Pleur toch op man met je woede aanval.quote:Op vrijdag 17 december 2004 13:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je moet hem ook begrijpen. Hij zei dat met het idee dat zijn vriendin is vreemdgegaan. Zie het als een soort woede-aanval, perceptie
Ik probeer het me niet te visualiseren.quote:Op vrijdag 17 december 2004 14:38 schreef vdo28 het volgende:
Laat Bsb nou, hij is gewoon een troll.
Hij zegt altijd het tegenovergestelde van wat logisch is, zodat hij weer kan genieten als jullie er tegen in gaan.
Weer een vergelijkbare reactie als bij theo van gogh, je bent echt van mening dat je eigen rechter mag spelen he? Hoe haal je het in je botte hoofd om je naam in het lijf van je vriendin te kerven en haar vervolgens aan te steken.quote:Op vrijdag 17 december 2004 13:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je moet hem ook begrijpen. Hij zei dat met het idee dat zijn vriendin is vreemdgegaan. Zie het als een soort woede-aanval, perceptie
Ik begrijp niet waarom je bewust de intentie van mijn post veranderd. Ik ben tegen eigen rechter spelen. Maar ik begrijp zijn woede wel. Er is niks mis met begrip. De aanslagen op het WTC had ik ook begrip voor , maar ik keurde ze niet goedquote:Op dinsdag 21 december 2004 09:25 schreef TheDeadGuy het volgende:
[..]
Weer een vergelijkbare reactie als bij theo van gogh, je bent echt van mening dat je eigen rechter mag spelen he?
Dat moet je toch echt aan AWA vragen. Ik ben zelf tegen criminaliteit. Dat weten de meeste Fok!kers gelukkig. Ik ben dan ook nooit in aanraking geweest met de politiequote:Hoe haal je het in je botte hoofd om je naam in het lijf van je vriendin te kerven en haar vervolgens aan te steken.
Neen, ik vind niet dat iemand dergelijke pijnigingen kan verdienen. Uiteraard ben ik niet tegen lijfstraffen aangezien ik voorstander ben van de Shari3a, maar daar bepaald de rechter de straf op basis van Islamitische jurisprudentie en ook daar is voor eigenr echter spelen uit den boze, maar ik begrijp AWA wel.quote:Welke idioot vermoed een normale reactie hier? Jij in feite, jij vindt dat iemand zulke dingen kan verdienen.
Niets menselijks is mij vreemd, en gelukkig word ook ik weleens een keertje boos. Umm-Qasr en Drugshond kennen me, en ik ben zeer vredelievendquote:Ik vrees dan ook voor de mensen in jouw omgeving BSB, want wat als jij een keer boos wordt?
Wat een onzin laxeer je hier toch bij elkaar ?? Wat bedoel je nou weer met typetje ??? Ik ben acteur hoorquote:Ik volg je al een tijdje op het forum BSB, en hoe meer je laat zien hoe zieker het typetje dat je speelt in feite is. Of je bent een geweldig troller of je bent echt, in beide gevallen, petje af
Jij hebt begrip voor zijn dadenquote:Op dinsdag 21 december 2004 10:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom je bewust de intentie van mijn post veranderd. Ik ben tegen eigen rechter spelen. Maar ik begrijp zijn woede wel. Er is niks mis met begrip. De aanslagen op het WTC had ik ook begrip voor , maar ik keurde ze niet goed
[..]
begin je weer met je 'de meeste fokkers vinden' jij hebt geen flauw idee wat de meeste fokkers vinden, ik had de hoop dat je dat na onze laatste ontmoeting en de daarop volgende verkiezing tot looser van de maand wel had ingezien, maar nee, je zit nog vaster vast met je kop in je eigen hol dan ik mij had kunnen voorstellen, wederom petje afquote:Op dinsdag 21 december 2004 10:01 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat moet je toch echt aan AWA vragen. Ik ben zelf tegen criminaliteit. Dat weten de meeste Fok!kers gelukkig. Ik ben dan ook nooit in aanraking geweest met de politie
[..]
wat voor begrip ook alweer, het kerven van je naam in de borst van je geliefde om haar vervolgens aan te steken??? leg eens uit ventje hoe zit dat dan?quote:Op dinsdag 21 december 2004 10:01 schreef BansheeBoy het volgende:
Neen, ik vind niet dat iemand dergelijke pijnigingen kan verdienen. Uiteraard ben ik niet tegen lijfstraffen aangezien ik voorstander ben van de Shari3a, maar daar bepaald de rechter de straf op basis van Islamitische jurisprudentie en ook daar is voor eigenr echter spelen uit den boze, maar ik begrijp AWA wel.
totdat je keer boos wordt??quote:Op dinsdag 21 december 2004 10:01 schreef BansheeBoy het volgende:
Niets menselijks is mij vreemd, en gelukkig word ook ik weleens een keertje boos. Umm-Qasr en Drugshond kennen me, en ik ben zeer vredelievend
wat ik bedoel is dit, of je bent een neit moslim die probeert de moslims zwart te maken, in dat geval, petje afquote:Op dinsdag 21 december 2004 10:01 schreef BansheeBoy het volgende:
Wat een onzin laxeer je hier toch bij elkaar ?? Wat bedoel je nou weer met typetje ??? Ik ben acteur hoor
Je moet dingen niet uit proportie trekken natuurlijk, he? Als ik mijn teen stoot tegen de tafel, is het ook niet normaal dat ik diezelfde tafel door een raam gooi.quote:Op vrijdag 17 december 2004 13:59 schreef BansheeBoy het volgende:
Je moet hem ook begrijpen. Hij zei dat met het idee dat zijn vriendin is vreemdgegaan. Zie het als een soort woede-aanval, perceptie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |