Latijn.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 13:58 schreef the_legend_killer het volgende:En een vraagje welke taal is die tekst in het logo?
Wat het betekent weet ik dan weer wel...
Latijn en het betekent "Niets is genoeg behalve het allebeste"quote:Op vrijdag 13 mei 2005 15:07 schreef the_legend_killer het volgende:
Nil Satis Nisi Optimum welke taal is dat nou ?
ja dat betekent het ookquote:Op vrijdag 13 mei 2005 15:13 schreef Doc het volgende:
[..]
Latijn en het betekent "Niets is genoeg behalve het allebeste"
dacht ik
(bedenk wel het is een kleine 20 jaargeleden dat ik eindexamen deed in dat vak en er voor het laatst mee te maken had)
Pfff niks laf.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 15:29 schreef aldostuta het volgende:
Dit toont werdeom aan hoever je met een laffe, defensieve speelstijl kunt komen tegenwoordig....
Defensief voetballen is toch wel het tegenovergestelde van moedig zijn....quote:Op vrijdag 13 mei 2005 15:32 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Pfff niks laf.
Je toont juist moed en zelfverzekering door defensief te spelen !
Teams die volop de aanval spelen zijn gewoon dom bezig tegen zo;n team
Het defensief spelen is gewoon slim en goed !quote:Op vrijdag 13 mei 2005 16:40 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Defensief voetballen is toch wel het tegenovergestelde van moedig zijn....
Teams die het niet bolwerken om met aanvallend voetbal resultaat te halen, gaan oha defensief voetballen om zo te trachten nog wat puntjes bijeen te sprokkelen :R
mwah,zonder Everton was er geen Pool....quote:Op vrijdag 13 mei 2005 19:10 schreef stevengerrard het volgende:
leuk voor Everton dat ze dit jaar zo goed heb gepresteerd al weten ze uiteraard zelf ook wel dat er maar 1 echte club uit Liverpool komt.
dat kloptquote:Op vrijdag 13 mei 2005 19:13 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
mwah,zonder Everton was er geen Pool....
Kortom: laf voetballenquote:Op vrijdag 13 mei 2005 17:02 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Het defensief spelen is gewoon slim en goed !
Je vertrouwt op je team en elkaar door niet als een gek te gaan aanvallen , maar te gaan leunen op de verdediging en elkaar.
Je tegenstander wordt moe en dan pak je ze op de counter![]()
Vertel dat eens aan AZ.....quote:Nogmaals aanvallend voetbal is gewoon dom
voetbalzonequote:Everton mogelijk weg uit Liverpool
"Er zijn slechts twee teams in Liverpool: Liverpool FC en de Liverpool-reserves." Met deze opmerking kreeg Liverpool-legende Bill Shankly ooit de lachers op zijn hand, maar mogelijk wordt het in de nabije toekomst werkelijkheid. Everton heeft serieuze plannen om net buiten Liverpool een nieuw stadion te laten bouwen.
De clubleiding heeft ideeėn gepresenteerd voor een nieuwe thuishaven, die plaats moet gaan bieden aan 50.000 toeschouwers. Het stadion zal gebouwd worden buiten Liverpool, in het naburige plaatsje Kirkby. Supporters krijgen tot vanavond de kans om zich middels een stemming uit te spreken over de plannen.
Voor veel fans is een verhuizing echter onbespreekbaar. Everton speelt al 115 jaar in Goodison Park, nadat de club in 1892 Anfield Road achter zich liet. Nostalgische gevoelens laten veel supporters 'nee' zeggen tegen de stadionplannen. Dat de club Liverpool wil verlaten is voor velen eveneens onbespreekbaar. “We zijn de oudste club van Liverpool. Het zou schandalig zijn als we de stad zouden verlaten”, aldus een willekeurige seizoenskaarthouder tegen The Guardian.
Everton probeert zijn fans echter te overtuigen dat een verhuizing noodzakelijk is. Goodison Park wordt er niet jonger op en het onderhoud wordt ieder jaar weer duurder. Daarnaast noemt de clubleiding van The Toffees ook uitbreiding noodzakelijk. Arsenals Emirates Stadium heeft bijvoorbeeld 150 skyboxen: Goodison Park telt er slechts elf.
Het is allemaal 1 groot complot.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 12:46 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Stemuitslag gaf een go voor het plan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |