Tot 0500 in de ochtendquote:Op vrijdag 3 december 2004 17:56 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
We spelen Ghost Recon 2 en Halo 2..
Minor clanmatchquote:Op vrijdag 10 december 2004 22:59 schreef rockstah het volgende:
Zeg, waar is iedereen op eens gebleven?
Ik zal even kijken of ik vanavond nog PES4 speel, maar ik zal je zometeen wel even toevoegen!quote:Op dinsdag 28 december 2004 12:50 schreef HomerJ het volgende:
Wat is je gamertag? IK speel redelijk veel PES 4
Voeg me toe: Max Cratcher
yup, althans dat was bij mij wel zo.quote:Op dinsdag 28 december 2004 17:30 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ff een vraagje, ik heb een XBOX Live starter kit met 1 jaar live gekocht + headset, maar nu heb ik bij een game nog een blaadje met 2 maanden live gekregen....kan ik die dan gewoon nog opwaarderen?
Eerst dat blaadje gebruiken, dan verlengen met je starterskitquote:Op dinsdag 28 december 2004 17:30 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ff een vraagje, ik heb een XBOX Live starter kit met 1 jaar live gekocht + headset, maar nu heb ik bij een game nog een blaadje met 2 maanden live gekregen....kan ik die dan gewoon nog opwaarderen?
starters kit kopen kost 60 euro met headset...quote:Op zondag 2 januari 2005 18:19 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb nu sinds gisteren Live via zo'n 2 maanden trial-blaadje, maar dat wil ik waarschijnlijk wel gaan verlengen. Kan ik dan beter een starterskit kopen (met headset) of gewoon via de creditcard laten verlengen en een losse headset kopen? Of maakt dat niet uit?
30 euro!quote:Op zondag 2 januari 2005 18:35 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
starters kit kopen kost 60 euro met headset...
verlengen met credit card kost 60 + 30 voor de headset...90 euro dus
tel uit je winst
bij elke speelgoedzaak, ze zijn alleen 30 euro, dus misschien verstandiger om een nieuwe live kit te scoren, dan heb je meteen een extra jaar en een headsetquote:Op dinsdag 4 januari 2005 22:49 schreef Jeroenus het volgende:
Mijn broertje heeft mijn headset gemold
Waar kan ik een nieuwe kopen?
nee dat hoeft nietquote:Op woensdag 5 januari 2005 12:17 schreef Jeroenus het volgende:
Hmmm, dan moet ik unsubscriben, dan ben ik gelijk mijn account kwijt.
Ben ik vandaag te lui voorquote:Op woensdag 5 januari 2005 13:20 schreef twi het volgende:
Nou, dan moet je dus op modify klikkenHop naar de winkel om een starterskit te halen
Verleng je abo en geniet van je nieuwe communicator
Ja die pinda smurf moet eens wat actiever wordenquote:Op woensdag 5 januari 2005 13:58 schreef DinoPK het volgende:
Bart moet ze eerst goedkeuren voordat de gamertags er tussen staan. Misschien een idee om dat lijstje eens te purgen en opnieuw te vullen? Zoveel gamertags zullen er niet meer actief zijn.
Ruilen bij die zaak met bon, en dan een Live kit nemenquote:Op woensdag 5 januari 2005 14:25 schreef Jeroenus het volgende:
Mijn broertje komt hier net met een nieuwe VC aanzetten. Dat is niet zo handig eigenlijk.
5 euro PSquote:Op donderdag 6 januari 2005 20:46 schreef Jeroenus het volgende:
Hoeveel kosten die booster packs van PGR2?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |