Zijn dat mannetjes of vrouwtjesolifanten?quote:Op zondag 14 november 2004 09:14 schreef Romek het volgende:
Ik ben eigelijk zoekend naar iets in deze trand....
[afbeelding]
[afbeelding]
Heb ook zoiets gezien in de vorm van een "baby-gezichtje"
Ben al naar verschillende baby zaken geweest, maar tevergeefs.....
Iemand een adresje of en mogelijke web-site voor zulke meubels...?
ik heb hetzelfde wiegje, ook van Prenatal inderdaadquote:Op maandag 29 november 2004 22:41 schreef melonovy het volgende:
Op de site van prenatal staan de wiegjes voor 35,99 euro (ook heel aardig geprijst), maar dan is de wieg wel bekleed, heb jij ook zo'n hoes erbij??
gekleurd lijkt me ook erg mooiquote:Op dinsdag 30 november 2004 17:05 schreef texelonia het volgende:
Anitra grappig van die doos! Alleen hoe die hierheen kan komen... Met de post is niet handig denk ik, en je woont zeker ook niet toevallig in de buurt van Utrecht?
Dat dekentje van m'n moeder vind ik ook zooo gaafZe heeft nog een dekentje gemaakt, maar dan met gekleurde lapjes
Maar deze past zo mooi bij de kleur van de kinderwagen, en daar was het niet eens op uitgezocht!
De wieg vind ik nu ook een stuk leuker. Er zat eerst een truttig roze stof in, en dat kan niet voor een jongen he
Ja half Fok! heeft geloof ik een groene babykamer, dus vond het al bijna saai wordenquote:Op dinsdag 30 november 2004 17:13 schreef Githa het volgende:
gekleurd lijkt me ook erg mooi![]()
enne qua roze stof voor de wieg ...alles kan maar ik zou er ook niet voor gekozen hebben hoorenne die limoen kleur is nu helemaal in dus
![]()
hmmmmmz jahquote:Op dinsdag 30 november 2004 17:17 schreef texelonia het volgende:
[..]
Ja half Fok! heeft geloof ik een groene babykamer, dus vond het al bijna saai wordenMaar op de babyshower
had ik wat spullen in die kleur groen gekregen, dus toen m'n moeder vroeg welke kleur stof ik wilde, was de keuze snel gemaakt
Ehhh ik woon wel in de buurt van Utrecht, Sterker nog donderdag moet ik in utrecht zijn om 15 uurquote:Op dinsdag 30 november 2004 17:05 schreef texelonia het volgende:
Anitra grappig van die doos! Alleen hoe die hierheen kan komen... Met de post is niet handig denk ik, en je woont zeker ook niet toevallig in de buurt van Utrecht?
Dat dekentje van m'n moeder vind ik ook zooo gaafZe heeft nog een dekentje gemaakt, maar dan met gekleurde lapjes
Maar deze past zo mooi bij de kleur van de kinderwagen, en daar was het niet eens op uitgezocht!
De wieg vind ik nu ook een stuk leuker. Er zat eerst een truttig roze stof in, en dat kan niet voor een jongen he
Jah daar moeten we nog wat op verzinnen, een plank ertussen, of iets tussen de spijlen van de box "rijgen" ofzow..quote:Op donderdag 2 december 2004 10:57 schreef kozakken het volgende:
Ow tex wat een leuk kamerstukje.
En de box... ziet al in een vlaag van 'hebbe' die ukkepuk alle videobanden uit 't rek gritsen![]()
quote:Op vrijdag 3 december 2004 14:00 schreef texelonia het volgende:
Githa wat goed!
Die commode en kast zijn dus van jullie originele kamertje, en niet van het leen-kamertje, als ik het goed begrijp?Wat fijn! Scheelt toch alweer heel wat! Ik hoop dat de rest ook gauw komt!
ohw toppie....ga van de week even kijkenquote:Op maandag 6 december 2004 21:59 schreef Loena-tik- het volgende:
Githa, schattig die gordijnen, echt "mijn" kleurtjes, bij de Hema heb je trouwens hele leuke gevlochten manden(zoals die groene die je al hebt zeg maar) waar precies al de kleurtjes van jouw kamertje zitten. Heb ik zelf ookbewaar er speelgoed in
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |