Bij ons waggeld noa alleen als ze moe is.quote:Op maandag 27 december 2004 13:09 schreef Luckepuk het volgende:
Ik zat nog steeds te lezen in het babytjestopic tot ik besefte dat we nu een dreumes in huis hebben en "we" dus verhuisd zijn naar dit topic..
Het lezen van al die stuntverhalen (vastzittende Tom, meppende Tom, klimmende Eva/Iris) doen me al bij voorbaat in paniek raken!![]()
Voorlopig houdt Suus het nog braaf allemaal en probeert ze "alleen maar" op de leuning van de bank te klimmen als ze met papa naar buiten kijkt.
Lopen gaat hier in fases, zo loopt ze dagen redelijk goed zonder valpartijen en zo is ze een dag of 4 dronken en loopt ze gigantisch te waggelen en dondert ze elke keer om (nu dus ook).
Hoort dit ook bij het leren lopen?
Alle zieke kindjes/mama´s/papa´s:![]()
We zijn niet geweest, we gaan waarschijnlijk donderdag of vrijdag. Lois wou even afwachten hoe Eva reageert op haar antibiotica, dat heeft wel eens heftige diarree gegeven. En het was vanmorgen natuurlijk prutweer, ik ben niet zo'n held in de auto ergens naartoe waar ik de weg niet weet en dan ook nog rotweer erbij... Maar we hebben nog 1,5 week vakantie, komt helemaal goed. Lief dat je ernaar vroegquote:Op dinsdag 28 december 2004 21:58 schreef lady-wrb het volgende:
hoe was het in de ballenbak, karin en lois?
Knorretje; Wat bij ons (enige tijd) een beetje ruimte gegeven heeft is een dimmer op de lichtschakelaar. Dan kun je het licht dimmen tot het punt dat je bijna niets meer ziet. (en het dus vermoeiend wordt om te kijken)quote:Op dinsdag 28 december 2004 21:16 schreef Knorretje het volgende:
alicia slaapt nog steeds slecht. Ben net dik een wee bij mijn ouders weer geweest vanwege oa Jayden. Maar ook daar doet ze het slecht. Bij Danny's moeder doet ze het alleen bij haar in bed.
Lichten mogen beslist niet uit, alles moet aan. Ze ligt nog steeds met matras op de grond en we lopen ons suf naar haar kamer om te laten zien dat we er nog zijn. Ze huilt niet meer in die tussenliggende perioden, maar het naar bed gaan is hier nog steeds een sport.
Leuk dat jullie er naar vragen trouwens, ik sta er zelden bij stil om door te vertellen hoe het nu gaat, zeker als de verandering/verbetering gering is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |