Bijna correct.quote:Op dinsdag 30 november 2004 21:50 schreef StarGazer het volgende:
[..]
scoreverloop/
Vi.nl Utrecht - Ajaxquote:FC Utrecht 1 - 7 Ajax Ajax logo grijs (logo)
Datum: 31 / 08 / 1997
SCOREVERLOOP
0 - 1 10. Babangida assist: Ronald de Boer
0 - 2 24. Tobiasen assist: Dani
1 - 2 30. Decheiver (vrije trap)
1 - 3 62. Blind assist: Litmanen
1 - 4 68. Tobiasen
1 - 5 69. Arveladze
1 - 6 72. Michael Laudrup assist: Litmanen
1 - 7 82. Litmanen assist: Frank de Boer
Dipje bij de utrechtersquote:Op dinsdag 30 november 2004 23:12 schreef RayMania het volgende:
62 - 68 - 69 - 72
Then what's the f*cking point?quote:'Ajax beloont Maxwell met loonsverhoging'
1/12/2004 8 :58
Maxwell staat op het punt een sterk verbeterd contract te tekenen bij Ajax. De club en speler zijn het na maandenlang onderhandelen zo goed als eens over de voorwaarden. 'Binnen tien dagen verwacht ik dat we eruit zijn', laat Maxwells zaakwaarnemer Mino Raiola weten aan Voetbal International.
Het openbreken van zijn contract betekent overigens niet dat de Braziliaan automatisch langer bij Ajax blijft. De duur van het contract, dat afloopt in de zomer van 2006, blijft namelijk hetzelfde. Bij een tussentijds vertrek zou Ajax wel een hogere transfersom kunnen vragen.
De kans dat Maxwell Ajax in de winterstop al verlaat, zoals verschillende Italiaanse media suggereerden, is zeer onwaarschijnlijk. Zeker nu ook de 23-jarige linkspoot zelf heeft aangegeven voorlopig in Amsterdam te blijven.
That's the fucking point. I guess.quote:Bij een tussentijds vertrek zou Ajax wel een hogere transfersom kunnen vragen.
Ik denk dat het wel mee zal vallen, hoeveel clubs hem op hun lijstje hebben. Milan en Juve, maar hebben die nu echt de behoefte aan Maxwell?quote:Op woensdag 1 december 2004 14:51 schreef Radegast het volgende:
Was het niet zo dat Maxwell nog niet eens de helft vediende van het salaris van Rafael van der Vaart?
Dat hij minder krijgt dan bijvoorbeeld Tom Soetaers en Wesley Sonck?
Dan begrijp ik wel waarom het nogmaals verhoogd word.
Al zijn z'n optredens dit seizoen niet echt een reden om hem te belonen, maargoed.
Dit is puur om meer geld te kunnen vangen komende zomer,
Maxwell bljft echt niet nog anderhalf jaar bij Ajax.
Bijna alle topclubs in de Serie A hebben hem op hun lijstje staan.
Ah, jij volgt de Griekse competitie?quote:Op maandag 29 november 2004 17:58 schreef jimjim1983 het volgende:
Rivaldo is niet eens goed meer.
Dellas heeft inmiddels terecht een basisplaats bij AS Roma en geniet veel belangstelling uit de PL.quote:Op maandag 29 november 2004 22:05 schreef Ajaxfan het volgende:
Gewoon 2 grieken halen Dellas en Charisteas allebei niet nodig bij hun clubs en hebben denk ik wel oor naar een overgang.
Nou, Seitaridis, Dellas, Charisteas en Kapsis zou ik wel bij Ajax willen zien.quote:Op maandag 29 november 2004 22:07 schreef VoreG het volgende:
[..]
Daggla wil het hele Griekse nationale elftal bij Ajax hebben inmiddels.
quote:Ajax oefent tegen FC Barcelona
Amsterdam, 1 december 2004
Ajax zal op 14 december een oefenwedstrijd spelen tegen FC Barcelona. De ploeg van Frank Rijkaard ontvangt het team van Ronald Koeman, zelf prominent oud-Barcelonaspeler, in Alicante.
Ajax vliegt op 14 december naar Barcelona, waar de selectie van Barça zich bij de Amsterdammers in het vliegtuig zal voegen om zo gezamenlijk de reis naar Alicante te maken.
De aftrap van de wedstrijd FC Barcelona - Ajax in Alicante is om 21:30 uur.
Dat weet ik wel zeker..... Hij zal na Porto ook wsl ook wel nog een stapje hoger gaan.quote:Op woensdag 1 december 2004 16:50 schreef methodmich het volgende:
Ik vrees alleen dat Porto Giourkas niet verkoopt.
En Maxwell gaat met deze verbetering wel de top qua Ajax-salaris benaderen, zat ie nog onder. Het is overigens vooral een oude afspraak met Mino Raiola die nagekomen wordt, wat ik er van begrepen heb.
quote:
Posted: Wed Dec 01, 2004 3:02 pm Post subject:
----------------------------------------------------------------------------
Martin Jol aka Tony Soprano seems to have labelled Rafa tactical nous from the Arsenal match as "a classic Ajax 4-3-3".
A lovely compliment i feel and something i hope Rafa sticks to.
We have 3 top Premiership Centre midfielders, with Gerrard upfield as the "ajax number 10" as Tony Soprano put it, gives the extra dimension of pressurising from the front.
Great work Rafa and even though you won't play alot of these boys today i hope you continue with these tactics.
Phuck 4-4-2 old skool b*****ks
quote:
2/12/2004 - "17-jarige Armeense spits in Amsterdam"
(Van onze verslaggever RvN)
Armeense media melden dat het 17-jarige Armeense talent Edgar Manucharyan gisteren naar Amsterdam is afgereisd voor besprekingen met Ajax. De club van de jonge spits Pyunik (kampioen van Armenie) zou dat bevestigd hebben. Volgens de berichten zal hij waarschijnlijk binnenkort een contract ondertekenen bij Ajax. Al enige tijd doen er geruchten de ronde op internet over interesse voor de Armeen. Hij brak door en scoorde op zijn 17e al 21 keer in de nationale competitie van Armenie. Hij is ook inmiddels international.
Als het bericht op waarheid berust, lijkt het gezien de woorden van Ronald Koeman niet voor de hand te liggen dat hij voor het eerste wordt gehaald.
quote:Op donderdag 2 december 2004 13:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
Die nationaliteit hadden we nog niet! :')
quote:Op donderdag 2 december 2004 14:57 schreef keijz het volgende:
zal die beter zijn dan Babel??? ik vraag het me af hoor..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |