het hoeft geen succes boek te zijn om een goed boek te zijnquote:Op zaterdag 4 december 2004 23:48 schreef Isabeau het volgende:
'De "nieuwe" Dan Brown bijvoorbeeld (tenminste dat roept de reclame ervoor) is een boek dat al uit was voordat Angels & Demons of The Da Vinci Code uit was. Maar ja, toen kocht niemand het. Nu kan het ook mee profiteren van het succes van zijn andere boeken, ook al lijkt het boek niet op zijn succes boeken.
Het kreng komt uit 1998, om precies te zijn. Je reinste misleiding.quote:Op zondag 5 december 2004 00:41 schreef Isabeau het volgende:
Natuurlijk kan het best een goed boek zijn, EvilCole, maar feit blijft dat de uitgever lekker probeert te profiteren van zijn succes boeken door er "de nieuwe Dan Brown" van te maken terwijl er niet echt iets nieuws aan is.
You talkin' to me?quote:Op zondag 5 december 2004 00:56 schreef bofneger het volgende:
Welk genre boeit je wel dan?
Ja dat ik het tegen jou had lijkt ook jou duidelijkquote:Op zondag 5 december 2004 01:02 schreef Verbal het volgende:
[..]
You talkin' to me?
Ik ben juist een groot thrillerfanaat. Ik heb alleen weinig op met de manier waarop de marketingmachine in deze werkt. En de manier waarop men daar blijkbaar massaal intrapt.
V.
Ik vind de inhoud niet per se okee. Heb een paar pogingen ondernomen tot het lezen van wat van die boeken, en mij boeien ze niet per se, en al helemaal niet 'omdat' het LT zijn.quote:Op zondag 5 december 2004 01:05 schreef bofneger het volgende:
[..]
Ja dat ik het tegen jou had lijkt ook jou duidelijk![]()
Maar wat boeit je de marketing als je de inhoud okee vindt?
Ja, dat is nou juist wat mij irriteert.quote:Op zondag 5 december 2004 01:06 schreef Atrimar het volgende:
V weet toch ook wel dat de marketing evenredig werkt aan de "oog voor details" en IQ van de consument?
Doet me denken aan deze quote:quote:Op zondag 5 december 2004 01:07 schreef Verbal het volgende:
Verder irriteert het me dat je er rondom mee wordt doodgegooid. Ik hoorde het laatst ook op een verjaardag... 'heb je dat en dat boek al gelezen?' 'Wat is dat dan?' 'Nou, een Literaire Thriller'.
V.
Ben jij ooit in een boekenwinkel geweest waar de medewerkers zich als verkopers presenteren?quote:Op zondag 5 december 2004 01:06 schreef Atrimar het volgende:
Verkopen is mensen wijsmaken dat ze niet iets kopen wat ze A. niet willen hebben, en B. niet goed is.
Als iemand in een boekenwinkel met alleen "een boek, 10 Euro" als informatie aankomt, en ik zou daar verkoper zijn dan zou ik een kookboekje gevenquote:Op zondag 5 december 2004 01:18 schreef bofneger het volgende:
[..]
Ben jij ooit in een boekenwinkel geweest waar de medewerkers zich als verkopers presenteren?
"Kan ik u helpen of kijkt u even?"
"Ik zoek een boek, ongeveer EUR10"
"Dan moet u Dan Brown nemen!"
Sommige boeken worden nu eenmaal groots gepresenteerd. Dat geldt voor de literaire thrillers, maar ook voor Gerard Reve of Geert Mak. En uiteindelijk is het beste advies toch het advies van een vriend die je zegt: 'dat moet je lezen'.
Maar uberhaupt het idee dat een medewerker naar je toe komt...quote:Op zondag 5 december 2004 01:19 schreef Atrimar het volgende:
[..]
Als iemand in een boekenwinkel met alleen "een boek, 10 Euro" als informatie aankomt, en ik zou daar verkoper zijn dan zou ik een kookboekje geven
Ik denk dat ik heel wel in staat ben een boek te produceren dat aan die eis voldoet.quote:Op zondag 5 december 2004 01:18 schreef Mark het volgende:
Wil wel eens weten wat er dan zo literair aan is. De schrijver heeft gestudeerd, ofzo? Het wachten is op de eerste uitgever die zijn eigen product een grote sticker meegeeft: "Prutsboek!"
Zou hem direct kopen
Je mag één keer raden.quote:Op zondag 5 december 2004 01:25 schreef Atrimar het volgende:
Of sla ik hiermee de plank volledig mis?
Ik raad "ja die sla je mis, maar niet volledig."quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |