abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_23734253
Nog een wat uitgebreider artikel hieromtrend:

quote:
Ayatollah verbiedt geweld van moslims in Nederland

DEN HAAG - De belangrijke Libanese sjiitische geestelijke sjeik Mohammed Hoessein Fadlallah heeft in ongezouten bewoordingen de moslims in Nederland verboden om de Nederlandse staatsveiligheid in gevaar te brengen.


De in Beiroet wonende groot-ayatollah, die ook aanhang heeft onder Irakezen, deed zijn uitspraak in een fatwa, een uitleg van de islamitische wet. Hij reageerde op een verzoek van een sjiitische moskee in Assen, die hem een mening vroeg over de moord op Theo van Gogh en de gebeurtenissen daarna. Volgens de voorzitter van de Stichting Moskee Alhussein Noord Nederland, de heer Mustafa Abed Ali Lafte, is de fatwa bindend voor alle sjiitische moslims in Europa. In zijn verzoek om een fatwa beschrijft Lafte aan sjeik Fadllallah de situatie na de moord op Van Gogh. Hij keurt de moord af, maar maakt zich ook zorgen over de agressieve reactie in Nederland en schrijft dat de moord het beeld van de islam heeft misvormd. Hij zegt dat zijn stichting dat naar voren heeft gebracht in contacten met de media en de overheid en hoopt, dat de rechtsopinie van de sjeik de goede verstandhouding in Europa ten goede zal komen.

De reactie van Fadlallah luidt: ,,In de naam van de Barmhartige en Goedertierene: wij roepen al onze zonen en broeders op om te hoeden over de veiligheid van het goede land, dat hun alle faciliteiten heeft geboden voor een waardig leven en daarom verbieden we aan iedereen om welke daad dan ook te verrichten, die schade toebrengt aan de openbare orde van Nederland, door een overijverige, onbeheerste reactie. Laat de beschaafde dialoog, die de islam benadrukt in zijn geschillen met anderen, godsdienstig of seculier, in plaats van gewelddaden en terreur de methode zijn, waarmee wij onze geschillen benaderen, intern en extern. Vrede zij met u en de barmhartigheid van God en Zijn zegeningen.'' Bij het woord 'verbieden' gebruikt hij een uitdrukking met een zware godsdienstige lading, die betekent 'haraam verklaren'. Haraam is de zwaarste aanduiding van handelingen tegen Gods wil.

De aan de Nederlandse moslims gerichte fatwa van sjeik Fadlallah is bindend voor sjiitische moslims in Nederland. Je hebt het dan vooral over migranten van Libanese, Iraakse, Iraanse en Pakistaanse komaf. Marokkanen, onder wie van Goghs moordenaar, zijn soennieten. Maar dat wil nog niet zeggen dat ze zich nooit iets aantrekken van een sjiitische groot-ayatollah. Toen in 1989 de Iraanse ayatollah Khomeini opriep de schrijver Salman Rushdie te vermoorden vanwege diens boek 'De Duivelsverzen', gingen in Europa ook soennitische moslims de straat op om te betogen tegen Rushdie.

De fatwa van sjeik Fadlallah zou aan kracht winnen als er van soennitische zijde een soortgelijke oproep zou komen. Het initiatief van de moskee in Assen is uniek. Ook andere moslimorganisaties keurden de moord op Van Gogh af, maar namen geen contact op met invloedrijke moslimgeestelijken in het Midden-Oosten. Die mogelijkheid is er wel, soennitische organisaties zouden bijvoorbeeld aan de sjeik van de Al-Azhar-universiteit in Cairo om een fatwa kunnen vragen. Voor Nederland zou een uitspraak van de Al-Azhar-universiteit veel effect kunnen hebben, omdat de meeste moslims in Nederland soennitisch zijn. Een andere mogelijkheid is de 'huis imam' van de tv-zender Al-Jazeera.


bron: Trouw
Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
pi_23746092
quote:
Fatwa tegen geweld moslims in Nederland

ASSEN - De hoge Libanese sjiitische geestelijke Mohammed Hussein Fadlallah heeft in een fatwa de moslims in Nederland verboden om geschillen met geweld te beslechten. De grootayatollah vaardigde zijn fatwa, een uitleg van de islamitische wet, uit na een vraag van de sjiitische Stichting Moskee Al Hussein Noord-Nederland in Assen.

Om zijn veroordeling van de moord op Theo van Gogh kracht bij te zetten, had de imam van de moskee Fadlallah om een opinie over de recente gebeurtenissen in Nederland gevraagd, zei een woordvoerder vrijdag.

De fatwa verbiedt iedereen "om welke daad dan ook te verrichten die schade toebrengt aan de openbare orde van Nederland, door een overijverige, onbeheerste reactie". Niet geweld en terreur maar een 'beschaafde dialoog' is voor moslims de manier om geschillen met geloofsgenoten en anderen te benaderen, aldus Fadlallah.

Invloed

De grootayatollah, rond 1935 geboren in de Iraakse stad Najaf, woont sinds 1966 in Libanon. Hij geldt als een belangrijke sjiitische religieuze autoriteit, die ook grote invloed heeft op de radicale Libanese sjiitische beweging Hezbollah.

Fadlallah doet geregeld van zich spreken met fatwa's. Zo verbood hij moslims om mee te werken aan de Amerikaanse aanval op Irak en rechtvaardigde hij Palestijnse zelfmoordaanslagen als een geoorloofde vorm van verzet.

Sjiieten in Nederland zijn in meerderheid afkomstig uit Iran en Irak. Nederland telt ruim 40.000 Irakezen en bijna 30.000 Iraniërs.


Hmz, dat had achteraf een betere topictitel geweest, het dekt de lading beter gezien de discussie/misverstanden op de eerste pagina.

(mods? Fatwa tegen geweld moslims in Nederland?)
Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
  vrijdag 3 december 2004 @ 20:56:53 #28
109538 AbdelGhafied
bin Abdel Moemiet
pi_23746507
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 07:59 schreef milagro het volgende:

[..]

Jij kunt niet lezen, dat is duidelijk.

Ik zeg niet dat het niet goed is, ik zeg dat het ergens treurig is dat we nu al zover zijn dat wat feitelijk een doodnormale reactie is als iets bijzonders gaan beschouwen.
Het is de reactie van 1 man en we zijn , ook ik, als een kind zo blij.

Dat impliceert dus dat dit soort reacties NIET de standaard reactie is, en dát is dus treurig.


Niet zomaar 1 man. Het is een fatwa van een man met veel macht over de gehele wereld. Ok, het komt dan van sji'itische kant, maar in dit geval heeft dat aspect niet zoveel invloed op de uitspraak.


quote:
Snap je het nu?


Ja, na een aantal reacties van jou gelezen te hebben begrijp ik je insteek wel een beetje
[/quote]

quote:
Op vrijdag 3 december 2004 08:04 schreef milagro het volgende:

[..]

geen schaap zul je horen ,nee, over dat boek.

Er is overal en dus ook hier genoeg gemekkerd door mensen over die achterlijke actie van destijds
Juist onlangs vanwege de moord op van Gogh en omdat die suffe Mohammed Rabbae kwam miepen over Femke Halsema's houding in deze.
(..)


Daar had ik het helemaal niet over milagro. Je hebt mijn reactie verkeerd geïnterpreteerd, maar anders dan jij zal ik dan maar niet meteen gaan zitten zeiken over leren lezen en snappen icm een inburgeringscursus

Toen de sji'itische leider een doodvonnis uitsprak tegen Salman Rushdi Ali was iedereen in rep en roer, en ook nu nu de discussie weer eventjes oplaaide vanwege de macht van zo een persoon. Maar toen werd er NIET gekeken naar de Sji'itische afkomst, alle moslims vielen immers onder hem.

In dit geval kijkt met opeens wel naar zijn Sji'itische afkomst, want Soennieten zullen 'toch geen waarde hechten aan zijn oordeel' ...

quote:
Op vrijdag 3 december 2004 08:10 schreef harrie1 het volgende:

[..]

en jij denk dat er geluistert wordt naar hem??


Ja, volgens mij werd het advies toch echt gevraagd door een moskee in het noorden des lands. Of heb jij bepaalde informatie die wijst op het feit dat die moskee nu geen waarde hecht aan zijn uitspraak. (en ga je er sowieso van uit dat moslims een fatwa nodig hebben eer ze geen geweld gaan gebruiken)

Zo ja, denk daar dan maar eens goed over na (zoals jij dat zou zeggen )

quote:
zo ja dan geeft dat aan dat al die moslims iets van plan zijn (wat niet goed is)


Nee, sommige moslims zouden misschien niet weten wat ze aanmoeten rond alle commotie en allerlei berichten die door de media de wereld ingeholpen worden. Zeker voor de Sji'ieten in Nederland zal daar nu verandering in zijn gekomen.
Op de Dag der Opstanding zal Allah het vuur opzij laten gaan voor het gezicht van iemand die de eer van zijn moslim broeder verdedigde, buiten diegene zijn aanwezigheid om. (Sahih Sunan At-Tirmidhi)
  vrijdag 3 december 2004 @ 21:07:45 #29
57381 DeGroeneRidder
Compassionate Conservatism
pi_23746720
Geen slechte zaak, maar ook zonder veroordeling vanwege een rechtsgeleerde/rechtbank (werelds of religieus, binnenlands of buitenlands) of religieuze leider (christelijk, islamitisch,...) is de handeling die door het strafrecht onder de noemer "moord" gecriminaliseerd wordt onaanvaardbaar. Dus personen voor wie deze oproep het verschil gaat maken zitten met een ernstig probleem.
-6- Gehoorzaam de wetten van de HERE, uw God. Volg Zijn weg en heb ontzag voor Hem.
pi_23747500
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 06:45 schreef Dagonet het volgende:
Het is in ieder geval het soort geluid waar om gevraagd wordt harigekerel, en dan niet van een of andere imam van wie nooit iemand gehoord heeft maar een vooraanstaand leider.

Daarom loopt dit topic ook storm zeker?

Er wordt inderdaad om gevraagd maar als het er dan is, wordt er nauwelijks aandacht aan besteedt.
  zondag 5 december 2004 @ 02:46:22 #31
99738 Geertsema
Voor Eigen Erf
pi_23772086




De Hezbollah !
  zondag 5 december 2004 @ 02:50:43 #32
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_23772129
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 07:59 schreef milagro het volgende:

[..]

Jij kunt niet lezen, dat is duidelijk.

Ik zeg niet dat het niet goed is, ik zeg dat het ergens treurig is dat we nu al zover zijn dat wat feitelijk een doodnormale reactie is als iets bijzonders gaan beschouwen.
Het is de reactie van 1 man en we zijn , ook ik, als een kind zo blij.

Dat impliceert dus dat dit soort reacties NIET de standaard reactie is, en dát is dus treurig.

Snap je het nu?
Nee, dat is namelijk alleen maar tegengas voor mensen die elk goed inititatief meteen weer de kop indrukken, zoals jij.

Het is helemaal niet zo dat iedereen de hemel in wordt geprezen omdat hij gewoon iets goeds doet, ook niet in de topics die je aanhaalt.

Maar ga lekker verder met het negatieve vereren.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_23772308
Het feit dat dit nieuws is spreekt boekdelen.
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
  zondag 5 december 2004 @ 03:10:35 #34
35001 Sovereign
is meester in de rechten
pi_23772400
De Nederlandse moslims moeten het handje worden gehouden door een 'oppermoslim' in Libanon? Gaarne liever wat meer reflectie van de NL moslimgemeenschap zelf.
pi_23772409
quote:
Op zondag 5 december 2004 02:50 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Nee, dat is namelijk alleen maar tegengas voor mensen die elk goed inititatief meteen weer de kop indrukken, zoals jij.

Het is helemaal niet zo dat iedereen de hemel in wordt geprezen omdat hij gewoon iets goeds doet, ook niet in de topics die je aanhaalt.

Maar ga lekker verder met het negatieve vereren.
Ik druk zijn initiatief de kop niet in.
Dat probeer ik tot treurens toe uit te leggen.

Het feit dat WIJ dit speciaal genoeg achten om het bewonderingswaardig te noemen, geeft aan dat het dus geen regel is blijkbaar.
Dát vind ik treurig.
Dat je doodnormale reacties, namelijk een koelbloedige moord afkeuren, als bijzonder noemenswaardig gaat beschouwen.

Dat deze man zich laat horen is positief, dat het blijkbaar zo weinig gebeurt, dat het opvalt dat deze meneer het wél doet, vind ik treurig.

Enne... je hoeft niet te jijbakken, hoor, nergens voor nodig
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_23772848
Natuurlijk is het goed dat een geestelijke (en niet de eerste de beste haatzaaiende imam) zich zo uitlaat. Maar het feit dat zo'n statement op zich zo belicht word spreekt boekdelen over de situatie waar we in zijn beland.

Verder zijn vele moslims in NL soenniet. De rest is sjiiet of aveliet. Vooral de sjiieten en soenniet hebben de pesthekel aan elkaar vanwege de wijze waarop de opvolging voor de plaatsvervanger van Mohammed plaats zou moeten vinden. Maar dat is verder offtopic hier.
pi_23772910
quote:
Op zondag 5 december 2004 03:48 schreef DrWolffenstein het volgende:
Maar het feit dat zo'n statement op zich zo belicht word spreekt boekdelen over de situatie waar we in zijn beland.
Ach hou toch op. Figuren als jij krijsen constant dat moslims geen afstand zouden nemen of het zouden afkeuren en als het gebeurt "is het geen nieuws omdat het normaal zou moeten zijn". Weet je wat normaal zou moeten zijn ? De gemiddelde moslim niet aankijken op dit soort excessen, en niet van moslims verlangen dat ze het openlijk afkeuren.
pi_23773195
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 07:56 schreef AbdelGhafied het volgende:

[..]

Meten met 2 maten. Ik hoorde volgens mij iedereen janken dat niemand de moord afkeurde en tevens dat de mensen uit het Midden-Oosten zoveel invloed hebben op de Westerse Wereld. Nu zie je het zelf, het zal wel WEER niet goed zijn...
Inderdaad. Als je een reden wilt om te bitchen, dan zal je er ook wel een vinden - en in dit geval een reden om de 'tegenpartij' koste wat kost geen credit te geven. Dat is simpelweg onrust stoken.
Ik vind het wel een goed initiatief, ik denk dat je die man kan vergelijken met een soort van subpaus voor de katholieken.
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
  zondag 5 december 2004 @ 04:23:00 #39
99738 Geertsema
Voor Eigen Erf
pi_23773223
Een subpaus?
  zondag 5 december 2004 @ 04:28:04 #40
99738 Geertsema
Voor Eigen Erf
pi_23773257
Het punt is dat men een fatwa van een sjeik uit Libanon hiero nodig heeft om tot inzicht te komen, althans de moslimgemeente uit het noorden van het land. Geeft toch feilloos an, dat men de Europese c.q. Nederlandse wetgeving ondergeschikt acht an de Islamitische wetgeving (de sharia). Hetzelfde geldt voor de zgn. Marokkaanse buurtvaders. Waarom accepteert men wel gezag van moslims (de buurtvaders) en niet van de Nederlandse overheid. Geeft te denken...
pi_23773294
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:23 schreef Geertsema het volgende:
Een subpaus?
Ik vond het wel leuk gevonden van mezelf.
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23773317
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:28 schreef Geertsema het volgende:
Het punt is dat men een fatwa van een sjeik uit Libanon hiero nodig heeft om tot inzicht te komen, althans de moslimgemeente uit het noorden van het land. Geeft toch feilloos an, dat men de Europese c.q. Nederlandse wetgeving ondergeschikt acht an de Islamitische wetgeving (de sharia). Hetzelfde geldt voor de zgn. Marokkaanse buurtvaders. Waarom accepteert men wel gezag van moslims (de buurtvaders) en niet van de Nederlandse overheid. Geeft te denken...
Ja das vervelend maar dan vind ik het alsnog een goed initiatief. We komen er op déze manier in ieder geval niet uit en het is altijd goed mensen tot kalmte te manen in tijden als deze.

Verder zal ik niet zeggen dat je ongelijk hebt, ik vraag me alleen af waarom het dan geen goed initiatief zou zijn.
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23773344
quote:
Op zondag 5 december 2004 03:52 schreef gelly het volgende:
Ach hou toch op. Figuren als jij krijsen constant dat moslims geen afstand zouden nemen of het zouden afkeuren en als het gebeurt "is het geen nieuws omdat het normaal zou moeten zijn".
Dan moet je toch echt beter lezen.
quote:
Weet je wat normaal zou moeten zijn ? De gemiddelde moslim niet aankijken op dit soort excessen,
Waarom niet? De daders van terroristische aanslagen en politieke moorden hebben hetzelfde geloof als de moslim met de groentewinkel om de hoek. Voeg daarbij toe dat als je niet het bekende "het is geen moslim want van de Koran mag je niet moorden" aan moet horen, dan is het van "ja, ik vind het erg, maar ..... (vul hier je favoriete ontkenning in) ". Je hoeft geen raketgeleerde te zijn om te voorzien dat dat ergernis en wantrouwen opwekt.

Moord, mishandeling en vernedering voert de boventoon binnen de islamitische gemeenschap en naar buiten toe is het al niet anders. Vooral niet naar mensen toe die van een ander ras zijn dan het arabische. Wantrouwen naar islamieten toe is dus min of meer terecht. Mede door de vele "incidenten" in binnen en buitenland die alleen maar bevestigen dat er in het gedrag van moslims een patroon zit.

Verder is extremisme de regel binnen de islam, niet de uitzondering.
quote:
en niet van moslims verlangen dat ze het openlijk afkeuren.
Dat hoeft ook niet hoor. Juigend de straat op gaan als ene Osama 2800 man kantoorpersoneel vermoord is wel wat er gebeurd.
pi_23773370
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:45 schreef DrWolffenstein het volgende:

Verder is extremisme de regel binnen de islam, niet de uitzondering.
Mag ik (concreet) weten wat je bronnen zijn, ik wil die stukken/boeken/artikelen ook wel eens lezen of die mensen ook wel eens schrijven/spreken.
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23773390
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:45 schreef DrWolffenstein het volgende:
Dat hoeft ook niet hoor. Juigend de straat op gaan als ene Osama 2800 man kantoorpersoneel vermoord is wel wat er gebeurd.
Osama bin Laden's aanslag had niets te maken met de islam, dat werd ervan gemaakt. Hij had andere redenen.
quote:
Usama bin Ladin appeared on Aljazeera on Friday, threatening new attacks on the United States.

Gesturing at the camera with a finger to stress points, Bin Ladin once again took responsibility for the September 11 attacks and said reasons to attack the United States remain.

He also accused US President George Bush of deceiving the American people.

"Despite the fact that we are into the fourth year after September 11, President Bush is still misleading you and hiding the real reason from you, which means that the reasons to repeat what happened remain," bin Ladin said.

In his address just four days ahead of the US presidential election, Bin Ladin also said the US administration resembled "corrupt" Arab governments.
Looking healthy

Apparently sitting or standing at a table against a neutral brown background, Bin Ladin wore a white head covering and white tunic under a light brown cloak.

Reading from a sheet of paper, his voice was strong and he appeared in fair health.

He accused Bush of reacting slowly to the September 11 attacks, saying: "I never thought that the supreme leader would leave 50,000 of his people in the two towers to face the terrifying events alone at the time they were in need for him."

Referring to next week's elections, he told Americans: "Your security is not in the hands of Kerry or Bush or al-Qaida. Your security is in your own hands.

"We decided to destroy towers in America," because "we want to regain the freedom of our nation," Bin Ladin said.

Bin Ladin also said the US considers "killing innocent people including children in Iraq" a legitimate act.

He said the US has dropped millions of tonnes of bombs on Iraqi children just to replace an old agent with a new one to plunder Iraqi oil wealth.

Bin Ladin said the September 11 attacks was in response to the injustices by the US.
Ergens anders heb ik gelezen (en dat kan ik niet meer achterhalen) dat de VS zo'n 90% van de opbrengst van de olie (daar) krijgt - en nog wat andere dingen maar die kan ik me niet meer goed herinneren. Ik zal op zoek gaan en laat 't wel weten als ik 't gevonden heb.
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23773452
quote:
Op zondag 5 december 2004 03:11 schreef milagro het volgende:

Het feit dat WIJ dit speciaal genoeg achten om het bewonderingswaardig te noemen, geeft aan dat het dus geen regel is blijkbaar.
Dát vind ik treurig.
Ik vind het treurig dat jij dit een feit noemt, er is nl helemaal geen sprake van een wij die dit bewonderenswaardig noemen.
Vanwaar komen wij dan, dat wij ergens heen willen?
pi_23773455
Fatwa it is...
This account is a work of fiction. Names, characters, business, events and incidents are the products of the author’s imagination. Any resemblance to actual persons, living or dead, or actual events is purely coincidental.
pi_23773557
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:53 schreef Blessed het volgende:
Mag ik (concreet) weten wat je bronnen zijn, ik wil die stukken/boeken/artikelen ook wel eens lezen of die mensen ook wel eens schrijven/spreken.
Wahabitische moslims hebben (met financiële steun van de terroristenstaat Saoedi Arabië) jarenlang hun succesvolle verspreiding van deze fundamentalistische stroming vol weten te houden. Daarom zijn er in Indonesië, noord-Afrika, centraal-Azië en in het gebied ten zuiden van de Sahara vanaf midden jaren '90 zeer veel fundamentalistische moslims bijgekomen.

Dat Europa met een redelijke moslimpopulatie de volgende is voor deze gekken kan een kind raden. Ook in Amerika voert de radicale 'Islam Nation' een (redelijk succesvolle) haatcampagne tegen amerikaanse christenen door afro-Amerikanen te bekeren tot de islam.

Ook in Nederland is de hand van de wahabitische variant van de islam te merken aan de bouw van verschillende achterlijk grote moskeeën zoals die o.a. in Rotterdam staan.

Dit alles in het kader van het verspreiden van de "ware" islam. Mijn bronnen zijn via google te vinden. Door de aanpak van de Saoedi's is de wahabitische variant overigens de hoofdstroming aan het worden. Het is exact dezelfde ontwikkeling als de groei van het christendom in de vroegere middeleeuwen van Europa.
quote:
Op zondag 5 december 2004 05:03 schreef Blessed het volgende:
Osama bin Laden's aanslag had niets te maken met de islam, dat werd ervan gemaakt. Hij had andere redenen.
Natuurlijk had hij andere reden. Zijn werkelijke redenen om mensen te doden die geen moer moet de strijd van Bush of Osama te maken hebben worden verdraait door de CIA, Mossad en de AIVD. Deze ongelovige honden zullen al hun zionistische middelen aanwenden om Osama (vzmh) in een kwaad daglicht te stellen

Bovendien ben je geen moslim als je moord. Dan ben je namelijk tijdelijk een ongelovige. Om daarna gewoon weer verder te gaan met de schijnvertoning.
quote:
Ergens anders heb ik gelezen (en dat kan ik niet meer achterhalen) dat de VS zo'n 90% van de opbrengst van de olie (daar) krijgt - en nog wat andere dingen maar die kan ik me niet meer goed herinneren. Ik zal op zoek gaan en laat 't wel weten als ik 't gevonden heb.

Daar hebben we de olie weer. Mag ik ook meteen weten wat er mis is met het veiligstellen van economische belangen?
  zondag 5 december 2004 @ 06:22:07 #49
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_23773604
LOL. Nog steeds weten mensen niet "fatwa" betekent

Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  zondag 5 december 2004 @ 06:22:54 #50
19132 Pete
One Day All Of Us Will Know
pi_23773606
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 04:53 schreef Cosma-Shiva het volgende:

[..]

bron: Telegraaf.

Deze man staat echt voortdurend in de schijnwerpers, in dat opzicht is het niet verbazend dat hij ook van zich laat horen mbt de situatie in Nederland.

Vele interviews met Grootayatollah sjeik Hussein Fadlallah zijn middels Yahoo terug te vinden, met name MSNBC en Newsweek interviewen hem geregeld mbt de situatie in Irak.
Interesting..
"I Still Have A Dream That One Day The Lion And The Lamb Will Lie Down Together, And Every Man Will Sit Under His Own Vine And Fig Tree And None Shall Be Afraid"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')