Ik ga m'n messen vast slijpen.quote:Op maandag 22 november 2004 18:50 schreef Xebrozius het volgende:
wtfquote:Op dinsdag 23 november 2004 00:15 schreef andre77 het volgende:
Op Omroep Gelderland zei een woordvoerder van de politie:
"De vedachten hebben niet kunnen bevroeden wat er zou gebeuren. Er zijn in deze zaak veel slachtoffers, niet in delaatste plaats de verdachten"
Je moet er ook bij denken dat deze arme verdachten hun hele leven mee moet leren leven dat ze iemand van het leven hebben berooft, dat is een grote impact dat je niet moet vergeten.quote:Op dinsdag 23 november 2004 00:15 schreef andre77 het volgende:
Op Omroep Gelderland zei een woordvoerder van de politie:
"Er zijn in deze zaak veel slachtoffers, niet in delaatste plaats de verdachten"
Dit is sarcasme, zegt mijn verstand.quote:Op dinsdag 23 november 2004 01:04 schreef Monus het volgende:
[..]
Je moet er ook bij denken dat deze arme verdachten hun hele leven mee moet leren leven dat ze iemand van het leven hebben berooft, dat is een grote impact dat je niet moet vergeten.
20 uur dienst verlening lijkt mij dan ook meer dan genoeg voor deze arme jongens, ze zijn door de schrik al genoeg gestaft voor wat ze hebben gedaan.
Ben ik de smiley vergeten?... hier is hii danquote:Op dinsdag 23 november 2004 01:12 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dit is sarcasme, zegt mijn verstand.
waren de daders bruin dan?quote:Op dinsdag 23 november 2004 14:38 schreef Meki het volgende:
uuh waar blijven de 10.000 reacties ??
leuke reactie van U-lerZzZ ookquote:Op dinsdag 23 november 2004 14:56 schreef Disorder het volgende:
Die reacties zijn leuk. Die zal van de rest van zijn leven niet meer veilig over straat kunnen
neeh de daders zijn Puur Nederlandersquote:Op dinsdag 23 november 2004 14:42 schreef nogeenmaarten het volgende:
[..]
waren de daders bruin dan?
eikel.
Not done. Aanzetten tot eigen rechter spelen.quote:Op dinsdag 23 november 2004 14:46 schreef BobRooney het volgende:
--weg--
nee, is niet cool inderdaadquote:Op dinsdag 23 november 2004 15:23 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Not done. Aanzetten tot eigen rechter spelen.
un verdachte? En gezien door mega veel getuigenquote:Op maandag 22 november 2004 16:01 schreef Djaser het volgende:
[..]
En waarom niet? Daarbij is hij nog niet eens veroordeeld en daarom een verdachte.
Dat wordt beweerd. Niets meer en niets minder. Deze gozer wordt nu zwart gemaakt. Hij zou best de dader kunnen zijn, maar misschien ook niet. Stel je voor dat hij op basis van deze internetroddels gelynched wordt. Op zich al onaanvaardbaar. Maar stel nou dat hij er niets mee te maken blijkt te hebben?quote:Op dinsdag 23 november 2004 16:09 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
un verdachte? En gezien door mega veel getuigen
Vind dat ook erg gevaarlijk, je weet nml niet zeker of het diegene is en dan nog...quote:Op dinsdag 23 november 2004 18:21 schreef Dagonet het volgende:
Kappen met die links plaatsen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |