Waarom wordt hij niet gekoeld? Hij wordt gekoeld tot 37 graden Celcius en dat is precies de lichaamstemperatuur dus in principe zou er niets aan de hand hoeven zijn. Het enige waar ik over twijfel is dat de koeling niet volstrekt efficient is daar niet elke lichaamscel in contact staat met het water.quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:32 schreef XD5 het volgende:
Vraag 4: Haalt de finish niet
Hij wordt niet gekoeld, dus lichaamstemperatuur zal te hoog oplopen. Op een kleine afstand geen bezwaar, maar over grote afstand wordt hij gewoon té warm.
Ja inderdaad, flavonoiden zijn anti-oxidanten. Er zijn theorieën die zeggen dat ouderdom mede veroorzaakt wordt door vrije radicalen. Anti-oxidanten zijn stoffen die deze vrije radicalen wegvangen. Ooit is er een onderzoek geweest waarbij muizen dagelijks een enorme dosis anti-oxidanten toegedient kregen, de muizen werden bijna 2 keer zo oud als de controlegroep.quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:32 schreef XD5 het volgende:
Vraag 13: Vrije radicalen worden weggevangen
Ben precieze terminologie kwijt, maar er zat in ieder geval een stof in die een reactie kon opwekken met enkele afvalstoffen.
Als dat echt zo is, waar omzijn er dan nog leugendetectoren enzo. Volgens mij is het C "beter concentreren"quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:32 schreef XD5 het volgende:
Vraag 2: Verhullen te gaan liegen. Is een standaard-beweging, zicht afwenden.
Aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisyquote:Vraag 6: Patroonherkenning
internetmailing van half jaar geleden, kon hier helaas niets meer over terug vinden
Hoeveel warmte denk je dat een zwemmer genereert? Die moet allemaal afgevoerd worden. Weet je hoe langzaam de warmteafgifte gaat als het water 37 graden is? Die is er dan nauwelijks. En als je je bedenkt dat je je bij een graad of 40 al behoorlijk beroerd voelt, ik geloof dat het boven de 42 al fataal kan worden. 6 km he, da's geen klein stukje!quote:Op dinsdag 14 december 2004 14:39 schreef Steijn het volgende:
[..]
Waarom wordt hij niet gekoeld? Hij wordt gekoeld tot 37 graden Celcius en dat is precies de lichaamstemperatuur dus in principe zou er niets aan de hand hoeven zijn. Het enige waar ik over twijfel is dat de koeling niet volstrekt efficient is daar niet elke lichaamscel in contact staat met het water.
Water kan 4200 Joule per kilo per graad opwarming afvoeren, koeling tot 37 graden is dus wel mogelijk aangezien het de hoeveelheid warmte die vrijkomt in geen verhouding staat tot de hoeveelheid water die beschikbaar is. Toch wil ik voor C gaan omdat het lichaam geen perfecte warmtegeleider is, de kerntemperatuur wordt dus te hoog. Het komt dus door beperkingen van het lichaam, niet doordat het water 37 graden is.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:43 schreef Toubab het volgende:
Hoeveel warmte denk je dat een zwemmer genereert? Die moet allemaal afgevoerd worden. Weet je hoe langzaam de warmteafgifte gaat als het water 37 graden is? Die is er dan nauwelijks.
Verkeerd gegokt, alle antwoorden leken me wel plausibel.quote:Op zaterdag 25 december 2004 14:29 schreef ATuin-hek het volgende:
Hoe kan je de testosteronvraag nou fout hebben?
Water zet ook uit als het onder minder druk komt te staan.quote:Op zaterdag 25 december 2004 15:08 schreef XD5 het volgende:
3: Antwoord klopt, uitleg niet. Het is natuurlijk geweldig leuk dat de lucht adiabatisch af kan koelen, maar de vraag was: Wat gebeurd er met de watertemperatuur. Deze zal dalen door verdamping aan het oppervlak, die onder lage druk beter zal verlopen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |