Hij is niet voor niets je ex. Je kunt volgens mij beter al het contact verbreken om verder verdriet te besparen. Je laat toch niet zo tegen je aanpraten?? Je bent zijn hond toch niet?? Ik heb bewondering voor je dat je zo goed voor je kleine zorgt. En als jij het fijn vind om te verhuizen moet je gewoon gaan en er niet mee zitten wat hij zegt, hij hoeft daar toch niet te wonen? Sterkte in ieder geval!quote:Op zondag 12 december 2004 14:27 schreef Aishwarya het volgende:Hij wenst me zo vaak de kanker toe, hij zegt dat hij me laat vallen als een baksteen als ik dat huis neem, dat ik lelijk ben, hij zegt dat ik dom ben, etc. Ik voel me gewoon altijd zo verrot nadat ik hem gesproken heb, tranen springen altijd al in mijn ogen terwijl ik nog aan de lijn ben met hem.
Voor wat het waard is: dat schamen moet je vooral niet doen. Verdriet is altijd relatief. Er zijn altijd mensen die het slechter hebben, maar dat is geen enkele reden om je eigen verdriet maar aan de kant te schuiven.quote:Op zondag 12 december 2004 14:27 schreef Aishwarya het volgende:
Soms denk ik van, er zijn zoveel mensen die het veel slechter hebben dan ik, dan schaam ik me maar ik kan niets aan mijn gevoelens doen.
Hangt je ex-vriendje ook nog een bepaald radicaal geloof aanquote:Dat ik een zeer slechte vrouw ben omdat ik niet naar hem luister
Ja precies, ik wil wel graag dat mijn zoontje wel een goede band heeft met zijn vader. Het is alleen zo moeilijk in deze situatie om hem dus op de een of andere manier toch te vergeten omdat ik hem toch zie eens per week en hij probeert ook nog steeds erg veel invloed op me uit te oefenen.quote:Op zondag 12 december 2004 14:38 schreef HellRaver het volgende:
Niet...... Het blijft altijd JULLIE kind....
Inderdaad!!!quote:Op zondag 12 december 2004 14:43 schreef BBQ-kip het volgende:
ps. lekker dat huisje nemen hoor als jij het ziet zitten, is het jouw leven of niet?
Hij is moslim (hindoestaanse moslim) en ik ben hindoe.quote:Op zondag 12 december 2004 14:38 schreef Skinkie het volgende:
[..]
Hangt je ex-vriendje ook nog een bepaald radicaal geloof aan![]()
Meid, ik denk dat jij echt de verstandigste bent van de twee, het helaas weer aangeeft hoe vreemd sommige mensen zich gedragen tegenover anderen. Omdat jij je kind primair opvoedt, vind ik, dat jij de initiele keuzes voor je kind moet maken. En ik hoop dan ook dat hij kwa opvoeding en denkpatroon op jou gaat lijken dan op die achterbakse vader die je zoon hopelijk nooit papa gaat noemen.quote:Op zondag 12 december 2004 15:16 schreef Aishwarya het volgende:
Ik heb dat allemaal liever niet. Dat heb ik ook wel duidelijk gemaakt, maar daar komen ook weer ruzies van en agressieviteit. Ik heb liever dat mijn zoontje hindoe wordt maar als hij dat later helemaal niet wil dan hoeft dat ook niet van mij. Hij mag zijn eigen keuzes maken, maar ik wil niet dat die worden opgelegd door de familie van zijn vader.
Ik verwed er m'n maandsalaris om dat Skinkie dat bedoelde.quote:Op zondag 12 december 2004 14:54 schreef Aishwarya het volgende:
[..]
Hij is moslim (hindoestaanse moslim) en ik ben hindoe.
quote:
Dankje voor je woorden. Dat heb ik ook weleens gedacht, maar ja, hij blijft wel zijn vader.quote:Op zondag 12 december 2004 15:21 schreef Skinkie het volgende:
[..]
... dan op die achterbakse vader die je zoon hopelijk nooit papa gaat noemen.
Ook al zou ik dat willen, ik denk niet dat hij daarmee akkoord gaat.quote:Op zondag 12 december 2004 15:26 schreef mystery1980 het volgende:
misschien kun je een pause inlassen??
Hij heeft ons kindje wel erkend, mijn zoontje draagt ook zijn achternaam. Verder is hij met het kind wel te vertrouwen .quote:Op zondag 12 december 2004 18:24 schreef lady-wrb het volgende:
heeft hij het kind erkend?
je hebt gelijk als je zegt dat je kind recht heeft op contact met zijn vader. is hij te vertrouwen met het kind alleen?
maak goede afspraken met je ex betreft de omgang met zijn kind en blijf er voor de rest zo ver mogelijk vandaan.
beantwoord geen telefoontjes meer van hem en knikker hem uit je msn. zo kom je in elk geval niet meer in gesprekken terecht waar je ongelukkig uit komt en heb je geen oever-(en zin-)loze discussies meer.
heb ik ook gedaan met mijn ex en het werkt echt geweldig! hij regelt de zaken nu met mijn vriend en ik blijf er heerlijk buiten. nooit meer gezeik
Nee, hij is geen marokkaan maar een hindoestaanse moslim. Dus zijn ouders komen uit Suriname. In ieder geval, hij heeft geen buitenlandse nationaliteit. Dat lijkt me echt vreselijk als zoiets gebeurd. Daar hoef ik gelukkig niet bang voor te zijn. Hij heeft tenminste 1 ding wat wel positief is en dat hij het wel belangrijk vindt hoe de band is tussen mij en mijn zoontje. Gelukkig maar, tenminste 1 positieve van al die negatieve dingen aan hem.quote:Op zondag 12 december 2004 20:51 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Heeft ie nog een buitenlandse nationaliteit? Anders zou ik in jou geval hem nooit alleen met je zoontje weg laten gaan, anders beland ie misschien in verweggistan waar vrouwen geen recht hebben op hun kinderen en dan sta je met lege handen... Gebeurd wel vaker, helaas...
Ja, dat huis ga ik zeker weten nemen. Heb er nu genoeg van. Alles in dit huis herinnert me aan hem en ik heb ook het gevoel dat ik zo echt een nieuwe start kan maken. Ik heb het gewoon nodig. En ook een beetje om te laten zien dat ik het ook wel zonder hem kan.quote:Op zondag 12 december 2004 21:04 schreef releaze het volgende:
... verhuizen ...
... "neutrale" plek ...
iig sterkte ermee! *hug*
Ja, voor het kind is hij wel een goede vader. Dus ja, die bezoekregeling blijft wel gewoon, maar ik ga zeggen dat hij 1 keer in de week (zaterdag) zijn zoontje kan ophalen. Hij komt nu ook meestal op zaterdag. Er is wel een reden dat ik mijn zoontje niet laat slapen daar en dat is dat ik bang ben dat zijn familie dan mijn zoontje tegen me gaat opstoken of iets dergelijks. Vandaar dat hij zijn zoontje maar 1 keer in de week mag ophalen en niet blijven slapen.quote:Op zondag 12 december 2004 21:11 schreef milagro het volgende:
Is hij een goede vader voor jullie kindje?
Is er een bezoekregeling of komt hij wanneer het hem uitkomt?
Is het ms mogelijk je kindje bij oma en opa te brengen, jouw ouders of zijn ouders, en dat hij hem daar komt ophalen of bezoeken?
Denk jij dat hij zou meehelpen jou de kans te geven los te komen van hem en aan de situatie te wennen.
Bedankt voor je reactie!quote:Op maandag 13 december 2004 09:37 schreef Panzerknacker het volgende:
Verhuis alsjeblieft en zorg voor een gezond stuk afstand. Doe dat alsjeblieft en wel helemaal voor jezelf. Schakel alle mogelijke instanties in en zoals de kinderbescherming en als het even kan moet je zorgen voor beperkt bezoekrecht, het is hierbij van wezenlijk belang dat de agressie van de vader benadrukt wordt.
Zo te horen komt hij uit een gezin waar de nodige klappen gevallen zijn, fysiek of psychologisch, het maakt niet uit. Hij doet me erg aan mijn broer denken qua agressie en geloof me, dat wil je niet in de buurt hebben van je kind als deze opgroeit. Als jij werkelijk het beste wilt voor je kind, dan zal je nu moeten vechten als een leeuw.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |