Wat zegt ze ?quote:Op maandag 20 december 2004 19:55 schreef -Struikrover- het volgende:
Heej Choas ?
jij kampt ook met gespleten persoonllijkheden zeg wat een lijst. Ik had ook last van schitzofrenie, maar nou zijn we genezen.quote:p maandag 20 december 2004 19:45 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Ik bedoel buiten die kring
Als eerste internet gijs dus
Mijn klonen (waarvan meeste gebanned vanwege die trieste 1 april grap )
Jenova
Newman
Chicobo
Fat-Chocobo
TheReunion
DikTrom
FatBastard
FinalFantasy
Cactuar
CaptainMiller
Shalashaska
MasterCunt
Plunkations
Moogle
Shoopuf
BlackChocobo
ThePretender
WindWaker
PsychoMantis
Slootmonster
TheRedSunRises
De naam is ChOas, lieverdquote:
Laatste keer dat ik het checkte bleek -Struikrover- een man te zijn @:, dus het moet zijn ''Wat zegt hij?'' Tenzij er in de tussentijd het e.e.a. veranderd isquote:
Zo vaak gehoordquote:Op maandag 20 december 2004 19:58 schreef QueenR het volgende:
[..]
jij kampt ook met gespleten persoonllijkheden zeg wat een lijst.
de 30stequote:Op maandag 20 december 2004 20:00 schreef -Struikrover- het volgende:
[..]
Fix je ook Palm`s ?![]()
de 30ste
owwwwwwwwww je kan dus welquote:Op maandag 20 december 2004 20:00 schreef -Struikrover- het volgende:
[..]
Fix je ook Palm`s ?![]()
de 30ste
Ohjaquote:Op maandag 20 december 2004 20:22 schreef -Struikrover- het volgende:
[..]
dan kom jij langs vergeetachtige Pjee
Misschien moet je je palm weer in gebruik nemen?quote:Op maandag 20 december 2004 20:23 schreef ChOas het volgende:
[..]
Ohja
Help je het me een beetje herinneren ?
Ja...overdag. 's Avonds gaat hij naar zijn echte vrienden en mag ChOas weer ophoepelen.quote:
1 woord :quote:Op maandag 20 december 2004 20:23 schreef ChOas het volgende:
[..]
Ohja
Help je het me een beetje herinneren ?
Kan 'm niet vindenquote:Op maandag 20 december 2004 20:25 schreef facedown het volgende:
[..]
Misschien moet je je palm weer in gebruik nemen?![]()
Nou, waarschijnlijk mag ik ophoepelen zodra zijn netwerk en Palm het doenquote:Op maandag 20 december 2004 20:27 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ja...overdag. 's Avonds gaat hij naar zijn echte vrienden en mag ChOas weer ophoepelen.![]()
Daar istie nietquote:Op maandag 20 december 2004 20:39 schreef facedown het volgende:
[..]
Zoek eens in je befaamde bermuda driehoek!
Schizofrenie is niet hetzelfde als een gespleten persoonlijkheid.quote:Op maandag 20 december 2004 19:58 schreef QueenR het volgende:
jij kampt ook met gespleten persoonllijkheden zeg wat een lijst. Ik had ook last van schitzofrenie, maar nou zijn we genezen.
Klaar ?quote:
quote:Op maandag 20 december 2004 20:50 schreef Chocobo het volgende:
Wat is er nu weer![]()
GODVER
Vast niks maar het is nu eenmaal weer ter sprake gekomen
Gijsjes,...... lieve Gijsjes,........... ja ok, het is niet meer wat het misschien was. Of is dit niet waarWe hebben wel eens vaker dipjes maar jezus Gijsjes.... we komen er altijd weer uit! Het is geweldig om te lezen hoe het altijd met iedereen gaat. Strol altijd kankerend op marocs en zijn werk, Bastard (of Sailing) die zo heerlijk hard newbies schaadt, ChOas met zijn band en spellingschecks, Noot en Kepler al strompelend het echte leven in, deze post van mij die genegeerd gaat worden, Surfer met zijn badkamer en lichaam, Ernesto en de ellende van zijn werk en humorshops, nieuwe kuikens en Gijsdates, Chibibo die geen idee heeft waarom die af en toe in Gijsjes post, Struikrover die te weinig sex krijgt thuis, NaDiNe En HaAr SmArTaSs ReMaRkS, Strol die het gespreksniveau vind dalen en 'nee' niet cool vind om een recent iets op te noemen, of zijn columns die niet gelezen worden (ik hou van je Strol
) .... Fok wat de laatste tijd chronisch down is, Magneet en zijn woordgebruik en slechte grappen waar ezels op gepost worden, harde grappen naar elkaar maar toch altijd liefdevol en met respect en vol interesse. Ik noem een Noot die even de problemen op zijn werk met Hermien Hamburger van de Mc van zich afschrijft, jullie liefde en interesse in Daan, toekomst en carrieres van de Gijsjes op hun werk die we chronisch volgen etc etc , prive-meets en de verhalen en foto's de dag daarna, kaarten, sms'jes en mede-lievendheid als een van de Gijsjes echte (erge) prive zaken heeft,......... !!! En zo kan ik godver wel even doorgaan......
![]()
Ja ik heb ook wel eens dat als ik zie dat iemand een dvd heeft gekocht of weer eens zeikt op iets wat we al tig keer behandeld hebben dat ik daar even niet op reageer. Dat soort shit krijgt je, maar dat wil niet zeggen dat we meteen achteruit gaan. Dipjes zijn er maar we komen er altijd weer uit !
Het klopt dat sommige Gijsjes elkaar prive zienMooi,... beter kan het niet, maar we kunnen niet er van uit gaan dat er dan soms geen incrowd of semi-prive posts gedaan worden. Ja msn is er ja, maar Fok ook! Heerlijk toch om te lezen dat iedereen zo cool met elkaar om gaat?
Tussendoor: *fok checked* *down is* [afbeelding]
Wat is wil zeggen is dit. We zijn allemaal moe,... zijn het zat,... gaan het nieuwe jaar in, worden suicidaal rond de Kerst, staan rood op de bank, willen op vakantie, missen elkaar en hopen op een nieuwe meet die in Januari plaatst vind maar nooit gebeurd om Struikrover alles regelt![]()
Er gebeuren vast wel weer nieuwe zaken in het nieuwe jaar. Nieuwe babies, games, babes, films waarvan we elkaars keuze niet begrijpen, huizen, werk, sex standjes NOEM MAAR OP !!!!
Maar kom op Gijsjes,... gaan we alles weer stopzetten voor de 22e keer![]()
Vind het gewoon fantastisch dat we iedereen (ook na een eventuele dis) in zijn of haar waarde laten. Dat zijn de Gijsjes,........ en ik baal dat ik B's definitie van een Gijs even niet kan vinden maar die geile ChOas post die vast zo wel ergens zodra hij dit gelezen heeft. (of niet om mij te dissen)
Ik hou van jullie ALLEMAAL !! behalve die dikke !! (ja ik maak grapjes over Surfer's zogenaamde dikte ja omdat ik het FUCKING COOL VIND !!!!! ) Nee ?
[Bastard mode]My 2 cents[/Bastard mode]
ENEL (pronounce:anal) =En Neem Een Leven !Ik wil in ieder geval zeggen dat ik iedereen de 22e wil omhelzen of sommige het nu willen of niet. Laatste meet stootte ik B's bier om [afbeelding]
Jij bent echt zoooooooooooooooo`n super huiliequote:Op maandag 20 december 2004 20:27 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ja...overdag. 's Avonds gaat hij naar zijn echte vrienden en mag ChOas weer ophoepelen.![]()
quote:Op maandag 20 december 2004 20:50 schreef Chocobo het volgende:
Wat is er nu weer![]()
GODVER
Vast niks maar het is nu eenmaal weer ter sprake gekomen
Gijsjes,...... lieve Gijsjes,...........blablabla.... zat,... gaan het nieuwe jaar in, worden suicidaal rond de Kerst, staan rood op de bank, willen op vakantie, missen elkaar en hopen op een nieuwe meet die in Januari plaatst vind maar nooit gebeurd om Struikrover alles regelt![]()
Er gebeuren vast wel weer nieuwe zaken in het blablabla....Laatste meet stootte ik B's bier om [afbeelding]
Misschien is je bermuda driehoek verplaatst!quote:
Oh jaquote:Op maandag 20 december 2004 20:50 schreef Chocobo het volgende:
Laatste meet stootte ik B's bier om [afbeelding]
Mij vergeten ooooooookquote:Op maandag 20 december 2004 20:50 schreef Chocobo het volgende:
Wat is er nu weer![]()
GODVER
Vast niks maar het is nu eenmaal weer ter sprake gekomen
Gijsjes,...... lieve Gijsjes,........... ja ok, het is -KNIP- niet. Laatste meet stootte ik B's bier om [afbeelding]
quote:AMSTERDAM - De forums van Fok.nl en Tweakers.net staan beide in de top 20 van de grootste forums ter wereld , zo schrijft Marketingfacts.nl. Forum.fok.nl staat op de zesde plaats met ruim 24 miljoen berichten. Tweakers heeft 14 miljoen berichten en komt daarmee op de dertiende plaats
Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiightquote:Op maandag 20 december 2004 22:12 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Dit is mijn laatste post,...vaarwel!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |