Anastasiouquote:Op dinsdag 14 december 2004 21:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
Geen Babel
Ajax speelt met: Vonk; Obodai, De Jong, Escude, Maxwell; Galasek, vd Vaart, Sneijder; Rosales, Annistasiou, Mitea.
Wil jij Sibon dan in Oranje?quote:Op dinsdag 14 december 2004 21:47 schreef the_legend_killer het volgende:
Babel in oranje![]()
Beetje vroeg hij speelde net een paar duels en scoorde 2 keer.
Maja hij komt van Ajax dus van Basten zal hem binnekort wel selecteren.
En terecht natuurlijk. Welke betere redenen kan een bondscoach nu hebben?quote:Op dinsdag 14 december 2004 21:47 schreef the_legend_killer het volgende:
Maja hij komt van Ajax dus van Basten zal hem binnekort wel selecteren.
Tjsa, we hebben Makaay, Nistel, Kluivert, Van Hooijdonk, Kuijt en dan kiest Van Basten zeker voor Babel?quote:Op dinsdag 14 december 2004 22:08 schreef the_legend_killer het volgende:
Nee.
Maar Babel zal wel worden voorgetrokken omdat hij van Ajax is
Tuurlijk joh, ik zit te wachten tot de eerste eerste divisie speler geselecteerd wordt door marco. Als je denneboom selecteert kan alles moet je maar denkenquote:Op woensdag 15 december 2004 10:22 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Tjsa, we hebben Makaay, Nistel, Kluivert, Van Hooijdonk, Kuijt en dan kiest Van Basten zeker voor Babel?![]()
En dan Pauwe als aanvoerder. Bassie is natuurlijk ook bezig Mtiliga te laten naturaliseren.quote:Op woensdag 15 december 2004 10:32 schreef komrad het volgende:
Tuurlijk joh, ik zit te wachten tot de eerste eerste divisie speler geselecteerd wordt door marco. Als je denneboom selecteert kan alles moet je maar denken
Mijn nieuwe opstelling(inc genaturaliseerde spelers)quote:Op woensdag 15 december 2004 10:37 schreef PJORourke het volgende:
[..]
En dan Pauwe als aanvoerder. Bassie is natuurlijk ook bezig Mtiliga te laten naturaliseren.
Nee. Doe maar Bobson of Boukhari op linksbuiten. Bergh heeft nog een voorzet.quote:Op woensdag 15 december 2004 10:44 schreef komrad het volgende:
Mijn nieuwe opstelling(inc genaturaliseerde spelers)
Vandebussche/Sinouh, gyan, paauwe,lucius, mtiliga, vd laak, hofs, janssen, denneboon, babel, vd bergh
Jullie zien Purrel Frankel over het hoofd.quote:Op woensdag 15 december 2004 11:07 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nee. Doe maar Bobson of Boukhari op linksbuiten. Bergh heeft nog een voorzet.
quote:Op woensdag 15 december 2004 11:09 schreef -Vaduz- het volgende:
Jullie zien Purrel Frankel over het hoofd.![]()
t.t.t, je gaat toch geen eerste-divisionisten opstellen!!!!!quote:
uh uh....quote:Op woensdag 15 december 2004 11:07 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nee. Doe maar Bobson of Boukhari op linksbuiten. Bergh heeft nog een voorzet.
Yakubu vinnik dan dus weer beter idd ...quote:Op woensdag 15 december 2004 11:09 schreef PJORourke het volgende:
Ik heb het gevoel dat Obodai het lievelingetje is van de Grote Blonde Papzak. Objectief gezien hoort hij niet in de selectie thuis.
Ik ben ook niet weg Obodai. Niet echt een speler om meer zekerheid in te bouwen in je elftal.quote:Op woensdag 15 december 2004 11:09 schreef PJORourke het volgende:
Ik heb het gevoel dat Obodai het lievelingetje is van de Grote Blonde Papzak. Objectief gezien hoort hij niet in de selectie thuis.
Zeker niet, speelt veel te wisselvallig en komt vaak te kort tegen slimme tegenstanders.quote:Op woensdag 15 december 2004 11:38 schreef Againzender het volgende:
[..]
Ik ben ook niet weg Obodai. Niet echt een speler om meer zekerheid in te bouwen in je elftal.
HEt probleem is dat de afvloeiingregeling al vol zit met sonck soetaars en al die andere prutsers.quote:Op woensdag 15 december 2004 11:50 schreef zjroentje het volgende:
Wat een wedstrijd van niks, de lamlendigheid straalde er vanaf.
En het lijkt me dat Obodai zo langzamerhand voor een afvloeiingsregeling in aanmerking komt.
Verhip... ik was niet de enige die op die gedachte zat te hinken...quote:Op woensdag 15 december 2004 11:09 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Jullie zien Purrel Frankel over het hoofd.![]()
wat ik me vooral afvraag is waarom maxwell zo slecht zou zijn?quote:Op woensdag 15 december 2004 12:18 schreef Tyler..Durden het volgende:
Ik sta er ook van te kijken. Maar Maxwell was gister echt helemaal niks...
Leek wel of ik daar back stond te spelen.
Had je me vorig jaar verteld dat Frankel tijdens Ajax-Vitesse Rosales de hele wedstrijd uit het spel houdt en dat hij ineens een techniek heeft en ook tijdens Ajax-Vitesse Trabelsi poort en op de kruising schiet dan had ik je keihard uitgelachen. Maarja, als je zou zeggen dat Maxwell speelt als een ongeschoren man in de 80 dan zou ik het niet geloven, maar nu doe ik het,
we hebben Filipe al!quote:Op woensdag 15 december 2004 12:20 schreef zjroentje het volgende:
Voor de opvolging van Mawell na dit seizoen lijkt me Filipovic wel een goede optie.
Al zijn onze Roda-transfers de laatste jaren....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |