ja dat kan opzich wel, maar ik heb geen creditcard en volgens mij komen er nog flinke shipping costs bij kijkenquote:Op zaterdag 15 januari 2005 09:34 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
[..]
De oplossing op dit probleem is je platen gewoon zelf in Amerika bestellen. Daar zijn de Fat Wreck en de Epitaph cd's allebei rond de 11 dollar. En met die goedkope dollars van tegenwoordig is dat helemaal goed te doen. www.interpunk.com heeft een enorme voorraad in ieder geval. En als je het niet erg vind om een week te wachten is het verzenden ook helemaal niet duur en ben je op Amerikaanse webwinkels goedkoper uit dan in Nederlandse platenzaken.
hehe dan ben je niet de enige, ik heb altijd dat als ik Hoss luister dat ik bij Razor Burn denk : he dat heeft echt iets weg van een kerstnummer.. serieus !!quote:Op vrijdag 14 januari 2005 18:56 schreef =HellFire= het volgende:
Is het misschien vanwege Lagwagon's Live in a Dive dat Hippe met Joey Cape mag praten? Er is een nummer verkrijgbaar van hun live cd, en wel die van Razor Burn God wat doet me dat laatste couplet sterk denken aan een kerstnummer zeg. ..![]()
Vind het zowaar een leuk nummer trouwens... vrolijk en opgewekt.
Die shipping-costs stellen niks voor. Ik heb het voor de grap eens geprobeerd en als je de laatste 5 cd's van Lagwagon bestelt betaal je $56,75 voor de cd's en $13,00 voor het verzenden. Dat is dan airmail en duurt 4-10 dagen. Het totaal is $69,75, omgerekend nog geen 52 euro, voor 5 Fat Wreck cd's incl. verzendkosten. (dat is minder dan hier in de winkel)quote:Op zaterdag 15 januari 2005 13:56 schreef Nitro_YE het volgende:
ja dat kan opzich wel, maar ik heb geen creditcard en volgens mij komen er nog flinke shipping costs bij kijken
werkt paypal ook niet via een creditcard?quote:Op zaterdag 15 januari 2005 21:02 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
Maar of je hier ook kan kopen zonder creditcard weet ik niet. Anders zijn er genoeg andere distro's en webwinkels en velen accepteren paypal. Dat is veilg en gratis. Ook aangetekend geld versturen in een envelopje heeft mij niet vaak problemen opgeleverd
Nee, ik gebruik paypal gewoon zonder creditcard. Je gaat naar de site, geeft daar je e-mailadres op, en dit is meteen je paypal-acoount. Dit is in principe gratis maar heeft 2 restricties: je kan geen betalingen ontvangen van mensen die met een creditcard betalen en je kunt niet vaker dan een bepaald aantal keer per jaar betalen met geld dat je via paypal ontvangen hebt. Met geld dat je zelf vanaf je rekening stort is er geen restrictie.quote:Op zondag 16 januari 2005 14:57 schreef Nitro_YE het volgende:
werkt paypal ook niet via een creditcard?
ja envelopjes lijken me idd niet echt ideaal, maar ik zal het paypal verhaal is gaan proberen. bedankt iigquote:Op zondag 16 januari 2005 15:57 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
[..]
Nee, ik gebruik paypal gewoon zonder creditcard. Je gaat naar de site, geeft daar je e-mailadres op, en dit is meteen je paypal-acoount. Dit is in principe gratis maar heeft 2 restricties: je kan geen betalingen ontvangen van mensen die met een creditcard betalen en je kunt niet vaker dan een bepaald aantal keer per jaar betalen met geld dat je via paypal ontvangen hebt. Met geld dat je zelf vanaf je rekening stort is er geen restrictie.
Niet dat ik iemand wil overhalen dit te gaan gebruiken, maar bij mij werkt het makkelijk en veilig, beter nog dan geld versturen in envelopjes
ssssssssssssstttttttttttttt... dat hoeft iedereen niet te weten hoorquote:Op maandag 17 januari 2005 09:56 schreef =HellFire= het volgende:
Trefwoord Punk toch?
quote:Op maandag 17 januari 2005 10:10 schreef =HellFire= het volgende:
Ga naar gigs, veel goedkoper en het geld gaat gelijk naar de band zelf!

hij stond zeker op de 8999ste post dus doet hij heh en dan staat ie op 9000quote:
Serieus, heb ik er al 9k? Hoe... HARD IS DAT HE!???!! BEN HEELMAAL SIEKEEDD ENZOOOOO!!!quote:Op maandag 17 januari 2005 12:12 schreef Kletz het volgende:
[..]
hij stond zeker op de 8999ste post dus doet hij heh en dan staat ie op 9000![]()
ja zo kan ik het ook![]()
Mijn hond is veel coewluherquote:Op maandag 17 januari 2005 12:52 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
Nadeel is wel dat ik niet meer zonder consequenties alles wat ik maar wil kan blaten hier, omdat jullie nu weten hoe ik er uit zie, en dat ik wel een hond heb, maar dat zeker geen kwijlende rottweiler is.
Maximaal onthaal?quote:Op dinsdag 18 januari 2005 11:26 schreef Kletz het volgende:
je had toch ook nog zo''n plaat Hollandse herrie toch? met Human alert enzo?
OK, mail me anders op pauperjim (a) hotmailquote:
Ja, ik geloof het wel. Ik heb ook nog eens 'Nou nou, het is me wat' liggen, maar behalve de Hardheid staat daar niet veel bijzonders op.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 13:43 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
En inderdaad, Hollandse Herrie ken ik ook, heeft Marco Roelofs die niet uigebracht op windmill records ofzo?
Ik ben ontroerd.quote:En alle ex-leden van Stunion P verdienen natuurlijk een lintje en een Nobelprijs voor de vrede
Kom je wel eens in La Cave? Punkkroeg in Groningen, erg okay. En een grote kans om eens een echte punker te ontmoeten (mijn persoontjequote:Op zaterdag 15 januari 2005 11:14 schreef =HellFire= het volgende:
Nah, de avond/nacht ervoor wel uitgeweest in Groningen wat wel erg vet was (kort nachtje tho), vaak wat leuker dan in Assen.
Nee maar ik heb wel vrienden/klasgenoten waarvan ze daar geloof ik wel heengaan. Volgende keer zal ik eens kijken... waar zit het eigenlijk? Zo bekend ben ik nou ook weer niet met Groningen.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 23:19 schreef Diverse_Reality het volgende:
[..]
Kom je wel eens in La Cave? Punkkroeg in Groningen, erg okay. En een grote kans om eens een echte punker te ontmoeten (mijn persoontje).
Als je over de grote markt loopt langs de febo (STERF! FEBO! STERF!) rechtdoor richting kleine peperstraat moet je op het laatst over een brug, rechtdoor de weg volgen kom je langs een klotekroeg. Gewoon een stuk doorlopen en dan zit het aan de rechterkant op een hoek. Op ongeveer driekwart van die straat.quote:Op woensdag 19 januari 2005 12:22 schreef =HellFire= het volgende:
Nee maar ik heb wel vrienden/klasgenoten waarvan ze daar geloof ik wel heengaan. Volgende keer zal ik eens kijken... waar zit het eigenlijk? Zo bekend ben ik nou ook weer niet met Groningen.
Ik ben wit met zwarte puisten.quote:En een echte punker ontmoeten? Zozo. Ik voel me bijna vereerd. Bijna.Hoe zien die eruit?
![]()
Hahah, duidelijke omschrijving.quote:Op woensdag 19 januari 2005 13:04 schreef Diverse_Reality het volgende:
[..]
Als je over de grote markt loopt langs de febo (STERF! FEBO! STERF!) rechtdoor richting kleine peperstraat moet je op het laatst over een brug, rechtdoor de weg volgen kom je langs een klotekroeg. Gewoon een stuk doorlopen en dan zit het aan de rechterkant op een hoek. Op ongeveer driekwart van die straat.
Ik volg altijd dezelfde routes anders verdwaal ik in Groningen..
Heb je met die plattelandsjongens.
[..]
Ik ben wit met zwarte puisten..
SA weer?! maakt niet uit hoor want ik heb ze nog niet gezien. Voor de rest is NUFAN ongelooflijk vet live! (ik vind dat ze 1 van de beste live punkrock bands zijn ooit)quote:Op donderdag 20 januari 2005 10:28 schreef =HellFire= het volgende:
Eerste namen deconstruction tour 2005
De eerste namen voor de deconstruction tour van dit jaar zijn bekend gemaakt.
No use for a name
Rise Against
Against me!
Strike Anywhere heeft zich ook bevestigd geloof ik, Street Dogs komen ws. ook... t schijnt 1,5 maand eerder te komen. Veel overeenkomsten met Groezrock.
Haha goeie namen!!! vooral GCF, NTB en panic zijn vetquote:Op donderdag 20 januari 2005 10:29 schreef =HellFire= het volgende:
Nieuwe namen voor Arnhem Hardcore Meeting
Er zijn weer een aantal nieuwe namen bekend voor het jaarlijks terugkerende festival voor de hardcore liefhebber.
De tot nu toe bekend gemaakte namen zijn:
Strike First
Converge
Planes Mistaken For Stars
Eighteen Visions
Hopesfall
Razor Crusade
Panic
Good Clean Fun
Sex Positions
No Turning Back
Zo, komt weer genoeg qua festivals.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |