quote:358 was originally an electric trolley car built in 1925 by St. Louis Car Co. Beginning in 2000, 358 carried its first passengers in Kingston after undergoing an extensive restoration since 1991. Some work remains before the restoration will be considered complete, but the car is run intermittently as the restoration and weather permit.
Johnstown Pennsylvania was one of the last cities in the US to abandon street railways. The last day of trolley operation in Johnstown was June 11, 1960. By this time several trolley museums were already established, so many of the remaining Johnstown cars went to museums.
358, however, was an exception. It was acquired by Stone Mountain, Georgia, to run a tourist ride around the mountain. They modified the car by removing the electric motors and controls and installed a diesel engine and a truck transmission. Stone Mt. renumbered the car 1910 and ran it until the 1980's. The Trolley Museum of New York acquired the car for the purpose of resting the venerable #120 gas car. We are restoring #358 from the floor up, but for the time being we will retain the diesel engine since the line in Kingston is not electrified yet.
Dimensions: 41'-5" x 8'-2" x 11'-4"
Weight: 38,680 lbs.
Seating Capacity: 44 (original), 28 (current configuration).
Die bedoelde ik toch.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:56 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Ja ook Sjoewe, maar dat was nog weer vóór dat nazi ding
quote:Op donderdag 16 december 2004 01:15 schreef D-Devil het volgende:
Ik heb eindelijk mijn stuur in de auto zitten. Heb de stoel in de meest liggende stand gezet, ben erop gaan zitten op de rugleuning, en heb zeker 50 keer moeten trappen voordat het eraf was
.
.
quote:Op donderdag 16 december 2004 08:55 schreef ook_gek het volgende:
D-devil kan je nog even je ouwe stuur er op zetten en dan voor het filmpje even nog 1X het stuur er weer af halen en dan de nieuwe er op doen om het totaal plaatje compleet te maken?
vond je hem leukquote:
Hej ik vergeet het elke keer te vragen. WTF moest jij in Scheveningen doen danquote:
ik ookquote:
pciesquote:Op donderdag 16 december 2004 09:21 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik ook![]()
Een D-devil op z,n rug liggen in de auto en trappen en trappen en drie kwartier verder en nog trappen en elke keer zo van. "ja hij is bijna los. Net was het in 10mijn gedaan" Vervolgens word meneer boos ( gat in muur moment komt naar boven ) En geeft een schop tegen het stuur schiet uit en trap de hele tering zooi in elkaar![]()
En dan zeg ik droog tegen hem.
Zo dat is eens iets anders dan een gat in de muur![]()
Kan mooie momenten opleveren denk ikquote:
of dat ie bijna klaar is, en dan erachter komt dat ie 1 of ander klein essentieel kut dingetje is vergetenquote:Op donderdag 16 december 2004 09:27 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Kan mooie momenten opleveren denk ik![]()
Of nog mooier is als hij na 3 kwartier zegt van. Heeej wist niet dat ik dit in m,n auto had liggen....
En dat hij in de verkeerde auto tegen het stuur ligt te trappen![]()
![]()
![]()
Ik denk dat ik dan ter plekken dood ga overgens. Dan stik ik op zeker
Jha zo ietsquote:Op donderdag 16 december 2004 09:40 schreef slashme het volgende:
Of na 50 keer trapper erachter komen dat er toch nog een boutje extra los moest.
moppie moppie moppie lalalalalaquote:Op donderdag 16 december 2004 09:48 schreef t0n het volgende:
ik vergeet het ook elke keer te vertellen
Ik was met me moppie naar scheveningen toe... was tof man... leuke stad!
Waar ben je geweest dan?quote:Op donderdag 16 december 2004 09:48 schreef t0n het volgende:
ik vergeet het ook elke keer te vertellen
Ik was met me moppie naar scheveningen toe... was tof man... leuke stad!
ol ben 1 ramp wat dat betreftquote:
jahoor, alsof het zo druk op je werk isquote:Op donderdag 16 december 2004 09:53 schreef t0n het volgende:
nee, ik zit op me werk, en als ik uit me werk loop is het alweer donker
quote:
Bek houwe, anders krijg je 'n dwangbevel!quote:Op donderdag 16 december 2004 09:59 schreef Fugie het volgende:
[..]
jahoor, alsof het zo druk op je werk is![]()
[..]
Wat doe jij voor werk dan?quote:Op donderdag 16 december 2004 10:00 schreef t0n het volgende:
[..]
Bek houwe, anders krijg je 'n dwangbevel!
Zullen we eens met z,n 2en gaan klussenquote:Op donderdag 16 december 2004 09:59 schreef Fugie het volgende:
[..]
jahoor, alsof het zo druk op je werk is![]()
[..]
ik ook, maar dat weerhoudt me er niet van dingen te doen
wat voor dwangbevel dan ?quote:Op donderdag 16 december 2004 10:00 schreef t0n het volgende:
[..]
Bek houwe, anders krijg je 'n dwangbevel!
en ddevil voor het sloopwerkquote:Op donderdag 16 december 2004 10:03 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Zullen we eens met z,n 2en gaan klussen![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 08:55 schreef ook_gek het volgende:
D-devil kan je nog even je ouwe stuur er op zetten en dan voor het filmpje even nog 1X het stuur er weer af halen en dan de nieuwe er op doen om het totaal plaatje compleet te maken?
ja ik vraag niet wie het maakt, ik vraag watvoor dwangbevel, dus als je nou gewoon antwoord geeft.quote:Op donderdag 16 december 2004 10:10 schreef t0n het volgende:
Fugie, ik maak het dwangbevel zelf... ken er op zetten wat je wilt.
Ben een pic het uploaden naar picserver, duurt ff totdat die werkt.quote:
Zometeen ^^quote:
Niet grappigquote:
quote:Op donderdag 16 december 2004 09:21 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik ook![]()
Een D-devil op z,n rug liggen in de auto en trappen en trappen en drie kwartier verder en nog trappen en elke keer zo van. "ja hij is bijna los. Net was het in 10mijn gedaan" Vervolgens word meneer boos ( gat in muur moment komt naar boven ) En geeft een schop tegen het stuur schiet uit en trap de hele tering zooi in elkaar![]()
En dan zeg ik droog tegen hem.
Zo dat is eens iets anders dan een gat in de muur![]()
En ook dat zag ik gisteren voor mequote:Op donderdag 16 december 2004 09:43 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Jha zo iets![]()
Of dat gewoon het hele stuur in z,n totaal er af tieft met stuurcolom er bij![]()
Schiet opquote:Op donderdag 16 december 2004 10:21 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Ben een pic het uploaden naar picserver, duurt ff totdat die werkt.
[..]
Zometeen ^^
[..]
Niet grappig.
ik krijg leuke ideënquote:Op donderdag 16 december 2004 10:26 schreef t0n het volgende:
Ja mark, kan ik.
fuckie, ik kan voor alles 'n dwangbevel maken, ding ligt blanco voor me neus.
maak er eens een paar voor die astra gsi club dan.quote:Op donderdag 16 december 2004 10:26 schreef t0n het volgende:
Ja mark, kan ik.
fuckie, ik kan voor alles 'n dwangbevel maken, ding ligt blanco voor me neus.
't is zo net een Ferrariquote:Op donderdag 16 december 2004 10:25 schreef D-Devil het volgende:
[afbeelding]
Weet niet of ie al online is, maar anders duurt het nog een klein aantal minuutjes.
Thanks !quote:Op donderdag 16 december 2004 10:44 schreef BazzoS het volgende:
[..]
't is zo net een Ferrari
Mooi stuurtje!
dat zal dan best van zijn plek willen, in zo'n klein autootjequote:Op donderdag 16 december 2004 11:00 schreef D-Devil het volgende:
109. standaard, mogelijkerwijs dankzij de uitlaat pakt dat wat gunstiger uit. Maar ik hou het gewoon op 109
.
ughquote:Op donderdag 16 december 2004 11:05 schreef D-Devil het volgende:
Ach, het komt vooruit ja. Maar achterwielaandrijving zou ik toch liever willen.
Maar jouw stuur gaat er gewoon makkelijk afquote:Op donderdag 16 december 2004 11:12 schreef Fugie het volgende:
109 pk op een corsa, das meer dan de 75 pk op mijn vectraNog maar niet over gewicht gesproken
Neequote:Op donderdag 16 december 2004 11:06 schreef slashme het volgende:
Orginele opel stuur vind ik mooier.
quote:Op donderdag 16 december 2004 11:15 schreef D-Devil het volgende:
Het carbon is echt
pciesquote:Op donderdag 16 december 2004 11:14 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Maar jouw stuur gaat er gewoon makkelijk af![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 11:15 schreef D-Devil het volgende:
Het carbon is echt, en de auto weegt overigens 940 als ik me niet vergis. Ik had gisteren nog even gekeken voor een 57i kit, maar voor 130 euro en de minimale winsten die je daarmee boekt, behalve meer kabaal vind ik het eigenlijk niet waard. Iemand een idee of Green ook een kitje heeft?
Ik kan er niets over vinden namelijk, althans ik zie alleen maar van die inlegfilters, maar ik wil dan wel een complete kit en niet gewoon een vervangende filter. Bij green op de site vind ik alles zo onlogischquote:Op donderdag 16 december 2004 11:26 schreef Fugie het volgende:
[..]
pcies
[..]
volgens mij wel
* Fugie zit erover te denken een nieuwe subkist te maken, deze gaat niet hard genoeg![]()
Het is een Corsa B 1.6 World Cup edition met een C16XE blok, oftewel een Ecotec GSI.quote:Op donderdag 16 december 2004 11:42 schreef Fugie het volgende:
wat voor corsa heb je ?
quote:Op donderdag 16 december 2004 12:00 schreef Fugie het volgende:
Green performance kit open filter ¤ 104
Green vervangingsfilter paneel ¤ 51
K&N performance kit open filter ¤ 138
K&N vervangingsfilter paneel ¤ 61
oja, moet mijn auto eens nachecken vanavondquote:Op donderdag 16 december 2004 12:05 schreef Thermo het volgende:
Naar de alfa dealer geweest
Wat olie, novitec pedalen besteld. En offerte voor winterbanden + velgen.
104 excl. 123 incl. denk dat ik hem dan maar bestelquote:Op donderdag 16 december 2004 12:03 schreef Fugie het volgende:
green importeur nl:
http://www.gkb-import.nl/
Kost da? Mijn vader heeft er namelijk 1quote:Op donderdag 16 december 2004 12:06 schreef Thermo het volgende:
Ik heb nog steeds een green performance kit voor 206cc 2.0 / 206 GTI liggen
Corsa cupquote:Op donderdag 16 december 2004 11:57 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Het is een Corsa B 1.6 World Cup edition met een C16XE blok, oftewel een Ecotec GSI.
75 euro?quote:Op donderdag 16 december 2004 12:08 schreef D-Devil het volgende:
[..]
104 excl. 123 incl. denk dat ik hem dan maar bestel.
[..]
Kost da? Mijn vader heeft er namelijk 1.
Ik hoor het welquote:
quote:Op donderdag 16 december 2004 12:32 schreef ook_gek het volgende:
mensen ik heb jullie hulp nodig. Via een code voor het telefoonnummer kan je anoniem bellen * nog wat en dan het nummer. Dan bel je anoniem. Welke code is dit okal weer en belangrijker werk dit ook voor een fax. Kan je dan een fax laten bellen naar een mobiel anoniem?
quote:Om anoniem te bellen toets je voor het nummer wat je belt #31#, staat je telefoon op anoniem bellen ingesteld, en wil je een keer niet anoniem bellen, toets dan *31# voor het telefoonnummer, zo kun je nummers ook in je telefoonboek opslaan.
Daarom werkjte annoniem nietquote:Op donderdag 16 december 2004 12:35 schreef D-Devil het volgende:
[..]
[..].
Moet je het wel goed spellen allemaal : A-N-O-N-I-E-M ....
.
Gouden velgen bedoel jequote:Op donderdag 16 december 2004 12:39 schreef Thermo het volgende:
15" stalen velgen + winterbanden : 740 euro.
16" alu velgen + winterbanden : 1900 euro
![]()
goed, het is #31#quote:
Voor winterbanden mag staalquote:Op donderdag 16 december 2004 12:39 schreef Thermo het volgende:
15" stalen velgen + winterbanden : 740 euro.
16" alu velgen + winterbanden : 1900 euro
![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 12:39 schreef Thermo het volgende:
15" stalen velgen + winterbanden : 740 euro.
16" alu velgen + winterbanden : 1900 euro
![]()
TERINGquote:Op donderdag 16 december 2004 12:39 schreef Thermo het volgende:
15" stalen velgen + winterbanden : 740 euro.
16" alu velgen + winterbanden : 1900 euro
![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 12:46 schreef Hugster het volgende:
Je kan mij veel wijsmaken maar het carbon op jouw stuur is niet echt
dit is echt:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
gelakt:
[afbeelding]
Carboon look, nep dus
[afbeelding]
[afbeelding]
mag jij me vertellen waar het het meeste op lijkt
Dan is die kogelvrijquote:Op donderdag 16 december 2004 12:51 schreef Xtreem het volgende:
kevlar
Ik denk dat ze wat ver weg zitten, maar inderdaad het zou net als bij het momo stuur Carbon zijn als ik zijn duits goed begreep, want hij mompelde wat.quote:Op donderdag 16 december 2004 12:51 schreef ook_gek het volgende:
D-Devil is genept. Op zeker dat hij nu dat bedrijf er af gaat schoppen.
Nou sterkte knul![]()
Zal ik je brengen naar dat bedrijf? Nee ik wel een camera meequote:Op donderdag 16 december 2004 12:52 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Ik denk dat ze wat ver weg zitten, maar inderdaad het zou net als bij het momo stuur Carbon zijn als ik zijn duits goed begreep, want hij mompelde wat.
Joh als optie was mijn 17" setje veel goedkoper..quote:
Ben je niet zo groot geschapen dat je moet compenserenquote:Op donderdag 16 december 2004 12:57 schreef Thermo het volgende:
[..]
Joh als optie was mijn 17" setje veel goedkoper..
Ik dacht eerst, kom laat ik 18" pakken met zomerbanden en dan winterbanden rond mijn 17" doen !
Maar toen kwam dat sneeuwketting verhaal dus.
En het prijskaartje van 18" is ook niet normaal
Ik vind het ook zo zonden om 2 maanden op staal te gaan rijden
Ben beetje bling bling verslaafd![]()
Weinig klachtenquote:Op donderdag 16 december 2004 12:58 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ben je niet zo groot geschapen dat je moet compenseren
als je iets niet vaak gebruikt kom je ook niet achter de nadelenquote:
Ik vermaak me genoeg, don't worryquote:Op donderdag 16 december 2004 13:00 schreef ook_gek het volgende:
[..]
als je iets niet vaak gebruikt kom je ook niet achter de nadelen![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 13:03 schreef PeuRac het volgende:
We zitten hier op school hardcore porn te kijken op de beamer in t lokaa![]()
againquote:Op donderdag 16 december 2004 13:11 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
lekker op tijd
Druk
Servers gehacked
![]()
heb ik de database wel goed gedumptquote:Op donderdag 16 december 2004 13:11 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
lekker op tijd
Druk
Servers gehacked
![]()
jaloers?quote:
Dat ik niet met 30 andere kansloze kerels pr0n zit te kijken? euh... moment, ff nadenkenquote:
is jullie netwerk dan zo gevoeligquote:
Dan doe je de kettingen de deur uit en dan neem je van die autosokken. Die zijn wel alu-velgvriendelijk. Moet je wel in Frankrijk gaan skien meen ik. Want in Zwitserland en ik dacht ook Oostenrijk is dat ding niet erkend.quote:Op donderdag 16 december 2004 12:58 schreef Thermo het volgende:
15" staal met wieldoppen onder mijn bella.....
Ik wilde nu voor de Green gaan kijken. Cold air intake regelen ? Quanta costa?quote:Op donderdag 16 december 2004 14:12 schreef t0n het volgende:
d-devil!! Geen 57i nemen man... probeer 'n cold air intake te vogelen!
foto's staan in me topic van de wielies!
quote:
heb jij je velgen nou al onder je auto ?quote:Op donderdag 16 december 2004 14:40 schreef t0n het volgende:
ja idd fugie, komt polyester matje op, gaat in de grondlak en word gespoten...
weet eigenlijk niet of dat ding voor jouw auto bestaatquote:Op donderdag 16 december 2004 14:41 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Ik wilde nu voor de Green gaan kijken. Cold air intake regelen ? Quanta costa?
heb je er ook fotos van kippeneukerquote:Op donderdag 16 december 2004 14:51 schreef t0n het volgende:
ja ploertekop.
Zelf maken kan alijd nog.quote:Op donderdag 16 december 2004 14:52 schreef t0n het volgende:
[..]
weet eigenlijk niet of dat ding voor jouw auto bestaat
suffe drolquote:Op donderdag 16 december 2004 15:44 schreef D-Devil het volgende:
Heb ook al een gat in de originele filter behuizing gemaakt, dus ja dat kan wel kloppen.
quote:Op donderdag 16 december 2004 16:08 schreef PeuRac het volgende:![]()
Heb de nieuwe AV
Met super test
met daarin een paar van mn favo auto's bij elkaar
![]()
![]()
* PeuRac gaat afk
Wat wil je met Gigabit verbindingen en een centrale router die haast niets blokkeertquote:Op donderdag 16 december 2004 13:32 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
is jullie netwerk dan zo gevoelig
Beter beveiligenquote:Op donderdag 16 december 2004 16:35 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Wat wil je met Gigabit verbindingen en een centrale router die haast niets blokkeert
* PeuRacquote:Op donderdag 16 december 2004 16:31 schreef PeuRac het volgende:
Bellen ze net weer van mn werk, of ik ff van 6:15u tot 1u wil werkenik moet zaterdag om 10u weer in Duiven zijn om te werken, dan moet ik wel fit zijn.
De directie overtuigen van het nut.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:41 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Dat wil je wel ja. Maar als je dat dan niet mag
Die zijn wel overtuigd.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:47 schreef slashme het volgende:
[..]
De directie overtuigen van het nut.
Dit zitten de hele dag te Fok!enquote:Op donderdag 16 december 2004 16:49 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Die zijn wel overtuigd.
Nu de network operators nog![]()
Zolang ze maar geen mod zijn. Dan kan ik ze nog corrigerenquote:Op donderdag 16 december 2004 16:58 schreef slashme het volgende:
[..]
Dit zitten de hele dag te Fok!en
quote:Op donderdag 16 december 2004 16:59 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Zolang ze maar geen mod zijn. Dan kan ik ze nog corrigeren
nice.quote:
Ik kom morgen bij jou een kop koffie halenquote:
Is dat zo?quote:Op donderdag 16 december 2004 18:41 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik kom morgen bij jou een kop koffie halen
Die meid van de bovenste foto is ook wel extreemquote:Op donderdag 16 december 2004 18:55 schreef BazzoS het volgende:
ik vind die zwart-wit foto's echt mooi, maar die onderste 2![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 18:58 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Die meid van de bovenste foto is ook wel Xtreem![]()
.
.
.
Heeft die brommerrijder zijn webspace leeg gemaakt ofzo?quote:Op donderdag 16 december 2004 19:20 schreef hermandeperman het volgende:
[..]weet jij het? ik zie het ook pas net
Als je het ok vindt? en tijd hebtquote:
Ik moet rond 15u in Arnhem zijn, dan naar Grolle rijden, ik denk dat ik daar rond 4u klaar ben, dan heb ik net ff tijd voor koffie bij jou, dan naar huis, rond 5u eten, en om 17;30 weer naar Arnhem, z'n vrouw ophalenquote:Op donderdag 16 december 2004 19:36 schreef BazzoS het volgende:
Ik moet tot half 1 naar school, en daarna nog even met een leraar overleggen over een project, daarna heb ik op zich wel tijd
Heb je btw al geluid bij je hot metal?
Beter opletten, wij hebben zoiets gehadquote:Op donderdag 16 december 2004 19:38 schreef ook_gek het volgende:
Gasten wij moeten ook zo iets als dit hebben!
[afbeelding]
Komt uit de SC van GAD en die zijn pas met hun 2de bezich![]()
En dat ziet er NU al geiler uit![]()
ik maak wel effe watquote:Op donderdag 16 december 2004 19:43 schreef ook_gek het volgende:
ja gehad jha maar nu niet meer
quote:Op donderdag 16 december 2004 20:21 schreef ook_gek het volgende:
heb ik gemaakt BazzoS heeft het gejat van mij![]()
HALLO IK WIL OOK_GEK IN HET KENTEKEN PLAATJE ZIEN STAAN!quote:Op donderdag 16 december 2004 20:23 schreef BazzoS het volgende:
tjek hierboven effe de nieuwe versie dan
Jij hebt hem gemaakt, doe het zelfquote:Op donderdag 16 december 2004 20:25 schreef ook_gek het volgende:
[..]
HALLO IK WIL OOK_GEK IN HET KENTEKEN PLAATJE ZIEN STAAN!
Eer de aller grote ook_gek. Mag ook wel als meest postende user van PTA
quote:Op donderdag 16 december 2004 20:25 schreef ook_gek het volgende:
[..]
HALLO IK WIL OOK_GEK IN HET KENTEKEN PLAATJE ZIEN STAAN!
Eer de aller grote ook_gek. Mag ook wel als meest postende user van PTA
neh ben ik te lui voorquote:Op donderdag 16 december 2004 20:25 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Jij hebt hem gemaakt, doe het zelf
Op je bolle ogen!quote:Op donderdag 16 december 2004 20:25 schreef ook_gek het volgende:
[..]
HALLO IK WIL OOK_GEK IN HET KENTEKEN PLAATJE ZIEN STAAN!
Eer de aller grote ook_gek. Mag ook wel als meest postende user van PTA
quote:Op donderdag 16 december 2004 20:23 schreef BazzoS het volgende:
tjek hierboven effe de nieuwe versie dan
de modheidswaanzin steigt hem nu al naar 't hoofdquote:Op donderdag 16 december 2004 20:30 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Op je bolle ogen!
Er moetTjabbo
staan
Shit heb jij die modjes zo hard moeten neuken om blauw te worden dat je zelfs tijdens het klaarkomen je hersenen mee gesproten hebtquote:Op donderdag 16 december 2004 20:30 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Op je bolle ogen!
Er moetTjabbo
staan
quote:Op donderdag 16 december 2004 20:31 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
moet ik de op weer veranderen
hij had tenminste hersenenquote:Op donderdag 16 december 2004 20:32 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Shit heb jij die modjes zo hard moeten neuken om blauw te worden dat je zelfs tijdens het klaarkomen je hersenen mee gesproten hebt![]()
hey niet bij jezelf afkijken hequote:Op donderdag 16 december 2004 20:32 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Shit heb jij die modjes zo hard moeten neuken om blauw te worden dat je zelfs tijdens het klaarkomen je hersenen mee gesproten hebt![]()
ik ben niet blauw dus ik doe het nietquote:
Je bent zelfs rood, nog een categorie erger.quote:Op donderdag 16 december 2004 20:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik ben niet blauw dus ik doe het niet![]()
Maar je hebt het wel gedaan!quote:Op donderdag 16 december 2004 20:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik ben niet blauw dus ik doe het niet![]()
Ik weet dat zulke dingen iet in notes staanquote:Op donderdag 16 december 2004 20:43 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Maar je hebt het wel gedaan!
Ik las het in je notes
hebben ze dan een krant van morgen?quote:Op donderdag 16 december 2004 20:58 schreef PeuRac het volgende:
ik hoor net dat het zelfs al in de krant staat dat ik ben aangenomen, en ik weet van niks
quote:Op donderdag 16 december 2004 20:58 schreef PeuRac het volgende:
ik hoor net dat het zelfs al in de krant staat dat ik ben aangenomen, en ik weet van niks
quote:Op donderdag 16 december 2004 21:04 schreef ook_gek het volgende:
[..]
hebben ze dan een krant van morgen?
vind'm eigenlijk wel mooi zoquote:Op donderdag 16 december 2004 21:06 schreef Hugster het volgende:
herm, je moet je avatar ff niet bij imageshack hosten maar bij je zelf
dyslectquote:Op donderdag 16 december 2004 21:15 schreef PeuRac het volgende:
Tering, kostte me 3min om te bedenken wat hij bedoelde
di zat er alquote:Op donderdag 16 december 2004 21:18 schreef BazzoS het volgende:
morgen wordt ie wakker, zit er in zijn rechter voorscherm ook een deuk
en 3 kinderarmpjesquote:Op donderdag 16 december 2004 21:18 schreef BazzoS het volgende:
morgen wordt ie wakker, zit er in zijn rechter voorscherm ook een deuk
tja, mocht het echt niks worden met die achteras, ik kan die auto alleen maar op de weg kwijt en dat betekend dus verzekeren en wegenbelasting betalenquote:Op donderdag 16 december 2004 21:33 schreef PeuRac het volgende:
gewoon ophalen, mocht t niks zijn, verkoop je em voor 200 euro
dus ik heb een potentiele koperquote:Op donderdag 16 december 2004 21:35 schreef PeuRac het volgende:
anders geef mij t adres en telefoon nummer, dan kijk ik ff of ik em tussendoor kan ophalen, heb nog een auto nodig
maar als het mij dus te veel centjes zou gaan kosten kom jij hem alsnog ophalen?quote:Op donderdag 16 december 2004 21:37 schreef PeuRac het volgende:
No way, jij hebt er niet voor betaald, dan doe ik dat ook niet![]()
Tenzij je er apk op krijg voor eind januari, maar liever eerder, dan heb ik wel interesse
Wat hij zegtquote:Op donderdag 16 december 2004 21:33 schreef PeuRac het volgende:
gewoon ophalen, mocht t niks zijn, verkoop je em voor 200 euro
ligt eraan hoeveel centjes t gaat kosten om em rijdend te krijgen.quote:Op donderdag 16 december 2004 21:37 schreef MewBie het volgende:
[..]
maar als het mij dus te veel centjes zou gaan kosten kom jij hem alsnog ophalen?
Tja, wat t gaat kosten, dat kan ik je morgen pas vertellenquote:Op donderdag 16 december 2004 21:40 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ligt eraan hoeveel centjes t gaat kosten om em rijdend te krijgen.
Maar anders help ik je iig om weer van die auto af te komen, of ik em van je overneem, of iemand anders regel, je blijft er niet mee zitten.
Ik woon vlakbij de duitse grens, bij Arnhem. Maar een auto ophalen is geen probleem voor mij. Zoek trouwens een honda specialist, die zijn goedkoper, en hebben vaak meer verstand van de oudere modellen als de dealers.quote:Op donderdag 16 december 2004 21:44 schreef MewBie het volgende:
[..]
Tja, wat t gaat kosten, dat kan ik je morgen pas vertellenik wee nie waar Doetichem ligt maar ik woon vlak bij Den Haag
Als ik morgen weet wat er mankeerd aan die achteras ga ik gewoon een Honda garage bellen of ze mij een indicatie kunnen geven van de kosten
als je nou las wat er op het plaatje stond dan werkte het welquote:Op donderdag 16 december 2004 21:48 schreef BoJo het volgende:
kolere ding deed het niet meer
edit enzo
welk van de dealers op http://honda.pagina.nl/ is een specialist?quote:Op donderdag 16 december 2004 21:48 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik woon vlakbij de duitse grens, bij Arnhem. Maar een auto ophalen is geen probleem voor mij. Zoek trouwens een honda specialist, die zijn goedkoper, en hebben vaak meer verstand van de oudere modellen als de dealers.
* hermandeperman kijkt naar bobjo's ondertitel, schopt hem hard in zijn ballen en geeft hem een rechter en een linker en neemt zijn autosleutels mee om dequote:Op donderdag 16 december 2004 21:53 schreef BoJo het volgende:
en ik heb wel een kerst boorerl gehad maar heb niet veel gezopen en was pirma in staat om naar huis te rijden. Steeletje moraal ridders![]()
auquote:Op donderdag 16 december 2004 21:57 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
* hermandeperman kijkt naar bobjo's ondertitel, schopt hem hard in zijn ballen en geeft hem een rechter en een linker en neemt zijn autosleutels mee om dealfa
in elkaar te rijden
![]()
Dat weet ik niet, maar een specialist is geen dealer hequote:Op donderdag 16 december 2004 21:57 schreef MewBie het volgende:
[..]
welk van de dealers op http://honda.pagina.nl/ is een specialist?
of weet je er toevallig 1?
Ik heb namelijk geen idee welk bedrijf een specialist is voor Honda hier in de regio...
Eigenlijk heb je wel gelijkquote:Op donderdag 16 december 2004 21:57 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
* hermandeperman kijkt naar bobjo's ondertitel, schopt hem hard in zijn ballen en geeft hem een rechter en een linker en neemt zijn autosleutels mee om dealfa
in elkaar te rijden
![]()
je taalgebruik gaat er in ieder geval op vooruit.quote:Op donderdag 16 december 2004 21:53 schreef BoJo het volgende:
en ik heb wel een kerst boorerl gehad maar heb niet veel gezopen en was pirma in staat om naar huis te rijden. Steeletje moraal ridders![]()
had je wat varkeskopquote:Op donderdag 16 december 2004 22:02 schreef slashme het volgende:
[..]
je taalgebruik gaat er in ieder geval op vooruit.
Je een poot uittrekken doen ze allemaalquote:Op donderdag 16 december 2004 21:59 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, maar een specialist is geen dealer he
Lees je eigen tekst, dan weet je genoegquote:Op donderdag 16 december 2004 21:53 schreef BoJo het volgende:
en ik heb wel een kerst boorerl gehad maar heb niet veel gezopen en was pirma in staat om naar huis te rijden. Steeletje moraal ridders![]()
en ga jij maar in het grind spelen , jossssssssssquote:Op donderdag 16 december 2004 22:04 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Lees je eigen tekst, dan weet je genoeg
ik hoor alleen maar knoooooooooooooorrrrrrrrrrrquote:Op donderdag 16 december 2004 22:05 schreef slashme het volgende:
[..]
Het is meneer varkenskop voor jouw
ga jij maar in bed spelenquote:Op donderdag 16 december 2004 22:05 schreef BoJo het volgende:
[..]
en ga jij maar in het grind spelen , jossssssssss
je hebt tevens een gehoorafwijking?quote:Op donderdag 16 december 2004 22:06 schreef BoJo het volgende:
[..]
ik hoor alleen maar knoooooooooooooorrrrrrrrrrr![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |