Dat was het eigenlijk al na het vertrek van Clooney en Marguiles. De definitieve doodsteek voor de serie was het vertrek van Edwards. Jammer dat ze het zo door laten modderen, schijnbaar trekt ER toch nog veel kijkers.quote:Op zaterdag 18 december 2004 11:01 schreef haagse_elfje het volgende:
voor de rest was de aflv van gisteren niet echt weer boeiend het is jammer om te zien dat het sterven na dood is
quote:Op zaterdag 18 december 2004 11:27 schreef L_auteur het volgende:
[..]
Dat was het eigenlijk al na het vertrek van Clooney en Marguiles. De definitieve doodsteek voor de serie was het vertrek van Edwards. Jammer dat ze het zo door laten modderen, schijnbaar trekt ER toch nog veel kijkers.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------quote:Op zaterdag 18 december 2004 12:35 schreef kimmuts het volgende:
Het wordt nog ergerEr gaan nog meer acteurs uit dit seizoen en er komen weer nuwe bij in het volgende! Ik vind dat ook erg jammer. Alle seizoeen van ER zullen toch wel uitgezonden worden, want AVRO heeft n lifeftime commitment, dus moeten alles wat gemaakt wordt ook uitzenden!
Shit, dat was hij idd.quote:Op zaterdag 18 december 2004 12:35 schreef haagse_elfje het volgende:
toen
[afbeelding]
nu
[afbeelding]
zoek de verschillen
http://www.geocities.com/ersuomeksi/
ik kijk het al jaren en sorry voor de spoilers.....quote:Op zaterdag 18 december 2004 13:41 schreef Brighteyes het volgende:
Oi!Er bestaan dingen als spoilertags!
En je zou er ook gewoon van kunnen genieten, ipv te zeuren en te zeiken. Je hoeft niet te kijken hoor!
Is gewoon wat netter voor de mensen die niet alle episode guides gelezen hebben etc.quote:Op zaterdag 18 december 2004 13:44 schreef haagse_elfje het volgende:
ik kijk het al jaren en sorry voor de spoilers.....
Klopt... ja maar... ja maar... je kraakt m-m-mijn ER af...quote:ik zeur niet ik geef mijn eigen mening
is niet erg, ik kijk het al sinds 95 sinds echt sinds het begin al heb ook alle dvd's merchandise ion huis ik heb zelfs nog fanfic geschreven, ik ben/was er helemaal verslaafd aan ik ik kijk nog steeds als ik tijd heb aflv na aflv, alleen ik vind het echt jammer dat het zichtbaar zo achteruit gaat...Het was namelijk een van de beste series....dat doet toch een beetje pijn dat het aan het dood bloeden is....ik hoop op verbetering als ik al die berichten lees en ja ziet het er niet roos kleurig uit.....quote:Op zaterdag 18 december 2004 13:47 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Is gewoon wat netter voor de mensen die niet alle episode guides gelezen hebben etc.
[..]
Klopt... ja maar... ja maar... je kraakt m-m-mijn ER af...
Excuses dus.
Wat zij zegt!quote:Op zaterdag 18 december 2004 13:50 schreef milagro het volgende:
Mensen, vrienden, collega's komen en gaan, irl en dus ook in realistische series
Vond ik het ooit nog "dramatisch" dat Doug Ross vertrok, nu denk ik "wie?"
Ik geniet nog net zo vd serie als in het begin in ieder geval
het gaat ook meer bij mij om de inhoud van de serie, de aflv waren vroeger gewoon sterker gemaakt er zat meer in...dat is mijn persoonlijke mening...ik kijk het zelf ook nog elke vrij trouw, en als de nieuwe dvd's in the states uitkomen bestel ik ze gelijk....quote:Op zaterdag 18 december 2004 13:50 schreef milagro het volgende:
Mensen, vrienden, collega's komen en gaan, irl en dus ook in realistische series
Vond ik het ooit nog "dramatisch" dat Doug Ross vertrok, nu denk ik "wie?"
Ik geniet nog net zo vd serie als in het begin in ieder geval
Romano is mijn grootste favoriet, omdat hij een ontieglijke bullebak is... en opeens een menselijk kantje blijkt te hebben.quote:Op zaterdag 18 december 2004 11:01 schreef haagse_elfje het volgende:
Romano is mijn all time favorite too ik vind hem zo geweldig, hij kan ook wel lief zijn....Ik weet nog toen Mark op sterven lag en Lizzy naar Hawaï moest was hij zo lief en tegen het zoontje van Benton was hij ook een paar keer super lief....dat baardje mag weg....NU lig ik helemaal in een scheur als ik Fame kijk waar hij een homo speelde met knal rood krullend haar en in ER speelt hij een homo foob...
voor de rest was de aflv van gisteren niet echt weer boeiend het is jammer om te zien dat het sterven na dood is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik vrees dat de ER-schrijvers geen raad meer wisten met de rol van Romano. Misschien neemt Kovac de cynische rol van Romano over?Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Knofje!
quote:Op zondag 19 december 2004 15:22 schreef kimmuts het volgende:Dat vind ik ook niet vreemd...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |