Nou als ik zo her en der wat reacties lees van Robert en het nieuwsbericht op RTL Grandprix dan wekt dat bij mij toch wel de indruk dat dit allemaal behoorlijk onverwacht is gekomen. Onbegrijpelijk eigenlijk, hij schijnt nu ook vrijwel kansloos te zijn om eventueel test/reserve rijder te worden. Volgens mij was het ook Robert die de nieuwe bolide (of een paar onderdelen, ik weet het niet exact meer) als eerste had getest, dus het zag er voor Robert best wel gunstig uit.quote:Op donderdag 3 februari 2005 18:54 schreef kriele het volgende:
Hopen op een plan b voor Robert. Zijn sponsorbudget was in orde, maar nog duurde het erg lang. Ik neem aan dat er ook in het team Doornbos dan een lichtje aan het branden is gegaan, zo'n enkele weken terug, dat het waarschijnlijk niet door zou gaan?
quote:Robert Doornbos is slachtoffer geworden van de onduidelijkheid en het geruzie binnen Jordan. Het team maakte aan het eind van de middag bekend dat Narain Karthikeyan en Tiago Monteiro de rijders worden.
Ondanks het feit dat Doornbos het geld en het contract had, en de voorkeur van Eddie Jordan is hij deze week gepasseerd. Het lijkt erop dat zelfs de testplaats voor iemand anders wordt, de Mexicaan Mario Dominquez.
En daarmee staat de talentvolle Nederlandse coureur vlak voor aanvang van het seizoen met lege handen. Hoewel Jordan geen topteam is, en zeker door de recente overname geen broedplaats van talent, hoopte inmiddels veel F1-liefhebbers op een plaatsje voor Doornbos. Alleen Minardi heeft nog een stoeltje te vergeven. Maar dat ligt waarschijnlijk onder het niveau van de ambities van Doornbos.
RTL Grandprix
quote:Tiago Monteiro:
Het is geweldig om bij Jordan aan de slag te mogen. Vooral met Midland en de mensen van Carlin, waarmee ik eerder heb geraced, aan boord."
Het wordt mij ineens een stuk duidelijker waarom het deze twee heren zijn geworden.quote:Sportdirecteur Trevor Carlin
kent beide rijders zeer goed. Carlin: "Nairan heeft in 1998 voor mij gereden in de Formule 3 en sindsdien zijn we elkaar in verschillende racesklasses tegengekomen.
"Tiago heeft ook eerder voor mij gereden. Afgelopen jaar heeft Tiago in de Nissan Dallara World Series gereden en werd hij tweede in het klassement.
en het werdt ook werkelijkheidquote:Op donderdag 3 februari 2005 10:23 schreef JPM01 het volgende:
ik heb er in iedergeval weinig vertrouwen in een goede afloop voor Robert![]()
Ik las in AD Sportwereld dat Karthikeyan de steun van Ecclestone had. Dus dat zal er ook wel mee te maken hebben.quote:Op donderdag 3 februari 2005 21:56 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nou als ik zo her en der wat reacties lees van Robert en het nieuwsbericht op RTL Grandprix dan wekt dat bij mij toch wel de indruk dat dit allemaal behoorlijk onverwacht is gekomen. Onbegrijpelijk eigenlijk, hij schijnt nu ook vrijwel kansloos te zijn om eventueel test/reserve rijder te worden. Volgens mij was het ook Robert die de nieuwe bolide (of een paar onderdelen, ik weet het niet exact meer) als eerste had getest, dus het zag er voor Robert best wel gunstig uit.
[..]
[..]
[..]
Het wordt mij ineens een stuk duidelijker waarom het deze twee heren zijn geworden.![]()
Klopt. Heb het nieuwsbericht nog even opgezocht. GP Mexicoquote:Op maandag 7 februari 2005 01:10 schreef Atreidez het volgende:
Hij wil idd een race in India. Bouwden ze in Mexico trouwens ook niet aan een nieuwe circuit met de bedoeling weer een F1 wedstrijd te hosten ?
quote:De Red Bull voor 2005
Red Bull Racing heeft de kleurstelling voor het aankomend seizoen bekend gemaakt. Vandaag (maandag) zal het team achter gesloten deuren testen in Jerez, maar vanaf morgen zullen ook andere teams op het Spaanse circuit rijden.
Voorlopig heeft Red Bull Racing, het voormalige Jaguar, nog niet allebei de rijders bevestigd. Alleen David Coulthard is zeker van zijn plaats. Vitantonio Liuzzi en Chrstian Klien moeten nog afwachten. Ze hebben allebei een contract, maar wie gaat racen, of dat ze om de race van plaats wisselen tijdens het seizoen, is nog niet zeker.
De kleurstelling van Sauber is nog steeds hetzelfde. Dit is een foto van hun teampresentatie van 14 januari 2005.quote:Op maandag 7 februari 2005 10:57 schreef MonoSynth het volgende:
Dit betekent dat Sauber hun kleurstelling radicaal gaat omgooien? Anders lijkt het mij erg moeilijk om ze uit elkaar te houden....
Een doorontwikkeling van de vorige Jaguar volgens mij. Ze waren er al mee bezig toen er nog niet eens een koper was.quote:Op maandag 7 februari 2005 13:16 schreef kriele het volgende:
Hoe zit het trouwens bij Red Bull? Hebben ze daar een compleet nieuwe auto?
Klopt als een bus!quote:Op maandag 7 februari 2005 18:27 schreef MonoSynth het volgende:
[..]
Een doorontwikkeling van de vorige Jaguar volgens mij. Ze waren er al mee bezig toen er nog niet eens een koper was.
Ik neem aan dat je dat zwarte ding tegen de sidepod aan bedoeld? Die zat er vorig seizoen al opquote:Op maandag 7 februari 2005 21:36 schreef SnapZ het volgende:
. Een leuke innovatie, de vleugel bij de luchtinlaat aan de zijkant.
Waar elk team de luchtinlaat drastisch verkleinde, bouwt Jordan er een extra vleugel op. Toch is de
voorvleugel van Jordan een beetje saai, na al die leuke introducties van de afgelopen weken
Is inderdaad een mooie wagen om te zien.quote:Op maandag 7 februari 2005 21:40 schreef SnapZ het volgende:
En hier nog wat testfoto's van de RB1 met verschillende coureurs zoals deze plaatsvond in Jerez vandaag:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De strepen op de zijkant zijn werkelijk prachtig. Mooie kleuren, applaus!
Nu nog leuke coureurs nemen en zorgen dat hij een beetje vooruit komt.
The Silver Bulletquote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:59 schreef Atreidez het volgende:
[afbeelding]
Was een testje schijnt. Hoe gaan we m noemen, de Viking, het gewei?
Bronquote:McLaren introduceert nieuw aėrodynamisch snufje
In de jacht op snelle tijden heeft McLaren haar nieuwste wapen ingezet. Het team verraste dindag vriend en vijand door tijdens tests in Jerez te rijden met aėrodynamische hoorntjes op de luchthapper. "Het voelt goed", is de eerste positieve reactie van Juan-Pablo Montoya.
De nieuwe aėrodynamische vondst van McLaren past volledig in het beeld van deze winter, waar teams allerlei creatieve ideeėn lanceren om meer grip te vinden. Vooral de neus en de voorvleugels zijn hierbij favoriet bij de ontwerp- en aėrodynamicateams.
Of het nieuwe hoorntje van McLaren daadwerkelijk succes zal opleveren, is nog niet duidelijk. Juan-Pablo Montoya legde dinsdag slechts een zeer beperkt aantal ronden af en ging niet tot het uiterste. In de loop van de week zullen we wellicht een beter beeld krijgen van de kracht van de McLaren en haar nieuwe hoorntjes.
Omkoping is Bernie niet vreemd. Mss wordt het tijd dat hij met pensioen gaat. Zijn macht is veel te grootquote:'Ecclestone stortte 100 miljoen'
Honderd miljoen dollar. Dat heeft Bernie Ecclestone aan Ferrari betaald om toch maar vooral binnen de Formule 1 te blijven en de GPWC de rug toe te keren. Dat heeft teamchef Jean Todt vandaag gezegd in een interview met de Britse krant The Times.
Todt beweert in het gezaghebbende dagblad dat Ferrari serieus heeft overwogen om samen met de andere fabrikanten (Fiat, DaimlerChrysler, BMW, Renault) de Formule 1 te verlaten, maar dat Ecclestone de uitstap heeft voorkomen door honderd miljoen dollar over te maken.
,,Wij zijn een relatief klein bedrijf dat rond moet zien te komen van deelname aan de Formule 1'', stelt Todt in The Times. ,,We hebben het vaak gehad over de mogelijkheid om te stoppen met Formule 1 omdat het te duur werd. De steeds toenemende kosten zonder extra inkomsten zorgden ervoor dat we hebben overwogen om ermee te stoppen.''
Bernie Ecclestone besefte volgens Todt dondersgoed dat hij Ferrari nodig had om de Formule 1 te laten overleven, en de GPWC geen schijn van kans te gunnen. Volgens Todt is de 'donatie van Ecclestone' een voorbeeld voor de andere fabrikanten. ,,Vroeg of laat zal het gezonde verstand leren dat dit de juiste beslissing was. Het was een te groot risico om zomaar met een ander kampioenschap te beginnen.''
Overigens hebben de autofabrikanten verenigd binnen de GPWC de strijdbijl nog niet begraven, al lijken ook de circuitbazen zich inmiddels achter Ecclestone en de Formule 1 te scharen.
Ik heb liever dat ze met de horzel terugkomenquote:Op dinsdag 8 februari 2005 00:02 schreef Atreidez het volgende:
Ik hoopte eigenlijk dat ze van geel af zouden stappen
Erg bruut vind ik het! De Viking vind ik wel een leuke.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:59 schreef Atreidez het volgende:
[afbeelding]
Was een testje schijnt. Hoe gaan we m noemen, de Viking, het gewei?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |