Wel een handige tip danquote:Op donderdag 16 december 2004 00:39 schreef RijstNatie het volgende:
ja echt, ik heb dit al vaker gedaan met producten. Krijg altijd een hele zooi opgestuurd als bedankje voor me geklaag
Hahahaha dat is een grap neem ik aan? Dat geloven ze toch niet?!quote:Op donderdag 16 december 2004 01:10 schreef beelz het volgende:
En het mooiste is dat ze alles geloven.. zo heb ik een keer een tray coca-cola blikken mogen ontvangen omdat ik ze een brief stuurde waarin ik schreef dat mijn blikje cola naar fanta smaakte
Nope geen grap, heb serieus een tray gekregen van ze.quote:Op donderdag 16 december 2004 01:17 schreef kibber het volgende:
[..]
Hahahaha dat is een grap neem ik aan? Dat geloven ze toch niet?!
Zou er wel mee terug gaan. Want dan zullen er nog wel meer verkeerde worsten in het schap liggen.quote:Op donderdag 16 december 2004 23:22 schreef Djeez het volgende:
Ik heb vandaag een Unox rookworst gekocht bij de C 1000. Alleen, nu is hij houdbaar tot 1 december 2004, zal ik er mee terug gaan ?
Goed idee, we gaan er morgen mee terug! Die vakkenvullers leggen toch altijd de ouwen vooraan, zonder zicht te bekommeren om houdbaarheidsdata...quote:Op zondag 19 december 2004 23:37 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Zou er wel mee terug gaan. Want dan zullen er nog wel meer verkeerde worsten in het schap liggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |