Ok, volgend jaar kom ik die naalden uit je BH pulken!quote:Op vrijdag 10 december 2004 11:02 schreef Syrena het volgende:
Ik heb net vijf dennenaalden uit m'n BH zitten pulken......
Volgend jaar mag iemand anders het doen hoor.
Ik word soms gedwongen om m'n moeder te helpen, maar ze staat altijd binnen 5 seconden op me te schelden, dus ik weet echt niet meer of wij ook bovenin beginnen.quote:Op vrijdag 10 december 2004 11:05 schreef Neva het volgende:ik heb geleerd van boven naar beneden werken en dan beetje zigzaggen of cirkeljes erom heen draain
![]()
Vind er net eentje in m'n oksel. M'n OKSEL!quote:Op vrijdag 10 december 2004 11:06 schreef Ronhui het volgende:
[..]
Ok, volgend jaar kom ik die naalden uit je BH pulken!
Ik wil een kleintje, waar maximaal 20 lichtjes in kunnen. En dan langzaam opbouwen, jaar voor jaar.quote:Op vrijdag 10 december 2004 11:07 schreef Ronhui het volgende:
Ik mocht het trouwens thuis ook nooit doen, vandaar dat ik al 2 jaar thuis zonder kerstboom zit
Het gaat steeds leuker klinken, wil jij volgend jaarsamen met mij een kerstboom optuigenquote:Op vrijdag 10 december 2004 11:08 schreef Syrena het volgende:
[..]
Vind er net eentje in m'n oksel. M'n OKSEL!
Ik had m'n vestje uitgedaan, geen strak plan.
Dalijk maar even m'n onderbroek checken, stomme kluitloze ruizelboom
had op kantoor 4 jaar lang een kerstboom op mijn bureu staan, 30 cm hoog, met ingebouwde lichtjes. Elk jaar een nieuw setje kerstballen kopen (mensen vinden het leuk om in de zomer je kerstboom te mollesteren namelijk) en die er in hangen, ook heel makkelijk!quote:Op vrijdag 10 december 2004 11:09 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik wil een kleintje, waar maximaal 20 lichtjes in kunnen. En dan langzaam opbouwen, jaar voor jaar.
Nou, hou er rekening mee dat dat schelden erfelijk isquote:Op vrijdag 10 december 2004 11:09 schreef Ronhui het volgende:
[..]
Het gaat steeds leuker klinken, wil jij volgend jaarsamen met mij een kerstboom optuigen
Deze methode leverde me een hoop lampjes om de pot heen op (en dennenaalden op niet nader te noemen plaatsen)(jeuk)quote:Op vrijdag 10 december 2004 11:15 schreef Rewimo het volgende:
Wat zul jij straks lekker naar dennenaalden ruiken
Voor je begint even de stekker kort in het stopcontact om te kijken of alle lampjes het doen. Vervang kapotte lampjes (pas op, brandende lampjes zijn heet).
Dan de korte cursus: snoer ontwarren, in grote cirkel op de grond leggen, aan onderzijde boom bij stopcontactkant (belangrijk!) beginnen met het snoer voorzichtig om de boom te wikkelen. Houd het nog niet geboomde deel daarbij ook vast zodat je snoer niet weer in de war raakt. Zet de lampjes niet meteen vast aan de takken! Werk nu langzaam naar boven toe rond de boom, maar vergeet niet dat je met het laatste stukje snoer weer naar beneden moet richting stopcontact. Anders krijg je de stekker er niet in
ach, ben wat gewend, mocht ook wel eens mijn moeder helpenquote:Op vrijdag 10 december 2004 11:15 schreef Syrena het volgende:
[..]
Nou, hou er rekening mee dat dat schelden erfelijk isheb net al een aantal niet-zo-nette woordjes door de bibliotheek laten schallen....
![]()
![]()
Oke, ik ga het nog eens proberen.
geen string danquote:Op vrijdag 10 december 2004 11:08 schreef Syrena het volgende:
[..]
Vind er net eentje in m'n oksel. M'n OKSEL!
Ik had m'n vestje uitgedaan, geen strak plan.
Dalijk maar even m'n onderbroek checken, stomme kluitloze ruizelboom
Er op eentje gaan staan was ook al behoorlijk vanquote:Op vrijdag 10 december 2004 13:09 schreef dutchie het volgende:
Zijn we niet allemaal zo begonnen?
Nu maar hopen voor je dat niet -net zo als hier een paar jaar terug- na een paar dagen te hebben genoten van je prachtige boom, de lampjes ineens stuk zijn.![]()
Zo, als je ergens goed chagerijnig van wordt!![]()
Het opruimen van de rotzooi vrouwenwerk!quote:Op vrijdag 10 december 2004 15:18 schreef beefcake het volgende:
Lichtjes in de boom hangen is mannenwerk
Geen vent die mijn boom gaat versieren.quote:Op vrijdag 10 december 2004 15:18 schreef beefcake het volgende:
Lichtjes in de boom hangen is mannenwerk
Doe het dan es voor met je grote bek jahquote:Op vrijdag 10 december 2004 15:58 schreef mystery1980 het volgende:
tjee zeg wat zielig dat je met je 28 jaren nog niet eens geleerd hebt hoe je lichtjes in de boom hangt en dan je mama gaat bellen. whahahaha
* Ronhui neuriet zachtjes mee en kijkt naar een moeilijk lopende Mysteryquote:Op vrijdag 10 december 2004 16:36 schreef Syrena het volgende:
[..]
Doe het dan es voor met je grote bek jahJij weet nog niet eens hoe een kerstlampje er van dichtbij uitziet
* Syrena neuriet "Vrede op aarde" en ramt Mystery de resten van wat eens een kerstlampje was in zijn aars....
Nou, je hebt lekker toch een lampje in je aars !! *puh*quote:Op zaterdag 11 december 2004 17:21 schreef mystery1980 het volgende:
hahaha stelletje domme kleutertjes, kunnen nog niet eens in een profieltje lezen dat ik geen man ben. En mystery heeft net even zonder probleempjes een boom met 200 lichtjes neergezet en trekt zich dus niks van deze opmerkingen aan
*weet zelf wel beter*
Dat kan ik me voorstellen! Maar als ze dan eenmaal allemaal in de boom hangen, dan is het goed, hè?quote:Op zondag 12 december 2004 12:59 schreef Oblivion het volgende:
Ben ik dan winnaar met mijn 2.55 boom en 480 lampjes?![]()
Ook ik sta elk jaar te vloeken...![]()
![]()
Ik ken wel van die 'netten' met lampjes eraan, maar dat vind ik geen gezicht.quote:Je kan tegenwoordige leuke kleine lampjes kopen die je niet meer hoeft vast te maken, zitten 140 stuks aan...![]()
Echt wel!quote:Op zondag 12 december 2004 15:17 schreef Natalie het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen! Maar als ze dan eenmaal allemaal in de boom hangen, dan is het goed, hè?
quote:Ik ken wel van die 'netten' met lampjes eraan, maar dat vind ik geen gezicht.
Deze kun je gewoon op de takjes leggen oid?
Misluktquote:
* Ronhui vraagt zich af of Syrena volgend jaar zijn kerstboom wil versieren, kan alleen maar beter wordenquote:Op woensdag 15 december 2004 08:33 schreef Syrena het volgende:
[..]
MisluktHij was onscherp!
Kloteboom
Klote toestel
Kersthaat
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |