Gespiegelde zelfreflectie, ken je dat???quote:Op zondag 22 mei 2005 00:49 schreef lucida het volgende:
[..]
Weak relativist als je bent moet het een slappe lach zijn. En Ollie Azijn maar verwijten dat Lucida niet over humor beschikt. Maar slappe lach of niet jouw inactiviteit is zeker een van de oorzaken voor jouw onmiskenbare afgunst c.q. stiekeme bewondering. Op inhoud heb je natuurlijk al langer in entiteiten als sjun en mezelf je meerderen moeten erkennen. dan blijft er inderdaad niet veel over om op terug te vallen. Een arbeidsloos bestaan, vol van trivialisme en landerige ledigheid, zal door elk weldenkend mens slechts met de nodige minachting worden gade geslagen.![]()
Ja, en Lucida ook nog en Ryan ook, en als KP een mooie Bach stuurt hem ookquote:Op zondag 22 mei 2005 00:52 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Het blijft een fantastische film!
ps, Yvonne, mail je mij nog een mooi verhaal, zoals beloofd?![]()
Wat? Krijg ik een mooi verhaal???quote:Op zondag 22 mei 2005 00:54 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, en Lucida ook nog en Ryan ook, en als KP een mooie Bach stuurt hem ook
Met deze search kan ik er niks van terugvinden, wel dat hij een ban heeft, maar er is nieteens na te lezen waarom.quote:Op zondag 22 mei 2005 00:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Is toch een heel tijdje actief geweest, yvonne. Maar verbastering???
Weljaquote:
Toch wel een ban gekregen??? IP??? Verbastering kun je dus ook niet nazoeken?quote:Op zondag 22 mei 2005 00:54 schreef yvonne het volgende:
[..]
Met deze search kan ik er niks van terugvinden, wel dat hij een ban heeft, maar er is nieteens na te lezen waarom.
Niet stressen he, doe maar lekker rustig aan.quote:Op zondag 22 mei 2005 00:54 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, en Lucida ook nog en Ryan ook, en als KP een mooie Bach stuurt hem ook
Raisingirl adoratie topic, deed alsof tie mij was.quote:Op zondag 22 mei 2005 00:56 schreef yvonne het volgende:
Ik kan me die hele verbastering niet meer voor de geest halen eik
Een plank voor de kop, ken je dat???quote:Op zondag 22 mei 2005 00:53 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gespiegelde zelfreflectie, ken je dat???.
Ach ja, why notquote:
Uit Rotterdam zeker.quote:Op zondag 22 mei 2005 00:57 schreef Koekepan het volgende:
Verbastering weet ik nog wel. Hij was niet van mij, dus ik wil er uit loyaliteit niets over kwijt. Maar het was natuurlijk een beest van een user.
Oooooooooooooow, diequote:Op zondag 22 mei 2005 00:57 schreef Koekepan het volgende:
Verbastering weet ik nog wel. Hij was niet van mij, dus ik wil er uit loyaliteit niets over kwijt. Maar het was natuurlijk een beest van een user.
Welk offensief?quote:Op zondag 22 mei 2005 00:57 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ach ja, why not
Ik stuur gewoon iedereen een hoofdstuk uit het boek dat ik vertaald heb
Stuur maar een hoofdstuk dat over rehabilitatie en integriteit gaat.quote:Op zondag 22 mei 2005 00:57 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ach ja, why not
Ik stuur gewoon iedereen een hoofdstuk uit het boek dat ik vertaald heb
Slag om Mesen, prelude op de 3e Slag om Ieper, het Passchendale drama.quote:
Ik denk dat RG verbastering wel kentquote:Op zondag 22 mei 2005 00:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jij weet hem? RG denkt wrs nog steeds dat ik het was..
Ja als de zelfhaat die ik in jou ontwaar. Maar wat kun jij de boel in de maling nemen zeg, en jezelf nog het meest. De polarisering van Pol mag volledig op jouw conto worden bijgeschreven. Heb je toch nog iets om trots op te zijn. Heb je Ollie-A-Wiesenthal weer aan het betere speurderswerk gezet, hij houdt zich opeens zo verdacht stil.quote:Op zondag 22 mei 2005 00:53 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gespiegelde zelfreflectie, ken je dat???.
NOG beter, verleden week de Ring op BBC gezien???quote:Op zondag 22 mei 2005 01:00 schreef Koekepan het volgende:
Ik kan trouwens geen Bach sturen, yvonne, ik heb hier helemaal niets bij me. Bovendien zit ik de laatste tijd meer in Wagner-zaken..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |