nog wel es Stephen Hawking zat te lezen.
Zo heb ik laatst in een evolutie-godsdienst topic een gedeelte van m'n Bio-boek overgetypt.. zou ideaal zijn hierinquote:Op vrijdag 24 december 2004 14:31 schreef Doffy het volgende:
Evolutie, nog zo één. 'Algemene inleiding L(evensbeschouwing)', ook leuk (understatement). Inleiding Quantummechanica, wellicht. (alleen, of als combo met relativiteit).
Ik heb eerder ook eens lopen smijten met stukjes Dawkins en Gould, zou ook niet misstaan, denk ik.quote:Op vrijdag 24 december 2004 15:01 schreef Bensel het volgende:
Zo heb ik laatst in een evolutie-godsdienst topic een gedeelte van m'n Bio-boek overgetypt.. zou ideaal zijn hierin
Dan moet je wel het jouwe openmaken, want anders kan ik niet antwoorden he.quote:Op vrijdag 24 december 2004 14:52 schreef Haushofer het volgende:
Ik zet wel even een lief berichtje bij je fotoboek neer.
Goed idee! Want ik heb bijv. ook al meerdere keren uitgelegd hoe het kan dat de baan van een foton kan worden afgebogen hoewel het geen massa heeft. Voor dat soort dingen, en ook inderdaad basisrelativiteit zou het wel goed zijn als daar al wat informatie over beschikbaar was. Kan iemand die een vraag heeft zich eerst inlezen (het woord 'Rude' schiet mij te binnen) en als er dan nog onduidelijkheden zijn, vragen posten.quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:24 schreef Haushofer het volgende:
Ik heb een klein voorstel.
jaaaa, foto's van Haushofer. eindelijk een gezicht bij het genie van Fok !quote:Op vrijdag 24 december 2004 15:58 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Dan moet je wel het jouwe openmaken, want anders kan ik niet antwoorden he.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |