Ik woon in Lopik. Dat is in de buurt van Utrecht. Loslopen kan hij heel goed, op de logeerboederij mocht hij als 1 van de weinigen de hele dag buiten spelen op het land. Andere honden is geen probleem , hij speelt graag met ze en dan moet je hem ff tot de orde "roepen".quote:Op donderdag 16 december 2004 12:50 schreef Catootje het volgende:
Shit zeg...het lijkt me echt heeeeeeel klote om mijn hond weg te moeten doen. Het is trouwens wel een schatje!!!!!!!!
In welke omgeving woon je? Kan hij loslopen? Kan hij met andere honden?
Je moet ook erg erg goed nadenken voordat je een hond in huis haalt. Denk ook aan alle negatieve aspecten:quote:Op zaterdag 18 december 2004 12:06 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb het er met mijn vriend over gehad en hij heeft dit ook gelezen. Hij is echter nogal van het nadenken, dus hij kan niet zomaar zeggen of hij het wel of niet een goed idee vindt.
12 uur alleen zijn?quote:Op donderdag 16 december 2004 21:22 schreef Anitra het volgende:
Dino kan 12 uur alleen zijn, hij heeft vanaf jongs af aan geleerd om alleen te zijn.
Ja natuurlijk. Maar ik ben altijd van mening wanneer je allebei 40 uur in de week werkt het geen nut heeft om een hond te halen. Daar doe je die hond onrecht mee aan om hem hele dag maar alleen te laten zitten. Vooral een hond van 8 jaar oud, zorg voor een leuke oude dag voor dat beest en plaats hem bij mensen die veel tijd hebben. Dat zou ik in ieder geval doen als ik noodgedwongen mijn hond de deur uit zou doen. Heb ik toch gelijk in?quote:Op zaterdag 18 december 2004 12:43 schreef Catootje het volgende:
Ze zegt dat hij 12 uur alleen kan zijn, niet dat dat elke dag moet...Ik vind dat wel een gerustellend idee. Ik heb zelf wel eens in een dikke file gestaan op weg naar huis. Is het toch een fijn idee dat je weet dat de hond niet gillend gek wordt.
Het asiel waar hij uit komt bestaat niet meer. De mensen waren te oud en niemand die het over wou nemen.quote:Op donderdag 23 december 2004 15:40 schreef DosFloppy het volgende:
Ik weet dat dit al een oud topic is, maar ik wil toch wat vragen aan Anitra.
Je zegt dat je Dino 8 jaar geleden uit het asiel hebt gehaald. Heb je dan niet de verplichting om het dier terug te brengen naar het asiel indien je Dino, voor wat voor reden dan ook, niet meer kan houden?
Wij willen ook weten wat het geworden isquote:Op donderdag 30 december 2004 12:19 schreef Bar_en_Mar het volgende:
Antitra ik mail je zometeen even
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |