teken van zwakte jong... normaal discussieren zit er niet in he?quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:13 schreef ExTec het volgende:
Ga jij ens in op waar het echt om gaat.quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:14 schreef SCH het volgende:
Ga nou even in op mijn vraag in plaats van zo persoonlijk te worden.
Uh huh.quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:16 schreef Re het volgende:
[..]
teken van zwakte jong... normaal discussieren zit er niet in he?
nee, je manier van denigrerende superoriteits discussieren nodigt nou niet direct uit om je serieus te nemen.quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
Uh huh.
Je bedoeld in de trant van 'HA laat zich denigrerend uit over moslims omdat ze zich associeert met TvG'![]()
Dat soort zwakte?
de cijfers zijn alles behalve evenredigquote:Op dinsdag 7 december 2004 01:59 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Laat dan iig de verontwaardiging aangaande beide problemen evenredig zijn.
Gaat dat over alleen autochtone Nederlanders of over alle Nederlanders?quote:Op dinsdag 7 december 2004 03:48 schreef Cosma-Shiva het volgende:
bron: ministerie van justitie. ( http://www.ministerievanj(...)slachtofferschap.htm http://www.ministerievanj(...)der_allochtonen.htm)
Natuurlijk, nu hebben we het over mijn manier van discuzeuren.quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:37 schreef Re het volgende:
[..]
nee, je manier van denigrerende superoriteits discussieren nodigt nou niet direct uit om je serieus te nemen.![]()
gezien de ENORME hoeveelheid moslims die het allemaal doen in naam van de islam, en het feit dat ze zich beroepen op islam texten. zie je het dus HELEMAAL foutquote:Op dinsdag 7 december 2004 07:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Hirsi Ali snapt het gewoon niet.
Ten eerste wil ik even melden dat dit onderwerp al vaker ter sprake is geweest. Maar desondanks vind ik dat we er wel tijd aan moeten besteden, want we hebben er ten slotte allemaal mee te kneken vandaag de dag. Het is de laatste tijd een soort van trend om van alle leed van de wereld de schuld te geven aan de religies, dit concept is wel modieus, maar heeft geen enkele onderbouwing. Het zijn de mensen ZELF die de problemen veroorzaken, en die zeggen dan dat ze dat in naam van hun geloof doen, terwijl hun religie dat niet eens voorschrijft. Even een voorbeeld concept:
deze vergelijking slaat werkelijk nergens op, paul witteman heeft geen religie met ruim een miljard volgelingen. paul witteman heeft geen heilige texten die oorlog, terrorisme en vrouwen mishandeling veroorzaakt.quote:Als ik heel nederland zou terroriseren en ik pleeg een aanslag op het Nationale Nederlanden gebouw en vermoordt daarbij 63.000 mensen, vervolgens zeg ik: Ik doe het in naam van Paul Witteman! Is Paul Witteman hier dan aan schuldig!??? Het antwoord op dit concept is NEE! Ik ben dan zelf schuldig. Paul Witteman is hier dus te vergelijken met religie, het gebeurd in naam van, maar niet in OPDRACHT van, dus wat mij betreft is dit onzin.
elke religie behalve de israeliers ??? ben je helemaal van de pot gepleurt ofzo ??? het hele middenoosten is een puinhoop en de oorzaak is religie. of je dat nou leuk vind of nietquote:Elke religie (met uitzondering van de Israeliërs) is voor gelijkheid en vrede en broederschap, geen enkel geloof schrijft zomaar doden en oorlogen voor etc. De schuld van dit alles ligt dus toch bij de mensen.
ik denk dat jij het eens goed moet lezenquote:Laat Hirsi Ali dit maar eens goed lezen !
we zullen zienquote:Op dinsdag 7 december 2004 10:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Er zijn er hier een aantal waarvoor het woordje dom is uitgevonden. Al zouden alle terroristen in de wereld vandaag stoppen met hun activiteiten, dan nog hebben ze al gewonnen. Wat zij willen is angst zaaien, en of iedereen angstig is ! Wijlen Theo van G. is al dood, Hirs Ali is (mond)doodDie gasten hebben allang bereikt wat ze willen. Vanaf nu kunnen ze alleen nog maar meer winnen, van verliezen kan geen sprake meer zijn getuige de massahysterie die vandaag de dag heerst in het Westen
niet enkel en alleen, en als je eens goed leest en die plaat voor je hoofd weghaalt heb ik daar allang op gereageerd in een vorig deel, zoek maar op voordat je weer verder mag blatenquote:Op dinsdag 7 december 2004 10:45 schreef ExTec het volgende:
[..]
Natuurlijk, nu hebben we het over mijn manier van discuzeuren.
Want da's interresanter dan waarom HA zich denigrerend uit zou laten over moslima's enkel en alleen omdat ze zich inliet met TvG, right?
Ik vind al die vrouwen die hun leven lang mishandeld en onderdrukt worden oneindig veel belangrijker. Reken maar dat dát óók zijn weerslag heeft op veel kinderen. Daarbij komt nog dat er in de islamitische wereld zat geld rond gaat dat écht niet wordt gebruikt voor hun hongerende medeburgers. Men heeft 't daar veel te druk met het terroriseren en onderdrukken.quote:Op dinsdag 7 december 2004 01:31 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Deel 7 alweer, hartverwarmend hoor die zgn meelevendheid met de onderdrukte moslima.
Er moet gewoon wat gebeuren lees ik, desnoods 100 Submissions want dit kan gewoon niet!!!, en de vrouwenbesnijdenis wordt er ook even bijgehaalt.
Wat een hypocriet gedoe zeg, moet iemand al die betrokkenheid echt serieus gaan nemen?
Dagelijks sterven er zo'n 100.000 mensen de hongersdood (elke 7 seconden sterft een kind vanwege de honger), ruim 30 miljoen per jaar dus, maar dat kan velen blijkbaar aan hun reet roesten, een topic hierover (Elke 7 seconden sterft een kind vanwege de honger) genereerde slechts 44 reacties als:
[..]
[..]
[..]
[..]
Ach wat zou het ook he, die tientallen miljoenen mensen die jaarlijks omkomen van de honger, maar een moslimman die zijn vrouw onderdrukt, dát is pas onaanvaardbaar!
Dat is precies waar ik het over heb.quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:53 schreef Re het volgende:
[..]
niet enkel en alleen, en als je eens goed leest en die plaat voor je hoofd weghaalt heb ik daar allang op gereageerd in een vorig deel, zoek maar op voordat je weer verder mag blaten
quote:dat is niet mijn mening maar het zou een van die dingetjes kunnen zijn waardoor de aangevallen groep vindt dat AHA denigrerend is. Je kan er leuk omheen lopen en het er niet mee eens zijn of belachelijk vinden maar het gebeurd
Uh huh,quote:Belangrijker dan het maken van zo'n film lijkt me dat het kabinet terug komt op de plannen om de Blijf-van-mijn-lijf-huizen en andere voorzieningen te korten.
En moeten we de doden en nieuwe aanwas in de blijf van m'n lijf huizen maar voor lief nemen, totdat ze 'van binnenuit genoeg veranderd zijn?'quote:Veranderingen komen van binnenuit en daar heb ik alle vertrouwen in. Helaas dwarsbomen types als Wilders en HA dat.
t'is al goed jong, ik was en ben duidelijk genoeg, verder praten heeft geen zin, vermoeiend kindquote:Op dinsdag 7 december 2004 11:29 schreef ExTec het volgende:
'Vermoeiend kind'quote:Op dinsdag 7 december 2004 11:36 schreef Re het volgende:
[..]
t'is al goed jong, ik was en ben duidelijk genoeg, verder praten heeft geen zin, vermoeiend kind
Dat is dan jouw mening. Voor mij was hij iemand die met weinig middelen hele mooie films kon maken, wist hij regelmatig de vinger op de zere plek te leggen in zijn columns en was hij een zeer goed interviewer. Verder was hij, volgens iedereen die dagelijks of vaak met hem omging, een zeer aardig mens en ook dat geloof ik meteen. De clip die hij voor Marco Borsato heeft gemaakt op het album 'Zien' geeft dat ook erg goed weer.quote:Op dinsdag 7 december 2004 10:52 schreef BansheeBoy het volgende:
Extec, stop nou eens met het herinneren en opnoemen van wijlen Theo van G. Die vent is dood, hij zal niks meer betekenen, voor niemand, ofschoon hij dat eigenlijk nooit heeft gedaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |