Weet ikquote:Op donderdag 16 december 2004 20:41 schreef peristilius het volgende:
[..]
IX is goed, was mn eerste FF en nog steeds mn favoriet![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 21:08 schreef GF het volgende:
Ik zag vanmiddag een Star Ocean liggen bij de frs. Was iets van 20 euro ofzo. Maar ben vergeten hoe ie precies heette. Iets met Inside was het, inside of time geloof ik. Aanrader?
Nee, of ik had toch teveel wiet gerooktquote:
Ja daaromquote:Op donderdag 16 december 2004 21:14 schreef GF het volgende:
[..]
Nee, of ik had toch teveel wiet gerookt![]()
Maar serieus, ik had hier gelezen over Star Ocean stond een beetje te kijken bij de games, en toen zag ik 'm. Ik dacht dat het een ouder deel zou zijn ofzo. Zeker met die prijs.
edit: volgens mij toch het eerste
http://www.freerecordshop(...)asp?productid=458102
Die zou het moeten zijn dan.
quote:Op donderdag 16 december 2004 21:08 schreef GF het volgende:
Ik zag vanmiddag een Star Ocean liggen bij de frs. Was iets van 20 euro ofzo. Maar ben vergeten hoe ie precies heette. Iets met Inside was het, inside of time geloof ik. Aanrader?
ach ze willen nog weleens fouten maken met stickertjes maken, ook een paar keer gehad en ja dan moeten ze het spel wel verkopen voor de prijs op het stickertjequote:
Behalve als het niet aannemelijk is dat het normaalgesproken voor die prijs verkocht wordt, toch?quote:Op donderdag 16 december 2004 22:08 schreef Tain het volgende:
[..]
ach ze willen nog weleens fouten maken met stickertjes maken, ook een paar keer gehad en ja dan moeten ze het spel wel verkopen voor de prijs op het stickertje
nee, stickertje is stickertje. Jij als klant bent dom, jij weet de waarde niet van elk spel, en zij als verkoper horen gewoon de goede prijs er op te zetten. Als het systeem het na het inscannen goedkoper aangeeft, dan moeten ze hem ook voor de goedkopere prijs meegevenquote:Op donderdag 16 december 2004 22:12 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Behalve als het niet aannemelijk is dat het normaalgesproken voor die prijs verkocht wordt, toch?
quote:Op donderdag 16 december 2004 22:16 schreef Tain het volgende:
[..]
nee, stickertje is stickertje. Jij als klant bent dom, jij weet de waarde niet van elk spel, en zij als verkoper horen gewoon de goede prijs er op te zetten. Als het systeem het na het inscannen goedkoper aangeeft, dan moeten ze hem ook voor de goedkopere prijs meegeven
Niet dusquote:Een consument heeft een kast bij de ondernemer zien staan voor ¤ 1588,-. Echter, deze kast is per abuis verkeerd geprijsd door de ondernemer; de werkelijke prijs had ¤ 2042,- moeten zijn. De consument weigert deze laatste prijs echter te betalen, mag hij de ondernemer hieraan houden?
Ja, indien de consument, als leek, redelijkerwijs niet had kunnen of moeten begrijpen dat er hier sprake is van een prijsfout. Gekeken dient eveneens te worden naar de prijs/kwaliteit-verhouding en naar het prijsverschil tussen de ‘foute’ prijs en de werkelijke prijs; mocht de consument redelijkerwijs begrijpen dat een kast van deze kwaliteit nooit ¤ 1588,- zou kunnen kosten en dat er dus sprake is van een prijsfout? Bijna altijd zal de ondernemer vast zitten aan de foute prijs.
Bron: http://www.cbw.org/vragenondernemerszaken.php
je opstellen als leek werkt altijd welquote:Op donderdag 16 december 2004 22:20 schreef H.Flick het volgende:
[..]
[..]
Niet dus. In dit geval wel, maar er bestaat geen gouden regel van prijsstickertje = prijs.
Kijk naar de gamesquote:Op donderdag 16 december 2004 23:31 schreef TimmyAsd het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik nog een PS2 zal aanschaffen.. Iemand die mij advies kan geven of dit nog te doen is ivm met een eventuele opvolger van de PS2? Is het beter dan bijv. de XBOX?
Thnx alvast
En hoe zit het met een opvolger voor de PS2? Weet je dat toevallig, is het rendabel om dat ding nu nog aan te schaffen?quote:Op vrijdag 17 december 2004 00:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Kijk naar de gamesWil je vooral online gamen met anderen dan zou ik voor de Xbox gaan. Ook zijn daar de betere race en schiet spellen.
Wil je RPG'en en Eyetoyen dan moet je de PS2 hebben
quote:Op vrijdag 17 december 2004 00:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Kijk naar de gamesWil je vooral online gamen met anderen dan zou ik voor de Xbox gaan. Ook zijn daar de betere race en schiet spellen.
Wil je RPG'en en Eyetoyen dan moet je de PS2 hebben
met gran turismo heeft PS2 toch zeker wel 1 goed race spel...quote:
Hier ben ik het niet mee eens.quote:Op vrijdag 17 december 2004 08:00 schreef Gamedemon het volgende:
...je koop eigenlijk een outdated console wat graphics en snelheid betreft...
Dit is dan weer wèl een goed punt.quote:...dus ik zal eerst is kijken of de games je wat intreseren
er zijn 2 echt mooie games en dat zijn Ratchet 3 en jak 3...quote:
Ligt er maar aan waar je van houd. Als je RPG of platform fan bent kom je echt niet aan je trekken op de Xboxquote:Op zaterdag 18 december 2004 10:38 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
er zijn 2 echt mooie games en dat zijn Ratchet 3 en jak 3...
maar tis echt wel outdated...tis alsof je op een pentium 3 500mhz zit te spelen terwijl een xbox een pentium 4 2ghz is zeg maar...je merkt het verschil duidelijk.
daarom vind ik dat hij beter kan kijken naar de toppertjes die er zijn.
maar vind zelf dat hij beter voor een xbox kan gaan...die is net zo duur en de games zijn stukken mooier en heeft ook zo z'n eigen toppertjes
Klopt ja! Viel mij ook al opquote:Op zaterdag 18 december 2004 08:07 schreef Chocobo het volgende:
Shadow Hearts: Covenant die in februari uitkomt duikt bij de IGN award vrij veel op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |