Like duh.quote:
waar slaan die gaatjes op? ze hoort zelf een vampier te zijn!quote:
Oh jij bent ereen die het gelijk rond gaat bazuimen.quote:Op woensdag 5 januari 2005 02:29 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Like duh.
Die goth kent mijn vriendin niet.
Als ik jou ga platnaaien weet binnenkort heel Fok! het.. en dan is mijn relatie verknald!
Of je bent er wel trots op...quote:Op woensdag 5 januari 2005 02:35 schreef Euforie het volgende:
[..]
Oh jij bent ereen die het gelijk rond gaat bazuimen.
Laat dan maar zitten
is ze ookquote:Op dinsdag 4 januari 2005 16:20 schreef whoops het volgende:
[..]
Nee jij hebt smaak... Jij vindt zelfs het zusje van Timbob leuk...
Amy Lee is oer lelijk, kijk maar eens naar foto's van haar zonder make up. Daarbij is ze geen Gothic ook al doet ze graag alsof om wanhopige pubertjes te bereiken. Een christelijke Gothicquote:Op dinsdag 21 december 2004 20:13 schreef Eveli het volgende:
Plaats hier dan ook echte lelijkerds en niet Amy Lee. Zeg nou zelf, dit is toch niet lelijk?
[afbeelding]
bam zuigt vind hm eng vooral van dichtbij en dronken is ie echt vaag maar hij schijnt aardig te zijn als ie niet dronken isquote:
he die gasten ken ik ergens van **denkt na festival?? ik weet t niet maar ze komen me bekend voor**quote:Op woensdag 29 december 2004 00:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[afbeelding]
hoe die meid naar die gasten kijkt -O_
Het zijn zog. 'sceners'.quote:Op maandag 10 januari 2005 02:22 schreef pennyroyaltea het volgende:
he die gasten ken ik ergens van **denkt na festival?? ik weet t niet maar ze komen me bekend voor**
kom nooit op die sitequote:Op maandag 10 januari 2005 02:29 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Het zijn zog. 'sceners'.
www.scene.org
Wtf is dat rode iets achteraan?quote:
Wat ís Harry Potter metal?quote:Op dinsdag 11 januari 2005 01:12 schreef ThE_ED het volgende:
Harry Potter Metal
Je geliefde genre zou toch zo te kijk staan in de krant
Geen id.quote:
Een heel genre gebaseerd op de boeken van en de filosofie achter Harry Potter leek me inderdaad al vreemd.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 01:20 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Geen id.
Maar dat staat onder die ene foto.
Ik denk dat ze Within Temptation en dergelijke bedoelen
De broerenkerk is een kerk in zwolle waar alleen nog maar concerten gegeven worden.quote:Op woensdag 5 januari 2005 10:45 schreef Eveli het volgende:
[afbeelding]
Kijk, dit is dan wel stoer, van die lui in mini-dorpjes die dan goth of metalhead zijn. Dat dorp denkt dan echt van: wow what the fuck? Toch niet in ons dorp?
Maar van die fetisj-goths en lui die rare dingen met een haar doen (roze dreads enzo), dat vind ik lelijk. De meeste goths vind ik er wel cool uitzien, maar die worden niet echt in dit topic geplaatst.
Oh oeps, ik dacht dat het een of ander dorp was.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 15:51 schreef deliberator het volgende:
[..]
De broerenkerk is een kerk in zwolle waar alleen nog maar concerten gegeven worden.
Dus een soort van Paradiso zeg maar.
En het ging idd over een concert(reeks) waar ook within temptation optrad.
Wel erg gaaf de concerten daar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |