Al schopt de scheids ze er allemaal in, het kan me geen fuck schelen zolang we maar winnenquote:Op maandag 22 november 2004 18:42 schreef superjoden het volgende:
Ook al win je hier... dan nog kan ik het me niet voorstellen dat Bayern thuis punten verspeelt tegen Maccabi, dus dan zal je met 5-0 moeten winnen met 4 doelpunten van SQD
inderdaadquote:Op maandag 22 november 2004 19:03 schreef VoreG het volgende:
Capello schijt gewoon in z'n broek voor Ajax.
Als ze een B-team zouden opstellen staan daar opeens enorm gemotiveerde spelers, met veel klasse, die eindelijk kunnen laten zien dat ze in het eerste horen. Dan heb ik liever 'gewoon' het A-team van Juve.quote:Op zondag 21 november 2004 12:17 schreef ThomasBerge het volgende:
Juventus is zeker van de tweede ronde, dus gaat een verkapt B-team opstellen denk ik. In het gunstige geval weet Ajax een gelijk spel in de wacht te slepen.
Idd dat hebben we toen ook met Tsjechie op het EK tegen Duitsland kunnen zienquote:Op maandag 22 november 2004 19:14 schreef Againzender het volgende:
[..]
Als ze een B-team zouden opstellen staan daar opeens enorm gemotiveerde spelers, met veel klasse, die eindelijk kunnen laten zien dat ze in het eerste horen. Dan heb ik liever 'gewoon' het A-team van Juve.
Maar ik heb er weinig vertrouwen in dat we daar een punt pakken
man die heeft een pamper aan daar komt echt niks doorheen hoorquote:Op maandag 22 november 2004 19:03 schreef VoreG het volgende:
Capello schijt gewoon in z'n broek voor Ajax.
dat tekent jequote:Op maandag 22 november 2004 21:10 schreef FrankyMcG het volgende:
Alleen al vanwege het merendeel van de (arrogante) reacties hier, hoop ik echt dat Juve over ajax heenwalst!
In het PSV - Arsenal topic zei je wat andersquote:Op maandag 22 november 2004 21:10 schreef FrankyMcG het volgende:
Alleen al vanwege het merendeel van de (arrogante) reacties hier, hoop ik echt dat Juve over ajax heenwalst!
ik zie er niks over de wedstrijd van ajax staanquote:Op maandag 22 november 2004 21:24 schreef VoreG het volgende:
[..]
In het PSV - Arsenal topic zei je wat anders
over tribunes gesproken, die zullen vanavond erg leeg zijnquote:Op maandag 22 november 2004 19:10 schreef superjoden het volgende:
[..]
inderdaaden het is omdat wij AJAX zijn ... DE BESTE dan zit er ook nog wat volk op die tribunes daar. Tegen elke andere club moet ie dit wel zeggen anders is het stadion leeg bij CL wedstrijden
Van een betere tegenstander kan je ook winnenquote:Op dinsdag 23 november 2004 13:56 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ben bang dat Juventus ook met een aangepaste opstelling nog beter is dan Ajax.
Mij lijkt het eerder:quote:Op maandag 22 november 2004 21:57 schreef Dos37 het volgende:
Ajax stunt denk ik
1-3 3x Babel
Vonk
Trabelsi - Grygera - SQD - Maxwel
Sneijder- Galasek - van der Vaart
Rosales - Babel - Mitea
weet niet of ik iedereen goed heb staan maar dit zijn de 11
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |