Pcies, makkelijk geld verdiennen voor ze maar geen idee of de common wealth bank beter is. Citi leek mij wel erg makkelijk iig.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 19:58 schreef Kontiki het volgende:
Is die Citibank beter dan de Common Wealth Bank? (www.commonwealthbank.com.au)
Daar kan je ook online een rekening openen.
P.S. Hieruit blijkt maar weer dat je geen organisatie nodig hebt. Ze doen heel gewichtig over het aanvragen van een bankrekening ("Wij openen een rekening voor je!") terwijl je dat gewoon thuis zelf kunt doen.
Citibank is dan wel n internationale (wel gevestigd in NZ en in USA), ik gok dat het een beetje dezelfde mentaliteit als de Rabo heeft oid.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 19:58 schreef Kontiki het volgende:
Is die Citibank beter dan de Common Wealth Bank? (www.commonwealthbank.com.au)
Daar kan je ook online een rekening openen.
P.S. Hieruit blijkt maar weer dat je geen organisatie nodig hebt. Ze doen heel gewichtig over het aanvragen van een bankrekening ("Wij openen een rekening voor je!") terwijl je dat gewoon thuis zelf kunt doen.
ik heb dit ter plaatste nagevraagd, dat mag niet zomaar hoorquote:Op zaterdag 22 januari 2005 16:46 schreef BushRanger het volgende:
Bij de Commonwealth Bank moet je tegenwoordig per maand betalen voor het hebben van je rekening. Dit is bij een standaard rekening. Maar wat ze vaak niet vertellen is dat ze ook een gratis rekening hebben met beperkte mogelijkheden, maar voor een backpacker maakt dat niet uit. Je mag dan iets van vijf transacties per maand gratis doen en daarna ga je per transactie betalen. Als je nu zorgt dat je niet in winkels pint, maar gewoon cash betaald en je mikt het zo aan dat je maar één keer in de week geld hoeft op te nemen, dan zit je goed. Vooral handig als je wil dat je bankrekening open blijft na je vertrek uit Australië voor een eventueel volgend bezoek, zit je niet met die maandelijkse kosten.
Wat mag niet? Dit is toch echt zoals ik het vorig jaar geregeld heb....quote:Op zaterdag 22 januari 2005 17:25 schreef mechatronics het volgende:
[..]
ik heb dit ter plaatste nagevraagd, dat mag niet zomaar hoor![]()
Zoals zoveel backpackers heb ik destijds mijn ticket via backpackers.nl gekocht. Die kopen een groot aantal in en kunnen ze zodoende relatief goedkoop aanbieden. Jaartickets zijn nu eenmaal duurder dan tockets voor kortere duur. Maar heb ook goede ervaringen met MyTravel reisbureaus.quote:Op woensdag 26 januari 2005 15:09 schreef Stifler182 het volgende:
Waar zijn de goedkoopste vliegtickets naar australie te krijgen? We zijn nu een beetje de reis aan het plannen (qua kosten enzo..) het plan is om vanaf januari 2006 rond de 6 maanden te reizen/werken in oz.
alvast bedankt![]()
Dat klinkt eigenlijk gewoon als een WWOOF-aanbieding. Dat is een organisatie waar je lid van kan worden (20 dollar of zo) en dan krijg je een paar duizend van dit soort adresjes.quote:Op zondag 30 januari 2005 22:09 schreef Public_NME het volgende:
Probeer eens www.vliegwinkel.nl of ebookers ofzo. Ik heb vandeweek een aanbieding gehad om over 2 jaar op een boerderij in NZ (zuid eiland te gaan werken)
Werk je dan 4/5 per dag en de rest van de tijd ben je vrij, als tegen prestatie krijg je onderdak en eten.
zeer cool, ik moet nog 2 weekjes wachten, maar goed jij gaat reizen of niet? ( ik mag gaan stagelopenquote:Op dinsdag 1 februari 2005 16:23 schreef Mellone het volgende:
Morgen om 19:05 vlieg ik naar Sydney!! Ik heb er nu vet veel zin in en gelukkig nog niet heel veel zenuwen...:p
Dat kan allebei heb ik begrepen. Niet bij elk internetcafe (net als hier), maar wel vaak.quote:Op donderdag 3 februari 2005 20:07 schreef Roosje11 het volgende:
ik vroeg me af hoe het zit met foto's op internet zetten als je een digitale camera meeneemt. Moet je het stekkertje en de software meenemen, die je dan in het internet cafe installeert, of kan je bij een foto winkel gewoon je kaartje met foto's in zo'n apparaat doen en de foto's op cd branden, en ze dan vervolgens van de cd op internet zetten?
tis goedkoper dan in nederland behalve bier en rookwaar. Een collega is net terug uit sydney. maar voor de rest is het wel wat goedkoperquote:Op maandag 7 februari 2005 12:12 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Trouwens, hoe zit het met het prijsniveau daar? Ik lees vaak dat Australie iets duurder is dan NL, maar uit reisverhalen e.d. lijkt het wel mee te vallen. Hostels zijn goedkoper dan hier en ook duiken is veel voordeliger. Maar hebben ze er ook Aldi-achtige supermarkten? Dat zou wel flink schelen.
Oh ja, ik heb alvast geboektBegin december zit ik in de lucht!
Het is een stukje goedkoper daar. Grootste supermarkten zijn Coles en Woolworths en die hebben beide een goed eigen huismerk (homebrand) als je het wat goedkoper wil houden.quote:Op maandag 7 februari 2005 12:12 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Trouwens, hoe zit het met het prijsniveau daar? Ik lees vaak dat Australie iets duurder is dan NL, maar uit reisverhalen e.d. lijkt het wel mee te vallen. Hostels zijn goedkoper dan hier en ook duiken is veel voordeliger. Maar hebben ze er ook Aldi-achtige supermarkten? Dat zou wel flink schelen.
Klopt inderdaad. Bier is te verkregen vanaf zo'n 32 dollar (19 euro) per "slab" (24 flesjes a 375ml). Dan heb je VB (Victoria Bitter). De premium bieren zijn duurder, Heineken is zo'n 47 dollar (27 euro), net als Crown Lager, James Boag's en Cascade. In de pub valt het verder wel mee. Een pint (0,6 liter) heb je voor 6 of 7 dollar (3,5 - 4 euro).quote:Op maandag 7 februari 2005 12:15 schreef JPM01 het volgende:
[..]
tis goedkoper dan in Nederland behalve bier en rookwaar. Een collega is net terug uit Sydney. maar voor de rest is het wel wat goedkoper
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |