George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 16:45 |
Welkom bij de gelegenheid tot onbelemmerd gespui van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder financiële justificatie. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws, bestuurlijke ongehoorzaamheid en alleen maar grappig bedoelde complottheorieen. Iedereen is welkom, zelfs de 1 miljard sprinkhanen
Voor het echte slappe persoonlijke ballen en eikelen, is er het IRC-kanaal, genaamd #pol. en natuurlijk MSN.
Na 7 magere jaren onder Balkenende, 7 vette jaren onder de hoede van Jan Marijnissen
 |
NightH4wk | donderdag 18 november 2004 @ 16:45 |
Hoer, geen OP. |
zakjapannertje | donderdag 18 november 2004 @ 16:46 |
over kapitalisme gesproken:quote:1-Eurobiljetten van de baan Uitgegeven op 18 november 2004 om 15:45 uur
Er komen geen biljetten van een en twee euro. Het bestuur van de Europese Centrale Bank in Frankfurt heeft dat donderdag besloten. Aan de invoering van biljetten met zo'n lage nominale waarde kleven te veel nadelen, aldus het bankbestuur.
In sommige eurolanden zouden ze de euromuntjes graag inwisselen voor briefjes. Volgens de ECB zijn de meeste eurogebruikers echter wel tevreden met de munten. Een overstap op biljetten zou veel geld kosten. Niet alleen moeten er allemaal biljetten worden gedrukt, maar ook tal van automaten zouden moeten worden aangepast, stelt het bankbestuur.
[Copyright 2004, Novum Nieuws / Associated Press] http://www.nieuws.nl/bericht/5/50107
eigen circulatiebank dan maar oprichten?  |
Harry_Sack | donderdag 18 november 2004 @ 16:46 |
quote:zakjapannertje - donderdag 18 november 2004 @ 16:34 in de categorie Opmerkelijk: quote: Slowaakse communisten willen wet die kapitalisme veroordeelt Uitgegeven op 18 november 2004 om 13:20 uur Een dag nadat de Fluwelen Revolutie werd herdacht hebben de communisten in het Slowaakse parlement voorgesteld bij wet vast te leggen dat het kapitalisme onmenselijk is. ,,Sinds 1990 zijn de kapitalistische regeringen hier bezig een staat te creëren die is gebaseerd op geld, bezit, uitbuiting en de macht van een kleine groep rijken en hun handlangers", zo staat in een wetsvoorstel dat de communisten donderdag indienden. De communisten willen ook dat in de foyer van het parlement een plaquette komt ter ere van al degenen ,,die proberen het onmenselijke en onrechtvaardige kapitalistische systeem af te schaffen", zo meldde het Slowaakse persbureau TASR. De kans dat het voorstel het haalt is overigens nihil. De communisten hebben slechts negen van de 150 parlementszetels. Het was woensdag vijftien jaar geleden dat in het toenmalige Tsjechoslowakije de Fluwelen Revolutie begon, die het communistische regime ten val bracht. [Copyright 2004, Novum Nieuws / Associated Press] http://www.nieuws.nl/bericht/5/50096 'n terechte gedachte, kan dat verrotte westen tenminste eens zien hoe het ook kan. |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 16:48 |
quote:Ook Azië ziet dollarkoers verzwakken
Door onze financiële redactie
AMSTERDAM, 18 NOV. Aan de vooravond van de vergadering van de twintig belangrijkste landen in de wereldeconomie (G20) is de koers van de dollar vanmorgen opnieuw gedaald, zowel tegenover Europese als Aziatische munten.
In Azië werd de Amerikaanse dollar goedkoper tegenover de Japanse yen: 103,66 yen per dollar, maar daalde ook tegenover munten als de Koreaanse won. De won is sinds een maand met 7 procent aangesterkt, en noteerde vanmorgen 1065 won per dollar. Ten opzichte van formeel aan de dollar gekoppelde munten als de Hongkong-dollar en de Chinese yuan kan de Amerikaanse munt geen terrein prijsgeven.
Handelaren schreven de daling van de dollar in Azië toe aan de vergadering van de ministers van Financiën en centrale bankiers van de zogenoemde G20 in Berlijn komend weekeinde. De G20 bestaat uit de rijke industrielanden van de G7, aangevuld met andere landen die van belang zijn voor de wereldeconomie zoals China, India, Rusland, Brazilië en Saoedi-Arabië. Nederland maakt geen deel uit van deze groep.
Volgens de valutahandel wil geen van de Aziatische landen nu betrapt worden op ingrijpen in de koers van hun munten tegenover de dollar, omdat wisselkoersen op de vergadering van de G20 gevoelig liggen. De wisselkoersen zullen volgens de Duitse minister Eichel, de gastheer van de G20, achter gesloten deuren ter sprake worden gebracht. Eichel noemde de koersstijging van de euro die het gevolg is van de dollarzwakte vanmorgen 'bruut'. Hiermee nam hij de woorden over van president Trichet van de Europese Centrale Bank.
De Verenigde Staten dringen al geruime tijd aan op een stijging van de Chinese yuan tegenover de dollar. Het Chinese beleid ten opzichte van de wisselkoersen wordt gezien als maatgevend voor de overige Aziatische landen. De Amerikaanse minister van Financiën Snow herhaalde gisteren dat de VS een sterke dollar willen, maar de koersvorming overlaten aan de vrije markt. Dit wordt op de valutamarkt beschouwd als een weigering van de Amerikanen om met eventuele Europese interventies in de dollarkoers mee te doen.
De dollar staat al geruime tijd onder druk, door het forse tekort van de Verenigde Staten op de betalingsbalans. Tegenover de euro bereikte de dollar vanmorgen een koers van 1,3074 dollar per euro. |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 16:54 |
1-2-3-4 |
sizzler | donderdag 18 november 2004 @ 16:55 |
quote:Máxima's nichtje komt paaldansenIn de familie van prinses Máxima zit de nodige pit. Op vrijdag drie december zal haar nichtje Laura Vina een paaldansact verzorgen op het Ex Porn Star feest in de Marcantie Kingdom (Venue) in Amsterdam. Dit maakten de organisatoren van het evenement bekend. Naast het paaldansen zal ze ook de nieuwe Ex Porn Star Champagne gaan promoten. "We lanceren daar onze eigen love potion", zo zegt Gijs van de Wint, een van de organisatoren. De flyer van het evenement laat er geen gras over groeien. Onder de titel 'Maximaal aan de paal', wordt volop verwezen naar het koningshuis. Vina draagt op de flyer een kroontje als knipoog naar haar nichtje. De poster is goedgekeurd door de RVD. Vorige maand kwam de organisatie nog in het nieuws toen er een verbod kwam op de flyers en posters waarop premier Balkenende met balkje tussen twee halfnaakte dames lag.  |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 16:56 |
Wanneer houdt het gvd nou 's op met regenen  |
DrWolffenstein | donderdag 18 november 2004 @ 17:00 |
Mooie docu over Egypte, vrijmetselarij, Amerika en de nieuwe wereldorde toenet op Teleac.  |
Sidekick | donderdag 18 november 2004 @ 17:00 |
Plaag #7 meldt zich.  |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 17:02 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:00 schreef DrWolffenstein het volgende:Mooie docu over Egypte, vrijmetselarij, Amerika en de nieuwe wereldorde toenet op Teleac.  Wie is nou eigenlijk de NWO? Wie is de chef van dit verzonnen instituut? |
Parabola | donderdag 18 november 2004 @ 17:04 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:00 schreef Sidekick het volgende:Plaag #7 meldt zich.  Bescheiden ben je toch  |
Parabola | donderdag 18 november 2004 @ 17:05 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:02 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Wie is nou eigenlijk de NWO? Wie is de chef van dit verzonnen instituut? http://www.nwo.nl/nwohome.nsf/pages/NWOP_5SMFNL |
DrWolffenstein | donderdag 18 november 2004 @ 17:05 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:02 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Wie is nou eigenlijk de NWO? Wie is de chef van dit verzonnen instituut? De messias.  |
zakjapannertje | donderdag 18 november 2004 @ 17:06 |
quote:Grootste sluis ter wereld voor Terneuzen Uitgegeven op 17 november 2004 om 22:05 uur
Terneuzen krijgt misschien de grootste sluis in de wereld. Al langer was bekend dat de sluis moest worden vergroot. Met name de Gentse haven heeft behoefte aan uitbreiding. Grote zeeschepen moeten de haven op die manier vanuit de OosterWesterschelde kunnen bereiken. Nu is de toegang via het Kanaal van Gent naar Terneuzen nog beperkt.
Woensdag is een rapport uitgebracht waarin de mogelijkheden voor de nieuwe sluis worden uitgelegd. Daarbij komt aan het licht dat onder meer aanpassingen nodig zijn van het Kanaal zelf. Dat zou moeten worden verbreed en vooral moeten worden verdiept. "Er zitten ook nog een paar bochten in die problemen kunnen opleveren voor dergelijke grote schepen", aldus woordvoerder Adhémar van Waes van de gemeente Terneuzen.
De nieuwe sluis, die dus mogelijk de grootste ter wereld wordt, zou ongeveer een miljard euro gaan kosten. Het is volgens Van Waes nog de vraag of de Nederlandse overheid daaraan wil meebetalen. Vooral de haven van het Vlaamse Gent heeft immers profijt van de sluis. Het rapport is woensdag echter zowel naar de Belgische minister van Verkeer en Waterstaat als naar zijn Nederlandse collega, minister Karla Peijs, gestuurd.
[Copyright 2004, Novum] http://www.nieuws.nl/bericht/4/31117
en er zou een kanaaltunnel die, lijkt mij, nog niet is afgeschreven moeten worden afgebroken :') maar ja, wie de grootste wil zijn moet daarvoor wat over hebben |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 17:07 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:05 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] De messias. [ afbeelding] Geloof jij in de NWO? Serieus antwoord aub. |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 17:07 |
quote: Ik bedoel natuurlijk de worstelorganisatie, bijdehandje. |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:10 |
Leuke TS titel...en dito foto's. - Straf van God ?!?
Ik weet niet beter of sprinkhanen zijn eetbaar. Tenminste... volgens de chineese keuken is alles wat loopt, kruipt, vliegt, zwemt eetbaar. Waarom zitten ze in Afrika te zeuren over voedsel te kort als het eten je gewoon uit de lucht kunt grijpen.
PS : Ik geef toe elke dag sprinkhanen eten is ook geen pretje, maar met een beetje variatie in de keuken moet je er toch wel iets leuks van kunnen maken.
Gebakken Sprinkhaan
) |
Mutant01 | donderdag 18 november 2004 @ 17:14 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:10 schreef Drugshond het volgende: Leuke TS titel...en dito foto's. - Straf van God ?!?
Ik weet niet beter of sprinkhanen zijn eetbaar. Tenminste... volgens de chineese keuken is alles wat loopt, kruipt, vliegt, zwemt eetbaar. Waarom zitten ze in Afrika te zeuren over voedsel te kort als het eten je gewoon uit de lucht kunt grijpen.
PS : Ik geef toe elke dag sprinkhanen eten is ook geen pretje, maar met een beetje variatie in de keuken moet je er toch wel iets leuks van kunnen maken. COLUMN COLUMN!!!!!! |
zakjapannertje | donderdag 18 november 2004 @ 17:15 |
in Afrika eten sommige mensen ook sprinkhanen, maar ja, volgend jaar komen ze dan weer terug, graan dat je bewaart en uitzaait komt volgend jaar terug, sprinkhanen is maar afwachten, ik zou liever vertrouwen op graan verbouwen, mits et niet door de sprinkhanen wordt opgegeten  |
Parabola | donderdag 18 november 2004 @ 17:15 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:10 schreef Drugshond het volgende: Leuke TS titel...en dito foto's. - Straf van God ?!?
Ik weet niet beter of sprinkhanen zijn eetbaar. Tenminste... volgens de chineese keuken is alles wat loopt, kruipt, vliegt, zwemt eetbaar. Waarom zitten ze in Afrika te zeuren over voedsel te kort als het eten je gewoon uit de lucht kunt grijpen.
PS : Ik geef toe elke dag sprinkhanen eten is ook geen pretje, maar met een beetje variatie in de keuken moet je er toch wel iets leuks van kunnen maken. Ik hoor ook geen Afrikaan klagen, jij?
Dat komt wel, als de sprinkhanen vertrokken zijn.  |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:19 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:14 schreef Mutant01 het volgende: COLUMN COLUMN!!!!!! Heeft zoiets nog zin, Mutant01 Er is de laatste weken zoveel gebeurd dat iedereen over elkaar heenvalt en geen enkele boodschap meer begrepen wordt. En nog lulliger....ik heb een image terug moeten zetten (13-nov) : Data HD (systeemdisk) corrupt, virus ?!
En raad eens wat ik heb overschreven..
Dus m.a.w. die column is voor langere tijd opgeschort , totdat er weer wat rust in de tent is. Op dit moment ben ik bezig met wat voorwerk voor een nieuwe werkgever (waar BSB ook werkt). Wat ook een veel hogere prio heeft. |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 17:20 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 16:55 schreef sizzler het volgende:
[..] Op deze foto is ze echt goed te doen dat nichtje goed geschapen! |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:21 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:15 schreef Parabola het volgende: Ik hoor ook geen Afrikaan klagen, jij? Dat komt wel, als de sprinkhanen vertrokken zijn.  ehhh... hebben ze daar geen *** (-18 graden) diepvries combi ? |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:25 |
Die poster ziet er goed uit........

 (Leeftijd 22 jr).... |
Parabola | donderdag 18 november 2004 @ 17:28 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:20 schreef George-Butters het volgende:[..] Op deze foto is ze echt goed te doen dat nichtje  goed geschapen! mwaah, zou ze ook zo leuk zijn als ze niet 'het nichtje van' was? Ik vin dr eigenlijk nogal een doorsnee hoofd hebben. En dat maakt de rest al snel een stuk minder boeiend. |
DrWolffenstein | donderdag 18 november 2004 @ 17:30 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:07 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Geloof jij in de NWO? Serieus antwoord aub. Ik moet nog zien of er een dictotariale supermacht opkomt die het westen opslokt en de rest van de mensheid vernietigt. Echter, de relatie tussen het oude Egypte, vrijmetselarij en de Verenigde Staten is voor mij zo goed als waarheid. Ook napoleon was helemaal weg van vrijmetselarij, zie daarvoor de symboliek in de straten van Parijs. |
Mutant01 | donderdag 18 november 2004 @ 17:33 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:19 schreef Drugshond het volgende:[..] Heeft zoiets nog zin, Mutant01 Er is de laatste weken zoveel gebeurd dat iedereen over elkaar heenvalt en geen enkele boodschap meer begrepen wordt. En nog lulliger....ik heb een image terug moeten zetten (13-nov) : Data HD (systeemdisk) corrupt, virus ?! En raad eens wat ik heb overschreven.. Dus m.a.w. die column is voor langere tijd opgeschort , totdat er weer wat rust in de tent is. Op dit moment ben ik bezig met wat voorwerk voor een nieuwe werkgever (waar BSB ook werkt). Wat ook een veel hogere prio heeft. |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 17:34 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:28 schreef Parabola het volgende:
[..]
mwaah, zou ze ook zo leuk zijn als ze niet 'het nichtje van' was? Ik vin dr eigenlijk nogal een doorsnee hoofd hebben. En dat maakt de rest al snel een stuk minder boeiend. Het gaat om de gedachte inderdaad. In de goede poses is ze een leuke vrouw. In andere poses doorsnee.
Wel duwbaar natuurlijk |
Sidekick | donderdag 18 november 2004 @ 17:35 |
30% van het ledenverlies bij het CDA komt door sterfte.
Liever dood dan CDA-lid, zo mag ik het zien. |
zakjapannertje | donderdag 18 november 2004 @ 17:36 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:30 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ook napoleon was helemaal weg van vrijmetselarij, zie daarvoor de symboliek in de straten van Parijs. je bedoelt Napoleon III, die Haussmann Parijs grondig liet renoveren? |
Monidique | donderdag 18 november 2004 @ 17:36 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:30 schreef DrWolffenstein het volgende: Echter, de relatie tussen het oude Egypte, vrijmetselarij en de Verenigde Staten is voor mij zo goed als waarheid. O-kee... |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:38 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:33 schreef Mutant01 het volgende: Ik kan er ook niks aan doen..... , het was al erg genoeg dat ik alle incrementele bestanden van de afgelopen 2 mnd kwijt was.
Aan de andere kant lopen er zoveel (teveel) threads over G.Wilders, H. Ayaan, T. van Gogh, brandstichting in Brabant/Limburg en omstreken, terroristje hier en daar. Dat deze column geen extra informatie meer bevat, maar meer een herhaling/samenvatting van zetten is. |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:39 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:35 schreef Sidekick het volgende: 30% van het ledenverlies bij het CDA komt door sterfte.
Liever dood dan CDA-lid, zo mag ik het zien. Met 1 verschil...... in de hemel hebben ze straks geen 70 maagden, maar 70 BSE koeien. |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 17:55 |
quote:Bron : Nu.NlVeel ouders binden kinderen vast in bedUitgegeven: 18 november 2004 15:15 Laatst gewijzigd: 18 november 2004 15:55 LEEUWARDEN - Ongeveer 10 procent van de ouders in Friesland legt hun jonge kind vast in bed. Zij zijn bang dat het uit bed valt, voor wiegendood of dat het hoofdje vergroeit, maar zo brengen zij juist hun kind in gevaar. Dat blijkt uit onderzoek van de consultatiebureaus van de thuiszorg in Friesland, dat de instanties donderdag bekend hebben gemaakt. Vorig jaar voerden zij het onderzoek ook uit. Toen bleek dat ruim 13 procent van de kinderen tijdens het slapen wordt vastgelegd met slaapzakriemen of dekenriemen. Naar aanleiding van de onderzoeksresultaten kregen consulatiebureaus in het hele land veel vragen, aldus een woordvoerder van de Stichting Consument en Veiligheid. De stichting adviseert ouders hoe ze hun kinderen wel veilig kunnen laten slapen, op onder andere hun website. Dat is onderdeel van de speciale 'veilig slapen' campagne van de stichting, die in juni is begonnen. Volgens de Stichting Consument en Veiligheid overlijden jaarlijks 25 kinderen door wiegendood en zes door verstikking in bed. Bij de Stichting Wiegendood zijn dit jaar vier dodelijke ongelukken gemeld, met baby's die op een onveilige manier waren vast gelegd. Ik ga bijna medelijden krijgen met SK.... maar niet heus |
pberends | donderdag 18 november 2004 @ 18:10 |
Wat een geslijm weer met die kinderen van de moslimschool die de tweede kamer bezoeken  |
Lithion | donderdag 18 november 2004 @ 18:11 |
Hoi.
Heeft SCH zijn rancune jegens mij nog een beetje geprofileerd in de verkiezingstopics in de tijd dat ik weg was? |
pberends | donderdag 18 november 2004 @ 18:37 |
Gedachtenpolitie op Fok.
Slotje in een minuut waarschijnlijk. |
Sidekick | donderdag 18 november 2004 @ 18:40 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 18:11 schreef Lithion het volgende: Hoi.
Heeft SCH zijn rancune jegens mij nog een beetje geprofileerd in de verkiezingstopics in de tijd dat ik weg was? Jegens jou? Nee. |
Sidekick | donderdag 18 november 2004 @ 18:48 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 18:37 schreef pberends het volgende:Gedachtenpolitie op Fok.Slotje in een minuut waarschijnlijk. Wrs een verwijzing naar het centrale topic voor kritiek op de FP. 
Maar ik ben het wel met je eens.  Het modereersysteem is echt hopeloos daar. Een normale reactie wordt heel snel als nutteloos bestempeld, en (onderbouwde) kritiek op een bron of de nieuwswaarde wordt ook gemodereerd en als je de eerste reactie hebt, bijvoorbeeld. Maar heb je een ban te pakken, dan stelt dat ook niets voor. 48 uur onder een kloon verder, om daarna eventueel weer over te schakelen en je kan weer verder gaan met het aftakelen van de FP.
Het is afstandelijk, inconsequent en het niveau is er dan ook naar. Ondanks mijn slechte kwaliteiten doet het me goed dat er toch nog plaatsen zijn waar nog slechter gemodereerd wordt.  |
Lithion | donderdag 18 november 2004 @ 18:55 |
Cambodja is overigens het meest indrukwekkende land wat ik tot nu toe in m'n leven bezocht heb.
Voel me wel kut nu, terug in Nederland. |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 19:04 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 18:55 schreef Lithion het volgende: Cambodja is overigens het meest indrukwekkende land wat ik tot nu toe in m'n leven bezocht heb.
Voel me wel kut nu, terug in Nederland. Lijkt me wel een tof vakantieland.(Vietnam staat nog op mijn verlanglijstje)... hoelang ben je eigenlijk weggeweest ? |
Monidique | donderdag 18 november 2004 @ 19:07 |
Wij ook. |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 19:09 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 17:25 schreef Drugshond het volgende:Die poster ziet er goed uit........ [ afbeelding] [ afbeelding] (Leeftijd 22 jr).... Wat een vieze tattoo-slet. |
Lithion | donderdag 18 november 2004 @ 19:10 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 19:04 schreef Drugshond het volgende: Lijkt me wel een tof vakantieland.(Vietnam staat nog op mijn verlanglijstje)... hoelang ben je eigenlijk weggeweest ? Zes en een halve maand. |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 19:10 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 18:10 schreef pberends het volgende:Wat een geslijm weer met die kinderen van de moslimschool die de tweede kamer bezoeken  
Weet ome Geert wel raad mee. |
pberends | donderdag 18 november 2004 @ 19:43 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 18:48 schreef Sidekick het volgende:[..] Wrs een verwijzing naar het centrale topic voor kritiek op de FP.  Maar ik ben het wel met je eens.  Het modereersysteem is echt hopeloos daar. Een normale reactie wordt heel snel als nutteloos bestempeld, en (onderbouwde) kritiek op een bron of de nieuwswaarde wordt ook gemodereerd en als je de eerste reactie hebt, bijvoorbeeld. Maar heb je een ban te pakken, dan stelt dat ook niets voor. 48 uur onder een kloon verder, om daarna eventueel weer over te schakelen en je kan weer verder gaan met het aftakelen van de FP. Het is afstandelijk, inconsequent en het niveau is er dan ook naar. Ondanks mijn slechte kwaliteiten doet het me goed dat er toch nog plaatsen zijn waar nog slechter gemodereerd wordt.  Eindeijk ben ik het met je eensch.
Bv. als een user bij een Wilders-bericht: "Wilders " doet wordt het als -1 bestempeld, maar een of andere goed-doel-bericht mag je wel " " posten  |
Drugshond | donderdag 18 november 2004 @ 19:49 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 19:10 schreef Lithion het volgende: Zes en een halve maand. Yo.... dat is wel erg lang....Nu is het geld zeker op |
DrWolffenstein | donderdag 18 november 2004 @ 19:51 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 19:10 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..]  [ afbeelding]  Weet ome Geert wel raad mee. Balkenende is er niets bij 
[ Bericht 0% gewijzigd door DrWolffenstein op 18-11-2004 20:29:36 ] |
pberends | donderdag 18 november 2004 @ 19:54 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 19:51 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Balkenende is er neits bij  LOL @ je avatar. |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 19:57 |
Het is ouderwets kut weer!!!! |
Harry_Sack | donderdag 18 november 2004 @ 20:06 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 19:57 schreef George-Butters het volgende: Het is ouderwets kut weer!!!! Stampot he? |
Mutant01 | donderdag 18 november 2004 @ 20:08 |
sucky sucky 5 dollah? |
sizzler | donderdag 18 november 2004 @ 20:11 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 18:55 schreef Lithion het volgende: Cambodja is overigens het meest indrukwekkende land wat ik tot nu toe in m'n leven bezocht heb.
Voel me wel kut nu, terug in Nederland. Welkom terug in het oude vertouwde Nederland. Lekker weertje niet?
Waarom Cambodja? |
Sidekick | donderdag 18 november 2004 @ 20:15 |
Combodia, wonen daar niet allemaal buitenlanders ? |
sizzler | donderdag 18 november 2004 @ 20:15 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 20:08 schreef Mutant01 het volgende: sucky sucky 5 dollah? Southpark.
Principal Skinner: " What about the export in Libia? Can you tell us something about that?" Bart (dressed up as an oil sheik): "Yes I can. You American PIG!" Skinner: "Hehe. Nice touch."
Simpsons.  |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 20:23 |
Southpark |
Mutant01 | donderdag 18 november 2004 @ 20:28 |
|
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 20:44 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 20:06 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Stampot he? En een natte reet van je zadel op je fiets.... |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 20:47 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 20:08 schreef Mutant01 het volgende: sucky sucky 5 dollah? Koekje d'rbij? |
Mutant01 | donderdag 18 november 2004 @ 20:50 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 20:47 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Koekje d'rbij? Lekker! |
Mutant01 | donderdag 18 november 2004 @ 20:53 |
De zeven plagen...van Rob Kamphuus |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 21:11 |
Mutant, biertje?  |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 21:23 |
deegroller in je aars! |
RichardQuest | donderdag 18 november 2004 @ 21:24 |
Oké. Loedertje. |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 21:42 |
avond luitjes  |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 21:58 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 21:42 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:avond luitjes   |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 22:04 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 21:58 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..]  [ afbeelding]  mot wilders pissen ofzo, hij staat zo krampachtig te hoppen ? |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:07 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:04 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
mot wilders pissen ofzo, hij staat zo krampachtig te hoppen ? Hij wil iets rappen. |
Johan_de_With | donderdag 18 november 2004 @ 22:18 |
! |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:21 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:18 schreef Johan_de_With het volgende:  ! Begin jij nu met groeten? Of ga je er een einde aan maken? In dat geval had ik een hoogstaand afscheidsbriefje verwacht. |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 22:21 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:07 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hij wil iets rappen. Hier is ie een stuk beter op weg hoor!!
 |
Johan_de_With | donderdag 18 november 2004 @ 22:23 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
In dat geval had ik een hoogstaand afscheidsbriefje verwacht. Ik ben al begonnen. Ga nu maar de laarzen van je Joodse meesters likken, infidel, dan pen ik nog wat poezie over de dood. |
DrWolffenstein | donderdag 18 november 2004 @ 22:27 |
Zionisme  |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:29 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:21 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:[..] Hier is ie een stuk beter op weg hoor!! [ afbeelding] Beter! |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:30 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:23 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik ben al begonnen. Ga nu maar de laarzen van je Joodse meesters likken, infidel, dan pen ik nog wat poezie over de dood. Joden? |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 22:33 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:30 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..] Joden? Ja, gatver. Kan je beter aan jodekoeken likken. |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:34 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:33 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Ja, gatver. Kan je beter aan jodekoeken likken. En als undercoverpastoor weiger ik een mijter te dragen! |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 22:37 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:34 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
En als undercoverpastoor weiger ik een mijter te dragen! Waar is je gevoel voor gezelligheid tijdens de donkere daagjes, lekker gezellie joh he!!!!!! |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:41 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:37 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Waar is je gevoel voor gezelligheid tijdens de donkere daagjes, lekker gezellie joh he!!!!!! Ja, maar ik hou niet van meelopen. Biertje? |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 22:43 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:41 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..] Ja, maar ik hou niet van meelopen. Biertje? Is ghoei, daar hou ik ook wel van  |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 22:46 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:43 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:[..] Is ghoei, daar hou ik ook wel van  Leffe blond? |
Disciple_of_Guinness | donderdag 18 november 2004 @ 23:04 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 22:46 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Leffe blond? Hmmmmm, heb je toevallig misschien een ordinair beugeltje?? |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 23:08 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 23:04 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Hmmmmm, heb je toevallig misschien een ordinair beugeltje?? Pijpjes, die zijn ordinair!
* Aaah werpt beugel naar DoGmM |
Sidekick | donderdag 18 november 2004 @ 23:32 |
Goed, de regering is opzettelijk bezig om Hirsi Ali af te zonderen door bewaking om haar monddood te maken.
Ok, dat weten we dus ook weer. |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 23:34 |
Ik denk niet dat Hirsi Ali pijpt. Dat zal er wel niet inzitten voor de man in haar leven. |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 23:36 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 23:34 schreef George-Butters het volgende: Ik denk niet dat Hirsi Ali pijpt. Dat zal er wel niet inzitten voor de man in haar leven. Ben wel benieuwd naar je argumentatie. |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 23:38 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 23:36 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd naar je argumentatie. Jij zit nog aan je pijpje Leffe Blond |
Aaahikwordgek | donderdag 18 november 2004 @ 23:46 |
Pijp je? |
George-Butters | donderdag 18 november 2004 @ 23:57 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 23:46 schreef Aaahikwordgek het volgende: Pijp je? Ik niet, maar je moeder als de beste! |
Tuana | donderdag 18 november 2004 @ 23:58 |
'avond samen |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 00:00 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 23:57 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Ik niet, maar je moeder als de beste! Dat kun jij toch niet betalen man! |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 00:01 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 23:58 schreef Tuana het volgende: 'avond samen Lang niet gezien, hoest? |
Tuana | vrijdag 19 november 2004 @ 00:02 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:01 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Lang niet gezien, hoest? Prima, dank je... En hoe is het hier? Nog steeds de eeuwige *zucht* moslim-bash gaande? |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 00:03 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:02 schreef Tuana het volgende:
[..]
Prima, dank je... En hoe is het hier? Nog steeds de eeuwige *zucht* moslim-bash gaande? ja, ik snap er ook niets van. Moslims laten al tijden niets van zich horen. |
Flumina | vrijdag 19 november 2004 @ 00:06 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:03 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..] ja, ik snap er ook niets van. Moslims laten al tijden niets van zich horen. Moslims zijn lief, de meeste dan! |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 00:08 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:06 schreef Flumina het volgende:
[..]
Moslims zijn lief, de meeste dan! Wat een agressie! |
Flumina | vrijdag 19 november 2004 @ 00:11 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:08 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wat een agressie! Komt door het weer. Tig keer helemaal doorweekt thuisgekomen |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 00:13 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:11 schreef Flumina het volgende:[..] Komt door het weer. Tig keer helemaal doorweekt thuisgekomen En het wordt alleen maar erger. Kunnen moslims niet eens een Jihad tegen het weer beginnen? |
Tuana | vrijdag 19 november 2004 @ 00:16 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:13 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
En het wordt alleen maar erger. Kunnen moslims niet eens een Jihad tegen het weer beginnen? In Islamitische landen is het altijd mooi weer |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 00:17 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:16 schreef Tuana het volgende:[..] In Islamitische landen is het altijd mooi weer Hier ligt een kans voor moslims. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 00:43 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:06 schreef Flumina het volgende:
[..]
Moslims zijn lief, de meeste dan! Knuf knuf  |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 00:56 |
Ik mis het AZC hier in Sneek. |
Johan_de_With | vrijdag 19 november 2004 @ 02:30 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:16 schreef Tuana het volgende:[..] In Islamitische landen is het altijd mooi weer Zij die naar het reggae-festival gaan, groeten u. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 02:44 |
De linkt tussen nazi's, marxisten, het vredesteken en het Beest: http://www.nisbett.com/symbols/peace_sign.htm |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 02:59 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:56 schreef Sidekick het volgende: Ik mis het AZC hier in Sneek. Zitten vaak interessante mensen tussen, |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 03:00 |
quote: Allez zotteke, minder paddestoelen eten jij. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 03:02 |
Leuk trouwens, het eerste sneeuw. . |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 03:12 |
 |
kneejo | vrijdag 19 november 2004 @ 04:10 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 00:16 schreef Tuana het volgende:[..] In Islamitische landen is het altijd mooi weer extreme droogte en woestijnvorming is niet bepaald mooi weer te noemen... misschien een straf van God? kan maar zo hoor...
ennuh... haat is een keuze die jezelf maakt. Daar kun je niet toe gedwongen worden.  |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 08:13 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 20:11 schreef sizzler het volgende: Waarom Cambodja? Prachtig platteland, hoopvolle en vriendelijke mensen... het is allemaal nog erg primitief, maar je merkt dat het de goede kant uitgaat. Erg imposant land, zeker als je beseft wat ze mee hebben gemaakt. Al met al erg ondernemende mensen (degenen die dat kunnen, mijnslachtoffers dus daargelaten).
Benzinestationnetjes in Cambodja bijvoorbeeld. Echte bezinestations kennen ze daar buiten de steden natuurlijk niet (alhoewel er nu wel een aantal gebouwd worden). In plaats daarvan zie je voor rieten hutjes langs de weg houten rekken staan waarin glazen flessen met benzine opgesteld staan. Trechter met slang in de tank en gieten maar... onder het genot van een peuk uiteraard. |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 08:28 |
Alle vrouwen zijn kuthoeren!  |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 08:35 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 03:02 schreef RichardQuest het volgende:Leuk trouwens, het de eerste sneeuw.  . |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 08:35 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 08:28 schreef George-Butters het volgende:Alle vrouwen zijn kuthoeren!  Vooral je moeder! |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 08:37 |
POL-bezoekers zijn het vertrouwen in Sidekick kwijt. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 09:15 |
quote:Op donderdag 18 november 2004 19:10 schreef Lithion het volgende:
[..]
Zes en een halve maand. Ik vond je al zo stil  |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 10:15 |
Yo. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 10:17 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 10:15 schreef Monidique het volgende: Yo. + 
=  |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 10:58 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 08:28 schreef George-Butters het volgende:Alle vrouwen zijn kuthoeren!  Eej! Niet allemaal!  |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 10:58 |
Goedemorgen allemaal overigens! Het is bijna weekend  |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 10:59 |
! |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 19 november 2004 @ 10:59 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 10:58 schreef Maerycke het volgende:[..] Eej! Niet allemaal!  Ja, sommige zijn semi gratis 
Gegroet allen |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 19 november 2004 @ 11:01 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 10:58 schreef Maerycke het volgende:Goedemorgen allemaal overigens!  Het is bijna weekend  Ik heb al weekend 
Ok, morgen wel weer werken, maar dan zondag weer weekend  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:03 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 08:35 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..] 
Het is het sneeuwt, dus ook het sneeuw. |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 11:04 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:01 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:[..] Ik heb al weekend  Ok, morgen wel weer werken, maar dan zondag weer weekend  Jou negeer ik gewoon  |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 11:05 |
Man is obsolete! Our world, obsolete! Man is obsolete! Erased, extinct! Obsolete! |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:05 |
Eindelijk gestopt met regenen vanochtend Wat was het koud gisternacht . |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 11:06 |
Ik vind het nog steeds koud, maar dat kan ook zijn omdat ik helaesch grieperig ben.. *rilt* |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:06 |
Axl Rose in hotpants op MTV Clip Classics . |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 19 november 2004 @ 11:07 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:04 schreef Maerycke het volgende:[..] Jou negeer ik gewoon  Tssssss, boeie! Hoopjes in de Noordzee.
Ik drink er geen minder biertjes om vandaag. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:08 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:06 schreef Maerycke het volgende:Ik vind het nog steeds koud, maar dat kan ook zijn omdat ik helaesch grieperig ben..  *rilt* Denk daar nog wat ontdooide sneeuw op je broek, handen en voorhoofd bij.... |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 11:10 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:07 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Tssssss, boeie! Hoopjes in de Noordzee.
Ik drink er geen minder biertjes om vandaag. Je zit wel erg snel op de kast hoor  |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 11:11 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:10 schreef Maerycke het volgende:[..]  Die rode neus is zeker ook van de grieperigheid?  |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 11:11 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:08 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Denk daar nog wat ontdooide sneeuw op je broek, handen en voorhoofd bij.... Koud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 19 november 2004 @ 11:12 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:10 schreef Maerycke het volgende:[..] Je zit wel erg snel op de kast hoor  Is ook wel makkelijk, staat vlak naast me en achter me ook nog één. En klimmen is wel iets wat ik redelijk goed kan. |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 11:13 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:11 schreef Parabola het volgende:[..] Die rode neus is zeker ook van de grieperigheid?  Of de wijn van gisteren...  |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 19 november 2004 @ 11:13 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:11 schreef Maerycke het volgende:[..] Koud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ik heb in Noorwegen wel wat leuke manieren om weer warm te worden geleerd. Zal ik ze je leren |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 11:16 |
Ik heb overigens een Singaporese verkoudheid van m'n vriendin meegenomen.
Ik dacht, ik zeg het even. |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 11:17 |
We zullen er rekening mee houden. |
Maerycke | vrijdag 19 november 2004 @ 11:17 |
Bedankt voor de mededeling Lithion Zijn er nog bijzondere kenmerken?  |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 11:18 |
Of ja, ex nu natuurlijk. |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 11:18 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:17 schreef Maerycke het volgende:Bedankt voor de mededeling Lithion  Zijn er nog bijzondere kenmerken?  Behalve een dikke tong die ervoor zorgt dat alle t's als d's klinken, klinken ook alle r'en als l'en. |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 19 november 2004 @ 11:19 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:16 schreef Lithion het volgende: Ik heb overigens een Singaporese verkoudheid van m'n vriendin meegenomen.
Ik dacht, ik zeg het even. Hmmm, das wel origineler dan souveniers meenemen die iedereen binnen een dag in de berging wegstopt. |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 11:21 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:19 schreef Disciple_of_Guinness het volgende: Hmmm, das wel origineler dan souveniers meenemen die iedereen binnen een dag in de berging wegstopt. Het gaat alleen niet zo lang mee.
Maar nu heb ik maar één ding mee hoeven nemen die ik als souvenir aan iedereen door kan geven. . |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 11:22 |
In Singapore een winterjas kopen voor in Nederland, is dat erg afwijkend gedrag? |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 11:22 |
Wat is een Blusolifant? |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 11:29 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:22 schreef Monidique het volgende: Wat is een Blusolifant? Het tegenovergestelde van een uitgebluste olifant. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:34 |
quote:In tropenpak de Eindhovense herfst in Vrijdag 19 november 2004 - In een stevige wind en ijskoude regen daalde een lange rij van 160 mannen en vrouwen van de 11e Luchtmobiele Brigade gisteren in tropenpak de trap af van de KDC-10 Jan Scheffer van het 334 Squadron van de Koninklijke Luchtmacht. Teruggekeerd na een verblijf van vier maanden in het zuiden van Irak. (Foto René Manders) De koude ontvangst op de Vliegbasis Eindhoven werd ruimschoots goedgemaakt door het warme onthaal van geliefden. „Het is een goede missie geweest“, zei detachements-commandant luitenant-kolonel Kees Matthijssen kort na aankomst. „Helaas nemen we één man niet mee terug. Dat is een triest dieptepunt, maar tegelijk ook het risico van het militaire vak.“ Op 14 augustus kwam wachtmeester van de Marechaussee Jeroen Severs om het leven bij een schietincident. Een ervaring rijker, een droom armer... |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:35 |

 |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:41 |
 |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 11:42 |
Een Marokkaans aso-gezin dat de buren uit huis terroriseren krijgt niets.
De Tokkies krijgen 1700 euro per optreden.
Ik vind het discriminatie. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 11:47 |
Wat ben jij toch een racist, Sidekick. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 11:49 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:42 schreef Sidekick het volgende: Een Marokkaans aso-gezin dat de buren uit huis terroriseren krijgt niets.
De Tokkies krijgen 1700 euro per optreden.
Ik vind het discriminatie. Het ene was geen gezin en het gezin is de hoeksteen van de samenleving dus dat is dan dus logisch |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 11:55 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:49 schreef Parabola het volgende:[..] Het ene was geen gezin en het gezin is de hoeksteen van de samenleving dus dat is dan dus logisch Ja, die hangjongeren-situatie is mij ook bekend, maar was er niet een ander verhaal over een Marokki-gezin? |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 12:11 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 10:58 schreef Maerycke het volgende:[..] Eej! Niet allemaal!  Neeeej jij niet !!!
Poppie M. |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 12:16 |
Weekend! |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 12:21 |
http://www.pureesoiree.be/Post/?P_ID=6519 |
Harry_Sack | vrijdag 19 november 2004 @ 12:34 |
http://www.virtualbartender.beer.com/beer_usa.htm |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 12:41 |
quote: Die is ook fijn ja!  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 12:54 |
quote: ! |
Harry_Sack | vrijdag 19 november 2004 @ 12:54 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 12:41 schreef George-Butters het volgende:[..] Die is ook fijn ja!  Het einde valt een beetje tegen... |
Koos Voos | vrijdag 19 november 2004 @ 13:09 |
DEN HAAG - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag voor het gerechtshof in Den Haag drie maanden celstraf geëist tegen de 30-jarige Farid A. uit Schiedam wegens het bedreigen van Tweede-Kamerlid Wilders (Groep Wilders) op internet.
De politie hield de man oktober vorig jaar aan nadat het waarnemend hoofd beveiliging van de Tweede Kamer aangifte had gedaan. A. deed onder de naam 'Farid' op de internetsite Maghrebonline.nl uitspraken als 'Wilders moet echt met de dood worden bestraft voor zijn fascistische uitspraken over islam, moslims en de Palestijnse zaak'.
(voor de modjes ) |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 13:10 |
"Wilders moet echt met de dood worden bestraft voor zijn fascistische uitspraken over islam, moslims en de Palestijnse zaak" |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 13:11 |
Zoiets als "Volkert verdient de doodstraf voor zijn moord op Fortuyn. "
. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 13:16 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 13:09 schreef Koos Voos het volgende:DEN HAAG - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag voor het gerechtshof in Den Haag drie maanden celstraf geëist tegen de 30-jarige Farid A. uit Schiedam wegens het bedreigen van Tweede-Kamerlid Wilders (Groep Wilders) op internet. De politie hield de man oktober vorig jaar aan nadat het waarnemend hoofd beveiliging van de Tweede Kamer aangifte had gedaan. A. deed onder de naam 'Farid' op de internetsite Maghrebonline.nl uitspraken als 'Wilders moet echt met de dood worden bestraft voor zijn fascistische uitspraken over islam, moslims en de Palestijnse zaak'. (voor de modjes  ) Als dat de (enige) letterlijke tekst is, zal het nog een verdomd lastige zaak worden om de aanklacht ' bedreiging' hard te maken. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 13:23 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 13:09 schreef Koos Voos het volgende:DEN HAAG - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag voor het gerechtshof in Den Haag drie maanden celstraf geëist tegen de 30-jarige Farid A. uit Schiedam wegens het bedreigen van Tweede-Kamerlid Wilders (Groep Wilders) op internet. De politie hield de man oktober vorig jaar aan nadat het waarnemend hoofd beveiliging van de Tweede Kamer aangifte had gedaan. A. deed onder de naam 'Farid' op de internetsite Maghrebonline.nl uitspraken als 'Wilders moet echt met de dood worden bestraft voor zijn fascistische uitspraken over islam, moslims en de Palestijnse zaak'. (voor de modjes  ) Zou de volgende bewoordingen ook celstraf kunnen opleveren?
"Wat een idioot die gast van Groen Links....  (Ik wens hem veel klappen toe de komende tijd)" |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 13:25 |
Of:
"Haatzaaiende Imams moet je van het dak van de moskee donderen met het hoofd naar beneden." |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 13:26 |
Oh sorry, ik zit nu notes van Koos Voos te lekken.  |
Meki | vrijdag 19 november 2004 @ 13:33 |
De oorlog is nu al een week aan de gang |
Mylene | vrijdag 19 november 2004 @ 13:54 |
Iemand gisteren Rondom Tien gezien?? Daarin een discussie over alles zeggen wat je denkt. Een bezorgde leraar vertelde dat een Marokkaans jongentje tijdens een partijtje voetbal een ander Marokkaanse jongentje geitenneuker noemde.
.
. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 13:56 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 13:54 schreef schatje het volgende:Iemand gisteren Rondom Tien gezien?? Daarin een discussie over alles zeggen wat je denkt. Een bezorgde leraar vertelde dat een Marokkaans jongentje tijdens een partijtje voetbal een ander Marokkaanse jongentje geitenneuker noemde.  .  . Dat heet ingeboergering |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 13:56 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 13:54 schreef schatje het volgende:Iemand gisteren Rondom Tien gezien?? Daarin een discussie over alles zeggen wat je denkt. Een bezorgde leraar vertelde dat een Marokkaans jongentje tijdens een partijtje voetbal een ander Marokkaanse jongentje geitenneuker noemde.  .  . * pberends is playing Foxkids sint hits - Sintmix.mp3 |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 14:04 |
Ach, geitenneuker. Nu er zoveel aandacht aan wordt besteed, verliest dat woord zijn denigrerende waarde voor het grootste gedeelte. |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 14:47 |
Gaylord, anale ridder te paard, en rugridder, zijn goede klassiekers die nooit hun waarde verliezen.
Geitenneuker daarentegen zal verdwijnen, want waar vind je tegenwoordig nog een geit om te neuken? |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 15:01 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 13:56 schreef pberends het volgende:
[..]
*pberends is playing Foxkids sint hits - Sintmix.mp3 * RichardQuest speelt VOF De Kunst - Sinterklaase Kom Maar Binnen
Die hebben hun eigen studio, platenmaatschappij en uitgeverij. Met deze onzinmuziek  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 15:03 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 14:47 schreef George-Butters het volgende: Gaylord, anale ridder te paard, en rugridder, zijn goede klassiekers die nooit hun waarde verliezen.
Geitenneuker daarentegen zal verdwijnen, want waar vind je tegenwoordig nog een geit om te neuken? Was laatst op BNN, met Midas Dekkers, die seks met dieren aan het promoten was, of in ieder geval goedkeurde. Tips en dat je het beste een geit kon neuken. Leuke vent, Midas. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 15:05 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 15:03 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Was laatst op BNN, met Midas Dekkers, die seks met dieren aan het promoten was, of in ieder geval goedkeurde. Tips en dat je het beste een geit kon neuken. Leuke vent, Midas. heeft ie zelfs een populair wetenschappelijk boek over gechreven: "Lief Dier" Leuk boek, ook als je niet op beesten valt  |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 15:20 |
*Trots*quote:Op vrijdag 19 november 2004 14:19 schreef SCH het volgende: Lithion is veel enger dan veel die blaaskaakjes, maar dat terzijde. |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 15:23 |
! Weekend . |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 15:24 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 12:16 schreef George-Butters het volgende:  Weekend! ! Jij wordt zeker ambtenaar !
Niet dat dit risico bij mij afwezig is . |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 15:30 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 15:24 schreef du_ke het volgende:[..]  ! Jij wordt zeker ambtenaar  ! Niet dat dit risico bij mij afwezig is  . Alsof daar wat mis mee zou zijn  |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 16:07 |
Kijk daar! Een jood. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 16:08 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:07 schreef DrWolffenstein het volgende:Kijk daar!  Een jood. Je mist KB  |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 16:13 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:08 schreef Parabola het volgende:[..] Je mist KB  Inderdaad, daarom voelde ik mij gedwongen één van zijn stokpaardjes over te nemen. Nu nog iets verzinnen over de vermeende armeense genocide. |
Parabola | vrijdag 19 november 2004 @ 16:15 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:13 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Inderdaad, daarom voelde ik mij gedwongen één van zijn stokpaardjes over te nemen. Nu nog iets verzinnen over de vermeende armeense genocide. hmmzz, open er eens topic over in C&H, staat ie zo weer op je stoepje.
Ik ga van je stoepje af btw, iets met babybola en crash en sluitingstijden.
'weekend  |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 16:15 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:13 schreef DrWolffenstein het volgende:
blaat  De gehele armeense genocide is een verzinsel, potentiele neo-racist. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 16:19 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:15 schreef Parabola het volgende:Ik ga van je stoepje af btw, iets met  babybola  en crash en sluitingstijden. Opvoeding is ondergewaardeerd.  |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 16:28 |
Die armenen zijn toch echt afgeschoten, hoe graag je het ook ontkent |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 16:28 |
Ja, even Rondom Tien gekeken, heel eventjes maar. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 16:29 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:28 schreef George-Butters het volgende: Die armenen zijn toch echt afgeschoten, hoe graag je het ook ontkent Probeer KB dat maar eens duidelijk te maken |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 16:31 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:28 schreef George-Butters het volgende: Die armenen zijn toch echt afgeschoten, hoe graag je het ook ontkent Ja, maar dat waren terroristen!! Net zoals de moslims in Srebrenica. |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 16:36 |
De Linkse Kerk heeft een nieuw lid: Van Dale. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 16:43 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:36 schreef Monidique het volgende:De Linkse Kerk heeft een nieuw lid: Van Dale. De Van Dale is al onderdeel van de Linkse Media, dus het is geen nieuw lid. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 16:47 |
quote:God (de ~ (m.)) 1 het Opperwezen, de Schepper, de Geest waardoor en waarin alles is, zoals Hij bij monotheïsten, vooral bij joden en christenen genoemd wordt => de alfa en de omega, de Allerhoogste, de Almachtige, de hemelse Vader, de Opperste Rechter, Heer, Heer der heerscharen, Onze-Lieve-Heer, Opperheer, Vader Vermaledijde christenhonden zijn het daar bij de Van Dale ook zeg.  |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 16:50 |
Nu herinner ik mij weer een topic. X-Ray beweerde dat Germanen echt bestonden en wilde niets horen over de historische feiten. Nee, Germanen waren een stam, één volk en hij kon dat bewijzen en wel middels de Van Dale.
Niet geheel onverwacht werd X-Ray even duidelijk gemaakt dat God ook bestaat. |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 16:54 |
Bij mijn geboorte zei mijn moeder nog: "Jezus wat ben jij lelijk!" Waarop ik zei: "Inderdaad moeder, ik ben de zoon van God" |
Monidique | vrijdag 19 november 2004 @ 16:56 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:54 schreef George-Butters het volgende: Bij mijn geboorte zei mijn moeder nog: "Jezus wat ben jij lelijk!" Waarop ik zei: "Inderdaad moeder, ik ben de zoon van God" Volgende keer beter, Sjors... en leuker. |
Koos Voos | vrijdag 19 november 2004 @ 16:56 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 13:23 schreef Sidekick het volgende:[..] Zou de volgende bewoordingen ook celstraf kunnen opleveren? "Wat een idioot die gast van Groen Links....  (Ik wens hem veel klappen toe de komende tijd)" denk het niet , het is immers geen doodsverwensing. ( we gaan het maar is uitproberen.. ik heb er wel 10K euro aan advocaatkosten voor over ) |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 16:58 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:56 schreef Monidique het volgende:
[..]
Volgende keer beter, Sjors... en leuker. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 16:59 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:50 schreef Monidique het volgende: Nu herinner ik mij weer een topic. X-Ray beweerde dat Germanen echt bestonden en wilde niets horen over de historische feiten. Nee, Germanen waren een stam, één volk en hij kon dat bewijzen en wel middels de Van Dale.
Niet geheel onverwacht werd X-Ray even duidelijk gemaakt dat God ook bestaat. Die herinner ik me ook ja. 
Gelly was het volgens mij die daarmee kwam. |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 17:13 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 15:30 schreef Parabola het volgende:[..] Alsof daar wat mis mee zou zijn  Alles !
De markt kan het namelijk veel beter . |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 17:13 |
kutregen  |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 17:16 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:13 schreef du_ke het volgende:[..] Alles  ! De markt kan het namelijk veel beter  . waarde creeeren  |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 17:17 |
Er lag zelfs net sneeuw op m'n fiets hier . |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 17:18 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:16 schreef George-Butters het volgende:[..] waarde creeeren  door als overheid zijnde dure adviesbureaus in te huren. |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 17:20 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:18 schreef du_ke het volgende:[..]  door als  overheid  zijnde dure adviesbureaus in te huren. Want duur advies is goed advies! |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 17:23 |
Today I have achieved absolutely nothing.
A grand don't come for free |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 17:27 |
http://artistgigs.com/download.pl?id=4097  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 17:34 |
Mensen, mensen, mensen toch. |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 17:43 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:34 schreef RichardQuest het volgende: Mensen, mensen, mensen toch. Ach jij toch ook altijd. LAAT ME MET RUST |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 17:49 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:43 schreef George-Butters het volgende:[..] Ach jij toch ook altijd. LAAT ME MET RUST Gaat toch hockeyen of zo .
 |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 17:51 |
Rust is voor mietjes . |
Mylene | vrijdag 19 november 2004 @ 17:54 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 16:50 schreef Monidique het volgende: Nu herinner ik mij weer een topic. X-Ray beweerde dat Germanen echt bestonden en wilde niets horen over de historische feiten. Nee, Germanen waren een stam, één volk en hij kon dat bewijzen en wel middels de Van Dale.
Niet geheel onverwacht werd X-Ray even duidelijk gemaakt dat God ook bestaat. X-Ray.
. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 17:57 |
Wie mist hem niet... *zucht |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 18:04 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:54 schreef schatje het volgende:[..] X-Ray.  . ! Heb jij een X-Ray radar ?
Maar we hebben elkaar laatst nog een keer uitgescholden op fh2 toen fok down was . |
Mylene | vrijdag 19 november 2004 @ 18:07 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 18:04 schreef du_ke het volgende:[..]  ! Heb jij een X-Ray radar  ? Geen commentaar .
. |
sizzler | vrijdag 19 november 2004 @ 18:40 |
 |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 18:43 |
Wat is Nederland toch een teleurstelling. |
sizzler | vrijdag 19 november 2004 @ 18:46 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 18:43 schreef Lithion het volgende: Wat is Nederland toch een teleurstelling. In welk opzicht?
je krijgt hier gewoon minder aandacht van meisjes. Dat is het hè?  |
sizzler | vrijdag 19 november 2004 @ 18:50 |
 |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 18:50 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 18:46 schreef sizzler het volgende: In welk opzicht? Zo dorps, zo kleinburgerlijk, zoveel gelul en zo weinig dynamiek, zo weinig ambitie in de samenleving, zo huiselijk allemaal... het komt zo slaperig over (ja ik ben zelf uitgerust ).quote:je krijgt hier gewoon minder aandacht van meisjes. Dat is het hè?  Mwoa. . |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 18:52 |
Nou ja, het effect wordt wel versterkt doordat ik maar net terug ben natuurlijk en Zuidoost-Azië nog vers in m'n geheugen staat, maar evengoed, daardoor zijn de verschillen nog wel duidelijk. |
sizzler | vrijdag 19 november 2004 @ 19:06 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 18:52 schreef Lithion het volgende: Nou ja, het effect wordt wel versterkt doordat ik maar net terug ben natuurlijk en Zuidoost-Azië nog vers in m'n geheugen staat, maar evengoed, daardoor zijn de verschillen nog wel duidelijk. Over een maand kan je vast weer meepraten over de hoge prijzen door de euro en de daadkracht van Balkenende. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 19:09 |
Commissie Barroso goedgekeurd in herkansing
Aan de hoeveelheid reacties te zien is het wel duidelijk hoe Europa leeft onder de bevolking  |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 19:12 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 19:06 schreef sizzler het volgende: Over een maand kan je vast weer meepraten over de hoge prijzen door de euro en de daadkracht van Balkenende. Over hoge prijzen kan ik nu alweer meepraten, maar ik wijt dat dan weer niet aan de euro. .
Evengoed was dat wel even een schok toen ik gisteren alweer m'n eerste inkopen hier ging doen. |
sizzler | vrijdag 19 november 2004 @ 19:21 |
Zo, ik ga naar een (moslim) vriend.
Ramadam is voorbij dus hij mag weer drinken.  |
Lithion | vrijdag 19 november 2004 @ 19:31 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 19:21 schreef sizzler het volgende:Zo, ik ga naar een (moslim) vriend. Ramadam is voorbij dus hij mag weer drinken.  Suikerfeest met de moeder van m'n vriendin (enige moslim in het gezin) was best leuk. |
du_ke | vrijdag 19 november 2004 @ 19:38 |
quote: Krijg je met een commissie die gewoon een van z'n rotste appels laat zitten !
En FP is niet de bevolking .
Althans dat hoop ik  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 19:41 |
quote: Weet je wat scoort? Wilders: grens vijf jaar dicht voor moslims |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 19:42 |
http://frontpage.fok.nl/nieuws.fok/48509#1708037
KB laat weer is zien dat hij vrouwen zonder snor lelijk vindt. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 19:42 |
quote: |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 19:43 |
quote: Hij komt waarschijnlijk niet bij DWHN...  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 19:44 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 19:43 schreef pberends het volgende:[..] Hij komt waarschijnlijk niet bij DWHN...  Hoe laat is dat op tv? |
Bluesdude | vrijdag 19 november 2004 @ 19:44 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 17:57 schreef RichardQuest het volgende: Wie mist hem niet... *zucht zucht.... Hij kwam altijd met die ouwe Moefti ya.. Gelukkig dat Sjun dat ook deed laatst.. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 19:45 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 19:44 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Hoe laat is dat op tv? Staat toch in m'n sig? |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 19:46 |
Oh ja . |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 19:47 |
Ik zal effe kijken of 'ie er is, misschien dat ik het dan morgen op de computer helemaal ga bekijken . |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 19:51 |
Over Ayaan Hirsi Ali: "op de agenda gezet" "bespreekbaar gemaakt" "brede aandacht voor gevraagd"
Ja hoor, mevrouw Secil Arda.  |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 19:53 |
Goed zeg, alleen maar moslims uitgenodigd. |
zakjapannertje | vrijdag 19 november 2004 @ 20:02 |
nog wat non-Wilders-nieuws:quote:161 tt-TV1 161 vr 19 nov 19:21:38 buitenland "INVLOED BEDRIJFSLOBBY'S NEEMT TOE" "De invloed van bedrijfslobby's bij de Europese Unie neemt alsmaar toe." Dat zeggen 100 Euopese ngo's in een brief aan Portugees commissievoorzitter José Manuel Barroso. "De bedrijven slagen er in om sociale en ecologische vooruitgang binnen de Unie tegen te houden en hun eigen agenda te laten uitvoeren", zegt Xavier Declercq van Oxfam-Solidariteit. "Wij zien dat meer en meer voorstellen van de Europese Commissie rechtstreeks worden geschreven door de bedrijfs- wereld", aldus Declercq. De ngo's vra- gen dat bedrijfslobbyisten zich net als in de VS verplicht registreren en hun bugdgetten en activiteiten bekendmaken. hmm... |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:03 |
Huren gaan omhoog omdat verhuurders niet bijbouwen. Lekker je eigen voorwaarden maken. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:09 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:02 schreef zakjapannertje het volgende: nog wat non-Wilders-nieuws:  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:11 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:02 schreef zakjapannertje het volgende: nog wat non-Wilders-nieuws: *negeer mode on. |
zakjapannertje | vrijdag 19 november 2004 @ 20:13 |
hier hoort ook een oud commentaar bij:
nichts Neues in der amerikanischen Wirtschaftquote:143 tt-TV1 143 vr 19 nov 18:24:55 economie KORT NIEUWS * De voorzitter van de Amerikaanse centrale bank, Alan Greenspan, waar- schuwt voor het tekort op de Amerikaan- se handelsbalans. Het tekort was nooit hoger dan de voorbije maanden, de VS voeren veel meer in dan uit. Dat heeft onder meer tot gevolg dat de dollar terrein verliest en dat kan volgens Greenspan een probleem worden voor de Amerikaanse economie. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:13 |
China heeft in totaal 700 miljard dollar geleend aan de VS |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:14 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:13 schreef zakjapannertje het volgende: hier hoort ook een oud commentaar bij:
nichts Neues in der amerikanischen Wirtschaft [..] Ik heb die genieuwssumbit via RTL nieuws maar ik ben bang dat de FP-boys iets anders uit zitten te foozen. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:15 |
quote: Van wie leent China? |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:15 |
quote: Joh, ze willen hun eigen munt laag houden voor de export. Doet bijna elk land, Japan is een goed voorbeeld. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:18 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Joh, ze willen hun eigen munt laag houden voor de export. Doet bijna elk land, Japan is een goed voorbeeld. Best dom eigenlijk . |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:19 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:18 schreef RichardQuest het volgende:[..] Best dom eigenlijk  . Ligt eraan; het geeft landen als China en Japan erg veel macht. Ze kunnen de US-economy binnen een dag plat leggen als ze al hun dollars verkopen. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:20 |
Wilders-interview over 10 minuten op ned1 bij Netwerk. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:21 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:19 schreef pberends het volgende:
[..]
Ligt eraan; het geeft landen als China en Japan erg veel macht. Ze kunnen de US-economy binnen een dag plat leggen als ze al hun dollars verkopen. Voor het land die het leent bedoel ik....maar dit zal sowiesov niet binnen een dag kunnen. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:22 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:21 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Voor het land die het leent bedoel ik....maar dit zal sowiesov niet binnen een dag kunnen. Als je het kan bekostigen met een flink handelsoverschot dat Japan en China heeft is het erg goedkoop macht verkrijgen. |
zakjapannertje | vrijdag 19 november 2004 @ 20:23 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:20 schreef pberends het volgende: Wilders-interview over 10 minuten op ned1 bij Netwerk. lijjkt wel interview met de minister-president  |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:25 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:23 schreef zakjapannertje het volgende:[..] lijjkt wel interview met de minister-president  Begint Fortuyn-achtig te worden, binnen een paar maanden 2e partij na de PvdA van het land is niet niks. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:25 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:23 schreef zakjapannertje het volgende:[..] lijjkt wel interview met de minister-president  Dat is die toch ook? |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:26 |
LOL @ 2e onderwerp van Netwerk: de grootste groep Amerikanen bestaat uit oud-militairen en criminelen die wat bijverdienen  |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:30 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:26 schreef pberends het volgende:LOL @ 2e onderwerp van Netwerk: de grootste groep Amerikanen bestaat uit oud-militairen en criminelen die wat bijverdienen  Huurlingen = avonturiers, vrijheidsstrijders. = crimineel? |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:33 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:30 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Huurlingen = avonturiers,  quote:vrijheidsstrijders. = crimineel? Ze hebben het over oud-criminelen, huurmoordenaars en zo. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 20:39 |
Wilders  |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:40 |
ilders. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:42 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:33 schreef RichardQuest het volgende:[..]  [..] Ze hebben het over oud-criminelen, huurmoordenaars en zo. Ik dacht dat ik huurlingen hoorde, we horen het dadelijk wel. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:42 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:40 schreef pberends het volgende:[ afbeelding]ilders.  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:42 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:42 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik huurlingen hoorde, we horen het dadelijk wel. Ja, die oud-criminelen zijn huurlingen geworden. |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:44 |
"Ik ga geen anti-islampartij oprichten"
|
Drugshond | vrijdag 19 november 2004 @ 20:44 |
Wilders + 24, quote:nieuwe beweging nieuwe partij een fatsoenlijke partij oprichten en ik ga mensen zoeken. - DAIP - De Anti Islam Partij. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:47 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:42 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ja, die oud-criminelen zijn huurlingen geworden. Niet waar dus, het gaat om huurlingen. Er wordt nog niets over criminelen gezegd. |
Drugshond | vrijdag 19 november 2004 @ 20:48 |
Ik zie een oplossings voor het Nederlandse werkeloosheidsprobleem..... Opeens heb je het - je wordt contractant in Irak. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:48 |
Gast die anoniem wil blijven op Netwerk: screencapje, brightness hoger zetten bij photoshop en je hebt 'm  |
RichardQuest | vrijdag 19 november 2004 @ 20:50 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:47 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Niet waar dus, het gaat om huurlingen. Er wordt nog niets over criminelen gezegd. Criminelen kunnen geen huurlingen worden dan  |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:54 |
Koefnoen nu  |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 20:54 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:50 schreef RichardQuest het volgende:[..] Criminelen kunnen geen huurlingen worden dan  Ja, om 20.52u werd dat verteld. Dat kan dus. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:54 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:54 schreef pberends het volgende:Koefnoen nu  Nou ja, na netwerk dan. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 20:56 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 20:40 schreef pberends het volgende:[ afbeelding]ilders.  |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 20:57 |
  .geert ilders.nl |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 21:03 |
Het fascistoide ikoon staat toch voor Wolffenstein?  Wilders is geen fascist, DrW wellicht ook niet, maar hij maakt weinig bezwaar tegen de associatie. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 21:06 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:03 schreef Aaahikwordgek het volgende:Het fascistoide ikoon staat toch voor Wolffenstein?  Wilders is geen fascist, DrW wellicht ook niet, maar hij maakt weinig bezwaar tegen de associatie. Nee, ik maak el bezwaar tegen die associatie. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 21:10 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:06 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Nee, ik maak [ afbeelding]el bezwaar tegen die associatie. haal het dan weg. |
Drugshond | vrijdag 19 november 2004 @ 21:19 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:06 schreef DrWolffenstein het volgende:Nee, ik maak  el bezwaar tegen die associatie. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 21:49 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:10 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..] haal het dan weg. Nee. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 21:50 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:49 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Nee. Hoeft van mij ook niet, maar dan ben je dus triester dan ik dacht. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 21:51 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hoeft van mij ook niet, maar dan ben je dus triester dan ik dacht. Een undercoverpastoor heb ik ook niet zo hoog zitten hoor. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 21:53 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:51 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Een undercoverpastoor heb ik ook niet zo hoog zitten hoor. Daar is die dan ook undercoverpastoor voor. Begrijp me goed, ik vind je een beetje zielig, eenzaam en verbitterd. Verder mag ik je zwarte humor wel. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 21:57 |
Nog 25 minuten voor de volgende politieke barometer. |
DrWolffenstein | vrijdag 19 november 2004 @ 22:01 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:53 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Daar is die dan ook undercoverpastoor voor. Begrijp me goed, ik vind je een beetje zielig, eenzaam en verbitterd. Persoonlijkheid aan accountjes hechten is oké.quote:Verder mag ik je zwarte humor wel. Volgens mij ben je èèn van de weinigen die doorheeft dat het überhaupt humor is. |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 22:02 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 22:01 schreef DrWolffenstein het volgende:
Persoonlijkheid aan accountjes hechten is oké. quote:Volgens mij ben je èèn van de weinigen die doorheeft dat het überhaupt humor is. Je bent geslaagd voor de test! Uw tenen behoeven geen verdere manicure. |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 22:23 |
Pure dualisme: Een WAO'er die altijd op vakantie gaat in de Verenigde Staten. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 22:41 |
Wilders wint 10% PvdA zakt 2 zetels. |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 22:58 |
De LPF verdubbelt bijna qua kiezers! 33% stijging om precies te zijn!  |
Meki | vrijdag 19 november 2004 @ 23:02 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 22:58 schreef Sidekick het volgende:De LPF verdubbelt bijna qua kiezers! 33% stijging om precies te zijn!  Bestaat dat nog |
Drugshond | vrijdag 19 november 2004 @ 23:31 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:02 schreef Meki het volgende: Bestaat dat nog Pimmetje ?, ik denk dat hij nu in vergaande staat van ontbinding is. |
Meki | vrijdag 19 november 2004 @ 23:35 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Pimmetje ?, ik denk dat hij nu in vergaande staat van ontbinding is. aha
LPF |
Aaahikwordgek | vrijdag 19 november 2004 @ 23:35 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Pimmetje ?, ik denk dat hij nu in vergaande staat van ontbinding is. was die niet gecremeerd? |
Sidekick | vrijdag 19 november 2004 @ 23:35 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Pimmetje ?, ik denk dat hij nu in vergaande staat van ontbinding is. Toch aandoenlijk om te zien hoe de LPF nog steeds hun leider volgen. |
Meki | vrijdag 19 november 2004 @ 23:37 |
Woei Ik ga DGK keihard aanpakken |
George-Butters | vrijdag 19 november 2004 @ 23:55 |
SLEEETTTTUUUHHHHH!!!! links bovenin! |
pberends | vrijdag 19 november 2004 @ 23:58 |
Poetin gaat binnenkort op bezoek bij Beatrix. Ze hebben geen tolken nodig, ze spreken samen in het Duits  |
zakjapannertje | zaterdag 20 november 2004 @ 00:01 |
het was het weekje wel voor Oudkerk, in Papaul had ik hem al gezien en nu in Raymann is Laat  |
Sidekick | zaterdag 20 november 2004 @ 00:06 |
quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:55 schreef George-Butters het volgende: SLEEETTTTUUUHHHHH!!!! links bovenin! Zie je eindelijk het sinterklaaslogo? |
Sidekick | zaterdag 20 november 2004 @ 00:14 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 00:08 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
De Koran Bijbel staat vol met haat, aanzet tot expansionisme en zelfs goedkeuring van geweld om macht en rijkdom te vergaren. Iedereen die zich verbonden voelt met dit boek is een potentiële Mohammed B. Aldus christen-extremist DrW.  |
George-Butters | zaterdag 20 november 2004 @ 00:34 |
quote:Op zaterdag 20 november 2004 00:06 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Zie je eindelijk het sinterklaaslogo? Ik mis zwarte piet  |