BE bedankt, ik vergeet dat lijstje steeds
Tan / Poemojn : soms zijn dingen niet zoals ze lijken. Tuurlijk is het fijn dat hij de speeltjes leuk vindt, maar op zich zegt dit niet zoveel. En zo is het met alles: ja, hij kan zien, maar wij weten niet hoe hij (de hersentjes) het interpreteert. Ja, hij kan horen, want hij kan schrikken van een onverwacht geluid, maar op heel veel geluiden reageert hij ook niet. Dus het is maar de vraag hoe de vertaalslag naar de hersenen uitpakt. Vandaar onze voorzichtigheid. En nogmaals: beter vooraf "getreurd" en achteraf "gejubeld" dan andersom.
De fysiotherapeute vindt ook dat hij sommige dingen "best goed doet", maar gerelateerd aan zijn leeftijd doet hij nog vrij weinig. Op zich logisch, want hij is eigenlijk pas 2 weken aan 't ontwikkelen. Dus de kans dat er meer komt bestaat, maar niets is gegarandeerd.
Voorlopig is alles meegenomen, zoals vandaag het keigoed opdrukken vanuit buikligging.
Hij vond het erg moeilijk, en eigenlijk ook niet leuk, maar hij wilde het persé en het lukte. Mijn trotse moederhart stroomde over !
Ezzi
Sugar Logisch dat je je schuldig voelt, maar ik heb het idee dat het best mee zal vallen, omdat je het dan waarschijnlijk wel aan Maria gemerkt zou hebben. Als ze er echt last van had gehad, zou het vast niet zo'n vrolijk meisje zijn geweest. Maar het blijft rottig, succes
Overigens bakeren wij de beentjes inderdaad vrij los in, zodat hij ze wel op kan trekken, wat hij overigens niet altijd doet !
Sjeen Wat vind ik dat geweldig
![]()
Ik heb 2 jan. 12.30 uur al in de agenda gezet, ik zal er met mijn gedachten bij zijn! Zo wordt Danyel toch ook een beetje alsnog in de kerk gedoopt. Zijn doop was toen hij 3 dagen oud was aan het ziekenhuisbed, wat op zich ook wel fijn was hoor, het draaide echt om de kern, en niet om de plechtigheden eromheen. Bedankt voor dit lieve idee
... ♥ ik mis je ♥