Komen we nu een beetje in de richting van een antwoord waarom je schreef dat de "ongelovigen" zelf vernietigd zullen worden.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:05 schreef STORMSEEKER het volgende:
. Er wordt inderdaad wel gesproken over mensen die ''van de aarde zijn gekocht'' en dus wel naar de hemel gaan, maar dat is slecht een selecte groep van 144.000 personen die mederegeerders met Christus zullen zijn.
Geef eens antwoord op de vraag waarom je schreef "de ongelovigen zullen dan zelf vernietigd worden". Wie willen "ongelovigen" dan vernietigen.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:18 schreef STORMSEEKER het volgende:
Beste Wombcat, met die gast is niet normaal te redeneren. Honderden uren discussie zijn al aan hem verspild. Ik zou zeggen, spaar je energie en doe er iets leuks/nuttigs mee!
Ah, maar dan moeten ongelovigen hun bek houden over christenen en mohammedanen.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:19 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Christenen en mohammedanen hebben gewoon hun grote bek te houden over "ongelovigen". Wat is daar verkeerd aan ?
Behalve dan dat je gelooft dat "ongelovigen" zelf vernietigd zullen worden.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:14 schreef STORMSEEKER het volgende:
er zijn meerdere soorten vrees. Ik vrees God in de zin dat ik ontzag en eerbied voor hem heb.
Er is geen sprake van ziekelijke, misselijkmakende angst.
Wie betrekt wie bij hun godsdienst ?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:22 schreef Wombcat het volgende:
Ah, maar dan moeten ongelovigen hun bek houden over christenen en mohammedanen.
Dit begint te lijken op een stel kleine kinderen op het schoolplein: "maar hij begon!"quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:23 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Wie betrekt wie bij hun godsdienst ?
En misschien dat Stormseeker pilletjes kan innemen zodat hij misschien antwoord kan geven op de vraag waarom hij schreef dat "ongelovigen" door God zelf vernietigd zullen worden. Dat moet toch immers inhouden dat volgens hem "ongelovigen" dan uit zijn op de vernietiging van Godquote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:30 schreef Alicey het volgende:
Weer open. Ik stel voor dat Akkersloot even zijn pilletjes in neemt alvorens verder te reageren.
Mijn logisch inzicht vindt logische fouten in deze beredenering.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:35 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En misschien dat Stormseeker pilletjes kan innemen zodat hij misschien antwoord kan geven op de vraag waarom hij schreef dat "ongelovigen" door God zelf vernietigd zullen worden. Dat moet toch immers inhouden dat volgens hem "ongelovigen" dan uit zijn op de vernietiging van God![]()
Dat van mij ook.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
Mijn logisch inzicht vindt logische fouten in deze beredenering.
Als een sekteleider nu beweert dat "ongelovigen" in de hel komen wie begint er dan ?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:32 schreef Wombcat het volgende:
Dit begint te lijken op een stel kleine kinderen op het schoolplein: "maar hij begon!"
Geloof hangt af van daden. Ongeloof hangt ook af van daden.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 22:58 schreef het_fokschaap het volgende:
het hele gelovige/ongelovige onderscheid vind ik daar ook niet echt mee rijmen
Nou wat doet dan het woordje "zelf" in de zin "door God zullen de ongelovigen zelf vernietigd worden".quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:36 schreef Alicey het volgende:
Mijn logisch inzicht vindt logische fouten in deze beredenering.
zijn ongelovigen per definitie onrechtvaardig ?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:42 schreef STORMSEEKER het volgende:
Geloof hangt af van daden. Ongeloof hangt ook af van daden.
God heeft het beste met iedereen voor. Door de vrije wil kunnen mensen er ook voor kiezen om slechte dingen te doen en hun medemens en de aarde te ruïneren.
Hé. Fokschaap heeft aan Stormseeker een pilletje gegeven zodat hij dan toch antwoordquote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:42 schreef STORMSEEKER het volgende:
DAAROM wordt er gesproken over de oorlog van God tegen hen die kwaaddoen en dan zullen zij, inderdaad, zelf worden vernietigd. Zij hoeven dus niet in God te geloven om toch tegen te staan.
Hoe kan je gekant zijn tegen iets waarvan je niet in het bestaan van gelooft.quote:Dit doen zij die gekant zijn tegen God
Logisch redeneren is nogal problematisch voor je. Bespaar je de moeite.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:43 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Nou wat doet dan het woordje "zelf" in de zin "door God zullen de ongelovigen zelf vernietigd worden".
"Nee nu wordt ik zelf geband". Dat zinnetje duidt er toch op dat ik uit was op het laten bannen van een ander. Waarom is het dan anders in de zin "worden ongelovigen door God zelf vernietigd". Dan zijn ongelovigen volgens stormseeker dan toch uit op de vernietiging van God.
Wat dan als je niet gelooft in God, maar geen oorlog tegen hem of zijn volgelingen voert?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:42 schreef STORMSEEKER het volgende:
[..]
Geloof hangt af van daden. Ongeloof hangt ook af van daden.
God heeft het beste met iedereen voor. Door de vrije wil kunnen mensen er ook voor kiezen om slechte dingen te doen en hun medemens en de aarde te ruïneren.
God vindt dat onrechtvaardig en zal er ook een eind aan maken. Hij wacht nog omdat hij wenst dat zoveel mogelijk mensen gered worden, maar uiteindelijk is de tijd ervoor gekomen om slechtheid, dood, ziekte, verderf en verdriet teniet te doen.
Men mag dat meemaken, je hoeft er niet voor te kiezen, maar het kan wel.
Het punt is dat velen op deze aarde oorlog voeren, zeer veel verdriet en onrecht teweeg brengen en de aarde slopen. Velen zijn fel gekant tegen God en wensen hem dood. Velen hebben gevochten tegen Gods volk in het verleden en in het heden en doen dan nog en zullen dat nog blijven doen, culminerend in Armageddon. Verder zijn velen met pure afgoderij bezig terwijl zij zeggen Jezus te volgen.
Met hun valse leerstellingen worden velen weggelokt van God met zware gevolgen.
Dit doen zij die gekant zijn tegen God en die, gelovig of ongelovig, oorlog voeren tegen God, tegen zijn volk en tegen alles waar God voor staat.
DAAROM wordt er gesproken over de oorlog van God tegen hen die kwaaddoen en dan zullen zij, inderdaad, zelf worden vernietigd. Zij hoeven dus niet in God te geloven om toch tegen te staan.
En omdat onrecht niet eeuwig mag voortduren, komt er een einde aan.
Kan jij dan misschien antwoord geven wat het woordje "zelf" doet in stormseekerszin "dan zullen de ongelovigen zelf vernietigd worden".quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:47 schreef Alicey het volgende:
Logisch redeneren is nogal problematisch voor je. Bespaar je de moeite.
Nou vooruit. 2 pilletjes.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:53 schreef Akkersloot het volgende:
Kan jij dan misschien antwoord geven wat het woordje "zelf" doet in stormseekerszin "dan zullen de ongelovigen zelf vernietigd worden".![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |