Door alle drukte met de feestdagen heb ik al zo lang geen kans gehad hier te posten, maar nu is er eindelijk weer een beetje tijd vrij.
Oh jee,
Maria in een spreidbroekje. Ik kan me heel goed voorstellen dat je daar heel verdrietig om bent. Gelukkig heb je een hele lieve mama om je te troosten
Heel veel sterkte Sjoeg. Kan me voorstellen dat het je pijn doet om Maria zo te zien huilen. Probeer in je achterhoofd te houden dat ze je later (als haar heupjes door de spreidbroek beter zijn) dankbaar zal zijn dat je hebt doorgezet (jaja, cliché). Ennuh, voel je niet schuldig!
Beetje mosterd na de maaltijd, maar gewoon lekker blijven posten
Ezzi! Ik vind het altijd hartstikke leuk om over alle kindertjes te lezen. Helaas heb ik gewoon geen tijd om regelmatig op iedereen te reageren en ik zal vast de enige niet zijn met dat probleem
![]()
. Ilse, betrschap
Thijsje, wat wordt je al groot! Eerst rollen en dan knuffeltjes eisen, je gaat echt snel
Wat vervelend dat
Giulia zoveel spuugt Bubblebabe. Kai spuugt ook behoorlijk en heeft er af en toe wel last van volgens mij (hele zielige huiltjes) maar als ik Giulia's verhaal lees dan valt het hier nog mee. Ik heb helaas geen tips voor je (als ik die had gehad dan had ik hier ook een stuk minder was gehad) Sterkte
Dutchie, als ik je avonturen met Léon zo lees dan vrees ik het ergste voor meneerm@x en mij. We zijn namelijk allebei ook stronteigenwijs en Kai begint zo klein als ie is nu ook al een eigen willetje te tonen. Meneertje moet en zal rechtop zitten bijvoorbeeld. Als je hem iets schuiner houdt dan komt er al een enorm protest uit dat kleine mondje.
Beterschap
Djulian ![]()
Hopelijk helpt je pufje want ik vond je hoest zo ontzettend zielig eruit zien. Het moet vast heel veel pijn gedaan hebben.
Het zit je niet mee hè,
Danyel. Beterschap kleine grote man
Als ik die verhalen over rode billetjes lees moet ik de hele tijd aan baviaantjes denken
snoop. Misschien dat zij ook met vaseline kunnen smeren, dan vallen ze tenminste niet meer zo op
![]()
. Beterschap Morris
![]()
Dat mooshy gevoel heb ik eigenlijk al sinds Kai is geboren
Belana. Ik denk continu "vorig jaar rond deze tijd deden we dit" en "vorig jaar rond deze tijd was ik bijna zwanger". Gaat volgens mij nooit meer over.
Wat vervelend dat
Noa zo'n moeite heeft met slapen Suzanna. Wat hier goed heeft geholpen is een duidelijk ritme inbouwen. Kai is daardoor in ieder geval een stuk beter en rustiger gaan slapen.
Okay, dan nog even een vies praatje van deze kant. Kai is eigenlijk al sinds zijn geboorte verkouden. Hij hoest, niest, is snotterig en sinds een week komt er ontzettend veel slijm uit zijn mondje. Het CB blijft erbij dat het een gewone verkoudheid is en dat sprayen met een zoutoplossing dè oplossing is. Ik gebruik dat spul al bijna twee maanden, maar op gegeven moment lijkt me dat ook niet meer goed. Sinds een paar dagen is Kai's ontlasting veel dunner dan dat ie eerst was en gisteren ontdekte ik slijm in de luier van Kai. Moet ik hier nou mee naar de huisarts? Ik lees al die enge verhalen over het RS-virus en aangezien het ook heerst bij het kinderdagverblijf waar Kai naartoe gaat ga ik me toch zorgen maken.