nee hoor, zijn gedrag is gewoon respectloos naar de maatstaven van deze school, dat is alles. Het heeft geen donder met overtuiging te maken.quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:34 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Respect voor iedereen behalve hem en zijn overtuiging?
hij gaat naar een Islamitische schoolquote:Op zaterdag 11 december 2004 22:34 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Dan heeft de schiool het recht hem weg te sturen omdat er met dit soort figuren niets te beginnen valt. Net zoals een werkgever het recht heeft dit soort malloten niet aan te nemen of weg te sturen en net zoals de overheid zich het recht zou moeten toeeigenen om dit soort malloten uit te sluiten van het sociale stelsel.
Ik vind het eerder respectloos om daar een punt van te maken, maar dat is mijn mening .quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:40 schreef fokje het volgende:
nee hoor, zijn gedrag is gewoon respectloos naar de maatstaven van deze school, dat is alles. Het heeft geen donder met overtuiging te maken.
quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:47 schreef HarigeKerel het volgende:
Meki is een harige kerel in wording evenals zijn vader en zijn vader, Meki is okay.
Zo'n man roept teveel weerstand op om binnen een groep te passen.quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:26 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Wat een grap! Alsof die man hierdoor zijn werk minder goed zou doen.
Inderdaad. Dit stond onlangs in "De Stem" ook. Daar werd een jonge Marokkaanse Imam geinterviewd. Die vond dat hij zelf sterk genoeg was om niet in verleiding te komen en dat hij daardoor vrouwen gewoon de hand kon schudden.quote:Op zondag 12 december 2004 00:07 schreef Croga het volgende:
En het allermooiste is nog.....
In de meeste islamitische landen is het heel normaal om elkaar een hand te geven. Ook aan vreemde vrouwen. Zelfs in de binnenlanden van Turkije heeft mijn vrouw een hand gekregen van de lokale imam. En ook in Egypte had men er geen moeite mee. Nog sterker: Één van de egyptenaren vond het geen enkel probleem om 75 kamelen en een rode ferrari te bieden voor mijn vrouw
De reden die deze jongeman zowel als de imam die Minister Verdonk de hand wijgerden, opgeven is dat het verboden is om in enige activiteit te participeren die men in de verleiding zou kunnen brengen onzedelijke zaken te verrichten met een vreemde vrouw. Dat betekend dus dat zodra de "relatie" met die vreemde vrouw bepaald is, er geen probleem meer is. Als je dus weet dat het een collega is, kun je haar zonder meer de hand schudden. Als je weet dat haar man er bij is, kun je zonder meer haar hand schudden. Als je weet dat ze minister is, en getrouwd kun je haar zonder meer de hand schudden....
Het zijn slechts de slecht geïnformeerde extremistische moslims die vinden dat het schudden van de hand van de vrouw tot verleiding kan leiden. Mischien moeten die eens bij zichzelf te raden gaan over hun eigen sexuele problemen......
Ja, dat mag hij.quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:33 schreef Meki het volgende:
[..]
met meningsuiting![]()
dat mag in Nederland
hij mag handen weigeren![]()
De redenering erachter is dat het zou kunnen leiden tot verboden handelingen (overspel). Elke lichamelijke aanraking tussen een man en een vrouw die niet zijn vrouw of familielid is, moet vermeden worden.quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:29 schreef Modus het volgende:
Wat is nou eik de reden (behalve dat het in de Koran staat) dat dat niet mag? Ik neem aan dat er niet alleen maar staat dat het niet mag, maar ook nog een reden er bij?
En wil jij jouw kinderen (okay alleen zonen) les laten krijgen door iemand met zulke denkbeelden?quote:Op zondag 12 december 2004 09:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
De redenering erachter is dat het zou kunnen leiden tot verboden handelingen (overspel). Elke lichamelijke aanraking tussen een man en een vrouw die niet zijn vrouw of familielid is, moet vermeden worden.
Nee, absoluut niet! Ik leg het alleen maar uit, ik ben het er in de verste verte niet mee eens!quote:Op zondag 12 december 2004 11:41 schreef Tarak het volgende:
En wil jij jouw kinderen (okay alleen zonen) les laten krijgen door iemand met zulke denkbeelden?
Om de een of andere reden vind ik 't prima dat hem 'n stage geweigerd isquote:Op zaterdag 11 december 2004 22:17 schreef Meki het volgende:
[..]
Heel goed van de Hagenaar
Iemand een hand geven is niet verplicht dus het is onterecht dat de domme school hem wegstuurt alleen voor een hand![]()
Alweer een Nederlander die Moslim is geworden![]()
quote:Op zaterdag 11 december 2004 22:24 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Op de werkvloer kun je weinig aanvangen met iemand die mensen de hand weigert te schudden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |