Ik weet wel dat de winkel momenteel aant verhuizen is, dus daarom kun je misschien nu niet via internet bestellen! Het telefoonnummer staat ook op de site www.i4-muzique.nlquote:Op zaterdag 22 januari 2005 18:17 schreef trance40 het volgende:
[..]
Heb geen idee. Maar lijkt me dat als je wat meer toetsen heb dat je wat meer kanten op kan.
En wil hem op USB. In de lokale audio zaak zeiden ze dat het via usb sneller ging. Dan heb je geen last van midi vertraging. Of is dat bull?
Verder lijkt de MAUDIO 49E me wel wat. Maar als ik op bestellen klik kom ik weer op de homepage![]()
Qua latency maakt het geen reet uit of je via MIDI of USB je keyboard aan je computer hangt. Latency hangt af van je geluidskaart, niet van de doorvoersnelheid van je controller.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 18:17 schreef trance40 het volgende:
[..]
Heb geen idee. Maar lijkt me dat als je wat meer toetsen heb dat je wat meer kanten op kan.
En wil hem op USB. In de lokale audio zaak zeiden ze dat het via usb sneller ging. Dan heb je geen last van midi vertraging. Of is dat bull?
Echter als je dat samenvoegt krijg je een geluidskaart op USB, en dat is vaak stukken minder ivm latency/bandbreedtequote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Qua latency maakt het geen reet uit of je via MIDI of USB je keyboard aan je computer hangt. Latency hangt af van je geluidskaart, niet van de doorvoersnelheid van je controller.
Ik weet eigenlijk niet hoeveel extra latency een USB audio-interface met zich meebrengt. Bij een RME Fireface zijn dat ongeveer 64 samples. Jij enig idee?quote:Op zaterdag 22 januari 2005 20:01 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
Echter als je dat samenvoegt krijg je een geluidskaart op USB, en dat is vaak stukken minder ivm latency/bandbreedte
Heb je toevallig ooit gedacht aan een Mackie Onyx? dat is een mengpaneel die je supergoed live kan gebruiken, maar ook via firewire 16 sporen direct je pc in kan pompen! Goede preamps, zeer goede EQ en relatief gezien vanwege het hybride karakter (zowel live als studio) van het ding zal het zn geld wel opbrengen!quote:Op maandag 24 januari 2005 19:00 schreef CoiCrow het volgende:
En daarbij komt ook nog dat een Delta met een analoge mixer vele malen goedkoper is. En ik heb een beetje het idee dat de 01x niet echt heel erg makkelijk ver uit te bereiden is en als die dat al wel is dan zal dat wel flink wat kosten. Nah, dan ga ik gewoon voor de Delta samen met de nieuwe PA. Kunnen we vast wel wat leuks uit halen, alleen nog even wat goede monitor speakers en dan komt het wel goed
Regel 1 Productie: Bezuinig nooit op je afluisterapparatuur. Je kan te ver gaan maar een beetje goede monitoren zijn zeker nodig als je serieus bent. En dan heb ik het over Mackie's, Dynaudio's en A.D.A.M's. Daar zit wat mij betreft weinig tussen. De Alesis Prolinear's zijn wat mij betreft zeer aardig en zitten er nog enigzins tussenin, maar verder heb je weinig alternatieven. De KRK's en Monitor MK II's komen wat mij betreft niet echt door de test voor een goede set, maar het blijft persoonlijk.quote:Op maandag 24 januari 2005 21:17 schreef search64 het volgende:
1000 euro voor actieve monitoren is wel erg veel. Voor minder is ook al een uitstekend resultaat te bereiken hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |