moet dit een of andere psychologische analyse zijn oid? volgens mij staat het vrij los van waar TS mee zit, ik begrijp wat hij bedoelt en dat heeft (bij mij iig) niets temaken gehad met kwantiteit van houden van...quote:Op woensdag 24 november 2004 15:27 schreef Wolter het volgende:
Je bent volgens mij gewoon bang dat jij niet zo speciaal voor haar bent als zij voor jou is.
Volgens mij had je ook het liefst gehad dat zij meer van jou houdt dan jij van haar. En ja, dat hebben wel meer mensen.
Ahum - ik wil niet lullig doen hoor, maar als jij het niet wilt en iemand stopt toch z'n vinger in je mond, dan ben je volgens de wet verkracht.quote:Op woensdag 24 november 2004 21:40 schreef Xennia het volgende:
[..]
Jaja. Dus als jij verkracht wordt, is dat hetzelfde als wanneer iemand zonder te vragen een vinger in je neus stopt?
Enne kan ik er ook aangifte van doen dan?quote:Op donderdag 25 november 2004 13:23 schreef Bright het volgende:
[..]
Ahum - ik wil niet lullig doen hoor, maar als jij het niet wilt en iemand stopt toch z'n vinger in je mond, dan ben je volgens de wet verkracht.
@TS:
Joh, wees toch blij - je kunt nu de exen van je vriendin lekker uitlachen omdat jij haar nu hebt en zij haar nooit meer zullen hebben! Geniet van je vriendin, natuurlijk heeft ze een verleden; heb jij toch ook? Ze denkt nu toch ook niet: Gatver, ik kan toch nooit aan dat beeld van teensex.avi voldoen dat mijn vriend nu heeft? Kom op zeg!
Ligt aan het soort; je kunt wel aangifte doen, maar voor verkrachting alleen indien hij iets van zichzelf *in* jou stopt, waar dan ook en wat dan ook. Anders wordt het hooguit aanranding o.i.d.quote:Op donderdag 25 november 2004 13:33 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Enne kan ik er ook aangifte van doen dan?
Ik wordt nogal vaak zonder dat ik dat wil gekust door mijn ex...
![]()
Als dat al zo is, dan denk ik dat het emotioneel toch anders voelt dan wanneer ik bruut verkracht zou wordenquote:Op donderdag 25 november 2004 13:23 schreef Bright het volgende:
[..]
Ahum - ik wil niet lullig doen hoor, maar als jij het niet wilt en iemand stopt toch z'n vinger in je mond, dan ben je volgens de wet verkracht.
Jij bent gewoon gefrustreerd.quote:Op donderdag 25 november 2004 12:27 schreef Forumschorem het volgende:
Damn, wat ben jij een zielige kneus! Wees blij dat je een vriendin hebt ipv je druk te maken over dit soort ongein.
oeps ik quote de verkeerde comedian hahaquote:Op donderdag 25 november 2004 20:03 schreef HenryHill het volgende:
One thing I learned about women. Guys, don't ask how many men she's slept with. Cuz you don't want to know. Just be happy you're fucking her now. Why do you want to know?You ain't discovering shit. You ain't putting a flag nowhere. Just be happy you're getting it now. Why? Why do you want to know? No matter what she says, it's too much for you. She could say,
"Two."
and you'd be like:
"Two!? Two!??? Two!! noo nooo noo Two?! Oh well, I guess that's how you was raised..."
--- Chris Rock.---
En wie heeft jou zo verbitterd gemaaktquote:Op vrijdag 26 november 2004 01:26 schreef danni het volgende:
Meisjes zijn nou eenmaal geboren hoeren die heel vroeg beginnen met sex.
Niks aan te doen.
Voor jou ist gewoon telaat, je bent er gewoon niet vroeg genoeg bij geweest.
't zal nog wel langer aan je vreten, ik ken nog zo'n gast als jij. je zal er nooit echt overheen komen.
Tja, vrouwen. Neuk ze jong en dump ze..
M.a.w je bent nog maagd?quote:Op vrijdag 26 november 2004 02:07 schreef danni het volgende:
mn moeder, omdat ze vroeger toen ik klein was steeds wisselende contacten had met anderen
dan mn vader, en steeds vreemde mensen thuisbracht.
en andere vrouwen.. jonge sletjes van 14 die meedoen met gozers van 21 en
openhartig praten overhun eerste keer en dat het zooooooooooon pijn deed
op hun 13e en dat ze nooooooooooooooooooooit meer sex wilden bedrijven.
maar ze gaan gewoooooooooooooooon door. cliché.
een vrouw praat veel, maar moet je niet veel van aantrekken. gewoon neuken die handel.
daar zijn ze tenslotte alleen maar goed voor (en je kroost)
wat verder uit hun bek komt daar raak je toch alleen maar van in de war.
onzekerheid en leugens zaaien als ware een sluier voor de mannen-mens.
geboren hoeren zijn het. meer niet.
nee, dat niet.quote:Op vrijdag 26 november 2004 02:24 schreef Xennia het volgende:
[..]
M.a.w je bent nog maagd?
Sneu hèquote:Op vrijdag 26 november 2004 01:56 schreef Xennia het volgende:
En wie heeft jou zo verbitterd gemaakt?
Weet je wat jij zou moeten doen?quote:Op woensdag 24 november 2004 15:23 schreef flapster het volgende:
Ik zit met het volgende (rare) probleem / gedachte...:
Heb nu half jaar een vriendin, zij is mijn eerste. In de relatie gaat alles 100% goed!!
Ik ben voor haar de 3e, haar vorige relatie duurde bijna 2 jaar.. ff kort samengevat baal ik er soms best wel van dat ze toch 2 jaar met een ander is geweest. Een soort jaloezie met terugwerkende kracht!
Ik ken heel die kerel niet, en dat wil ik ook niet. Foto's had ze nog wel, maar ik wil ook echt niet weten hoe hij eruit zag, ik wil eigenlijk niets van hem weten! Omdat ik daar dan over ga lopen nadenken enzo.. Toch wil ik soms wel wat dingen weten.. omdat ik me af ga vragen hoe het tussen hun is gegaan enzo..
De reden waarom ik er misschien van baal, is dat zij op jonge leeftijd al 2 vriendjes heeft gehad met wie ze ook naar bed is gegaan, en ik pas op mijn 22ste met het hele circus bezig ben (en dat is dus met haar omdat ze echt mijn allereerste is). Ff plat gezegd (maar zo denk ik dus soms) lag zij 2 jaar met dr ex te rollebollen terwijl ik in die periode me nog lag te rukken op teensex.avi![]()
Hebben hier meer mensen last van (gehad) of moet ik me zelf maar gewoon flink hard slaan elke keer als ik weer zoiets denk??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |