Mijn boek 'hoe versier ik een vrouw in 7 stappen: van de kroeg tot het bed....' komt deze maand uitquote:Op maandag 6 december 2004 23:15 schreef stinkie het volgende:
[..]
HA! das nou info, daar kan ik wat mee
Ik ben geen maagd meer.quote:Op maandag 6 december 2004 23:15 schreef Reese het volgende:
[..]
En niet alleen dat!![]()
Men, volgens mij is er binnenkort nog een leuk R&P-meeting, 'Eeuwige maagden' ofzo, niks voor jou?![]()
En je rechterhand weet daarvan?quote:
quote:Op maandag 6 december 2004 23:21 schreef Aventura het volgende:
Ik word ontzettend graag serieus genomen.
Het spijt me vreselijk. Geen maagd dus, wel vrijgezel en wanhopig op zoekquote:
Hij kreeg de eerste drukquote:
Ik ben idd geen vrijgezel meer nee, maar als ik iets over sex of iets wat erop lijkt post moet je het niet al te serieus nemen.quote:Op maandag 6 december 2004 23:23 schreef Reese het volgende:
[..]
Het spijt me vreselijk. Geen maagd dus, wel vrijgezel en wanhopig op zoek![]()
Ik zou zeggen, ga het boek van Blinky lezen, wellicht heeft het succes![]()
Dat heb ik ook elk weekendquote:Op maandag 6 december 2004 23:21 schreef Aventura het volgende:
Ik word ontzettend graag serieus genomen.
Hoe denk je dat ik blauw geworden benquote:Op maandag 6 december 2004 23:27 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Handelen met voorkennis!en zo de concurrentie uitschakelen! Tsssss!
misschien moet ik even wachten tot de eerste herziene druk. Laat Sandertje of Maanvis de fouten er maar uithalen. Ik heb elk voordeeltje nodig dat er te krijgen isquote:Op maandag 6 december 2004 23:17 schreef Blinky het volgende:
[..]
Mijn boek 'hoe versier ik een vrouw in 7 stappen: van de kroeg tot het bed....' komt deze maand uit
Ik zal een exemplaar voor jou tekenen
quote:Op maandag 6 december 2004 23:33 schreef stinkie het volgende:
[..]
misschien moet ik even wachten tot de eerste herziene druk. Laat Sandertje of Maanvis de fouten er maar uithalen. Ik heb elk voordeeltje nodig dat er te krijgen is
Foutjes maken is oké, zo ziet ze dat ook jij menselijk bent. En foutjes maken is soms best liev.quote:Op maandag 6 december 2004 23:33 schreef stinkie het volgende:
[..]
misschien moet ik even wachten tot de eerste herziene druk. Laat Sandertje of Maanvis de fouten er maar uithalen. Ik heb elk voordeeltje nodig dat er te krijgen is
Voor mij is er denk ik geen hoop meer.quote:Op maandag 6 december 2004 23:33 schreef stinkie het volgende:
[..]
misschien moet ik even wachten tot de eerste herziene druk. Laat Sandertje of Maanvis de fouten er maar uithalen. Ik heb elk voordeeltje nodig dat er te krijgen is
Kom op Sandertje, niet zo depri hoor!quote:Op maandag 6 december 2004 23:36 schreef Sandertje21 het volgende:
[..]
Voor mij is er denk ik geen hoop meer.
*twee stapen zet en Blinky inhaalt*quote:Op maandag 6 december 2004 23:36 schreef Blinky het volgende:
[..]
Foutjes maken is oké, zo ziet ze dat ook jij menselijk bent. En foutjes maken is soms best liev.
En euh.. .je wacht liever op hen dan dat je de eer hebt om een gesigneerd exemplaar te krijgen? Pffff!
* hoofd in nek gooit en heupwiegend wegloopt *
Neem mij nou eens niet zo serieus.quote:Op maandag 6 december 2004 23:39 schreef Blinky het volgende:
[..]
Kom op Sandertje, niet zo depri hoor!
Mannen... ze weten nooit wat ze willenquote:Op maandag 6 december 2004 23:40 schreef stinkie het volgende:
[..]
*twee stapen zet en Blinky inhaalt*
'Hier met dat boek"
I beg to differquote:Op maandag 6 december 2004 23:43 schreef Blinky het volgende:
[..]
Mannen... ze weten nooit wat ze willen
Voor een Amsterdammer heb je hele goeie opmerkingenquote:
En voor een Rotterdammer snap je ze best snelquote:Op maandag 6 december 2004 23:46 schreef stinkie het volgende:
[..]
Voor een Amsterdammer heb je hele goeie opmerkingen
quote:
Mooi, dan is dat vooroordeel uit de wereldquote:Op maandag 6 december 2004 23:26 schreef Sandertje21 het volgende:
Ik ben idd geen vrijgezel meer
quote:maar als ik iets over sex of iets wat erop lijkt post moet je het niet al te serieus nemen.![]()
Je hebt al een hekel aan me voor je me kent.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:07 schreef Reese het volgende:
[..]![]()
[..]
Mooi, dan is dat vooroordeel uit de wereld
[..]
Wees maar niet bang, ik zal je niet serieus nemen(en ja, ook deze is op meerdere manieren uit te leggen)
Nee hoor, dan zou ik je volledig negerenquote:
En dit wou ik graag zo houdenquote:voor je me kent.
Ik kan beter thuisblijven de 15e?quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:17 schreef Reese het volgende:
[..]
Nee hoor, dan zou ik je volledig negeren![]()
[..]
En dit wou ik graag zo houden![]()
quote:
quote:
quote:Op maandag 6 december 2004 23:26 schreef Sandertje21 het volgende:
... moet je het niet al te serieus nemen.
Wat jij zegt. Dusquote:Op maandag 6 december 2004 23:42 schreef Sandertje21 het volgende:
Neem mij nou eens niet zo serieus.
De schade valt mee?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |