het wachten valt dus meequote:Veronica heeft bekend gemaakt dat zij vanaf zaterdag 4 juni doorgaat met de uitzendingen van Stargate SG-1. Afgelopen maandag werd als laatste de aflevering A Hundred Days uitgezonden en nu maakt Stargate SG-1 tijdelijk plaats voor het nieuwe Veronica-programma The Fifth Element. Maar gelukkig komt Stargate dus terug! De vermoedelijke uitzendtijd is 19:30, maar dat is nog niet zeker.
quote:Let op!
Stargate zou in eerste instantie vanaf 4 juni hervat worden, maar je favo serie is vanaf zaterdag 23 april al weer te zien! Na afloop van het derde seizoen gaan we daarnaast verder met een hele reeks nieuwe afleveringen, die nog nooit eerder in Nederland te zien zijn geweest!
quote:Zondag 17 april 2005 - De officiële website van Stargate SG-1 en Stargate Atlantis brengen ons het nieuws dat de premiere datum voor zowel Atlantis als SG-1 bekend is gemaakt. Beide series zullen op vrijdag 15 juli 2005 in premiëre gaan op de amerikaanse hitzender Sci-Fi. Stargate SG-1 komt om 20:00 uur en Stargate Atlantis volgt er direct achteraan om 21:00 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
samantha naaktquote:Op donderdag 21 april 2005 17:54 schreef __Saviour__ het volgende:
Ja, vet he! En seizoen 1 is nog maar het topje van de ijsberg. In de latere seizoenen wordt het verhaal echt absurd cool
Zelf heb ik ook alles op DVD. Ik wacht ongeduldig op de box van seizoen 8, maar het wachten duurde me te lang en ik heb de eerste aflevering gedownload. Echt zóoo vet. O'Neill is terug, Thor met z'n nieuwe kick-ass schip, en Samantha naakt. Wat een aflevering!
quote:Op donderdag 21 april 2005 17:37 schreef QazzaQ het volgende:
whoei, heb stargate bijna nooit gekeken en heb nu seizoen 1 op dvd gekocht.
ben na 2 dagen op de helft
supervet.......
Op het einde:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat dacht ik dus ook. Maar laatst keek ik weer de finale van seizoen 7, Lost City, en moest gewoon weten hoe het verder met O'Neill afloop. Dat treurige einde, Daniel die Goodbye zegt en Jack die in stase gaat. Aaargh, de spanning werd te veel!quote:en ik ga het volhouden uik kijk hem pas als alles binnen is (dus op dvd)
[ Bericht 13% gewijzigd door __Saviour__ op 21-04-2005 23:12:57 ]❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
ik doel op seizoen 8quote:Op donderdag 21 april 2005 20:51 schreef Refragmental het volgende:
[..]
![]()
Wees maar blij dat je nog helemaal niks weet van de komende seizoenen.
Heb de DVDboxen ook gekocht van seizoen 1 t/m 7.
Beste aankopen ooit. Heb ze allemaal gezien, op het einde vond ik het gewoon jammer dat ik ze allemaal had gezien.
Ik wil ook weer net zoals jou nog helemaal niks weten en opnieuw beginnen.
Waar heb je et over?quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:13 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
ik doel op seizoen 8
1/3 heb ik op tv gezien 4/7 heb ik gekocht
en die gaan ze dan zeker gelijktijdig uitzenden met season 8 zoals het hoort?... nee tuurlijk nietquote:Op vrijdag 22 april 2005 18:57 schreef __Saviour__ het volgende:
Tof!
Het goede Stargatenieuws blijft maar komen. Eerder al werd bekend dat Veronica niet alleen a.s. zaterdag al zou doorgaan met de uitzendingen en dat zij ook seizoen 4 hebben, nu is bekend dat zij ook Stargate Atlantis hebben aangekocht!
ik heb seizoen 6,7,8 nog te goedquote:Op donderdag 21 april 2005 20:51 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Ik wil ook weer net zoals jou nog helemaal niks weten en opnieuw beginnen.
Dat wennen is zo gebeurd.quote:Op vrijdag 22 april 2005 19:08 schreef NightH4wk het volgende:
Heb ff een paar episodes gekeken op SciFi, moet denk ik nog ff wennen.
het hoort eigenlijk wel zo, maar het is niet per se nodig.quote:Op vrijdag 22 april 2005 19:11 schreef Aero het volgende:
[..]
en die gaan ze dan zeker gelijktijdig uitzenden met season 8 zoals het hoort?... nee tuurlijk niet
oops sorry verkeerd gelezen dacht dat ik gequote werdquote:Op vrijdag 22 april 2005 16:26 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Waar heb je et over?
Mijn post was een reactie op QazzaQ zoals je zelf kunt zien.
Je zou kunnen beargumenteren dat de eerste beelden al in "Avatar" te zien waren.quote:Op donderdag 12 mei 2005 23:39 schreef __Saviour__ het volgende:
De eerste in-game videobeelden van The Alliance zijn uitgelekt, en het ziet er goed uit! Aan de AI moet duidelijk nog gesleuteld worden, maar het ziet er veelbelovend uit!
nee.. eindelijk begint veronica het een keer te snappen.. gewoon uitzenden die hapquote:Op zondag 22 mei 2005 14:21 schreef __Saviour__ het volgende:
Eindelijk nemen ze Stargate eens serieus hier.
I hear ya. Afgelopen week 8x20 gezien, maar nu ben ik al aan de Beyond The Gates en de Video Diaries begonnen. Ik kan er geen genoeg van krijgen!quote:Op zaterdag 28 mei 2005 20:43 schreef Roellio het volgende:
Ik heb alle afleveringen t/m seizoen 8 al gedownload en gekeken. Kon niet wachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |